ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 3
Про районний бюджет на 2017 рік
Керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 і статтею 61 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетним кодексом України та враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради від ___ грудня 2016 року районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2017 рік у сумі 451 705 700 грн., у тому числі відповідно до показників міжбюджетних трансфертів на 2017 рік, схвалених Кабінетом Міністрів України обсяг базової дотації у сумі 32 728 500 грн., додаткової дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я в сумі 33 061 900 грн. субвенцій з Державного бюджету України на допомоги, пільги та субсидії в сумі 226 972 900 грн., освітньої субвенції в сумі 85 028 300 грн., медичної субвенції в сумі 42 021 900 грн., медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на цільові видатки для лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет в сумі 1 012 400 грн., медичної субвенції від Глибоцької селищної громади в сумі 3 700 000 грн., Волоківської сільської громади в сумі 1 500 000 грн., іншої субвенції із обласного бюджету на виконання заходів із трансплатології в сумі 81 900 грн., субвенції на утримання об`єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об`єктів спільного користування від Глибоцької селищної громади в сумі 281 800 грн., Волоківської сільської громади в сумі 197 600 грн..
Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі 447 787 500 грн., спеціального фонду бюджету – 3 918 200 грн.
2. Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2016 рік у сумі 451 705 000 грн., в тому числі загального фонду – 447 787 500 грн. та спеціального фонду – 3 918 200 грн. (додаток №2).
3. Установити розмір оборотного касового залишку районного бюджету у сумі 100000 гривень .
4. Затвердити розподіл міжбюджетних трансфертів на 2017 рік в сумі 14 122 900 грн. (додаток №3).
5. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію державних і регіональних галузевих програм в сумі 466 000 грн.. (додаток №4).
6. Установити розмір резервного фонду районного бюджету на 2016 рік у сумі 120 000 гривень.
7. Затвердити відомчу класифікацію видатків районного бюджету на 2016 рік ( додаток № 5).
8. Затвердити формулу, згідно з якою надано іншу субвенцію сільським бюджетам ( додаток 6 ).
9. Затвердити такий перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2016 рік за економічною структурою та за видами видатків:
- оплата праці працівників бюджетних установ (код 2110);
- нарахування на заробітну плату (код 2120);
- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (код 2220);
- забезпечення продуктами харчування (код 2230);
- оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 2270);
- трансферти населенню (код 2730);
- трансферти місцевим бюджетам (код 2620).
10. З метою дотримання збалансованості районного бюджету не надавати підприємствам, установам і організаціям пільг зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), що зараховуються до районного бюджету.
11. Відповідно до статті 108 Бюджетного кодексу України делегувати районній державній адміністрації повноваження у міжсесійний період районної ради збільшувати (зменшувати) обсяги доходної та видаткової частин районного бюджету в разі збільшення (зменшення) району обсягів міжбюджетних трансфертів з Державного бюджету України, здійснювати їх розподіл (перерозподіл) між сільськими та селищним бюджетами та головними розпорядниками коштів районного бюджету за погодженням з постійною комісією районної ради з питань з питань економіки, бюджету, фінансів і залучення інвестицій та подальшим затвердженням на сесії районної ради (п.7 статті 108 Бюджетного кодексу України).
12. Установити, що за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу пільги громадянам надаються готівкою.
13. Відповідно до статей 43 і 73 Бюджетного кодексу України надати право голові Глибоцької районної державної адміністрації Придію Георгію Васильовичу отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, які покриваються Головним управлінням Державної казначейської служби України в Чернівецькій області в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.
14. Дозволити фінансовому управлінню райдержадміністрації (п.7 статті 23 Бюджетного кодексу України) в процесі виконання районного бюджету за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів районного бюджету (щодо кодів економічної класифікації) здійснювати перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі по загальному та спеціальному фондах в межах їх загального обсягу.
15. У межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника бюджетних коштів перерозподіл видатків бюджету і надання кредитів із бюджету за бюджетними програмами, включаючи резервний фонд бюджету, додаткові дотації та субвенції (з урахуванням частини шостої статті 102 та частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу), а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами) здійснювати за рішенням районної державної адміністрації, погодженим з комісією районної ради з питань економіки, бюджету, фінансів і залучення інвестицій (п.8 статті 23 Бюджетного кодексу України).
При цьому забороняється без внесення змін до відповідного рішення сесії районної ради збільшення бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах на:
- передбачити в кошторисах доходів і видатків на 2017 рік в повному обсязі кошти на оплату праці працівників бюджетних установ, відповідно до встановлених чинним законодавством умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, на проведення розрахунків за природний газ, теплову та електричну енергію, водопостачання, водовідведення та послуги зв’язку, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених виплат;
- установити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах по кожній бюджетній установі, виходячи з обсягів призначень, затверджених на 2017 рік;
- забезпечити укладання угод по кожному виду енергоносіїв у межах встановлених обґрунтованих лімітів споживання у натуральних одиницях відповідно до встановлених асигнувань на 2017 рік.
17. Установити, що керівники бюджетних установ утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ і організацій в кошторисах доходів і видатків.
Установити, що розпорядники коштів районного бюджету мають право приймати зобов’язання по загальному фонду на здійснення видатків або платежів тільки в межах бюджетних асигнувань, затверджених їм на 2017 рік.
18. Установити, що в тих випадках, коли управління та інші структурні підрозділи райдержадміністрації, депутати районної ради вносять пропозиції щодо виділення додаткових асигнувань з районного бюджету, вони повинні одночасно подавати пропозиції, спрямовані на відповідне поповнення доходів або скорочення інших видатків районного бюджету.
19. Установити що планування та виконання районного бюджету із 2017 року здійснюється за програмно-цільовим методом.
20. Установити, що у 2017 році:
20.1. Фінансування заходів місцевих програм проводиться за умови укладення угоди між виконавцем заходів програми та головним розпорядником коштів районного бюджету.
20.2. Надання субвенцій з районного бюджету державному бюджету на виконання заходів програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів здійснюється на підставі укладеної угоди між виконавцями заходів програми, головним розпорядником коштів районного бюджету та головним розпорядником коштів державного бюджету, при умові отримання додаткових фінансових ресурсів.
21. Установити, що у загальному фонді районного бюджету на 2017 рік, до доходів належать надходження, визначені у частині першій статті 64 Бюджетного кодексу України.
22. Установити, що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету на 2017 рік у частині доходів є надходження, визначені у частині першій статті 691 Бюджетного кодексу України.
23. Установити, що у 2017 році господарські організації районної комунальної власності провадять відрахування до загального фонду районного бюджету частини прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської діяльності 2016 року та наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2017 році у строки, встановлені для сплати податкового зобов’язання та згідно з порядком, затвердженим рішенням районної ради від 15 липня 2011 року №125-5/11 „Про затвердження Порядку відрахування до загального фонду районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями”.
24. Додатки № 1-6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
25. Рішення сесії районної ради “Про районний бюджет на 2017 рік” набуває чинності з 1 січня 2017 року і діє до 31 грудня 2017 року.
26. Відповідно до частини 4 статті 28 Бюджетного кодексу України здійснити опублікування цього рішення у місцевих засобах масової інформації.
Прогноз районного бюджету на 2017 та 2018 роки розроблено на основі положень Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України, з урахуванням прогнозних показників економічного і соціального розвитку району на 2018 та 2019 роки, постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 р. №404 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року», державних та районних цільових програм, з метою створення дієвого механізму управління бюджетним процесом, встановлення зв’язку між стратегічними цілями та можливостями бюджету у середньостроковій перспективі, забезпечення прозорості, передбачуваності та послідовності бюджетної політики в районі.
Прогноз включає індикативні прогнозні показники економічного і соціального розвитку району, зведеного та районного бюджетів за основними видами доходів, фінансування, видатків і кредитування, взаємовідносин районного та сільських і селищного бюджетів, а також видатків на виконання інвестиційних проектів.
На середньострокову перспективу основними завданнями районного бюджету є:
підвищення ефективності управління бюджетними коштами шляхом застосування дієвих методів економії бюджетних коштів, здійснення оптимізації витрат головних розпорядників коштів місцевих бюджетів шляхом виключення непріоритетних та неефективних витрат, насамперед тих, що не забезпечують виконання основних функцій і завдань відповідного головного розподядника коштів та подальшої оптимізації бюджетних коштів;
упровадження з 2017 року планування районного бюджету за програмно-цільовим методом бюджетування;
підвищення ефективності управління бюджетними коштами шляхом застосування дієвих методів економії бюджетних коштів та подальшої оптимізації бюджетних програм;
забезпечення стабільного функціонування бюджетних установ та виконання заходів, передбачених місцевими бюджетними програмами;
продовження роботи щодо оптимізації мережі бюджетних установ та їхніх витрат з метою надання якісних соціальних послуг населенню району;
запровадження дієвих заходів з енергозбереження в бюджетних установах і закладах;
визначення та виконання завдань соціально-економічного розвитку району з врахуванням їх пріоритетності.
Індикативні прогнозні показники зведеного та зокрема районного бюджету на 2017-2018 роки є основою для складання головними розпорядниками бюджетних коштів планів своєї діяльності та формування показників проекту районного бюджету на середньострокову перспективу.
Прогнозом визначається перелік інвестиційних проектів, реалізація яких відбувається протягом декількох років і потребує бюджетного фінансування (Перелік інвестиційних програм). До переліку включено проекти, що здійснюються із залученням коштів державного та місцевих бюджетів, а також інших джерел фінансування, проекти, фінансування яких розпочато у попередніх бюджетних періодах, а також проекти і програми для вирішення першочергових завдань району у соціально-культурній сфері. Проекти проходитимуть процедуру оцінювання з урахуванням результатів аналізу потенційних вигід і витрат, що дозволить забезпечити прозорість та максимальну результативність їх впровадження.
Прогнозні показники зведеного та районного бюджетів
на 2018 - 2019 роки
Для розрахунку використані індикативні прогнозні показники доходів зведеного та державного бюджетів на 2018 та 2019 роки, які розроблено відповідно норм Податкового і Бюджетного кодексів України, положень програми діяльності Кабінету Міністрів України, проекту Основних напрямків бюджетної політики, схвалених постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 р. №404 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року», інших законодавчих актів. При цьому, при прогнозуванні відповідних показників було враховано фактичне їх виконання за результатами 2014-2016 років та прогноз на 2017 рік.
Формування доходів бюджету здійснено з врахуванням, внесених до Бюджетного та Податкового кодексів України в частині місцевих бюджетів.
У 2018 та 2019 роках передбачається здійснити наступні заходи:
сприяння підвищенню рівня соціальної захищеності населення, підтримка ветеранів війни та праці, інвалідів, малозабезпечених верств населення, потерпілих від наслідків аварії на ЧАЕС;
забезпечення належного рівня соціальної підтримки сімей з дітьми та малозабезпечених сімей.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
удосконалення системи надання адресної допомоги найбільш вразливим верствам населення;
спрощення процедури та скорочення термінів оформлення документів для отримання соціальних допомог;
покращення поінформованості населення щодо можливості отримання державних соціальних допомог;
підвищення рівня соціального захисту населення.
У 2018 - 2019 роках передбачається здійснити наступні заходи:
продовження реформування галузі охорони здоров’я та оптимізація мережі лікувально-профілактичних закладів;
забезпечення надання населенню району гарантованої медичної допомоги;
систематичне інформування населення з питань профілактики туберкульозу, ВІЛ/СНІДу, наркоманії;
координація роботи лікувально-профілактичних закладів і громадських організацій у сфері запобігання поширенню соціально-небезпечних хвороб;
покращення матеріально-технічної бази лікувально-профілактичних закладів району.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
надання якісних медичних послуг населенню;
підвищення ефективності роботи закладів охорони здоров’я;
зниження рівня смертності;
досягнення 100% рівня обслуговування населення в сільській місцевості на засадах сімейної медицини.
У 2018 - 2019 роках передбачається здійснити такі заходи:
продовження розвитку мережі дошкільних навчальних закладів;
модернізація матеріально-технічної бази загальноосвітніх навчальних закладів;
розвиток позашкільної освіти шляхом упорядкування та розвитку мережі позашкільних навчальних закладів, проведення модернізації навчальної, матеріально-технічної бази позашкільних навчальних закладів;
здійснення постійного контролю за діяльністю оздоровчих таборів.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
підвищення рівня охоплення дітей дошкільною та позашкільною освітою;
підвищення рівня забезпечення транспортними послугами учнів сільської місцевості;
підвищення рівня якості надання послуг з оздоровлення оздоровчими закладами району;
підвищення рівня забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів сучасними комп'ютерними комплексами та підключення їх до мережі Інтернет;
У 2018- 2019 роках передбачається здійснити наступні заходи:
забезпечення розвитку всіх видів спорту та сприяння поліпшенню підготовки і участі спортсменів району у змаганнях обласного рівня;
забезпечення розвитку місцевої спортивної та туристичної інфраструктури із залученням інвесторів;
залучення широких верств населення до масового спорту, популяризація здорового способу життя та фізичної культури;
максимальна реалізація здібностей обдарованої молоді у дитячо-юнацькому спорті;
створення сучасних спортивних об’єктів та туристичної інфраструктури;
збільшення обсягу рухової активності учнівської молоді.
Пріоритетом у цих галузях будуть підвищення якості надання культурно-освітніх і дозвіллєвих послуг, посилення зв’язків з органами місцевого самоврядування у вирішенні проблемних питань розвитку галузі, забезпечення сталого розвитку туристичної галузі в регіоні.
У 2018- 2019 роках передбачається здійснити такі заходи:
збереження пам’яток архітектури та культурної спадщини;
упровадження новітніх інформаційних технологій у діяльність бібліотек та музеїв, забезпечення доступу до мережі Інтернет в публічних бібліотеках, поновлення бібліотечних фондів новою літературою.
Основними результатами, які планується досягти, є:
підвищення рівня культурного обслуговування громадян, забезпечення їх доступу до культурних надбань, розширення надання якісних культурно-дозвіллєвих послуг населенню;
створення єдиної системи інформаційного забезпечення розвитку культури, збереження наукового і культурного надбання;
відродження та збереження традиційної української культури та культури національних меншин;
У 2018 -2019 роках передбачається здійснити заходи щодо збереження і покращення існуючої мережі автомобільних доріг району.
Відповідно до пункту 3 статті 97 Бюджетного кодексу України, фінансування державних програм соціального захисту, пов’язаних з наданням державних соціальних допомог, пільг окремим категоріям громадян і житлових субсидій населенню в оплаті за енергоносії та житлово-комунальні послуги, тверде паливо, скраплений газ; інших пільг, передбачених чинним законодавством, та компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян протягом 2018 - 2019 років здійснюватиметься із районного бюджету за рахунок коштів відповідних субвенцій з державного бюджету у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
За попередніми розрахунками загальний прогнозний обсяг субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення державних програм соціального захисту населення у 2018 році складе 245886,0 тис. гривень, у 2019 році –301135,0_тис. грн.
Планується також продовжити комплекс робіт направлених на розв’язання актуальних проблем соціально-економічного розвитку району. Згідно сформованих переліків об’єктів соціально-культурної сфери (Перелік інвестиційних програм), потреба в коштах на їх будівництво, реконструкцію чи капремонт у наступних 2018 та 2019 роках становить 23659,4 тис. грн. Визначення ж остаточного переліку об’єктів, що фінансуватимуться у 2018-2019 роках за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та інших субвенцій капітального характеру, здійснюватиметься після виділення району зазначених субвенцій.
Начальник райфінуправління С.Г.Шородок
У результаті виконання поставлених завдань та у межах наявних фінансових можливостей у 2017 році планується досягти:
обсягу реалізації промислової продукції 74 296,0 тис.грн.;
збільшення обсягів виробництва валової продукції сільського господарства на 0,5% (468,9 млн.грн);
зростання обсягів експорту товарів на 2,3%;
зростання середньомісячної заробітної плати до 4300 грн.
Прогнозний обсяг фінансового ресурсу районного бюджету на 2017 рік сформовано з урахуванням вимог діючого Бюджетного та Податкового кодексів України, проекту Основних напрямів бюджетної політики на 2017 рік, схвалених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.06.2016 № 478-р, макропоказників, визначених постановою Кабінету Міністрів України «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2017 рік та основних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2018-2019 роки» від 01.07.2016 № 399 та показників, надісланих Міністерством фінансів України листом від 08.11.2016 №31-05110-14-8/31635, розпорядження обласної державної адміністрації від 19.08.2016 № 560-р «Про організацію роботи зі складання місцевих бюджетів області на 2017 рік», розпорядження районної державної адміністрації від 17.10.2016 № 374-р «Про організацію роботи зі складання місцевих бюджетів району на 2017 рік».
На виконання вимог пункту 18 «Прикінцевих та перехідних положень» Бюджетного кодексу України районний бюджет на 2017 рік сформовано із застосуванням програмно-цільового методу бюджетування.
Дохідна частина районного бюджету на 2017 рік розроблена на основі норм чинного Податкового і Бюджетного кодексів України та інших законодавчих актів із врахуванням децентралізації та поліпшення умов ведення бізнесу.
При прогнозуванні дохідної частини обласного бюджету на 2017 рік було враховано:
Виходячи із зазначеного, обсяг доходів загального фонду районного бюджету на 2017 рік з урахуванням офіційних трансфертів (дотацій та субвенцій з державного та обласного бюджетів, територіальних громад) визначений в сумі 447 787 500 грн., що на 106 870 500 грн. (31,3 відсотки) більше, ніж затверджено на 2016 рік., в тому числі :
- обсяг базової дотації у сумі 32 728 500 грн.;
- обсяг додаткової дотації із державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я в сумі 33 061 900 грн.;
- субвенції на виплату пільг, субсидії та допомоги сім’ям з дітьми в сумі 225 862 800 грн.;
- субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батьків - вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих сімейних будинках та прийомних сім`ях в сумі 1 110 100 грн.
- освітньої субвенції в сумі 85 028 300 грн.,
- медичної субвенції в сумі 42 021 900 грн.;
- медичної субвенції на цільові видатки на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет в сумі 1 012 400 грн.;
- із обласного бюджету на виконання заходів із трансплатології в сумі 81 900 грн.;
- медичної субвенції від Глибоцької селищної громади в сумі 3 700 000 грн.,
- медичної субвенції Волоківської сільської громади в сумі 1 500 000 грн.,
- субвенції на утримання об`єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об`єктів спільного користування від Глибоцької селищної громади в сумі 281 800 грн., Волоківської сільської громади в сумі 197 600 грн.
Спеціальний фонд складає 3 918 200 грн.
Із 21 сільських бюджетів іншу субвенцію для функціонування установ культури та освіти надано 18 бюджетам на суму 14 122 900 грн.
Обсяг оборотної касової готівки складає 100000 грн.
Без міжбюджетних трансфертів обсяг доходів загального фонду районного бюджету складає 21 200 300 грн., що на 3 321 400 грн. (18,6 відсотків) більше затвердженого плану на 2016 рік.
Згідно зі ст.64 Бюджетного кодексу України з 01.01.2015 до районного бюджету зараховується 60 відсотків податку на доходи фізичних осіб, що справляється на території району (крім територій об’єднаних територіальних громад смт.Глибока та с.Волока). Зважаючи на вищевикладене та прогнозні розрахунки Глибоцького відділення Чернівецької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області, передбачається, що до районного бюджету у 2017 році надійде податку на доходи фізичних осіб у сумі 21 050 000 грн., що на 3 250 000 грн. (18,3 відсотка) більше очікуваних надходжень за 2016 рік.
Прогнозні надходження податку на прибуток підприємств комунальної власності, засновником яких є районна рада, складають 19 000 грн., що на 18000 грн. більше затвердженого плану на 2016 рік. (за даними ОДПІ).
Прогнозні надходження частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до районного бюджету складають 5 000 грн. (за даними ОДПІ).
Прогнозні надходження адміністративного збору за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань складають 3 600 грн. (за даними сектору з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).
Прогнозні надходження адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень складають 30000 грн. (за даними сектору з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).
Відповідно до статті 64 Бюджетного кодексу України, орендна плата за користування майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності зараховується до загального фонду районного бюджету, надходження від якої у 2017 році становитимуть 85 100 грн. (згідно договорів оренди).
Орендної плати за водні об’єкти (їх частини), що надаються у користування на умовах оренди районними державними адміністраціями передбачається в сумі 2 600 грн.
Інших надходжень очікується в сумі 5 000 грн.
Спеціальний фонд районного бюджету (без трансфертів) на 2017 рік визначено в сумі 3918 200 грн., в тому числі:
- власні надходження бюджетних установ – 3 894 100 грн. (99,4 відсотки надходжень спеціального фонду);
- відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва – 24 100 грн. (15 відсотків, що справляється на території району).
Пільги по сплаті податків, зборів (обов’язкових платежів), в частині, що зараховується до районного бюджету, при затвердженні бюджету не передбачено.
Тенденції росту видаткової частини районного бюджету характеризуються наступними показниками:
При плануванні видатків районного бюджету на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери враховано розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня – 3200 гривень та розмір посадового окладу (тарифної ставки) працівника першого тарифного розряду ЄТС з 1 січня – 1600 гривень.
Крім того, враховано, доведені Міністерством фінансів України, обсяги міжбюджетних трансфертів з Державного бюджету України, передбачені у схваленому Урядом України проекті Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», що був доопрацьований до другого читання.
Районній раді на 2017 рік передбачені видатки в загальній сумі 2 415000 грн.
За бюджетною програмою „Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів ” передбачено видатки загального фонду в сумі 2 175 000.грн., що більше від затверджених видатків на 2016 рік на 596 100 грн., або на 37,7 відсотків. В загальній сумі видатків передбачено кошти на заробітну плату з нарахуваннями в сумі 2 080 100 грн., для проведення розрахунків за комунальні послуги та енергоносії – 80 000 грн., а також на інші видатки з поточного утримання 14 900 грн.
Крім цього, за бюджетною програмою „Інші видатки ” передбачено 200 000 грн. на виконання заходів:
- районної програми розвитку місцевого самоврядування району та забезпечення повноважень щодо управління комунальним майном на 2016 -2017 роки в сумі 100 000 грн.;
- для збереження архівних фондів Глибоцького районного трудового архіву в сумі 100 000 грн.
Районній державній адміністрації на 2017 рік передбачені видатки в сумі 53 304 400 грн., зокрема:
За бюджетною програмою „Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню ” на 2017 рік передбачено по загальному фонду видатки в обсязі 34 224 000 грн., що на 10 776 400 грн. більше ніж передбачалось по бюджету на 2016 рік.
За бюджетною програмою „ Амбулаторно-поліклінічна допомога населенню ” на 2017 рік передбачені видатки в обсязі 13 142 300 грн., що на 3 552 000 грн. більше ніж передбачалось по бюджету на 2016 рік.
За бюджетною програмою „Первинна медико-санітарна допомога ” враховані видатки в сумі 1 235 300 грн., що на 109 500 грн. більше ніж передбачалось по бюджету на 2016 рік
За бюджетною програмою „Первинна медико-санітарна допомога населенню ” враховані видатки в сумі 1 415 800 грн., що на 251 600 грн. менше ніж передбачалось по бюджету на 2016 рік
По програмі «Інші заходи в галузі охорони здоров’я» передбачено :
- на підпрограму забезпечення пільгового зубопротезування та інші заходи в галузі охорони здоров’я в сумі 120 000 грн.
- на підпрограму для забезпечення виконання заходів із трансплатології враховані видатки в загальній сумі 81 900 грн.
На програму „Забезпечення централізованих заходів з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет ” – передбачені в сумі 1 012 400 грн. для придбання медикаментів на забезпечення хворих на цукровий та нецукровий діабет.
За бюджетною програмою „Заклади і заходи з питань дітей та їх соціального захисту ” затвердженого видатки на:
- підпрограму „Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді” передбачені видатки в сумі 329 00 грн., що на 159 600 грн. більше ніж передбачалось у 2016 році.
- підпрограму „Програми і заходи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді” у 2017 році передбачені видатки в обсязі 10 000 грн. на проведення різноманітних заходів (семінари, благодійні акції, науково-методичні наради, фестивалі, конкурси, круглі столи, тощо). Дані видатки заплановані на рівні минулих років.
- на підпрограму "Заходи державної політики з питань молоді ” на 2017 рік передбачено видатки по загальному фонду в сумі 10 000 грн. За рахунок цих коштів забезпечуватиметься проведення різноманітних заходів (засідання, тренінги з представниками влади та молодіжних громадських організацій, науково-практичні семінари, конференції, круглі столи тощо), спрямованих на реалізацію молодіжної політики та підтримку талановитої молоді, залучення молоді до активної участі в соціальному житті та пропаганду здорового способу життя.. Дані видатки заплановані на рівні минулих років.
Для забезпечення розвитку олімпійських та неолімпійських видів спорту у проекті районного бюджету на 2017 рік за бюджетною програмою „Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань ” передбачаються видатки в сумі 17 000 грн. на проведення регіональних змагань, оплата витрат, пов’язаних з участю спортсменів в цих змаганнях. Дані видатки заплановані на рівні минулих років.
За бюджетною програмою „ Фінансова підтримка регіональних осередків Всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств для проведення навчально-тренувальної та спортивної роботи» передбачено видатки в сумі 12 000 грн. на проведення регіональних змагань громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості „Колос”, оплата витрат, пов’язаних з участю спортсменів в цих змаганнях, а також виплата винагород спортсменам, які посіли призові місця у всеукраїнських змаганнях з олімпійських та не олімпійських видів спорту та їх тренерам. Дані видатки заплановані на рівні минулих років.
За бюджетною програмою „ Фінансова підтримка дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств» передбачено видатки в сумі 664 500 грн. утримання тренерів та інших працівників та проведення регіональних змагань громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості „Колос”, оплата витрат, пов’язаних з участю спортсменів в цих змаганнях, а також виплата винагород спортсменам, які посіли призові місця у всеукраїнських змаганнях з олімпійських та не олімпійських видів спорту та їх тренерам. Дані видатки більші в порівнянні з минулим бюджетом на 239 200 грн.
За бюджетною програмою „ Фінансова підтримка на утримання регіональних рад фізкультурно-спортивниго товариства "Колос передбачено видатки на 2017 рік в сумі 269 200 грн., що на 95 600 грн. більше в порівнянні з минулим роком.
За програмою „Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів” передбачено фінансування :
- на Районну програму сприяння органам виконавчої влади по виконанню ними повноважень, делегованих Глибоцькою районною державною адміністрацією на 2016-2018 роки передбачено видатки в сумі 61 000 грн.;
- на районну програму впровадження державної політики органами влади у Глибоцькому районі на 2016-2017 роки передбачено видатки в сумі 100 000 грн.
Управлінню освіти і науки райдержадміністрації передбачено видатки в загальній сумі 140 970 000 грн., Обсяг видатків загального фонду збільшено порівняно з показниками 2016 року на 38 796 700 грн., або на 38,0 відсотка.
За бюджетною програмою «Дошкільна освіта» на 2017 рік передбачені видатки в обсязі 12 445 900 грн., що 5 639 100 грн. більше в порівнянні з минулим роком. На утримання з районного бюджету перейшли Карапчівська, Корчівецька та Йорданештська дитячі дошкільні установи. Кількість вихованців в установах складає 797, видатки на утримання однієї дитини в дитячій дошкільній установі складає 15 616 грн.
За бюджетною програмою «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т. ч. школою-дитячим садом, інтернат при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами » на 2017 рік передбачені видатки в обсязі 119 692 300 грн., що на 32 029 400 грн. більше в порівнянні з бюджетом 2016 року. Кількість учнів які навчаються у загальноосвітніх закладах складає 7045, видатки на утримання одного учня складають 16 990 грн.
За бюджетною програмою «Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми» на 2017 рік передбачені видатки в сумі 3 964 300 грн.,, що на 662 700 грн. більше в порівнянні з минулим роком. У 2017 році надання позашкільної освіти буде здійснюватись у двох навчальних закладах. Гурткова робота в цих закладах здійснюється за наступними напрямами: науково-технічний; еколого-натуралістичний; туристично-краєзнавчий; фізкультурно-спортивний; художньо-естетичний. Кількість учнів які навчаються у позашкільних закладах складає 1 860, видатки на утримання одного учня складають 2 131 грн.
За бюджетною програмою «Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів та інші заходи у галузі освіти » на 2017 рік передбачено видатки по загальному фонду в обсязі 1 132 600 грн., що на 97 400 грн. більше в порівнянні з бюджетом 2016 року.
За бюджетною програмою «Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів та інші заходи у галузі освіти » на 2017 рік передбачено видатки по загальному фонду в обсязі 1 132 600 грн., що на 97 400 грн. більше в порівнянні з бюджетом 2016 року.
За бюджетною програмою «Централізоване ведення бухгалтерського обліку » на 2017 рік передбачено видатки по загальному фонду в обсязі 1978800 грн., що на 149 100 грн. більше в порівнняні з 2016 роком.
За бюджетною програмою «Здійснення цкентралізованого господарського обслуговування » на 2017 рік передбачено видатки по загальному фонду в обсязі 623 000 грн., що на 148 500 грн. менше в порівнянні з 2016 роком.
За бюджетною програмою «Допомога дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнюється 18 років» передбачено видатки в сумі 26 000 грн. , або на 600 грн. більше чим передбачалось по бюджету на 2016 рік.
За бюджетною програмою «Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи)» на 2017 рік передбачено видатки по загальному фонду в обсязі 199 000 тис. грн., що на 99 100 грн. більше в порівнянні з бюджетом 2016 року.
За бюджетною програмою «Утримання та навчально-тренувальна робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл» на 2017 рік передбачено видатки в сумі 908 100 , що на 28 200 грн. менше в порівнянні з бюджетом 2016 року. Кількість учнів які навчаються у дитячо-юнацьких спортивних школах складає 649, видатки на утримання одного учня складають 1 399 грн.
Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації передбачено видатки в загальній сумі 231 576 900 грн., що на 48 467 100грн. більше, ніж передбачалось по бюджету на 2016 рік.
За бюджетною програмою на „Надання допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям інвалідам та тимчасової допомоги дітям ” заплановані кошти в сумі 172 224 600 грн., що більше на 20 596 300 грн., або на 13,6 %, ніж передбачено на 2016 рік.
За бюджетною програмою „Надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачанні і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот” передбачені кошти на 2017 рік в сумі 40 402 600 грн., що більше 19 457 500 грн., або на 192,9 %, ніж річний план 2013 року.
За бюджетною програмою „Надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу” передбачені кошти в сумі 13 235 600 грн., що більше на 7 183 900 грн., або на 218,7 %, ніж річний план 2016 року.
За бюджетною програмою „ Забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках (у т. ч. сімейного типу, прийомних сім'ях)” передбачені кошти в сумі 1 110 100 грн., що більше на 33 700 грн., або на 3,1%, ніж річний план 2016 року.
За бюджетною підпрограмою „Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю”” заплановані кошти в сумі 4 385 000 грн., що більше на 1 282 700 грн., або на 41,3 %, ніж передбачено на 2016 рік.
За бюджетною підпрограмою „Забезпечення соціальними послугами громадян похилого віку, інвалідів, дітей-інвалідів, хворих, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги, фізичними особами)” передбачені кошти в сумі 54 000 грн., що менше на 1 000 грн., або на 1,8%, в порівнянні з бюджетом 2016 року..
За бюджетною програмою „Інші видатки на соціальний захист населення ” передбачено кошти в сумі 165 0000 грн. , що дасть можливість за результатами комісії по розгляду звернень громадян району надавати допомогу малозабезпеченим верствам населення, учасникам антитерористичної операції (учасникам бойових дій) та членам їх сімей, бійцям-добровольцям.
Відділу культури і туризму райдержадміністрації передбачено видатки в сумі 5 278 300 грн., що на 1 279 500 грн. більше ніж планувалось по бюджету на 2016 рік.
За бюджетною програмою «Бібліотеки» передбачено видатки в обсязі 1 539 600 грн., що на 518 400 грн. більше в порівнянні з бюджетом 2016 року. На фінансування із районного бюджету переходять сільській бібліотеки сіл Карапчів та Йорданешти..
За бюджетною програмою «Музеї і виставки» передбачено видатки в обсязі 198 800 грн., або на 32 400 грн. більше в порівнянні з бюджетом 2016 року.
За бюджетною програмою «Палаци і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу» передбачено видатки в сумі 1 089 500 грн. , що на 433 600грн. більше бюджету 2016 року. На фінансування із районного бюджету переходять клубні заклади культури сіл Карапчів та Йорданешти..
За бюджетною програмою «Школи естетичного виховання дітей» передбачено видатки в сумі 1 297 400 грн., що на 326 000 грн. більше бюджету 2016 року. Кількість учнів які навчаються у дитячо-юнацьких спортивних школах складає 122, видатки на утримання одного учня складають 10 634 грн.
За бюджетною програмою «Кінематографія» передбачено видатки в сумі 92 000 грн., або на 17 000 грн. більше чим планувалось у 2016 році.
За бюджетною програмою «Інші культурно-освітні заклади та заходи» передбачено видатки в загальній сумі 1 057 500 грн.,що на 55 400 менше чим передбачалось по бюджету на 2016 рік.
Фінансовому управлінню районної державної адміністрації ( в частині міжбюджетних трансфертів і резервного фонду) за бюджетною програмою «Резервний фонд» заплановано видатки в сумі 120 000 грн. , що на 50 000 грн. більше ніж планувалось у 2016 році.
Крім того, передбачається надання субвенцій сільським радам для фінансування установ освіти та культури в сумі 14 122 900 грн., або на 1 317 900 грн. більшу ніж планувалось по бюджету 2016 року.
Взаємовідносини між районним бюджетом та сільськими бюджетами
На виконання частини четвертої статті 21 Бюджетного кодексу України з метою запровадження середньострокового бюджетного планування розроблено Прогноз районного бюджету на 2018-2019 роки, що додається.
Начальник райфінуправління С.Г.Шородок
В=Во+Вк
де В – всього видатків, що надаються місцевим бюджетам у вигляді іншої субвенції;
Во- видатки на дитячі дошкільні установи;
Вк – видатки на бібліотеки та клуби.
Во=Вз/п+Вх+Ве/н+Вг
Вз/п = місячний фонд оплати праці з нарахуваннями станом на 01.05.2016 року по дду помножено на коефіцієнт підвищення 1,5 та помножено на 12 місяців.
Вх= кошти заплановані на харчування в день на одну дитину помножено на 160 днів та помножено на кількість дітей в дитячій дошкільній установі по даним статистики станом на 01.01.2016 року.
Кошти на харчування дитини в день заплановані в сумі 9 грн., що складає 60 % видатків на харчування, які оплачує бюджет.
Ве/н - видатки на оплату енергоносіїв передбачені по потребі з урахування індексу інфляції, а саме :
кількість спожитих енергоносіїв за 2016 рік помножено на індекс інфляції і помножено на ціну;
Вг – видатки на господарські цілі заплановані з урахування кількості дітей згідно даних статистики в розмірі 200 грн. на дитину в рік.
Вк=Вб+Вк
Вб - видатки на сільські бібліотеки;
Вк – видатки на сільські клуби та будинки культури
Вб= Вз/п+Ве/нВг
Вз/п = місячний фонд оплати праці з нарахуваннями по бібліотеці станом на 01.05.2016 року помножено на коефіцієнт підвищення 1,35 та помножено на 12 місяців.
Ве/н - видатки на оплату енергоносіїв передбачені по потребі з урахування індексу інфляції; а саме :
кількість спожитих енергоносіїв за 2016 рік помножено на індекс інфляції і помножено на ціну;
Вг – видатки на господарські цілі заплановані в залежності від кількості жителів та помножено на 1 грн.
Вк= Вз/п+Ве/нВг
Вз/п = місячний фонд оплати праці з нарахуваннями по сільських клубах та будинках культури станом на 01.05.2016 року помножено на коефіцієнт підвищення 1,35 та помножено на 12 місяців.
Ве/н - видатки на оплату енергоносіїв передбачені по потребі з урахування індексу інфляції; а саме :
кількість спожитих енергоносіїв за 2016 рік помножено на індекс інфляції і помножено на ціну;
Вг – видатки на господарські цілі заплановані в залежності від кількості жителів та помножено на 1 грн.
Керуючий справами районної ради М.Д.Шмідт
УКРАЇНА
Глибоцька районна рада
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. М.Грушевського, 2а, смт.Глибока, 60400, тел.2-42-95, тел. «факс» 2-42-99, 21418809@mail.gov.ua
ХІІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ № ___________
Глибоцька районна рада
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. М.Грушевського, 2а, смт.Глибока, 60400, тел.2-42-95, тел. «факс» 2-42-99, 21418809@mail.gov.ua
ХІІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ № ___________
23 грудня 2016 року | смт. Глибока |
Про районний бюджет на 2017 рік
Керуючись пунктом 17 частини 1 статті 43 і статтею 61 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетним кодексом України та враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради від ___ грудня 2016 року районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Установити загальний обсяг доходів районного бюджету на 2017 рік у сумі 451 705 700 грн., у тому числі відповідно до показників міжбюджетних трансфертів на 2017 рік, схвалених Кабінетом Міністрів України обсяг базової дотації у сумі 32 728 500 грн., додаткової дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я в сумі 33 061 900 грн. субвенцій з Державного бюджету України на допомоги, пільги та субсидії в сумі 226 972 900 грн., освітньої субвенції в сумі 85 028 300 грн., медичної субвенції в сумі 42 021 900 грн., медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на цільові видатки для лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет в сумі 1 012 400 грн., медичної субвенції від Глибоцької селищної громади в сумі 3 700 000 грн., Волоківської сільської громади в сумі 1 500 000 грн., іншої субвенції із обласного бюджету на виконання заходів із трансплатології в сумі 81 900 грн., субвенції на утримання об`єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об`єктів спільного користування від Глибоцької селищної громади в сумі 281 800 грн., Волоківської сільської громади в сумі 197 600 грн..
Обсяг доходів загального фонду бюджету визначити у сумі 447 787 500 грн., спеціального фонду бюджету – 3 918 200 грн.
2. Затвердити загальний обсяг видатків районного бюджету на 2016 рік у сумі 451 705 000 грн., в тому числі загального фонду – 447 787 500 грн. та спеціального фонду – 3 918 200 грн. (додаток №2).
3. Установити розмір оборотного касового залишку районного бюджету у сумі 100000 гривень .
4. Затвердити розподіл міжбюджетних трансфертів на 2017 рік в сумі 14 122 900 грн. (додаток №3).
5. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію державних і регіональних галузевих програм в сумі 466 000 грн.. (додаток №4).
6. Установити розмір резервного фонду районного бюджету на 2016 рік у сумі 120 000 гривень.
7. Затвердити відомчу класифікацію видатків районного бюджету на 2016 рік ( додаток № 5).
8. Затвердити формулу, згідно з якою надано іншу субвенцію сільським бюджетам ( додаток 6 ).
9. Затвердити такий перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2016 рік за економічною структурою та за видами видатків:
- оплата праці працівників бюджетних установ (код 2110);
- нарахування на заробітну плату (код 2120);
- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів (код 2220);
- забезпечення продуктами харчування (код 2230);
- оплата комунальних послуг та енергоносіїв (код 2270);
- трансферти населенню (код 2730);
- трансферти місцевим бюджетам (код 2620).
10. З метою дотримання збалансованості районного бюджету не надавати підприємствам, установам і організаціям пільг зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), що зараховуються до районного бюджету.
11. Відповідно до статті 108 Бюджетного кодексу України делегувати районній державній адміністрації повноваження у міжсесійний період районної ради збільшувати (зменшувати) обсяги доходної та видаткової частин районного бюджету в разі збільшення (зменшення) району обсягів міжбюджетних трансфертів з Державного бюджету України, здійснювати їх розподіл (перерозподіл) між сільськими та селищним бюджетами та головними розпорядниками коштів районного бюджету за погодженням з постійною комісією районної ради з питань з питань економіки, бюджету, фінансів і залучення інвестицій та подальшим затвердженням на сесії районної ради (п.7 статті 108 Бюджетного кодексу України).
12. Установити, що за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу пільги громадянам надаються готівкою.
13. Відповідно до статей 43 і 73 Бюджетного кодексу України надати право голові Глибоцької районної державної адміністрації Придію Георгію Васильовичу отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, які покриваються Головним управлінням Державної казначейської служби України в Чернівецькій області в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.
14. Дозволити фінансовому управлінню райдержадміністрації (п.7 статті 23 Бюджетного кодексу України) в процесі виконання районного бюджету за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів районного бюджету (щодо кодів економічної класифікації) здійснювати перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі по загальному та спеціальному фондах в межах їх загального обсягу.
15. У межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника бюджетних коштів перерозподіл видатків бюджету і надання кредитів із бюджету за бюджетними програмами, включаючи резервний фонд бюджету, додаткові дотації та субвенції (з урахуванням частини шостої статті 102 та частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу), а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами) здійснювати за рішенням районної державної адміністрації, погодженим з комісією районної ради з питань економіки, бюджету, фінансів і залучення інвестицій (п.8 статті 23 Бюджетного кодексу України).
При цьому забороняється без внесення змін до відповідного рішення сесії районної ради збільшення бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах на:
- оплату праці працівників бюджетних установ за рахунок зменшення інших видатків;
- видатки, пов’язані з функціонуванням органів державної влади, за рахунок зменшення інших видатків.
- передбачити в кошторисах доходів і видатків на 2017 рік в повному обсязі кошти на оплату праці працівників бюджетних установ, відповідно до встановлених чинним законодавством умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, на проведення розрахунків за природний газ, теплову та електричну енергію, водопостачання, водовідведення та послуги зв’язку, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених виплат;
- установити ліміти споживання енергоносіїв у фізичних обсягах по кожній бюджетній установі, виходячи з обсягів призначень, затверджених на 2017 рік;
- забезпечити укладання угод по кожному виду енергоносіїв у межах встановлених обґрунтованих лімітів споживання у натуральних одиницях відповідно до встановлених асигнувань на 2017 рік.
17. Установити, що керівники бюджетних установ утримують чисельність працівників та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого для бюджетних установ і організацій в кошторисах доходів і видатків.
Установити, що розпорядники коштів районного бюджету мають право приймати зобов’язання по загальному фонду на здійснення видатків або платежів тільки в межах бюджетних асигнувань, затверджених їм на 2017 рік.
18. Установити, що в тих випадках, коли управління та інші структурні підрозділи райдержадміністрації, депутати районної ради вносять пропозиції щодо виділення додаткових асигнувань з районного бюджету, вони повинні одночасно подавати пропозиції, спрямовані на відповідне поповнення доходів або скорочення інших видатків районного бюджету.
19. Установити що планування та виконання районного бюджету із 2017 року здійснюється за програмно-цільовим методом.
20. Установити, що у 2017 році:
20.1. Фінансування заходів місцевих програм проводиться за умови укладення угоди між виконавцем заходів програми та головним розпорядником коштів районного бюджету.
20.2. Надання субвенцій з районного бюджету державному бюджету на виконання заходів програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів здійснюється на підставі укладеної угоди між виконавцями заходів програми, головним розпорядником коштів районного бюджету та головним розпорядником коштів державного бюджету, при умові отримання додаткових фінансових ресурсів.
21. Установити, що у загальному фонді районного бюджету на 2017 рік, до доходів належать надходження, визначені у частині першій статті 64 Бюджетного кодексу України.
22. Установити, що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету на 2017 рік у частині доходів є надходження, визначені у частині першій статті 691 Бюджетного кодексу України.
23. Установити, що у 2017 році господарські організації районної комунальної власності провадять відрахування до загального фонду районного бюджету частини прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської діяльності 2016 року та наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2017 році у строки, встановлені для сплати податкового зобов’язання та згідно з порядком, затвердженим рішенням районної ради від 15 липня 2011 року №125-5/11 „Про затвердження Порядку відрахування до загального фонду районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями”.
24. Додатки № 1-6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
25. Рішення сесії районної ради “Про районний бюджет на 2017 рік” набуває чинності з 1 січня 2017 року і діє до 31 грудня 2017 року.
26. Відповідно до частини 4 статті 28 Бюджетного кодексу України здійснити опублікування цього рішення у місцевих засобах масової інформації.
Голова районної ради П.Панчук
ПРОГНОЗ
районного бюджету на 2018-2019 роки
Загальна частина
районного бюджету на 2018-2019 роки
Загальна частина
Прогноз районного бюджету на 2017 та 2018 роки розроблено на основі положень Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України, з урахуванням прогнозних показників економічного і соціального розвитку району на 2018 та 2019 роки, постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 р. №404 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року», державних та районних цільових програм, з метою створення дієвого механізму управління бюджетним процесом, встановлення зв’язку між стратегічними цілями та можливостями бюджету у середньостроковій перспективі, забезпечення прозорості, передбачуваності та послідовності бюджетної політики в районі.
Прогноз включає індикативні прогнозні показники економічного і соціального розвитку району, зведеного та районного бюджетів за основними видами доходів, фінансування, видатків і кредитування, взаємовідносин районного та сільських і селищного бюджетів, а також видатків на виконання інвестиційних проектів.
На середньострокову перспективу основними завданнями районного бюджету є:
підвищення ефективності управління бюджетними коштами шляхом застосування дієвих методів економії бюджетних коштів, здійснення оптимізації витрат головних розпорядників коштів місцевих бюджетів шляхом виключення непріоритетних та неефективних витрат, насамперед тих, що не забезпечують виконання основних функцій і завдань відповідного головного розподядника коштів та подальшої оптимізації бюджетних коштів;
упровадження з 2017 року планування районного бюджету за програмно-цільовим методом бюджетування;
підвищення ефективності управління бюджетними коштами шляхом застосування дієвих методів економії бюджетних коштів та подальшої оптимізації бюджетних програм;
забезпечення стабільного функціонування бюджетних установ та виконання заходів, передбачених місцевими бюджетними програмами;
продовження роботи щодо оптимізації мережі бюджетних установ та їхніх витрат з метою надання якісних соціальних послуг населенню району;
запровадження дієвих заходів з енергозбереження в бюджетних установах і закладах;
визначення та виконання завдань соціально-економічного розвитку району з врахуванням їх пріоритетності.
Індикативні прогнозні показники зведеного та зокрема районного бюджету на 2017-2018 роки є основою для складання головними розпорядниками бюджетних коштів планів своєї діяльності та формування показників проекту районного бюджету на середньострокову перспективу.
Прогнозом визначається перелік інвестиційних проектів, реалізація яких відбувається протягом декількох років і потребує бюджетного фінансування (Перелік інвестиційних програм). До переліку включено проекти, що здійснюються із залученням коштів державного та місцевих бюджетів, а також інших джерел фінансування, проекти, фінансування яких розпочато у попередніх бюджетних періодах, а також проекти і програми для вирішення першочергових завдань району у соціально-культурній сфері. Проекти проходитимуть процедуру оцінювання з урахуванням результатів аналізу потенційних вигід і витрат, що дозволить забезпечити прозорість та максимальну результативність їх впровадження.
Прогнозні показники зведеного та районного бюджетів
на 2018 - 2019 роки
тис. грн.
2018 рік |
2019 рік |
|||
зведений бюджет | Районний бюджет | Зведений бюджет | Районний бюджет | |
Доходи всього, в т.ч. | 520814,0 | 307077,9 | 624976,8 | 368493,5 |
Доходи (без трансфертів) | 53811,5 | 22049,7 | 55378,4 | 23087,9 |
Видатки | 520814,0 | 307077,9 | 624976,8 | 368493,5 |
Доходи зведеного та районного бюджетів на 2018 та 2019 роки
Прогноз доходів районного бюджету на 2017 та 2018 роки розроблено з урахуванням основних напрямів бюджетної та податкової реформи та прогнозних показників економічного і соціального розвитку Глибоцького району на 2018 та 2019 роки.Для розрахунку використані індикативні прогнозні показники доходів зведеного та державного бюджетів на 2018 та 2019 роки, які розроблено відповідно норм Податкового і Бюджетного кодексів України, положень програми діяльності Кабінету Міністрів України, проекту Основних напрямків бюджетної політики, схвалених постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 р. №404 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року», інших законодавчих актів. При цьому, при прогнозуванні відповідних показників було враховано фактичне їх виконання за результатами 2014-2016 років та прогноз на 2017 рік.
Індикативні прогнозні показники доходної частини
місцевих бюджетів району
(без трансфертів) на 2018-2019 роки
місцевих бюджетів району
(без трансфертів) на 2018-2019 роки
тис..грн.
Найменування платежів | Прогноз на 2018 рік | Прогноз на 2019 рік | ||
Бюджет району | Районний бюджет | Бюджет району | Районний бюджет | |
Податок на доходи фізичних осіб | 21892,0 | 21892,0 | 22930,2 | 22930,2 |
Плата за землю | 5050,0 | 5150,0 | ||
Єдиний податок | 7950,0 | 8240,0 | ||
Інші доходи | 18919,5 | 157,7 | 19058,2 | 157,7 |
ВСЬОГО | 53811,5 | 22049,7 | 55378,4 | 23087,9 |
Формування доходів бюджету здійснено з врахуванням, внесених до Бюджетного та Податкового кодексів України в частині місцевих бюджетів.
Видатки зведеного та районного бюджетів на 2018- 2019 роки
Прогноз видатків бюджету на 2018-2019 роки розроблено з урахуванням інфляційної динаміки, подальшого підвищення мінімальних соціальних стандартів, граничних обсягів видатків загального фонду на 2017 рік. Прогнозні показники видатків зведеного бюджету району
на 2018- 2019 роки
на 2018- 2019 роки
тис. грн.
Найменування | 2018 рік | 2018 рік |
Всього | 520814,0 | 624976,8 |
Охорона здоров'я | 53870,9 | 64645,1 |
Освіта | 142885,9 | 172663,1 |
Соціальний захист та соціальне забезпечення | 250946,5 | 301135,8 |
Культура і мистецтво | 11808,9 | 14170,7 |
Фізична культура і спорт | 2181,9 | 2618,3 |
Житлово-комунальне господарство | 3014,5 | 3617,4 |
Органи місцевого самоврядування | 16370,0 | 19644,0 |
Прогнозні показники видатків районного бюджету
на 2018-2019 роки
на 2018-2019 роки
тис. грн.
Найменування | 2018 рік | 2019 рік |
Загальний обсяг видатків та надання кредитів | 307077,9 | 368493,5 |
у тому числі: | ||
Освіта | 129378,3 | 155254,0 |
Охорона здоров'я | 53870,9 | 64645,1 |
Соціальний захист та соціальне забезпечення | 249886,0 | 299863,2 |
Культура і мистецтво | 4974,3 | 5969,2 |
Фізична культура і спорт | 2140,6 | 2568,7 |
Органи місцевого самоврядування | 3120,0 | 3744,0 |
Соціальний захист та соціальне забезпечення
Пріоритетними завданнями у сфері соціального захисту та соціального забезпечення є підвищення ефективності управління бюджетними коштами на державну підтримку соціально вразливих верств населення, забезпечення адресного характеру надання соціальної підтримки, підвищення рівня охоплення соціальною підтримкою незаможних верств населення, подальше реформування сфери надання соціальних послуг та соціального захисту.У 2018 та 2019 роках передбачається здійснити наступні заходи:
сприяння підвищенню рівня соціальної захищеності населення, підтримка ветеранів війни та праці, інвалідів, малозабезпечених верств населення, потерпілих від наслідків аварії на ЧАЕС;
забезпечення належного рівня соціальної підтримки сімей з дітьми та малозабезпечених сімей.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
удосконалення системи надання адресної допомоги найбільш вразливим верствам населення;
спрощення процедури та скорочення термінів оформлення документів для отримання соціальних допомог;
покращення поінформованості населення щодо можливості отримання державних соціальних допомог;
підвищення рівня соціального захисту населення.
Охорона здоров’я
Пріоритетами розвитку галузі є забезпечення населення високоякісними і доступними медичними послугами та створення сприятливих умов життєдіяльності людини.У 2018 - 2019 роках передбачається здійснити наступні заходи:
продовження реформування галузі охорони здоров’я та оптимізація мережі лікувально-профілактичних закладів;
забезпечення надання населенню району гарантованої медичної допомоги;
систематичне інформування населення з питань профілактики туберкульозу, ВІЛ/СНІДу, наркоманії;
координація роботи лікувально-профілактичних закладів і громадських організацій у сфері запобігання поширенню соціально-небезпечних хвороб;
покращення матеріально-технічної бази лікувально-профілактичних закладів району.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
надання якісних медичних послуг населенню;
підвищення ефективності роботи закладів охорони здоров’я;
зниження рівня смертності;
досягнення 100% рівня обслуговування населення в сільській місцевості на засадах сімейної медицини.
Освіта
Пріоритетом розвитку галузі освіти є забезпечення доступності високоякісної освіти відповідно до європейських стандартів освітньої системи.У 2018 - 2019 роках передбачається здійснити такі заходи:
продовження розвитку мережі дошкільних навчальних закладів;
модернізація матеріально-технічної бази загальноосвітніх навчальних закладів;
розвиток позашкільної освіти шляхом упорядкування та розвитку мережі позашкільних навчальних закладів, проведення модернізації навчальної, матеріально-технічної бази позашкільних навчальних закладів;
здійснення постійного контролю за діяльністю оздоровчих таборів.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
підвищення рівня охоплення дітей дошкільною та позашкільною освітою;
підвищення рівня забезпечення транспортними послугами учнів сільської місцевості;
підвищення рівня якості надання послуг з оздоровлення оздоровчими закладами району;
підвищення рівня забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів сучасними комп'ютерними комплексами та підключення їх до мережі Інтернет;
Фізичний розвиток
Пріоритетами розвитку у цій сфері є всебічне фізичне виховання та становлення здорової нації.У 2018- 2019 роках передбачається здійснити наступні заходи:
забезпечення розвитку всіх видів спорту та сприяння поліпшенню підготовки і участі спортсменів району у змаганнях обласного рівня;
забезпечення розвитку місцевої спортивної та туристичної інфраструктури із залученням інвесторів;
залучення широких верств населення до масового спорту, популяризація здорового способу життя та фізичної культури;
максимальна реалізація здібностей обдарованої молоді у дитячо-юнацькому спорті;
Основними результатами, яких планується досягти, є:піднесення здобутків спортсменів у обласних змаганнях;
створення сучасних спортивних об’єктів та туристичної інфраструктури;
збільшення обсягу рухової активності учнівської молоді.
Культура, мистецтво, туризм.
Пріоритетом у цих галузях будуть підвищення якості надання культурно-освітніх і дозвіллєвих послуг, посилення зв’язків з органами місцевого самоврядування у вирішенні проблемних питань розвитку галузі, забезпечення сталого розвитку туристичної галузі в регіоні.
У 2018- 2019 роках передбачається здійснити такі заходи:
удосконалення механізму надання фінансової підтримки закладам мистецтва, залучення до підтримки діяльності цих закладів спонсорів та меценатів;оптимізація системи бюджетних установ за результатами оцінки ефективності їх діяльності, оновлення їх матеріально-технічної бази;
збереження пам’яток архітектури та культурної спадщини;
упровадження новітніх інформаційних технологій у діяльність бібліотек та музеїв, забезпечення доступу до мережі Інтернет в публічних бібліотеках, поновлення бібліотечних фондів новою літературою.
Основними результатами, які планується досягти, є:
підвищення рівня культурного обслуговування громадян, забезпечення їх доступу до культурних надбань, розширення надання якісних культурно-дозвіллєвих послуг населенню;
створення єдиної системи інформаційного забезпечення розвитку культури, збереження наукового і культурного надбання;
відродження та збереження традиційної української культури та культури національних меншин;
Житлово-комунальне господарство
Пріоритетними завданнями реформування житлово-комунального господарства у прогнозному періоді буде підвищення якості житлово-комунальних послуг для всіх верств населення та проведення обґрунтованої тарифної політики.Дорожньо-транспортний комплекс
Основними завданнями розвитку дорожньо-транспортного комплексу у прогнозному періоді є покращення стану об’єктів дорожнього господарства для потреб економічного розвитку й підвищення якості життя громадян.У 2018 -2019 роках передбачається здійснити заходи щодо збереження і покращення існуючої мережі автомобільних доріг району.
Взаємовідносини районного бюджету із сільськими та селищним бюджетами
Пріоритетом бюджетної політики у 2018-2019 роках є реформування міжбюджетних відносин з метою запровадження середньострокового бюджетного планування та підвищення ефективності використання бюджетних коштів.Відповідно до пункту 3 статті 97 Бюджетного кодексу України, фінансування державних програм соціального захисту, пов’язаних з наданням державних соціальних допомог, пільг окремим категоріям громадян і житлових субсидій населенню в оплаті за енергоносії та житлово-комунальні послуги, тверде паливо, скраплений газ; інших пільг, передбачених чинним законодавством, та компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян протягом 2018 - 2019 років здійснюватиметься із районного бюджету за рахунок коштів відповідних субвенцій з державного бюджету у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
За попередніми розрахунками загальний прогнозний обсяг субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення державних програм соціального захисту населення у 2018 році складе 245886,0 тис. гривень, у 2019 році –301135,0_тис. грн.
Планується також продовжити комплекс робіт направлених на розв’язання актуальних проблем соціально-економічного розвитку району. Згідно сформованих переліків об’єктів соціально-культурної сфери (Перелік інвестиційних програм), потреба в коштах на їх будівництво, реконструкцію чи капремонт у наступних 2018 та 2019 роках становить 23659,4 тис. грн. Визначення ж остаточного переліку об’єктів, що фінансуватимуться у 2018-2019 роках за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та інших субвенцій капітального характеру, здійснюватиметься після виділення району зазначених субвенцій.
Начальник райфінуправління С.Г.Шородок
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту районного бюджету на 2017 рік
до проекту районного бюджету на 2017 рік
Показники соціально-економічного розвитку району на 2017 рік
Головним завданням розвитку району на 2017 рік є забезпечення стабілізації економіки та зростання добробуту і підвищення якості життя населення за рахунок забезпечення позитивних структурних зрушень в економіці.У результаті виконання поставлених завдань та у межах наявних фінансових можливостей у 2017 році планується досягти:
обсягу реалізації промислової продукції 74 296,0 тис.грн.;
збільшення обсягів виробництва валової продукції сільського господарства на 0,5% (468,9 млн.грн);
зростання обсягів експорту товарів на 2,3%;
зростання середньомісячної заробітної плати до 4300 грн.
Формування показників районного бюджету на 2017 рік
Прогнозний обсяг фінансового ресурсу районного бюджету на 2017 рік сформовано з урахуванням вимог діючого Бюджетного та Податкового кодексів України, проекту Основних напрямів бюджетної політики на 2017 рік, схвалених розпорядженням Кабінету Міністрів України від 24.06.2016 № 478-р, макропоказників, визначених постановою Кабінету Міністрів України «Про схвалення Прогнозу економічного і соціального розвитку України на 2017 рік та основних макропоказників економічного і соціального розвитку України на 2018-2019 роки» від 01.07.2016 № 399 та показників, надісланих Міністерством фінансів України листом від 08.11.2016 №31-05110-14-8/31635, розпорядження обласної державної адміністрації від 19.08.2016 № 560-р «Про організацію роботи зі складання місцевих бюджетів області на 2017 рік», розпорядження районної державної адміністрації від 17.10.2016 № 374-р «Про організацію роботи зі складання місцевих бюджетів району на 2017 рік».
На виконання вимог пункту 18 «Прикінцевих та перехідних положень» Бюджетного кодексу України районний бюджет на 2017 рік сформовано із застосуванням програмно-цільового методу бюджетування.
Доходи районного бюджету на 2017 рік
Дохідна частина районного бюджету на 2017 рік розроблена на основі норм чинного Податкового і Бюджетного кодексів України та інших законодавчих актів із врахуванням децентралізації та поліпшення умов ведення бізнесу.
При прогнозуванні дохідної частини обласного бюджету на 2017 рік було враховано:
- статистичні показники, які використовуються при розрахунку прогнозних надходжень податків та зборів, зокрема за 2015 рік, очікувані показники соціально-економічного розвитку Глибоцького району за 2016 рік та прогнозні на 2017 рік;
- фактичне виконання дохідної частини бюджету за результатами 2013-2015 років та 11 місяців 2016 року;
- розрахунки органів, що контролюють справляння надходжень бюджету.
Доходи районного бюджету на 2016-2017 роки
( загальний фонд)
( загальний фонд)
(тис.грн.) | ||||
Назва | Затверджено на 2016 рік | Проект бюджету на 2017 рік | Відхилен-ня + - 2017 до 2016 року | Відхилен- ня у % 2017 до 2016 року |
Доходи, всього | 340917,0 | 447787,5 | +106870,5 | +31,3 |
в т. ч. | ||||
Власні надходження | 13357,3 | 21200,3 | +7843,0 | +58,7 |
Дотації | 26386,1 | 65790,4 | +39404,3 | +149,3 |
Субвенції | 301173,6 | 360796,8 | +59623,2 | +19,8 |
Виходячи із зазначеного, обсяг доходів загального фонду районного бюджету на 2017 рік з урахуванням офіційних трансфертів (дотацій та субвенцій з державного та обласного бюджетів, територіальних громад) визначений в сумі 447 787 500 грн., що на 106 870 500 грн. (31,3 відсотки) більше, ніж затверджено на 2016 рік., в тому числі :
- обсяг базової дотації у сумі 32 728 500 грн.;
- обсяг додаткової дотації із державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я в сумі 33 061 900 грн.;
- субвенції на виплату пільг, субсидії та допомоги сім’ям з дітьми в сумі 225 862 800 грн.;
- субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батьків - вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих сімейних будинках та прийомних сім`ях в сумі 1 110 100 грн.
- освітньої субвенції в сумі 85 028 300 грн.,
- медичної субвенції в сумі 42 021 900 грн.;
- медичної субвенції на цільові видатки на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет в сумі 1 012 400 грн.;
- із обласного бюджету на виконання заходів із трансплатології в сумі 81 900 грн.;
- медичної субвенції від Глибоцької селищної громади в сумі 3 700 000 грн.,
- медичної субвенції Волоківської сільської громади в сумі 1 500 000 грн.,
- субвенції на утримання об`єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об`єктів спільного користування від Глибоцької селищної громади в сумі 281 800 грн., Волоківської сільської громади в сумі 197 600 грн.
Спеціальний фонд складає 3 918 200 грн.
Із 21 сільських бюджетів іншу субвенцію для функціонування установ культури та освіти надано 18 бюджетам на суму 14 122 900 грн.
Обсяг оборотної касової готівки складає 100000 грн.
Без міжбюджетних трансфертів обсяг доходів загального фонду районного бюджету складає 21 200 300 грн., що на 3 321 400 грн. (18,6 відсотків) більше затвердженого плану на 2016 рік.
Згідно зі ст.64 Бюджетного кодексу України з 01.01.2015 до районного бюджету зараховується 60 відсотків податку на доходи фізичних осіб, що справляється на території району (крім територій об’єднаних територіальних громад смт.Глибока та с.Волока). Зважаючи на вищевикладене та прогнозні розрахунки Глибоцького відділення Чернівецької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області, передбачається, що до районного бюджету у 2017 році надійде податку на доходи фізичних осіб у сумі 21 050 000 грн., що на 3 250 000 грн. (18,3 відсотка) більше очікуваних надходжень за 2016 рік.
Прогнозні надходження податку на прибуток підприємств комунальної власності, засновником яких є районна рада, складають 19 000 грн., що на 18000 грн. більше затвердженого плану на 2016 рік. (за даними ОДПІ).
Прогнозні надходження частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до районного бюджету складають 5 000 грн. (за даними ОДПІ).
Прогнозні надходження адміністративного збору за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань складають 3 600 грн. (за даними сектору з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).
Прогнозні надходження адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень складають 30000 грн. (за даними сектору з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).
Відповідно до статті 64 Бюджетного кодексу України, орендна плата за користування майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності зараховується до загального фонду районного бюджету, надходження від якої у 2017 році становитимуть 85 100 грн. (згідно договорів оренди).
Орендної плати за водні об’єкти (їх частини), що надаються у користування на умовах оренди районними державними адміністраціями передбачається в сумі 2 600 грн.
Інших надходжень очікується в сумі 5 000 грн.
Спеціальний фонд районного бюджету (без трансфертів) на 2017 рік визначено в сумі 3918 200 грн., в тому числі:
- власні надходження бюджетних установ – 3 894 100 грн. (99,4 відсотки надходжень спеціального фонду);
- відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва – 24 100 грн. (15 відсотків, що справляється на території району).
Пільги по сплаті податків, зборів (обов’язкових платежів), в частині, що зараховується до районного бюджету, при затвердженні бюджету не передбачено.
Видатки районного бюджету
Загальний обсяг видатків районного бюджету на 2017 рік визначено у сумі 451 705 000 грн, з них обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 447 787 500 грн., видатків спеціального фонду бюджету – 3 918 200 грн.Тенденції росту видаткової частини районного бюджету характеризуються наступними показниками:
тис.грн. | |||||
Код | Назва галузі | Затверджено по бюджету на 2016 рік | Проект бюджету на 2017 рік | Відхилення у сумі 2017року до 2016 року | Відхилення у % 2017 до 2016 року |
0100 | Державне управлiння | 1578,9 | 2175,0 | +596,1 | +37,7 |
1000 | Освiта | 102212,5 | 140973,0 | +38760,5 | +37,9 |
2000 | Охорона здоров’я | 35845,3 | 51831,7 | +15986,4 | +44,6 |
3000 | Соцiальний захист та соцiальне забезпечення | 182362,7 | 231054,8 | +48692,1 | +26,7 |
4000 | Культура i мистецтво | 3998,8 | 5278,3 | +1279,5 | +32,0 |
5000 | Фiзична культура i спорт | 1564,2 | 1870,8 | +306,6 | +19,6 |
7200 | Засоби масової iнформацiї | 100,0 | 0 | -100,0 | - |
Інші видатки | 200,0 | 200,0 | +0 | +0 | |
Резервний фонд | 70,0 | 120,0 | +50,0 | +171,4 | |
Міжбюджетні трансферти | 12984,6 | 14283,9 | +1299,3 | +10,0 | |
Всього | 340917,0 | 447787,5 | +106870,5 | +31,3 |
При плануванні видатків районного бюджету на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери враховано розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня – 3200 гривень та розмір посадового окладу (тарифної ставки) працівника першого тарифного розряду ЄТС з 1 січня – 1600 гривень.
Крім того, враховано, доведені Міністерством фінансів України, обсяги міжбюджетних трансфертів з Державного бюджету України, передбачені у схваленому Урядом України проекті Закону України «Про Державний бюджет України на 2017 рік», що був доопрацьований до другого читання.
Розподіл видатків між головними розпорядниками коштів районного бюджету
Районній раді на 2017 рік передбачені видатки в загальній сумі 2 415000 грн.
За бюджетною програмою „Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів ” передбачено видатки загального фонду в сумі 2 175 000.грн., що більше від затверджених видатків на 2016 рік на 596 100 грн., або на 37,7 відсотків. В загальній сумі видатків передбачено кошти на заробітну плату з нарахуваннями в сумі 2 080 100 грн., для проведення розрахунків за комунальні послуги та енергоносії – 80 000 грн., а також на інші видатки з поточного утримання 14 900 грн.
Крім цього, за бюджетною програмою „Інші видатки ” передбачено 200 000 грн. на виконання заходів:
- районної програми розвитку місцевого самоврядування району та забезпечення повноважень щодо управління комунальним майном на 2016 -2017 роки в сумі 100 000 грн.;
- для збереження архівних фондів Глибоцького районного трудового архіву в сумі 100 000 грн.
Районній державній адміністрації на 2017 рік передбачені видатки в сумі 53 304 400 грн., зокрема:
За бюджетною програмою „Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню ” на 2017 рік передбачено по загальному фонду видатки в обсязі 34 224 000 грн., що на 10 776 400 грн. більше ніж передбачалось по бюджету на 2016 рік.
За бюджетною програмою „ Амбулаторно-поліклінічна допомога населенню ” на 2017 рік передбачені видатки в обсязі 13 142 300 грн., що на 3 552 000 грн. більше ніж передбачалось по бюджету на 2016 рік.
За бюджетною програмою „Первинна медико-санітарна допомога ” враховані видатки в сумі 1 235 300 грн., що на 109 500 грн. більше ніж передбачалось по бюджету на 2016 рік
За бюджетною програмою „Первинна медико-санітарна допомога населенню ” враховані видатки в сумі 1 415 800 грн., що на 251 600 грн. менше ніж передбачалось по бюджету на 2016 рік
По програмі «Інші заходи в галузі охорони здоров’я» передбачено :
- на підпрограму забезпечення пільгового зубопротезування та інші заходи в галузі охорони здоров’я в сумі 120 000 грн.
- на підпрограму для забезпечення виконання заходів із трансплатології враховані видатки в загальній сумі 81 900 грн.
На програму „Забезпечення централізованих заходів з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет ” – передбачені в сумі 1 012 400 грн. для придбання медикаментів на забезпечення хворих на цукровий та нецукровий діабет.
За бюджетною програмою „Заклади і заходи з питань дітей та їх соціального захисту ” затвердженого видатки на:
- підпрограму „Центри соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді” передбачені видатки в сумі 329 00 грн., що на 159 600 грн. більше ніж передбачалось у 2016 році.
- підпрограму „Програми і заходи центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді” у 2017 році передбачені видатки в обсязі 10 000 грн. на проведення різноманітних заходів (семінари, благодійні акції, науково-методичні наради, фестивалі, конкурси, круглі столи, тощо). Дані видатки заплановані на рівні минулих років.
- на підпрограму "Заходи державної політики з питань молоді ” на 2017 рік передбачено видатки по загальному фонду в сумі 10 000 грн. За рахунок цих коштів забезпечуватиметься проведення різноманітних заходів (засідання, тренінги з представниками влади та молодіжних громадських організацій, науково-практичні семінари, конференції, круглі столи тощо), спрямованих на реалізацію молодіжної політики та підтримку талановитої молоді, залучення молоді до активної участі в соціальному житті та пропаганду здорового способу життя.. Дані видатки заплановані на рівні минулих років.
Для забезпечення розвитку олімпійських та неолімпійських видів спорту у проекті районного бюджету на 2017 рік за бюджетною програмою „Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань ” передбачаються видатки в сумі 17 000 грн. на проведення регіональних змагань, оплата витрат, пов’язаних з участю спортсменів в цих змаганнях. Дані видатки заплановані на рівні минулих років.
За бюджетною програмою „ Фінансова підтримка регіональних осередків Всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств для проведення навчально-тренувальної та спортивної роботи» передбачено видатки в сумі 12 000 грн. на проведення регіональних змагань громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості „Колос”, оплата витрат, пов’язаних з участю спортсменів в цих змаганнях, а також виплата винагород спортсменам, які посіли призові місця у всеукраїнських змаганнях з олімпійських та не олімпійських видів спорту та їх тренерам. Дані видатки заплановані на рівні минулих років.
За бюджетною програмою „ Фінансова підтримка дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств» передбачено видатки в сумі 664 500 грн. утримання тренерів та інших працівників та проведення регіональних змагань громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості „Колос”, оплата витрат, пов’язаних з участю спортсменів в цих змаганнях, а також виплата винагород спортсменам, які посіли призові місця у всеукраїнських змаганнях з олімпійських та не олімпійських видів спорту та їх тренерам. Дані видатки більші в порівнянні з минулим бюджетом на 239 200 грн.
За бюджетною програмою „ Фінансова підтримка на утримання регіональних рад фізкультурно-спортивниго товариства "Колос передбачено видатки на 2017 рік в сумі 269 200 грн., що на 95 600 грн. більше в порівнянні з минулим роком.
За програмою „Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів” передбачено фінансування :
- на Районну програму сприяння органам виконавчої влади по виконанню ними повноважень, делегованих Глибоцькою районною державною адміністрацією на 2016-2018 роки передбачено видатки в сумі 61 000 грн.;
- на районну програму впровадження державної політики органами влади у Глибоцькому районі на 2016-2017 роки передбачено видатки в сумі 100 000 грн.
Управлінню освіти і науки райдержадміністрації передбачено видатки в загальній сумі 140 970 000 грн., Обсяг видатків загального фонду збільшено порівняно з показниками 2016 року на 38 796 700 грн., або на 38,0 відсотка.
За бюджетною програмою «Дошкільна освіта» на 2017 рік передбачені видатки в обсязі 12 445 900 грн., що 5 639 100 грн. більше в порівнянні з минулим роком. На утримання з районного бюджету перейшли Карапчівська, Корчівецька та Йорданештська дитячі дошкільні установи. Кількість вихованців в установах складає 797, видатки на утримання однієї дитини в дитячій дошкільній установі складає 15 616 грн.
За бюджетною програмою «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т. ч. школою-дитячим садом, інтернат при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами » на 2017 рік передбачені видатки в обсязі 119 692 300 грн., що на 32 029 400 грн. більше в порівнянні з бюджетом 2016 року. Кількість учнів які навчаються у загальноосвітніх закладах складає 7045, видатки на утримання одного учня складають 16 990 грн.
За бюджетною програмою «Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми» на 2017 рік передбачені видатки в сумі 3 964 300 грн.,, що на 662 700 грн. більше в порівнянні з минулим роком. У 2017 році надання позашкільної освіти буде здійснюватись у двох навчальних закладах. Гурткова робота в цих закладах здійснюється за наступними напрямами: науково-технічний; еколого-натуралістичний; туристично-краєзнавчий; фізкультурно-спортивний; художньо-естетичний. Кількість учнів які навчаються у позашкільних закладах складає 1 860, видатки на утримання одного учня складають 2 131 грн.
За бюджетною програмою «Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів та інші заходи у галузі освіти » на 2017 рік передбачено видатки по загальному фонду в обсязі 1 132 600 грн., що на 97 400 грн. більше в порівнянні з бюджетом 2016 року.
За бюджетною програмою «Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів та інші заходи у галузі освіти » на 2017 рік передбачено видатки по загальному фонду в обсязі 1 132 600 грн., що на 97 400 грн. більше в порівнянні з бюджетом 2016 року.
За бюджетною програмою «Централізоване ведення бухгалтерського обліку » на 2017 рік передбачено видатки по загальному фонду в обсязі 1978800 грн., що на 149 100 грн. більше в порівнняні з 2016 роком.
За бюджетною програмою «Здійснення цкентралізованого господарського обслуговування » на 2017 рік передбачено видатки по загальному фонду в обсязі 623 000 грн., що на 148 500 грн. менше в порівнянні з 2016 роком.
За бюджетною програмою «Допомога дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнюється 18 років» передбачено видатки в сумі 26 000 грн. , або на 600 грн. більше чим передбачалось по бюджету на 2016 рік.
За бюджетною програмою «Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи)» на 2017 рік передбачено видатки по загальному фонду в обсязі 199 000 тис. грн., що на 99 100 грн. більше в порівнянні з бюджетом 2016 року.
За бюджетною програмою «Утримання та навчально-тренувальна робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл» на 2017 рік передбачено видатки в сумі 908 100 , що на 28 200 грн. менше в порівнянні з бюджетом 2016 року. Кількість учнів які навчаються у дитячо-юнацьких спортивних школах складає 649, видатки на утримання одного учня складають 1 399 грн.
Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації передбачено видатки в загальній сумі 231 576 900 грн., що на 48 467 100грн. більше, ніж передбачалось по бюджету на 2016 рік.
За бюджетною програмою на „Надання допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям інвалідам та тимчасової допомоги дітям ” заплановані кошти в сумі 172 224 600 грн., що більше на 20 596 300 грн., або на 13,6 %, ніж передбачено на 2016 рік.
За бюджетною програмою „Надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачанні і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот” передбачені кошти на 2017 рік в сумі 40 402 600 грн., що більше 19 457 500 грн., або на 192,9 %, ніж річний план 2013 року.
За бюджетною програмою „Надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу” передбачені кошти в сумі 13 235 600 грн., що більше на 7 183 900 грн., або на 218,7 %, ніж річний план 2016 року.
За бюджетною програмою „ Забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках (у т. ч. сімейного типу, прийомних сім'ях)” передбачені кошти в сумі 1 110 100 грн., що більше на 33 700 грн., або на 3,1%, ніж річний план 2016 року.
За бюджетною підпрограмою „Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю”” заплановані кошти в сумі 4 385 000 грн., що більше на 1 282 700 грн., або на 41,3 %, ніж передбачено на 2016 рік.
За бюджетною підпрограмою „Забезпечення соціальними послугами громадян похилого віку, інвалідів, дітей-інвалідів, хворих, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги, фізичними особами)” передбачені кошти в сумі 54 000 грн., що менше на 1 000 грн., або на 1,8%, в порівнянні з бюджетом 2016 року..
За бюджетною програмою „Інші видатки на соціальний захист населення ” передбачено кошти в сумі 165 0000 грн. , що дасть можливість за результатами комісії по розгляду звернень громадян району надавати допомогу малозабезпеченим верствам населення, учасникам антитерористичної операції (учасникам бойових дій) та членам їх сімей, бійцям-добровольцям.
Відділу культури і туризму райдержадміністрації передбачено видатки в сумі 5 278 300 грн., що на 1 279 500 грн. більше ніж планувалось по бюджету на 2016 рік.
За бюджетною програмою «Бібліотеки» передбачено видатки в обсязі 1 539 600 грн., що на 518 400 грн. більше в порівнянні з бюджетом 2016 року. На фінансування із районного бюджету переходять сільській бібліотеки сіл Карапчів та Йорданешти..
За бюджетною програмою «Музеї і виставки» передбачено видатки в обсязі 198 800 грн., або на 32 400 грн. більше в порівнянні з бюджетом 2016 року.
За бюджетною програмою «Палаци і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу» передбачено видатки в сумі 1 089 500 грн. , що на 433 600грн. більше бюджету 2016 року. На фінансування із районного бюджету переходять клубні заклади культури сіл Карапчів та Йорданешти..
За бюджетною програмою «Школи естетичного виховання дітей» передбачено видатки в сумі 1 297 400 грн., що на 326 000 грн. більше бюджету 2016 року. Кількість учнів які навчаються у дитячо-юнацьких спортивних школах складає 122, видатки на утримання одного учня складають 10 634 грн.
За бюджетною програмою «Кінематографія» передбачено видатки в сумі 92 000 грн., або на 17 000 грн. більше чим планувалось у 2016 році.
За бюджетною програмою «Інші культурно-освітні заклади та заходи» передбачено видатки в загальній сумі 1 057 500 грн.,що на 55 400 менше чим передбачалось по бюджету на 2016 рік.
Фінансовому управлінню районної державної адміністрації ( в частині міжбюджетних трансфертів і резервного фонду) за бюджетною програмою «Резервний фонд» заплановано видатки в сумі 120 000 грн. , що на 50 000 грн. більше ніж планувалось у 2016 році.
Крім того, передбачається надання субвенцій сільським радам для фінансування установ освіти та культури в сумі 14 122 900 грн., або на 1 317 900 грн. більшу ніж планувалось по бюджету 2016 року.
Взаємовідносини між районним бюджетом та сільськими бюджетами
На виконання частини четвертої статті 21 Бюджетного кодексу України з метою запровадження середньострокового бюджетного планування розроблено Прогноз районного бюджету на 2018-2019 роки, що додається.
Начальник райфінуправління С.Г.Шородок
Додаток 1 | |||||
до рішення районної ради | |||||
"Про районний бюджет на 2017 рік" | |||||
від 23.12.2016 року № ___ | |||||
Доходи на 2017 рік | |||||
(грн.) | |||||
Код | Найменування згідно з класифікацією доходів бюджету | Всього | Загальний фонд | Спеціальний фонд | |
Всього | в т.ч. бюджет розвитку | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
10000000 | Податкові надходження | 21069000 | 21069000 | 0 | 0 |
11000000 | Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості | 21069000 | 21069000 | 0 | 0 |
11010000 | Податок та збір на доходи фізичних осіб | 21050000 | 21050000 | 0 | 0 |
11010100 | Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати | 19380000 | 19380000 | 0 | 0 |
11010400 | Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата | 1250000 | 1250000 | 0 | 0 |
11010500 | Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування | 420000 | 420000 | 0 | 0 |
11020000 | Податок на прибуток підприємств | 19000 | 19000 | 0 | 0 |
11020200 | Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності | 19000 | 19000 | 0 | 0 |
20000000 | Неподаткові надходження | 4049500 | 131300 | 3918200 | 0 |
21000000 | Доходи від власності та підприємницької діяльності | 29100 | 5000 | 24100 | 0 |
21010000 | Частина чистого прибутку (доходу) державних або комунальних унітарних підприємств та їх об`єднань, що вилучається до відповідного бюджету, та дивіденди (дохід), нараховані на акції (частки, паї) господарських товариств, у статутних капіталах яких є держав | 5000 | 5000 | 0 | 0 |
21010300 | Частина чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об`єднань, що вилучається до відповідного місцевого бюджету | 5000 | 5000 | 0 | 0 |
21110000 | Надходження коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва | 24100 | 0 | 24100 | 0 |
22000000 | Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності | 121300 | 121300 | 0 | 0 |
22010000 | Плата за надання адміністративних послуг | 33600 | 33600 | 0 | 0 |
22010300 | Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань | 3600 | 3600 | 0 | 0 |
22012600 | Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень | 30000 | 30000 | 0 | 0 |
22080000 | Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим державним майном | 85100 | 85100 | 0 | 0 |
22080400 | Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності | 85100 | 85100 | 0 | 0 |
22130000 | Орендна плата за водні об`єкти (їх частини), що надаються в користування на умовах оренди Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, районними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, місцевими радами | 2600 | 2600 | 0 | 0 |
24000000 | Інші неподаткові надходження | 5000 | 5000 | 0 | 0 |
24060000 | Інші надходження | 5000 | 5000 | 0 | 0 |
24060300 | Інші надходження | 5000 | 5000 | 0 | 0 |
25000000 | Власні надходження бюджетних установ | 3894100 | 0 | 3894100 | 0 |
25010000 | Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством | 3685200 | 0 | 3685200 | 0 |
25010100 | Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю | 3494200 | 0 | 3494200 | 0 |
25010200 | Надходження бюджетних установ від додаткової (господарської) діяльності | 7000 | 0 | 7000 | 0 |
25010300 | Плата за оренду майна бюджетних установ | 160000 | 0 | 160000 | 0 |
25010400 | Надходження бюджетних установ від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна) | 24000 | 0 | 24000 | 0 |
25020000 | Інші джерела власних надходжень бюджетних установ | 208900 | 0 | 208900 | 0 |
25020100 | Благодійні внески, гранти та дарунки | 181500 | 0 | 181500 | 0 |
25020200 | Кошти, що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів, у тому числі заходів з відчуження для суспільних потреб земельних ділянок та розміщених на них інших об`єктів | 27400 | 0 | 27400 | 0 |
РАЗОМ ДОХОДІВ | 25118500 | 21200300 | 3918200 | 0 | |
40000000 | Офіційні трансферти | 426587200 | 426587200 | 0 | 0 |
41000000 | Від органів державного управління | 426587200 | 426587200 | 0 | 0 |
41020000 | Дотації | 65790400 | 65790400 | 0 | 0 |
41020100 | Базова дотація | 32728500 | 32728500 | 0 | 0 |
Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я | 33061900 | 33061900 | 0 | 0 | |
41030000 | Субвенції | 360796800 | 360796800 | 0 | 0 |
41030300 | Субвенція на утримання об`єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об`єктів спільного користування | 479400 | 479400 | 0 | 0 |
41030600 | Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічн | 172224600 | 172224600 | 0 | 0 |
41030800 | Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових тери | 40402600 | 40402600 | 0 | 0 |
41031000 | Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу | 13235600 | 13235600 | 0 | 0 |
41033900 | Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам | 85028300 | 85028300 | 0 | 0 |
41034200 | Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам | 48234300 | 48234300 | 0 | 0 |
41035000 | Інші субвенції | 81900 | 81900 | 0 | 0 |
41035800 | Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих | 1110100 | 1110100 | 0 | 0 |
ВСЬОГО ДОХОДІВ | 451705700 | 447787500 | 3918200 | 0 | |
Керуючий справами районної ради | Шмідт М.Д. | ||||
Додаток №2 | ||||||||||||||||
до рішення районної ради | ||||||||||||||||
"Про районний бюджет на 2017 рік" | ||||||||||||||||
від 23.12.2016 року№___ | ||||||||||||||||
РОЗПОДІЛ | ||||||||||||||||
видатків на 2017 рік | ||||||||||||||||
(грн.) | ||||||||||||||||
Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету1 | Код тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету | Код функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету | Найменування згідно з типовою відомчою/типовою програмною2/тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету | Загальний фонд | Спеціальний фонд | РАЗОМ | ||||||||||
Всього | видатки споживання | з них | видатки розвитку | Всього | видатки споживання | з них | видатки розвитку | з них | ||||||||
оплата праці | компослуги та енергоносії | оплата праці | компослуги та енергоносії | бюджет розвитку | ||||||||||||
1 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | ||
Рада (Управління справами Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські ради, районні ради і ради міст обласного та республіканського підпорядкування (для АР Крим), селищні, сільські ради) | 2415000 | 2415000 | 1705000 | 80000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2415000 | ||||
Державне управління | 2175000 | 2175000 | 1705000 | 80000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2175000 | ||||
0110170 | 0170 | 0111 | Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів | 2175000 | 2175000 | 1705000 | 80000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2175000 | |
Соціальний захист та соціальне забезпечення | 40000 | 40000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40000 | ||||
0113202 | 3202 | 1030 | Надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість | 40000 | 40000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 40000 | |
Видатки, не віднесені до основних груп | 200000 | 200000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200000 | ||||
0118600 | 8600 | 0133 | Надання громадянам району послуг трудовим архівом | 100000 | 100000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100000 | |
Реалізації заходів по розвитку місцевого самоврядування району та забезпечення повноважень щодо управління комунальним майном | 100000 | 100000 | 100000 | |||||||||||||
03 | Глибоцька державна адміністрація | 53304400 | 53304400 | 34406500 | 3520100 | 0 | 663400 | 628400 | 239600 | 71600 | 35000 | 0 | 53967800 | |||
Охорона здоров`я | 51831700 | 51831700 | 34145500 | 3515500 | 0 | 663400 | 628400 | 239600 | 71600 | 35000 | 0 | 52495100 | ||||
0312010 | 2010 | 0731 | Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню | 34224000 | 34224000 | 23550000 | 2694600 | 0 | 595400 | 560400 | 214200 | 68600 | 35000 | 0 | 34819400 | |
0312120 | 2120 | 0721 | Амбулаторно-поліклінічна допомога населенню | 13742300 | 13742300 | 8732500 | 693400 | 0 | 56700 | 56700 | 19000 | 2000 | 0 | 0 | 13799000 | |
0312150 | 2150 | 0725 | Первинна медико-санітарна допомога | 1235300 | 1235300 | 873000 | 71500 | 0 | 11300 | 11300 | 6400 | 1000 | 0 | 0 | 1246600 | |
0312180 | 2180 | 0726 | Первинна медична допомога населенню | 1415800 | 1415800 | 990000 | 56000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1415800 | |
0312220 | 2220 | 0763 | Забезпечення виконання заходів із трансплатології | 81900 | 81900 | 81900 | ||||||||||
0312220 | 2220 | 0763 | Забезпечення безкоштовним зубопротезуванням та інші видатки по охороні здоровяи | 120000 | 120000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 120000 | |
0312214 | 2214 | 0763 | Забезпечення централізованих заходів з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет | 1012400 | 1012400 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1012400 | |
Соціальний захист та соціальне забезпечення | 349000 | 349000 | 261000 | 4600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 349000 | ||||
0313131 | 3131 | 1040 | Центри соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді | 329000 | 329000 | 261000 | 4600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 329000 | |
0313132 | 3132 | 1040 | Програми і заходи центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді | 10000 | 10000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10000 | |
0313100 | 3100 | 1040 | Заходи державної політики з питань молоді | 10000 | 10000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10000 | |
Фізична культура і спорт | 962700 | 962700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 962700 | ||||
0315011 | 5011 | 0810 | Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань із олімпійських видів спорту | 17000 | 17000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17000 | |
0315031 | 5031 | 0810 | Фінансова підтримка регіональних осередків Всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств для проведення навчально-тренувальної та спортивної роботи | 12000 | 12000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12000 | |
0315023 | 5023 | 0810 | Фінансова підтримка дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств | 664500 | 664500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 664500 | |
0315033 | 5033 | 0810 | Фінансова підтримка на утримання регіональних рад фізкультурно-спортивниго товариства "Колос" | 269200 | 269200 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 269200 | |
Видатки, не віднесені до основних груп | 161000 | 161000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 161000 | ||||
0318370 | 8370 | 0180 | Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів | 161000 | 161000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 161000 | |
10 | Управління освіти Глибоцької РДА | 140970000 | 140970000 | 102235700 | 9435500 | 0 | 2947000 | 2940000 | 452000 | 500000 | 7000 | 0 | 143917000 | |||
Освіта | 139862900 | 139862900 | 101609400 | 9373500 | 0 | 2947000 | 2940000 | 452000 | 500000 | 7000 | 0 | 142809900 | ||||
1011010 | 1010 | 0910 | Дошкільна освіта | 12445900 | 12445900 | 7138900 | 1370300 | 934000 | 927000 | 0 | 0 | 7000 | 0 | 13379900 | ||
1011020 | 1020 | 0921 | Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т. ч. школою-дитячим садом, інтернат при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами | 119692300 | 119692300 | 88973600 | 7745700 | 0 | 1994000 | 1994000 | 450000 | 500000 | 0 | 0 | 121686300 | |
1011090 | 1090 | 0960 | Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми | 3964300 | 3964300 | 3013000 | 67500 | 0 | 19000 | 19000 | 2000 | 0 | 0 | 0 | 3983300 | |
1011170 | 1170 | 0990 | Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів та інші заходи у галузі освіти | 1132600 | 1132600 | 726700 | 124000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1132600 | |
1011180 | 1190 | 0990 | Централізоване ведення бухгалтерського обліку | 1978800 | 1978800 | 1366200 | 55000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1978800 | |
1011200 | 1200 | 0990 | Здійснення цкентралізованого господарського обслуговування | 623000 | 623000 | 391000 | 11000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 623000 | |
1011230 | 1230 | 0990 | Допомога дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнюється 18 років | 26000 | 26000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 26000 | |
Соціальний захист та соціальне забезпечення | 199000 | 199000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 199000 | ||||
1013160 | 3160 | 1040 | Оздоровлення та відпочинок дітей ( крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) | 199000 | 199000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 199000 | |
Фізична культура і спорт | 908100 | 908100 | 626300 | 62000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 908100 | ||||
1015022 | 5022 | 0810 | Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл | 908100 | 908100 | 626300 | 62000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 908100 | |
15 | Орган з питань праці та соціального захисту населення | 231576900 | 231576900 | 3500000 | 25000 | 0 | 60000 | 60000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 231636900 | |||
Освіта | 1110100 | 1110100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1110100 | ||||
1511060 | 1060 | 0910 | Збезпечення належних умов для виховання та розвиток дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківсьокого піклування у будинках сіиейного типу та прийомних сім"ях | 1110100 | 1110100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1110100 | |
Соціальний захист та соціальне забезпечення | 230466800 | 230466800 | 3500000 | 25000 | 0 | 60000 | 60000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 230526800 | ||||
1513011 | 3011 | 1030 | Надання пільг ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, дітям війни, особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною на житлово-комунальні послуги | 2200000 | 2200000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2200000 | |
1513021 | 3021 | 1030 | Надання пільг ветеранам війни, особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, вдовам (вдівцям) та батькам померлих (загиблих) осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною на придбання твердого палива та скрапленого газу | 1440000 | 1440000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1440000 | |
1513012 | 3012 | 1030 | Надання пільг ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранам податкової міліції, ветеранам державної пожежної охорони, ветеранам Державної кримінально-виконавчої служби, ветеранам служби цивільного захисту на житлово-комунальні послуги | 200000 | 200000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200000 | |
1513022 | 3022 | 1030 | Надання пільг ветеранам військової служби, ветеранам органів внутрішніх справ, ветеранам податкової міліції, ветеранам державної пожежної охорони на придбання твердого палива | 18300 | 18300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18300 | |
1513013 | 3013 | 1070 | Надання пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою, на житлово-комунальні послуги | 120000 | 120000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 120000 | |
1513023 | 3023 | 1070 | Надання пільг громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, дружинам (чоловікам) та опікунам (на час опікунства) дітей померлих громадян, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою, на придбання твердого палива | 45700 | 45700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 45700 | |
1513014 | 3014 | 1070 | Надання пільг пенсіонерам з числа спеціалістів із захисту рослин, передбаченим частиною четвертою статті 20 Закону України "Про захист рослин", громадянам, передбаченим пунктом "ї" частини першої статті 77 Основ законодавства про охорону здоров'я, частиною п’ятою статті 29 Закону України „Про культуру”, частиною другою статті 30 Закону України "Про бібліотеки та бібліотечну справу", абзацом першим частини четвертої статті 57 Закону України "Про освіту", на безоплатне користування житлом, опаленням та освітленням | 700000 | 700000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 700000 | |
1513024 | 3024 | 1070 | Надання пільг пенсіонерам з числа спеціалістів із захисту рослин, передбаченим частиною четвертою статті 20 Закону України "Про захист рослин", громадянам, передбаченим пунктом "ї" частини першої статті 77 Основ законодавства про охорону здоров'я, частиною п’ятою статті 29 Закону України „Про культуру”, частиною другою статті 30 Закону України "Про бібліотеки та бібліотечну справу", абзацом першим частини четвертої статті 57 Закону України "Про освіту", на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива | 680500 | 680500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 680500 | |
1513015 | 3015 | 1070 | Надання пільг багатодітним сім'ям на житлово-комунальні послуги | 1200000 | 1200000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1200000 | |
1513025 | 3025 | 1070 | Надання пільг багатодітним сім'ям на придбання твердого палива та скрапленого газу | 502700 | 502700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 502700 | |
1513041 | 3041 | 1040 | Надання допомоги у зв'язку з вагітністю і пологами | 1050000 | 1050000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1050000 | |
1513042 | 3042 | 1040 | Надання допомоги на догляд за дитиною віком до трьох років | 204600 | 204600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 204600 | |
1513043 | 3043 | 1040 | Надання допомоги при народженні дитини | 65900000 | 65900000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 65900000 | |
1513044 | 3044 | 1040 | Надання допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування | 1750000 | 1750000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1750000 | |
1513015 | 3045 | 1040 | Надання допомоги на дітей одиноким матерям | 6400000 | 6400000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6400000 | |
1513046 | 3046 | 1040 | Надання тимчасової державної допомоги дітям | 220000 | 220000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 220000 | |
1513048 | 3048 | 1040 | Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім'ям | 78600000 | 78600000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 78600000 | |
1513016 | 3016 | 1060 | Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг | 35982600 | 35982600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 35982600 | |
1513026 | 3026 | 1060 | Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу | 10548400 | 10548400 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10548400 | |
1513400 | 3400 | 1090 | Інші видатки на соціальний захист населення | 165000 | 165000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 165000 | |
1513080 | 3080 | 1010 | Допомога на догляд за інвалідом I чи II групи внаслідок психічного розладу | 3000000 | 3000000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3000000 | |
1513104 | 3104 | 1020 | Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв'язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю | 4385000 | 4385000 | 3500000 | 25000 | 0 | 60000 | 60000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4445000 | |
1513181 | 3181 | 1010 | Забезпечення соціальними послугами громадян похилого віку, інвалідів, дітей-інвалідів, хворих, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги, фізичними особами | 54000 | 54000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 54000 | |
1513049 | 3049 | 1010 | Надання державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам | 15100000 | 15100000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15100000 | |
24 | Відділ культури і туризму райдержадміністраціі | 5278300 | 5278300 | 4042700 | 151500 | 0 | 223700 | 221700 | 132000 | 24900 | 2000 | 0 | 5502000 | |||
Культура і мистецтво | 5278300 | 5278300 | 4042700 | 151500 | 0 | 223700 | 221700 | 132000 | 24900 | 2000 | 0 | 5502000 | ||||
2414040 | 4040 | 0829 | Видатки на заходи, передбачені державними і місцевими програмами розвитку культури і мистецтва | 3500 | 3500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3500 | |
2414060 | 4060 | 0824 | Бібліотеки | 1539600 | 1539600 | 1206600 | 29000 | 0 | 4300 | 2300 | 0 | 0 | 2000 | 0 | 1543900 | |
2414070 | 4070 | 0824 | Музеї і виставки | 198800 | 198800 | 125200 | 42000 | 0 | 800 | 800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 199600 | |
2414090 | 4090 | 0828 | Палаци і будинки культури, клуби та інші заклади клубного типу | 1089500 | 1089500 | 830400 | 52000 | 0 | 167800 | 167800 | 90400 | 24900 | 0 | 0 | 1257300 | |
2414100 | 4100 | 0960 | Школи естетичного виховання дітей | 1297400 | 1297400 | 1038400 | 13500 | 0 | 50800 | 50800 | 41600 | 0 | 0 | 0 | 1348200 | |
2414110 | 4110 | 0823 | Кінематографія | 92000 | 92000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 92000 | |
2414200 | 4200 | 0829 | Інші культурно-освітні заклади та заходи | 1057500 | 1057500 | 842100 | 15000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1057500 | |
53 | Орган з питань агропромислового комплексу, сільського господарства та продовольства (Міністерство агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим, управління (головне управління) сільського господарства і продовольства обласної (Київської, Сева | 24100 | 24100 | 24100 | ||||||||||||
Охорона навколишнього природного середовища та ядерна безпека | 24100 | 24100 | 24100 | |||||||||||||
5317612 | 7612 | 0511 | Охорона і раціональне використання земель | 24100 | 24100 | 24100 | ||||||||||
76 | Фінансовий орган (в частині міжбюджетних трансфертів, резервного фонду) | 14242900 | 14242900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14242900 | |||
Видатки, не віднесені до основних груп | 14242900 | 14242900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14242900 | ||||
7618010 | 8010 | 0133 | Резервний фонд | 120000 | 120000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 120000 | |
7618800 | 8800 | 0180 | Інші субвенції | 14122900 | 14122900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14122900 | |
Всього | 447787500 | 447787500 | 145889900 | 13212100 | 0 | 3918200 | 3874200 | 823600 | 596500 | 44000 | 0 | 451705700 | ||||
Керуючий справами районної ради | Щмідт М.Д. | |||||||||||||||
Додаток № 3 до рішення районної ради "Про районний бюджету на 2017 рік"" від 23.12.2016 року №______ |
|||||||||
Міжбюджетні трансферти з районного бюджету місцевим/державному бюджетам на 2017 рік | |||||||||
грн. | |||||||||
Код бюджету | Назва місцевого бюджету адміністративно-територіальної одиниці | Дотації з районного бюджету | Субвенції з районного бюджету | ||||||
Субвенція загального фонду на | Субвенція спеціального фонду на: | ||||||||
Всього | на установи освіти | на установи культури | утримання обєктів спільного користування | … | … | ||||
24303501000 | Багринiвка | 902400 | 686800 | 215600 | |||||
24303502000 | Валя Кузьмiн | ||||||||
24303503000 | Синівці | ||||||||
24303504000 | Волока | ||||||||
24303505000 | Димка | 303800 | 303800 | ||||||
24303506000 | Йорданешти | ||||||||
24303507000 | Кам'янка | 204200 | 204200 | ||||||
24303508000 | Купка | 232700 | 232700 | ||||||
24303509000 | Карапчiв | ||||||||
24303510000 | Коровiя | 509200 | 460900 | 48300 | |||||
24303511000 | Корчiвцi | 160800 | 160800 | ||||||
24303512000 | Луковиця | 227900 | 227900 | ||||||
24303513000 | Михайлівка | ||||||||
24303514000 | Молодiя | 268700 | 268700 | ||||||
24303515000 | Опришени | 431800 | 431800 | ||||||
24303516000 | Станiвцi | 209100 | 209100 | ||||||
24303517000 | Сучевени | 1809600 | 1352200 | 457400 | |||||
24303518000 | Ст.Вовчинець | 1652900 | 1255800 | 397100 | |||||
24303519000 | Стерча | 652600 | 522700 | 129900 | |||||
24303520000 | Тереблече | 3641400 | 2898000 | 743400 | |||||
24303521000 | Тарашани | 1070000 | 793300 | 276700 | |||||
24303522000 | Турятка | 530900 | 530900 | ||||||
24303523000 | Чагор | 961600 | 746900 | 214700 | |||||
24303524000 | Черепкiвка | 353300 | 353300 | ||||||
24303401000 | Глибока | ||||||||
Обласний бюджет | |||||||||
Всього | 14122900 | 8716600 | 5406300 | ||||||
Керуючий справами районної ради М.Д.Шмідт | |||||||||
Додаток №4 | |||||||
до рішення районної ради | |||||||
"Про районний бюджет на 2017 рік" від 23.12.2016 року № ______ | |||||||
Перелік місцевих (регіональних) програм, які фінансувалися за рахунок коштів
районного бюджету у 2017 році
|
|||||||
грн. | |||||||
Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету2 | Код тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету | Код функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету | Найменування згідно з типовою відомчою/типовою програмною3/тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету |
Найменування місцевої (регіональної) програми | Загальний фонд | Спеціальний фонд | Разом загальний та спеціальний фонди |
01 | Районна рада (головний розпорядник) | 0 | |||||
Районна рада (відповідальний виконавець) | 0 | ||||||
091209 | 1030 | Фінансова підтримка громадських організацій інвалідів і ветеранів | Програма підтримки діяльності районної організації ветеранів на 2016 -2017 роки | 40000 | 40000 | ||
120201 | 0133 | Періодичні видання (газети і журнали) | Прогама розвитку та діяльності редакції газети "Новий день" | 0 | |||
250404 | 0133 | Інші видатки | Програма розвитку місцевого самоврядування району та забезпечення повноважень щодо управління комунальним майном на 2016 -2017 роки | 100000 | 100000 | ||
250404 | 0133 | Інші видатки | 0 | ||||
250344 | Субвенція місцевим бюджетам на виконання програм соціально-економічного розвитку | Програма протидії злочинності , забезпечення публічної безпеки і порядку на 2016-2018 роки | 0 | ||||
250344 | Субвенція місцевим бюджетам на виконання програм соціально-економічного розвитку | Програма підвищення активності діяльності військового комісаріату на 2016-2017 роки | 0 | ||||
250344 | Субвенція місцевим бюджетам на виконання програм соціально-економічного розвитку | Програма цивільного захисту,забезпечення пожежної безпеки, запобігання та реагуваня на надзвичайні ситуації на 2016 -2019 роки | 0 | ||||
250344 | Субвенція місцевим бюджетам на виконання програм соціально-економічного розвитку | Програма створення позитивного іміджу та контролю за дотримання зобовязань щодо платежів до місцевого бюджету підприжмств, установ, організацій,СГД, фізичних осіб Глибоцького відділення Чернівецької ОДПІ "Партнерство заради добробуту " на 2016-2020 роки | 0 | ||||
250344 | Субвенція місцевим бюджетам на виконання програм соціально-економічного розвитку | Програма покращення військово-партіотичного виховання учнівської молоді в Глибоцькому районі на 2015-2017 роки | 0 | ||||
250344 | 0 | ||||||
250911 | 1060 | Надання державного пільгового кредиту індивідуальним сільським забудовникам | Комплексна програма "Власний дім" | 0 | |||
03 | Районна державна адміністрація ( головний розпорядник) | 0 | |||||
Районна державна адміністрація ( головний розпорядник) | 0 | ||||||
090802 | Інші програми соціального захисту дітей | Програма запобігання дитячій бездоглядності та захисту прав дитини | 0 | ||||
250404 | Інші видатки | Програма удосконалення роботи та функціонування сектору з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, юридичних та фізичних осіб-підприємців на 2016-2017 роки | 0 | ||||
250404 | Інші видатки | Комплексна програма оновлення містобудівної документації Глибоцького району на період 2012-2016 років | 0 | ||||
250344 | Субвенція місцевим бюджетам на виконання програм соціально-економічного розвитку | Районна програма сприяння органам виконавчої влади по виконанню ними повноважень, делегованих Глибоцькою районною державною адміністрацією на 2016-2018 роки | 61000 | 61000 | |||
250344 | Субвенція місцевим бюджетам на виконання програм соціально-економічного розвитку | Районна програма впровадження державної політики органами влади у Глибоцькому районі на 2016-2017 роки | 100000 | 100000 | |||
10 | Управління освіти (головний розпорядник) | 0 | |||||
Управління освіти (відповідальний виконавець) | 0 | ||||||
0 | |||||||
15 | Управління праці та соціального зазисту населення (головний розпорядник) | 0 | |||||
Управління праці та соціального зазисту населення (відповідальний виконавець) | 0 | ||||||
090412 | 1090 | Інші видатки на соціальний захист населення | Районна Комлексна Програма соціальної підтримки малозабезпечених верств населення "Турбота" на 2016 -2021 роки | 165000 | 165000 | ||
Відділ культури і туризму райдежадміністрації (головний розпорядник) | 0 | ||||||
Відділ культури і туризму райдежадміністрації (відповідальний виконавець) | 0 | ||||||
0 | |||||||
Всього | 466000 | 0 | 466000 | ||||
Керуючий справами районної ради | М.Д.Шмідт |
Додаток № 5 | |||||||||
до рішення районної ради | |||||||||
"Про районний бюджет на 2017 рік" | |||||||||
від 23.12.2016 року №___ | |||||||||
Відомча класифікація видатків районного бюджету | |||||||||
Код | Назва | ||||||||
01 | Районна рада | ||||||||
3 | Районна державна адміністрація | ||||||||
10 | Управління освіти райдержадміністрації | ||||||||
15 | Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації | ||||||||
24 | Відділ культури і туризму райдержадміністрації | ||||||||
53 | Управління агропромислового розвитку | ||||||||
76 | Фінансове управління райдержадміністрації | ||||||||
Керуючий справами районної ради | М.Д.Шмідт |
Додаток №6
до рішення районної ради
«Про районний бюджет на 2017 рік»
від 23.12.2016 року № ____
до рішення районної ради
«Про районний бюджет на 2017 рік»
від 23.12.2016 року № ____
ФОРМУЛА,
згідно з якою надано іншу субвенцію сільським радам
у 2017 році
згідно з якою надано іншу субвенцію сільським радам
у 2017 році
В=Во+Вк
де В – всього видатків, що надаються місцевим бюджетам у вигляді іншої субвенції;
Во- видатки на дитячі дошкільні установи;
Вк – видатки на бібліотеки та клуби.
Во=Вз/п+Вх+Ве/н+Вг
Вз/п = місячний фонд оплати праці з нарахуваннями станом на 01.05.2016 року по дду помножено на коефіцієнт підвищення 1,5 та помножено на 12 місяців.
Вх= кошти заплановані на харчування в день на одну дитину помножено на 160 днів та помножено на кількість дітей в дитячій дошкільній установі по даним статистики станом на 01.01.2016 року.
Кошти на харчування дитини в день заплановані в сумі 9 грн., що складає 60 % видатків на харчування, які оплачує бюджет.
Ве/н - видатки на оплату енергоносіїв передбачені по потребі з урахування індексу інфляції, а саме :
кількість спожитих енергоносіїв за 2016 рік помножено на індекс інфляції і помножено на ціну;
Вг – видатки на господарські цілі заплановані з урахування кількості дітей згідно даних статистики в розмірі 200 грн. на дитину в рік.
Вк=Вб+Вк
Вб - видатки на сільські бібліотеки;
Вк – видатки на сільські клуби та будинки культури
Вб= Вз/п+Ве/нВг
Вз/п = місячний фонд оплати праці з нарахуваннями по бібліотеці станом на 01.05.2016 року помножено на коефіцієнт підвищення 1,35 та помножено на 12 місяців.
Ве/н - видатки на оплату енергоносіїв передбачені по потребі з урахування індексу інфляції; а саме :
кількість спожитих енергоносіїв за 2016 рік помножено на індекс інфляції і помножено на ціну;
Вг – видатки на господарські цілі заплановані в залежності від кількості жителів та помножено на 1 грн.
Вк= Вз/п+Ве/нВг
Вз/п = місячний фонд оплати праці з нарахуваннями по сільських клубах та будинках культури станом на 01.05.2016 року помножено на коефіцієнт підвищення 1,35 та помножено на 12 місяців.
Ве/н - видатки на оплату енергоносіїв передбачені по потребі з урахування індексу інфляції; а саме :
кількість спожитих енергоносіїв за 2016 рік помножено на індекс інфляції і помножено на ціну;
Вг – видатки на господарські цілі заплановані в залежності від кількості жителів та помножено на 1 грн.
Керуючий справами районної ради М.Д.Шмідт