ОПИС ДОКУМЕНТУ

Статус:

Новий проект

Дата:

12.02.2019

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 22
Про затвердження розпоряджень голови районної ради.


УКРАЇНА

Глибоцька районна рада

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

вул. М.Грушевського , 2а, смт.Глибока, 60400, тел.2-42-95, тел. «факс» 2-42-99, 2141880@mail.gov.ua
  
XXXV СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ № ______
 
  «_____»___________ 2020 року                                      смт. Глибока
 
Про затвердження розпоряджень 
голови районної ради
 
         Керуючись ст.ст. 43, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши розпорядження  голови районної ради: «Про затвердження Розрахунку визначення мінімальної вартості місячної оренди 1 м2 загальної площі нерухомого майна спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району» від 19 грудня 2019 року №39,  «Про затвердження змін фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства «Глибоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Глибоцької районної ради» від 19 грудня 2019 року № 40, «Про затвердження фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства Глибоцької районної ради «Глибоцька центральна районна лікарня» від 24 грудня 2019 року № 41,   протокол №6 постійної комісії районної ради з питань промисловості, підприємництва та управління об’єктами спільної власності від 18.12.2019 року, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити розпорядження  голови районної ради «Про затвердження змін фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства «Глибоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Глибоцької районної ради» від 19 грудня 2019 року № 40,  (додаток 1).
2.  Затвердити розпорядження  голови районної ради «Про затвердження фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства Глибоцької районної ради «Глибоцька центральна районна лікарня» від 24 грудня 2019 року № 41,  (додаток 2).
3. Затвердити розпорядження  голови районної ради «Про затвердження Розрахунку визначення мінімальної вартості місячної оренди 1 м2 загальної площі нерухомого майна спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району» від 19 грудня 2019 року №39,  (додаток 3).
 
4. Визнати таким, що втратив чинність Розрахунок визначення мінімальної вартості місячної оренди 1 м2 загальної площі нерухомого майна спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району, викладений у новій редакції на підставі рішення Глибоцької районної ради від 07 квітня 2017 року №29-15/17.
5.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради В.Гуменного та постійні комісії районної ради з питань промисловості, підприємництва та управління об’єктами спільної власності (В.Самушко) та постійну комісію районної ради з питань економіки, бюджету та фінансів (Д.Мігоряну).
 
 
 
         Голова районної ради                                                 Петро ПАНЧУК
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Додаток 1
       
УКРАЇНА
Голова Глибоцької районної ради
__________________________________________________________________
Розпорядження
      № 40                                                                   від 19 грудня 2019 року
 
Про затвердження змін фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства «Глибоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Глибоцької районної ради
 
 
Керуючись статями 55, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 75, 78  Господарського кодексу України, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015 №205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», статуту комунального некомерційного підприємства «Глибоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Глибоцької районної ради, з метою   розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Глибоцькому районі, розглянувши лист КНП «Глибоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Глибоцької районної ради № 616,  враховуючи впровадження системи оплати за надані медичні послуги, заснованої на результаті:
 1. Затвердити зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Глибоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Глибоцької районної ради на 2019 рік, що додається.
 2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану на 2019 рік покласти на директора комунального некомерційного підприємства «Глибоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Глибоцької районної ради.
 3. Дане розпорядження затвердити на черговій сесії районної ради.
 4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на постійні комісії районної ради з питань промисловості, підприємництва та управління об’єктами спільної власності та з питань економіки, бюджету та фінансів.
 
 
 
 
            Голова районної ради                                                                          Петро ПАНЧУК
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
Додаток 2
       
УКРАЇНА
Голова Глибоцької районної ради
__________________________________________________________________  
Розпорядження
      № 41                                                                   від 24 грудня 2019 року
 
Про затвердження змін фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства Глибоцької районної ради «Глибоцька центральна  районна лікарня»
 
 
Керуючись статями 55, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 75, 78  Господарського кодексу України, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015 №205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», статуту комунального некомерційного підприємства Глибоцької районної ради «Глибоцька центральна  районна лікарня», рішення районної ради «Про затвердження «Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового
плану комунального некомерційного підприємства Глибоцької районної ради «Глибоцька центральна районна лікарня»» № 55-31/19 від 16.10.2019, розглянувши лист КНП Глибоцької районної ради «Глибоцька центральна  районна лікарня» № 2181 від 24.12.2019,  враховуючи впровадження системи оплати за надані медичні послуги, заснованої на результаті:
 1. Затвердити зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства Глибоцької районної ради «Глибоцька центральна  районна лікарня» на 2019 рік, що додається.
 2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану на 2019 рік покласти на директора комунального некомерційного підприємства Глибоцької районної ради «Глибоцька центральна  районна лікарня».
 3. Дане розпорядження затвердити на черговій сесії районної ради.
 4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на постійні комісії районної ради з питань промисловості, підприємництва та управління об’єктами спільної власності та з питань економіки, бюджету та фінансів.
 
 
 
 
            Голова районної ради                                                                         Петро ПАНЧУК
 
 
 

 
    
 
 
 
 
Додаток 3
       
УКРАЇНА
Голова Глибоцької районної ради
__________________________________________________________________
Розпорядження
 
39                                                                                      від «19»  грудня   2019 року 
 
Про затвердження Розрахунку визначення мінімальної вартості місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району
 
Керуючись ст.ст. 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 року № 1253 «Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб», відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та жтлово-комунального господарства України від 06.12.2018 року № 335 «Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України», на виконання пункту 3 рішення Глибоцької районної ради від 07 квітня 2017 року №29-15/17 «Про  внесення змін до Положень, що регламентують питання орендних відносин нерухомого майна спільної власності територіальних громад селища та сіл району, затверджених рішенням районної ради № 113-4/11 від 17.06.2011 року», з метою визначення мінімальної вартості оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна, розглянувши рекомендації постійної комісії районної ради з питань промисловості, підприємництва та управління об’єктами спільної власності від «18» грудня 2019 року: 
 
1. Затвердити Розрахунок визначення мінімальної вартості місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району (далі - Розрахунок) в новій редакції, що додається. Розрахунок є невід’ємною частиною рішення Глибоцької районної ради № 113-4/11 від 17 червня 2011 року «Про затвердження Положень, що регламентують питання орендних відносин нерухомого майна спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району».
2. Дане розпорядження вступає в силу з часу його офіційного оприлюднення на офіційному сайті Глибоцької районної ради.
3. Відділу районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад Глибоцького району (І.Воробець) при проведені розрахунків за оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад Глибоцького району керуватись даним Розрахунком.
4.  Винести на розгляд сесії районної ради питання про визнання таким, що втратив чинність Розрахунок визначення мінімальної вартості місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району викладений у новій редакції на підставі рішення Глибоцької районної ради від 07 квітня 2017 року № 29-15/17.
5.Загально-організаційному відділу районної ради (О.Сторожук) оприлюднити дане розпорядження голови районної ради на офіційному сайті Глибоцької районної ради.
6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, підприємництва та управління об’єктами спільної власності В.Самушка та заступника голови районної ради В.Гуменного.
 
Голова районної ради                                                                                 П.Панчук
 
 
 
 
Погоджено:
керуючий справами районної ради                                                          М.Шмідт
 
 
голова постійної комісії районної ради
з питань промисловості, підприємництва
та управління об’єктами спільної власності                                           В.Самушко
 
начальник відділу правової роботи
та залучення інвестицій районної ради                                                   І.Зозуляк
 
 
начальник відділу  з питань управління
об’єктами спільної власності територіальних
громад  району                                                                                           І.Воробець
 
 
начальник загально-організаційного
відділу районної ради                                                                                О.Сторожук
 
 
Виконавець: Воробець, 2-42-95
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ЗАТВЕРДЖЕНО
Розпорядженням голови Глибоцької районної ради
№ 39 від «19» грудня  2019  року
 
 РОЗРАХУНОК
визначення мінімальної вартості місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району
 
Розрахунок визначення мінімальної вартості місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна проведено на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 року №1253 «Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб», Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 06.12.2018 року № 335  «Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України».
Мінімальна вартість місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна розраховується за формулою:
 
Р нерух. (грн/кв.м.) = Р новозбуд. (грн/кв.м.)
                К. х 12
х Ф
де: Р нерух. (грн/кв.м.) – мінімальна вартість місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна у гривнях;
Р новозбуд. (грн/кв.м.) – середня вартість 1м2 новозбудованого об’єкта, подібного до орендованого, яка обчислюється залежно від ринкової вартості, у гривнях, з урахуванням ПДВ, визначена згідно з наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 06.12.2018 року № 335 «Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України» і становить 10968,0 грн. станом на 01 січня 2019 року.
К. – коефіцієнт окупності об’єкта, зданого в оренду, що відповідає проектному строку його експлуатації. Середній строк експлуатації згідно Державних будівельних норм України становить 75 років.
Ф – коефіцієнт функціонального використання об’єкта нерухомого майна:
а) 1 – некомерційна діяльність, у тому числі для проживання фізичних осіб, розміщення харчоблоків та їдалень в закладах освіти;
б) 2 – виробнича діяльність;
в) 3 – комерційна діяльність.
Мінімальна вартість місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна спільної власності територіальних громад селища та сіл району, розрахована згідно із вищезазначеною формулою і складає (із врахуванням ПДВ):
 • 12,19 грн. - некомерційна діяльність, у тому числі для проживання фізичних осіб, розміщення харчоблоків та їдалень в закладах освіти (10,16 грн. без ПДВ);
 • 24,38 грн. - виробнича діяльність (20,32 грн. без ПДВ);
 • 36,57 грн. - комерційна діяльність (30,48 грн. без ПДВ).

 
Керуючий справами районної ради                                                                  Микола ШМІДТ
 
 
 
 
 
 
 
ПОЯСНЮЮЧА   ЗАПИСКА
 
до проекту розпорядження
 
«Про  затвердження Розрахунку визначення мінімальної вартості місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району»
 
Протягом останніх років змінилася опосередкована вартість спорудження житла, показник якої є базою для розрахунку мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомого майна, що належить фізичним особам. Так, опосередкована вартість спорудження житла в  Чернівецькій області визначена відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку та будівництва та житлово-комунального господарства України від 06.12.2018 року № 335 «Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України» і складає 10968,0 грн. станом на 01 січня 2019 року.
            Відповідно до пункту 3 рішення Глибоцької районної ради від 07 квітня 2017 року №29-15/17 «Про  внесення змін до Положень, що регламентують питання орендних відносин нерухомого майна спільної власності територіальних громад селища та сіл району, затверджених рішенням районної ради № 113-4/11 від 17.06.2011 року» встановлено:
            «У зв’язку із тим, що показники, які використовуються при визначенні мінімальної вартості місячної оренди 1м2, зокрема, опосередкована вартість спорудження житла, часто змінюються, Розрахунок визначення мінімальної вартості місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району доручити в подальшому затверджувати голові районної ради на підставі рекомендацій постійної комісії районної ради з питань промисловості, підприємництва та управління об’єктами спільної власності.»
Метою прийняття цього рішення районної ради є встановлення мінімальної вартості місячної оренди одного квадратного метру загальної площі нерухомого майна спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району, і приведення діючої методики розрахунку орендної плати у відповідність до ситуації, яка склалася на ринку нерухомості на теперішній час.
 
 
Начальник відділу районної ради
з питань управління об’єктами спільної
власності територіальних громад
Глибоцького району                                                     Інга .ВОРОБЕЦЬ