ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

Зозуляк І.Д – начальник відділу правової роботи та залучення інвестицій районної ради.

Статус:

Новий проект

Дата:

12.02.2019

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 27
Про затвердження розпоряджень голови районної ради.


УКРАЇНА

Глибоцька районна рада

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

вул. М.Грушевського , 2а, смт.Глибока, 60400, тел.2-42-95, тел. «факс» 2-42-99, 2141880@mail.gov.ua
  
XXXIV СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ № ______
 
  «_____»___________ 2020 року                                      смт. Глибока
 
Про затвердження розпоряджень 
голови районної ради
 
         Керуючись ст.ст. 43, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши розпорядження  голови районної ради: «Про затвердження Розрахунку визначення мінімальної вартості місячної оренди 1 м2 загальної площі нерухомого майна спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району» від 19 грудня 2019 року №39,  «Про затвердження змін фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства «Глибоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Глибоцької районної ради» від 19 грудня 2019 року № 40, «Про затвердження фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства Глибоцької районної ради «Глибоцька центральна районна лікарня» від 24 грудня 2019 року № 41,   протокол №6 постійної комісії районної ради з питань промисловості, підприємництва та управління об’єктами спільної власності від 18.12.2019 року, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити розпорядження  голови районної ради «Про затвердження змін фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства «Глибоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Глибоцької районної ради» від 19 грудня 2019 року № 40,  (додаток 1).
2.  Затвердити розпорядження  голови районної ради «Про затвердження фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства Глибоцької районної ради «Глибоцька центральна районна лікарня» від 24 грудня 2019 року № 41,  (додаток 2).
3. Затвердити розпорядження  голови районної ради «Про затвердження Розрахунку визначення мінімальної вартості місячної оренди 1 м2 загальної площі нерухомого майна спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району» від 19 грудня 2019 року №39,  (додаток 3).
 
4. Визнати таким, що втратив чинність Розрахунок визначення мінімальної вартості місячної оренди 1 м2 загальної площі нерухомого майна спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району, викладений у новій редакції на підставі рішення Глибоцької районної ради від 07 квітня 2017 року №29-15/17.
5.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної ради В.Гуменного та постійні комісії районної ради з питань промисловості, підприємництва та управління об’єктами спільної власності (В.Самушко) та постійну комісію районної ради з питань економіки, бюджету та фінансів (Д.Мігоряну).
 
 
 
         Голова районної ради                                                 Петро ПАНЧУК
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Додаток 1
       
УКРАЇНА
Голова Глибоцької районної ради
__________________________________________________________________
Розпорядження
      № 40                                                                   від 19 грудня 2019 року
 
Про затвердження змін фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства «Глибоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Глибоцької районної ради
 
 
Керуючись статями 55, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 75, 78  Господарського кодексу України, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015 №205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», статуту комунального некомерційного підприємства «Глибоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Глибоцької районної ради, з метою   розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Глибоцькому районі, розглянувши лист КНП «Глибоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Глибоцької районної ради № 616,  враховуючи впровадження системи оплати за надані медичні послуги, заснованої на результаті:
  1. Затвердити зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Глибоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Глибоцької районної ради на 2019 рік, що додається.
  2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану на 2019 рік покласти на директора комунального некомерційного підприємства «Глибоцький центр первинної медико-санітарної допомоги» Глибоцької районної ради.
  3. Дане розпорядження затвердити на черговій сесії районної ради.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на постійні комісії районної ради з питань промисловості, підприємництва та управління об’єктами спільної власності та з питань економіки, бюджету та фінансів.
 
 
 
 
            Голова районної ради                                                                          Петро ПАНЧУК
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
Додаток 2
       
УКРАЇНА
Голова Глибоцької районної ради
__________________________________________________________________  
Розпорядження
      № 41                                                                   від 24 грудня 2019 року
 
Про затвердження змін фінансового плану на 2019 рік комунального некомерційного підприємства Глибоцької районної ради «Глибоцька центральна  районна лікарня»
 
 
Керуючись статями 55, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статей 75, 78  Господарського кодексу України, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015 №205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки», статуту комунального некомерційного підприємства Глибоцької районної ради «Глибоцька центральна  районна лікарня», рішення районної ради «Про затвердження «Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового
плану комунального некомерційного підприємства Глибоцької районної ради «Глибоцька центральна районна лікарня»» № 55-31/19 від 16.10.2019, розглянувши лист КНП Глибоцької районної ради «Глибоцька центральна  районна лікарня» № 2181 від 24.12.2019,  враховуючи впровадження системи оплати за надані медичні послуги, заснованої на результаті:
  1. Затвердити зміни до фінансового плану комунального некомерційного підприємства Глибоцької районної ради «Глибоцька центральна  районна лікарня» на 2019 рік, що додається.
  2. Відповідальність за виконання показників фінансового плану на 2019 рік покласти на директора комунального некомерційного підприємства Глибоцької районної ради «Глибоцька центральна  районна лікарня».
  3. Дане розпорядження затвердити на черговій сесії районної ради.
  4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на постійні комісії районної ради з питань промисловості, підприємництва та управління об’єктами спільної власності та з питань економіки, бюджету та фінансів.
 
 
 
 
            Голова районної ради                                                                         Петро ПАНЧУК
 
 
 

 
    
 
 
 
 
Додаток 3
       
УКРАЇНА
Голова Глибоцької районної ради
__________________________________________________________________
Розпорядження
 
39                                                                                      від «19»  грудня   2019 року 
 
Про затвердження Розрахунку визначення мінімальної вартості місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району

 
Керуючись ст.ст. 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 року № 1253 «Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб», відповідно до Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та жтлово-комунального господарства України від 06.12.2018 року № 335 «Про показники опосередкованої вартості спорудження житла за регіонами України», на виконання пункту 3 рішення Глибоцької районної ради від 07 квітня 2017 року №29-15/17 «Про  внесення змін до Положень, що регламентують питання орендних відносин нерухомого майна спільної власності територіальних громад селища та сіл району, затверджених рішенням районної ради № 113-4/11 від 17.06.2011 року», з метою визначення мінімальної вартості оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна, розглянувши рекомендації постійної комісії районної ради з питань промисловості, підприємництва та управління об’єктами спільної власності від «18» грудня 2019 року: 
 
1. Затвердити Розрахунок визначення мінімальної вартості місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району (далі - Розрахунок) в новій редакції, що додається. Розрахунок є невід’ємною частиною рішення Глибоцької районної ради № 113-4/11 від 17 червня 2011 року «Про затвердження Положень, що регламентують питання орендних відносин нерухомого майна спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району».
2. Дане розпорядження вступає в силу з часу його офіційного оприлюднення на офіційному сайті Глибоцької районної ради.
3. Відділу районної ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад Глибоцького району (І.Воробець) при проведені розрахунків за оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад Глибоцького району керуватись даним Розрахунком.
4.  Винести на розгляд сесії районної ради питання про визнання таким, що втратив чинність Розрахунок визначення мінімальної вартості місячної оренди 1м2 загальної площі нерухомого майна спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району викладений у новій редакції на підставі рішення Глибоцької районної ради від 07 квітня 2017 року № 29-15/17.
5.Загально-організаційному відділу районної ради (О.Сторожук) оприлюднити дане розпорядження голови районної ради на офіційному сайті Глибоцької районної ради.
6. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, підприємництва та управління об’єктами спільної власності В.Самушка та заступника голови районної ради В.Гуменного.
 
Голова районної ради                                                                                 П.Панчук
 
 
 
 
Погоджено:
керуючий справами районної ради                                                          М.Шмідт
 
 
голова постійної комісії районної ради
з питань промисловості, підприємництва
та управління об’єктами спільної власності                                           В.Самушко
 
начальник відділу правової роботи
та залучення інвестицій районної ради                                                   І.Зозуляк
 
 
начальник відділу  з питань управління
об’єктами спільної власності територіальних
громад  району                                                                                           І.Воробець
 
 
начальник загально-організаційного
відділу районної ради                                                                                О.Сторожук
 
 
Виконавець: Воробець, 2-42-95
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
ЗАТВЕРДЖЕНО