ОПИС ДОКУМЕНТУ

Автор:

постійна комісія районної ради з питань промисловості, підприємництва та управління об’єктами спільної власності (Самушко В.К).

Дата:

14.06.2016

ЗАПРОПОНОВАНІ ПОПРАВКИ
ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 11
Про затвердження Положення про порядок передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району

ПРОЕКТ
Глибоцька районна рада
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ
вул. М.Грушевського , 2а, смт.Глибока, 60400, тел.2-42-95, тел. «факс» 2-42-99, 21418809@mail.gov.ua
   
Х СЕСІЯ VII СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ № _____
 
«___»___________ 2016 року                                                        смт. Глибока
 
Про затвердження Положення про порядок передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району
         Керуючись ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 1 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», ст. 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою визначення порядку передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького,  враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради від  ________________ 2016 року районна рада 
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Положення про порядок передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району (додається).
2. Абзац шостий пункту 5 Положення про порядок списання майна спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району, затвердженого рішенням районної ради №12-16/13 від 22.02.2013 року (надалі Положення) викласти в новій редакції:
 «Безоплатна передача майна, що відноситься до спільної власності територіальних громад селища та сіл району здійснюється у відповідності до вимог Положення про порядок передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району, затвердженого рішенням районної ради №______ від ___________ року». При цьому, абзаци 7, 8 та 9 пункту 5 Положення виключити.
3. Це рішення вступає в силу з дня його оприлюднення та поширюється на операції з передачі майна спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району, здійсненні після набрання його чинності.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на відділ по управлінню об’єктами спільної власності територіальних громад селища та сіл району, з питань приватизації та захисту прав споживачів районної ради (Єремеску С.І.), постійну комісію районної ради з питань промисловості, підприємництва та управління об’єктами спільної власності (Самушко В.К.) та заступника голови районної ради Гуменного В.В.
Голова районної ради                                                                   П.В.Панчук
 
АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ
проекту рішення районної ради «Про затвердження Положення про порядок передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району»
 
Проект рішення «Про затвердження Положення про порядок передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району» та саме Положення розроблено відповідно до ст.ст. 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 1 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», з метою визначення порядку передачі (обміну) об’єктів права спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району у державну власність, у комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст (в тому числі і об’єднаних територіальних громад) або у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст безоплатно або шляхом обміну, а також від одного суб’єкта права спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району до іншого (зміна балансоутримувача).
 
1. Визначення проблеми, яку пропонується розв'язати шляхом державного регулювання.
На даний час відсутній окремий нормативний документ, затверджений рішенням районної ради, який би визначав порядок передачі (обміну) об’єктів спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району  (надалі – майно).
У зв’язку із вищезазначеним, виникла необхідність розробити та прийняти Положення про порядок передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району (надалі – Положення) з метою вдосконалення заходів ефективного використання майна, розроблення єдиного порядку передачі майна, визначення пакету документів, необхідного для здійснення такої передачі, окреслення повноважень та порядку створення комісії з передачі майна.
Відповідно до чинного законодавства, порядок передачі майна встановлюється окремими нормативними актами органів місцевого самоврядування, тому визначена проблема тільки ринковими механізмами розв'язана бути не може.
Отже, проблема, яку пропонується вирішити, досить значима у сфері відносин власності, пов’язаних з управлінням та використанням майна, має важливе соціальне та економічне значення.
 
2. Визначення цілей державного регулювання
Проект рішення є нормативно-правовим актом, який спрямований на удосконалення правового регулювання майнових відносин між районною радою, іншими органами місцевого самоврядування та балансоутримувачами майна (підприємствами, установами, організаціями), які виникають у зв’язку із передачею (обміном) майна.
Цілями прийняття пропонованого регуляторного акту є:
а) визначення єдиного механізму передачі (обміну) майна, який полягає у окресленні пакету документів, необхідного для здійснення передачі майна, встановлення порядку формування та повноважень комісії з передачі майна;
б) виконання районною радою функцій щодо управління майном з метою забезпечення його ефективного використання, та, в разі необхідності, прийняття рішення про  його передачу;
в) врегулювання інших відносин, пов’язаних з передачею майна виходячи із практичної необхідності та в межах чинного законодавства.
 
3. Оцінка альтернативних способів досягнення встановлених цілей.
Вирішення проблеми зазначеної у пункті 1 цього Аналізу, можливе лише шляхом нормативного закріплення порядку передачі майна у відповідності із чинним законодавством, тобто шляхом затвердження даного проекту рішення. Інші альтернативні способи (механізми) є неефективними або недоцільними для досягнення поставленої мети та реалізації встановлених цілей.
Зокрема, вбачається за можливе визначити три альтернативні способи досягнення встановлених цілей.
1. Залишити все без змін та не приймати вказане Положення. Такий спосіб є неприйнятним по причині необхідності нормативного врегулювання порядку передачі майна, що належить до спільної власності територіальних громад селища та сіл району. Зазначене може призвести до виникнення спірних питань, непорозумінь та суперечностей.
2. Вдосконалити регулювання питань передачі майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад району, шляхом внесення змін до діючих положень. Такий спосіб також є неефективним, оскільки обсяг необхідних для вирішення проблеми змін, доповнень до існуючих нормативно-правових актів був би достатньо великим і ускладнив для сприйняття і застосування їх тексти для інших органів місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання.
3. Вдосконалити регулювання питань передачі майна, шляхом прийняття запропонованого проекту Положення, спеціально присвяченого цьому питанню. Цей спосіб дозволяє привести законодавче регулювання в зазначеній галузі до практичних потреб органів місцевого самоврядування та суб'єктів господарювання, а також  врахувати особливості правовідносин, притаманні даній сфері. При цьому, не змінюються тексти вже чинних нормативних правових актів районної ради з інших питань, завдяки чому не ускладнюється їх застосування в інших галузях.
Таким чином, третій спосіб – прийняття запропонованого Положення – є єдиним прийнятним способом досягнення встановленої мети.
 
4. Опис механізмів та заходів, що пропонуються для вирішення проблеми.
Положенням, у разі його прийняття, буде передбачено:
-  перелік майна, що може бути передане (обмінене);
- підстави та передумови винесення на розгляд постійних комісій та сесії районної ради питання про передачу майна;
- процедуру прийняття рішення про передачу майна;
- порядок утворення та функції комісії з передачі майна.
Для реалізації проекту рішення необхідно задіяти наступні ресурси:
1. Інформаційні – довести до відома територіальних громад селищної та сільських рад, балансоутримувачів майна (підприємств, установ, організацій) та інших суб’єктів господарювання про прийняття даного Положення шляхом опублікування проекту рішення на офіційній сторінці Глибоцької районної ради в мережі Інтернет.
2. Організаційні – відділом по управлінню об’єктами спільної власності територіальних громад селища та сіл району, з питань приватизації та захисту прав споживачів районної ради здійснювати організаційні заходи, передбачені Положенням, зокрема в частині підготовки необхідного пакету документів для прийняття рішення про передачу майна, утворення та роботи комісії з передачі.
 
5. Обґрунтування можливостей досягнення визначених цілей у разі прийняття проекту рішення.
Впливу зовнішніх факторів на дію регуляторного акта не очікується.
Прийняття регуляторного акта надасть можливість чітко врегулювати відносини між районною радою, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями (балансоутримувачами майна) та іншими суб’єктами господарювання, що виникають при передачі (обміні) майна спільної власності територіальних громад селища та сіл району, удосконалення порядку здійснення таких майнових операцій, конкретно визначивши при цьому повноваження районної ради та інших сторін даних правовідносин.
Досягненням установлених цілей у разі прийняття запропонованого регуляторного акта буде застосування уніфікованої процедури передачі майна, забезпечення принципу отримання максимального ефекту (користі) для громадян району за результатами використання вказаної процедури, зменшення кількості майна, що не використовується, проте обліковується на балансі підприємств, установ, організацій.
Реалізація запропонованого регуляторного акта не потребує додаткових матеріальних та фінансових витрат з районного та інших місцевих бюджетів. Для виконання вимог запропонованого проекту рішення достатньо наявної матеріально-технічної бази та людських ресурсів. Очікувані наслідки дії запропонованого регуляторного акта не передбачають нанесення шкоди органам місцевого самоврядування, балансоутримувачам майна, іншим суб’єктам господарювання.
Запровадження положень зазначеного проекту рішення забезпечить високу вірогідність досягнення поставлених цілей.
 
6. Визначення очікуваних результатів прийняття рішення.
Прийняття даного рішення і практичне впровадження закріплених у ньому норм дозволить:
- підвищити рівень ефективності використання майна спільної власності територіальних громад селища та сіл району;
- чітко визначити правовідносини під час передачі (обміну) майна;
- спростити процедуру передачі (обміну) майна спільної власності територіальних громад селища та сіл району за рахунок чіткої її регламентації;
- знизити кількість об’єктів нерухомості та рухомого майна, що обліковується на балансах підприємств, установ, організацій та не використовуються, внаслідок передачі їх тим територіальним громадам (суб’єктам господарювання), які готові їх використовувати;
 
7. Обґрунтування запропонованого строку дії регуляторного акта.
Обмеження щодо строку дії регуляторного акту немає, що дасть змогу розв’язати проблеми та досягти цілі державного регулювання. Зміни та доповнення до нього прийматимуться на підставі здійснення відстежень його результативності із врахуванням внесених до чинного законодавства змін.
 
8. Визначення показників результативності регуляторного акта.
Показниками результативності запровадженого рішення є:
- зменшення кількості об’єктів рухомого та нерухомого майна, що не використовуються та рахується на балансі підприємств, установ, організацій завдяки обгрунтованій їх передачі (обміну);
- підвищення рівня ефективності використання та збереження майна.
 
9. Визначення заходів відстеження результативності акта.
Відстеження результативності дії акта буде здійснюватись за результатами аналізу інформації про кількість об’єктів, що передані (обмінені), отриманий від таких операцій результат для населення району (розміщення  в них об’єктів соціально – культурної сфери, тощо).
 
 
Начальник відділу по управлінню
об’єктами спільної власності
територіальних громад селища
та сіл району, з питань приватизації
та захисту прав споживачів                                                          С.І.Єремеску

 
ЗАТВЕРДЖЕНО
рішенням Глибоцької районної ради
від __________ 201__ року № __________
 
 
П О Л О Ж Е Н Н Я
про порядок  передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району
 
Загальні положення
1.Положення про порядок передачі об’єктів права спільної  власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району (надалі – Положення) розроблене відповідно до Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», з урахуванням  інших нормативно-правових актів, які регулюють відносини з питань управління майном комунальної власності.
         2.Положення визначає порядок передачі об’єктів (надалі також -  майно) права спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району у державну власність, у комунальну власність територіальних громад сіл, селищ, міст (в тому числі і об’єднаних територіальних громад) або у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст безоплатно або шляхом обміну, а також від одного суб’єкта права спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району до іншого (зміна балансоутримувача).
3.Об’єктами передачі згідно з цим Положенням є:
а) цілісні майнові комплекси комунальних підприємств, установ, закладів Глибоцької районної ради (надалі - підприємство), їх структурних підрозділів. Структурний підрозділ підприємства може бути об’єктом передачі після виділення його в установленому порядку в цілісний майновий комплекс на підставі розподільного балансу;
б) нерухоме майно (будівлі, споруди, приміщення, а також об’єкти незавершеного будівництва), яке перебуває у повному господарському віданні  або оперативному управлінні підприємств. Нежитлові приміщення можуть бути об’єктом передачі після виділення їх в окрему облікову одиницю (інвентарний об’єкт) на підставі складання в установленому порядку розподільного балансу;
в) інше окреме індивідуально визначене майно підприємств (крім нерухомого);
г) транспортні засоби.
д) інші товарно-матеріальні цінності, які перебувають на балансі підприємств.
4.Дія цього Положення не поширюється:
- на майно, щодо якого, відповідно до нормативно-правових актів України, встановлені обмеження (застава, податкова застава, накладення арешту, тощо);
- на цілісні майнові комплекси підприємств, їх структурних підрозділів, а також нерухоме майно у зв’язку з прийняттям рішення про їх приватизацію (корпоратизацію). 
5.Ініціатива щодо передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району може виходити від органів, зазначених у Законі України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», а також підприємств в оперативному управлінні або господарському віданні яких перебуває майно.
6.Передача об’єктів проводиться безпосередньо підприємствами, установами, закладами в оперативному управлінні або господарському віданні яких перебуває майно.
Передача цілісних майнових комплексів підприємств проводиться відділом по управлінню об’єктами спільної власності територіальних громад селища та сіл району, з питань приватизації та захисту прав споживачів Глибоцької районної ради (надалі – відділ комунальної власності районної ради).   
Організаційні заходи, пов’язані з підготовкою матеріалів для розгляду питань про передачу майна здійснюються відділом комунальної власності районної ради.
7.Пропозиції щодо передачі об’єктів спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району (надалі – пропозиції щодо передачі майна) направляються на адресу Глибоцької районної ради (надалі - районна рада).
8.Пропозиції щодо передачі майна погоджуються з:
- підприємствами, установами, організаціями – щодо передачі їх структурних підрозділів та майна, яке перебуває у них в оперативному управлінні чи господарському віданні;
- органами у сфері управління яких перебувають підприємства, установи, організації, що передають та приймають майно.
9.Передача майна проводиться за первісною або за відновлювальною вартістю (у разі проведення індексації або переоцінки). 
 
Порядок передачі об’єктів права спільної власності
територіальних громад селища та сіл Глибоцького району в іншу власність
10.Передача об’єктів права спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району у державну власність, власність окремих територіальних громад (в тому числі і об’єднаних територіальних громад) чи спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст, а також передача зазначених об’єктів шляхом обміну, здійснюється за рішенням районної ради.
Для здійснення передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району у власність окремих територіальних громад (в тому числі і об’єднаних територіальних громад) чи спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст, попередньо необхідно отримати згоду співвласників – територіальних громад селища та сіл Глибоцького району. З цією метою після надходження пропозиції щодо передачі майна, виконавчий апарат районної ради готує відповідні клопотання селищній та сільським радам району про розгляд даного питання на сесіях селищної та сільських рад.
Питання про  передачу об’єктів права спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району виноситься на сесію районної ради у разі надання згоди на здійснення такої передачі сільськими (селищною) радами (радами об’єднаних територіальних громад), які представляють інтереси більшості жителів району.
При передачі об’єктів спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району у власність окремих територіальних громад району (в тому числі і об’єднаних територіальних громад), під час розрахунку загальна кількість населення району зменшується на кількість населення територіальної громади, у власність якої передається майно.
11.Передача об’єктів права спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району у державну власність здійснюється за наявності згоди Кабінету Міністрів України (розпорядження Кабінету Міністрів України) щодо цілісних майнових комплексів підприємств та нерухомого майна або органу до сфери управління якого передається майно – щодо окремого індивідуально визначеного майна (крім нерухомого).
12.Передача у власність окремих територіальних громад (в тому числі і об’єднаних територіальних громад), чи у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст здійснюється за наявності рішень відповідних рад про надання згоди на прийняття майна.
13.У пропозиціях щодо передачі майна зазначається наступна інформація:
- у разі передачі підприємства - його найменування, місцезнаходження, найменування органу, у сфері управління якого перебуває підприємство, техніко-економічне обґрунтування (з визначенням етапів, термінів, шляхів та засобів) подальшого використання майна, щодо якого вноситься пропозиція про передачу, з визначенням джерел фінансування видатків з його утримання;     
- у разі передачі нерухомого майна (будівель, споруд, приміщень), іншого окремо індивідуально визначеного майна - назва майна, його місцезнаходження, найменування та місцезнаходження  підприємства, за якими закріплено майно на праві господарського відання чи оперативного управління, техніко-економічне обґрунтування (з детальним наведенням інформації щодо подальшого використання майна, джерел його утримання);
- у разі передачі інших товарно-матеріальних цінностей – найменування, місце зберігання, кількість, найменування та місцезнаходження  підприємства, за якими закріплено майно, інформації щодо подальшого використання, тощо.
 14. Для розгляду питання щодо передачі майна додатково надаються:
- відомість  про  вартість  майна,  яке пропонується до передачі (додаток № 1 до цього Положення) (у разі передачі нерухомого та іншого окремо індивідуально визначеного майна);
- акт технічного стану майна (характеристика майна), складений  на дату погодження пропозиції щодо його передачі, затверджений керівником підприємства, яке передає майно;
- довідку про відсутність встановлених законодавством України обтяжень та обмежень на майно.
15.Для розгляду питання щодо передачі підприємств додатково надаються:  
- копії статуту (положення) підприємства, виписка або витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців;
- посвідчені в установленому порядку копії балансу, звіту про фінансові результати, звіту про рух коштів і звіту про дебіторську та кредиторську заборгованість за останній календарний рік та на останню звітну дату, тощо.
16.При необхідності відділ комунальної власності районної ради може витребувати додаткові документи, необхідні для підготовки матеріалів, які подаються на розгляд районної ради та постійної комісії районної ради з питань промисловості, підприємництва та управління об’єктами спільної власності.
17.Для розгляду питання щодо передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району шляхом обміну додатково надається інформація про вартість майна, яка визначена шляхом проведення незалежної оцінки майна.
Незалежна оцінка майна проводиться суб’єктом оціночної діяльності - суб’єктом господарювання, який отримав сертифікат суб’єкта оціночної діяльності відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», та якого відібраного на конкурсних засадах відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого рішенням Глибоцької районної ради.
Замовником оцінки майна, що пропонується для передачі шляхом обміну, є підприємства в оперативному або господарському віданні яких  перебуває майно.
Звіти про оцінку майна оформляються відповідно до вимог чинного законодавства. Після отримання рецензії, звіт погоджуються головою районної ради.
18.Передача підприємств проводиться разом з усіма їх активами і пасивами,  лімітами,  фондами,  планами  фінансово-господарської діяльності  тощо,  а  об'єктів незавершеного будівництва - з проектно-кошторисною документацією.
19.Відділ комунальної власності районної ради на підставі узгоджених пропозицій, внесених із дотриманням вимог даного Положення, готує відповідний проект рішення районної ради.
 
Порядок передачі майна від одного суб’єкта права спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району до іншого
20.Передача об’єктів права спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району між комунальними підприємствами, установами, закладами районної ради здійснюється на підставі окремого рішення районної ради.
 
21.Відповідні проекти рішень районної ради готуються відділом комунальної власності районної ради.
22.Для розгляду питання щодо передачі майна додатково надаються:
- відомість  про  вартість  майна,  яке пропонується до передачі (Додаток №1 до Положення) (у разі передачі нерухомого та іншого окремо індивідуально визначеного майна);
- копія інвентарної картки обліку майна за встановленою формою № ОЗ-6 (бюджет) (у разі передачі нерухомого та іншого окремо індивідуально визначеного майна);
- письмове погодження підприємств, які приймають майно;
- довідку про відсутність встановлених законодавством України обтяжень та обмежень на майно.
 23.Переача майна від одного суб’єкта права спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району до іншого  оформляється актом приймання-передачі основних засобів за типовою формою № ОЗ-1 (бюджет) або актом передачі матеріалів за типовою формою №З-1.
Акт складається у трьох примірниках: один - для сторони, яка передає майно, другий -  для сторони, яка приймає майно, третій - для районної ради.
Після оформлення перший екземпляр акту разом з оригіналом інвентарної картки основних засобів (при передачі нерухомого та іншого окремо індивідуально визначеного майна),  передається стороні, яка обліковуватиме майно.
24.Підприємства, яким передані об’єкти у двохмісячний термін з дня затвердження акта приймання-передачі ініціюють питання щодо внесення змін (у разі необхідності) в установчі документи підприємства та проводять їх державну реєстрацію відповідно до законодавства, а стосовно нерухомого майна проводять в установленому законодавством порядку його державну реєстрацію (перереєстрацію).
 
Комісія з питань передачі об’єктів
25.Передача об’єктів права спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району здійснюється комісією з питань передачі об’єктів. Персональний склад комісії затверджується рішенням про передачу майна.
До складу комісії повинні входити, зокрема, представники відповідних підприємств, які передають та приймають майно, відділу комунальної власності районної ради.
26.У випадку передачі об’єктів права спільної власності територіальних громад селища та сіл Глибоцького району (окрім матеріалів) у державну власність, у власність окремих територіальних громад (в тому числі і об’єднаних територіальних громад), у спільну власність територіальних громад  сіл, селищ, міст, передачі шляхом обміну - передача майна оформляється актом приймання-передачі за рекомендованою формою (додатку № 2 до цього Положення).
Акт складається у трьох примірниках (один - для сторони, яка передає майно, другий -  для сторони, яка приймає майно, третій - для районної ради).
 27.До акта приймання-передачі майна додаються:
- акт приймання-передачі основних засобів за встановленою формою ОЗ-1 (бюджет), який складається на кожний інвентарний об’єкт;
- інвентарні картки обліку майна за встановленою формою ОЗ-6 (бюджет). Оригінали карток передаються приймаючій стороні, а копії залишаються у сторони, яка передала майно;
- копія звіту про незалежну оцінку майна - у випадках проведення незалежної оцінки майна;
- проектно-кошторисна документація – у разі передачі об’єктів незавершеного будівництва;
- копії договорів найму (оренди) приміщень - у разі їх наявності.
 
У разі, якщо об’єктом передачі є підприємства (цілісні майнові комплекси), до акта приймання-передачі додатково додаються:
- посвідчені в установленому порядку копії статуту підприємства (положення);
- копія контракту з керівником підприємства;
- копія договору оренди цілісного майнового комплексу (у разі його наявності);
- копія договорів найму (оренди) приміщень (у разі їх наявності);
- копія бухгалтерського балансу, складеного на останню звітну дату.
 
 
 
Керуючий справами районної ради                                                М.Д.Шмідт
 
 
                                                                                                                                              Додаток № 1
                                                                                                                                                                                                                                                       До Положення про порядок передачі
                                                                                                                                                                                                                          об’єктів права спільної власності
                                                                                                                                                                                                                      територіальних громад селища та
                                                                                                                                                                                      сіл Глибоцького району
                                                                                                                                                 

                                                                                                                                                                                                                         ЗАТВЕРДЖУЮ
                                                                                                                                                                                        Керівник підприємства, установи
                                                                                                                                                                    
                                                                                                                                                                       _______________ ________________________
                                                                                                                                                                              (підпис)                     (прізвище, ініціали) 
                                                                                                                                                                       
                                                                                                                                                                          „_____”  _____________________20____ р.  
 
                                                                                                                                                                                                           М.П.
Відомість
про вартість майна, яке пропонується до передачі
за станом на   „____”    ___________________       20___ р.
 

п/п
Назва  інвентарного об’єкта Рік
випуску
Номер об’єкта Кількість капітальних ремонтів
(дата проведення останнього)
Вартість останнього капітального ремонту,
грн.
Балансова
(первісна)
вартість,
грн.
Сума нарахованого зносу,
грн.
Балансова
(залишкова)
вартість,
грн.
інвентарний заводський
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
                   
                   
  Всього:                
 
Головний бухгалтер підприємства _______________________________    __________________________________________________________
                                                          (підпис)                                                                          (прізвище, ініціали)
 
Примітка: додаток заповнюється згідно з даними бухгалтерського обліку станом на перше число місяця
 
 
 
 

 
                                                                                               Додаток  № 2
                                                                                                   До Положення про порядок передачі
                                                                                                                           об’єктів права спільної власності
                                                                                                                            територіальних громад, селища та сіл
                                                                                                                            Глибоцького району


ЗАТВЕРДЖУЮ
______________________________
 
________________ _______________
«___» ______________ 201__року
М.П.
ПОГОДЖУЮ
__________________________
 
____________________  __________
 «____» ______________ 201__ року
М.П.
 
«___» ________ 201__ року                                                                             __________________
                                                                                                                       (місце складання)

АКТ
приймання-передачі

Нами комісією, у складі ____________________________________________
                                                           (посада, прізвище, ім'я та по батькові)
__________________________________________________________________яка створена відповідно до __________________________________________
__________________________________________________________________
                        (назва документа, на підставі якого створена комісія)

проведено обстеження  об'єкта передачі, який знаходиться за адресою:
_________________________________________________________________,

та рахується на балансі ___________________________________________,
                                (найменування підприємства, установи та організації, що передає)

і передається ___________________________________________________.
                             (найменування підприємства, установи та організації, що приймає)

Під час роботи комісія встановила наступне:
1. Об'єктом передачі є:
В даному розділі зазначається перелік облікових одиниць згідно з даними бухгалтерського обліку та інвентаризаційної справи (при наявності), рік введення в експлуатацію, інвентарний номер, площа забудови (будівлі загалом чи окремого приміщення), площа земельної ділянки, загальний опис конструктивних елементів, тощо. 

2. Інженерне обладнання об'єкта передачі:
В даному розділі зазначається інформація про наявність водопостачання (холодного та гарячого), водовідведення, систему опалення, електропостачання, газопостачання, телефонізація, радіофікація, тощо.


3. Вартість основних фондів:
Вказується первісна вартість та сума нарахованого зносу. При проведенні незалежної оцінки зазначається оціночна вартість.

4. Результати огляду та випробувань ______________________________

5. Висновки та пропозиції комісії ____________________________________


6. До акта приймання-передачі додається: 
а)______________________
б) ______________________
в) ______________________

Голова комісії  ___________________
Члени комісії   ___________________
                          ___________________
                          ___________________