ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XVIII

Скликання:

VII

Вид:

За основу

Номер:

7

Дата реєстрації:

28.08.2017

Проголосовано:

22.09.2017 11:21:37

Автор:

управління праці та соціального захисту населення Глибоцької районної державної адміністрації

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

  • Підтримали
    27
  • Не підтримали
    0
  • Утримались
    0
  • Не голосували
    3
  • Відсутні
    6

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 7









 


                                   

                                                                                                                                    ПРОЕКТ                           


УКРАЇНА

Глибоцька районна рада

ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Вул. М.Грушевського, 2а, смт.Глибока, 60400, тел.2-42-95, тел. «факс» 2-42-99, <21418809@mail.gov.ua>

  

ХVIII СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ №______

 

_____________ 2017 р.                                                                       смт. Глибока

 

Про Районну Програму соціальної підтримки

учасників антитерористичної операції та членів

їх сімей та сімей, члени яких загинули під час

проведення антитерористичної операції на 2017-2022 роки

 

Керуючись п.16 ч.1 ст. 43 Законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Законів України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей», «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», враховуючи клопотання управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, рекомендації постійних комісій районної ради від «___» _______ 2017 р., з метою забезпечення належної соціальної підтримки учасників антитерористичної операції,  членів їхніх сімей, а також членів сімей загиблих під час здійснення антитерористичної операції,  районна рада

ВИРІШИЛА:

            1. Затвердити районну Програму соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей та сімей, члени яких загинули під час проведення антитерористичної операції на 2017-2022 роки  (додається).

             2. Фінансування районної Програми соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей та сімей, члени яких загинули під час проведення антитерористичної операції на 2017-2022 роки проводити у межах коштів, затверджених районним бюджетом на відповідний період.

             3. Визначити головним розпорядником коштів районного бюджету по фінансуванню програми районну державну адміністрацію, відповідальним виконавцем програми управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

             4. Відповідальному виконавцю програми звітувати на сесіях районної ради про хід виконання Програми та ефективність реалізації її заходів та по її закінченні підготувати заключний звіт про результати виконанню програми.

             5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань з питань регламенту, етики, законності, контролю за виконанням рішень ради, делегованих повноважень, гуманітарних та соціальних питань  (О.М.Левицька).

 

        Голова Глибоцької районної ради                                                            П.В.Панчук



 
ЗАТВЕРДЖЕНО:

рішенням сесії  районної ради

№______ від _______________

 

РАЙОННА ПРОГРАМА СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ТА ЧЛЕНІВ ЇХ СІМЕЙ ТА СІМЕЙ, ЧЛЕНИ ЯКИХ ЗАГИНУЛИ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ НА 2017-2022 РОКИ

 
1.1 Загальна характеристика

Районна програма соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей - це комплекс заходів, що здійснюються на місцевому рівні з метою фінансової, соціальної, медико-психологічної підтримки учасників АТО, членів їх сімей, а також сімей, загиблих під час проведення АТО, сприяння вирішенню їх соціально-побутових проблем. Програма на даний час має найважливіше значення та потребує залучення фінансових ресурсів місцевих бюджетів.

Розроблення Програми пов’язане із проведенням антитерористичної операції на сході України та мобілізацією до Збройних Сил України значної кількості жителів Глибоцького району. Поточна ситуація (проведення Антитерористичної операції (далі АТО) в східних її областях) зумовлює значне збільшення кількості сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, зниження їх життєвого рівня та погіршення морально-психологічного стану. Дана ситуація зумовила необхідність забезпечення на місцевому рівні соціального захисту учасників АТО та членів їхніх сімей, надання допомоги постраждалим, а також сім’ям загиблих під час проведення АТО.

Ініціаторами розроблення районної програми соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей виступає спілка ветеранів АТО спільно з управлінням праці та соціального захисту населення Глибоцької районної державної адміністрації.

Загальна характеристика подана у Додатку 1.

 
1.2. Проблема, що підлягає розв’язанню

На обліку в управлінні праці та соціального захисту населення Глибоцької районної державної адміністрації перебуває 322 учасника АТО,  9 інвалідів війни (АТО), а також 10 членів сімей загиблих учасників АТО.

Програма передбачає вирішення актуальних проблем, що підлягають розв’язанню, а саме:

  • зниження життєвого рівня та погіршення морально-психологічного стану учасників АТО та членів їх сімей;

  • соціальний захист учасників АТО та членів їх сімей;

  • забезпечення медичного обслуговування учасників АТО та членів їх сімей;

  • матеріально-побутові проблеми учасників АТО та членів їх сімей;


Основною проблемою незабезпечення необхідними послугами учасників АТО, членів їх сімей та членам сімей загиблих учасників АТО та волонтерів є брак коштів.

Районна програма соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей на даний час має найважливіше значення та потребує залучення додаткових фінансових ресурсів місцевих бюджетів.

 
1.3. Мета Районної Програми

Програма передбачає систему соціально-економічних, медичних, матеріально-побутових заходів, спрямованих на посилення адресної соціальної підтримки учасників АТО, членів їх сімей, а також сімей загиблих під час проведення АТО.

Метою Районної Програми є підвищення рівня соціального захисту учасників АТО, членів їх сімей та сімей, члени яких загинули під час здійснення АТО, підтримання їх належного морально-психологічного та фінансового стану, покращення соціально-побутових умов, поліпшення взаємодії органів місцевого самоврядування з регіональними громадськими організаціями у сфері підтримки учасників АТО та членів їх сімей.

Суть програми: фінансова, матеріальна, соціальна та організаційна підтримка учасників АТО та членів їх сімей.

 
1.4.  Шляхи розв’язання проблеми

У Глибоцькому районі реалізацією соціальних гарантій та соціального захисту учасників АТО, членів їх сімей та членів сімей загиблих учасників АТО займаються управління праці та соціального захисту населення Глибоцької райдержадміністрації, спілка ветеранів АТО, Глибоцький районний центр зайнятості.

У рамках Програми передбачається забезпечення соціальним супроводом учасників АТО, членів їх сімей та членів сімей загиблих учасників АТО, надання фінансової, юридичної, психологічної та соціальної підтримки особам з числа рядового та начальницького складу Збройних Сил України, співробітникам Міністерства оборони України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної служби України з надзвичайних ситуацій та Державної спеціальної служби транспорту Міністерства транспорту та зв`язку України та іншим добровольцям, волонтерам (членам сімей загиблих волонтерів), які брали участь в антитерористичній операції.

Також, однією з вагомих складових Програми є медичний супровід учасників антитерористичної операції.

 Надання допомог та пільг учасникам АТО, членам їхніх сімей, а також сім'ям, у разі загибелі їх членів під час проведення АТО, передбачається на підставі довідок, витягів з наказів та інших письмових документів, які підтверджують безпосереднє залучення до виконання завдань антитерористичної операції в районах її проведення, направлення (прибуття) у відрядження до  районів проведення антитерористичної операції, їх перебування в таких районах з метою виконання завдань із захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України шляхом безпосередньої участі в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення.

Програма передбачає впровадження механізму соціальної підтримки учасників АТО, створення дорожньої карти з переліком соціальних гарантій та соціальних послуг, які можуть бути забезпечені/отримані учасниками АТО, а також сприяння в оформленні різного виду соціальних допомог та пільг, що передбачені законодавством, вирішенні проблемних питань зазначеної категорії громадян, моніторинг якості надання послуг.

 
1.5. Завдання програми та результативні показники

Основними завданнями Програми є:

1) Надання одноразової грошової допомоги постраждалим учасникам АТО та сім`ям загиблих;

2) Надання одноразової грошової допомоги учасникам АТО для вирішення соціально-побутових питань;

3) Надання учасникам АТО та членам їх сімей, у тому числі членам сімей загиблих учасників АТО, комплексних медичних, психологічних та соціальних послуг;

4) Забезпечення потреб у медичному обслуговування та підтримання рівня здоров`я учасників АТО;

5) Забезпечення освітніх послуг, потреб у медичному та соціально-побутовому обслуговуванню дітей учасників АТО.

6) Вшанування пам`яті загиблих учасників АТО.

Реалізація районної програми проводиться шляхом фінансування відповідно до чинного законодавства за рахунок місцевого бюджету та інших джерел фінансування згідно з заходами, що додаються.

До результативних показників Програми належать:

  • показник продукту – кількість людей задіяних Програмою;

  • показник ефективності – очікувані кошти;

  • показник якості – кількість коштів на одну особу;


Всі показники наведені у Додатку 3.

Фінансування Програми передбачається з коштів районного бюджету.

Для часткового задоволення потреб учасників АТО та членів їх сімей, у тому числі членів сімей загиблих учасників АТО необхідно виділити з районного бюджету у 2017-2022 роках кошти у сумі 1,374 млн. грн.

Виконання Програми дасть змогу покращити фінансове, матеріально-побутове та соціальне становище учасників АТО та членів їх сімей.

 
1.6. Напрями діяльності та заходи Програми

Пріорітетними напрямами Програми є:

- вирішення проблеми реалізації соціальних гарантій та соціального захисту учасників АТО, членів їх сімей та членів сімей загиблих учасників АТО;

- забезпечення медичного обслуговування учасників АТО та членів їх сімей;

- увага до матеріально-побутових проблем учасників АТО та членів їх сімей;

- надання грошової допомоги постраждалим учасникам АТО та сім`ям загиблих;

- забезпечення освітніх послуг, потреб у медичному та соціально-побутовому обслуговуванню дітей учасників АТО;

- вшанування пам`яті загиблих учасників АТО.

Заходи, щодо забезпечення виконання районної програми соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей подані в додатку 4.

Виконання визначених районною програмою заходів підвищить рівень соціального захисту, поліпшить соціально-психологічний мікроклімат в родинах сімей загиблих (постраждалих) учасників АТО, а також дасть можливість сім`ям отримати додаткові соціальні гарантії та адресні допомоги, сприятиме вирішенню інших соціально-побутових питань.

 
1.7. Система управління та контролю за ходом виконання Програми

Програма виконується шляхом здійснення її заходів та завдань виконавцями, що несуть відповідальність за її виконання, передбаченими у додатку 4.

Керівництво та контроль за релізацією програми покладається на управління праці та соціального захисту населення Глибоцької районної державної адміністрації.

Управління праці та соціального захисту населення Глибоцької районної державної адміністрації узагальнює, аналізує та подає зведену інформацію Глибоцькій районій раді.

Хід реалізації програми висвітлюється в районних засобах масової інформації.

 

 

 

Керуючий справами районної ради                                                           М.Д. Шмідт

 



































































































































































Додаток № 1 до Районної програми соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей та сімей, члени яких загинули під час проведення АТО на 2017-2022 роки.
ЗАГАЛЬНА ХАРЕКТЕРИСТИКА РАЙОННОЇ  ПРОГРАМИ
Районна програма соціальної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їх сімей та сімей, члени яких загинули під час проведення антитерористичної операції            на 2017-2022 роки
1 Ініціатор розроблення програми: Управління праці та соціального захисту населення Глибоцької районної державної адміністрації, спілка ветеранів АТО
2 Дата, номер і назва розпорядчого документу органу виконавчої влади про розроблення програми Указ Президента України від 18 березня 2015 року № 150/2015 “Про додаткові заходи щодо соціального захисту учасників антитерористичної операції”
3 Розробник програми Управління праці та соціального захисту населення Глибоцької районної державної адміністрації
4 Співрозробники програми Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, управління освіти райдержадміністрації, Глибоцький районний центр зайнятості, Центр первинної медико-санітарної допомоги, районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Глибоцький районний військовий комісаріат, Територіальний центр соціального обслуговування населення,  Глибоцьке управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного Фонду  України в Чернівецькій області, об`єднані територіальні громади, сільські ради
5 Відповідальний виконавець програми Управління праці та соціального захисту населення Глибоцької районної державної адміністрації
6 Учасники програми Галузеві управління та відділи районної державної адміністрації
7 Терміни реалізації програми  2017-2022 роки
 7.1. Етапи викорнання програми               (для довгострокових програм) І етап – 2017-2019 роки

ІІ етап – 2020-2022 роки
8 Перелік місцевих бюджетів, які приймають участь у виконанні програми                                             (для комплексних програм)
9 Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього 1,374 млн. грн.
 9.1. в тому числі бюджетних коштів
 - з них коштів районного бюджету 1,374 млн. грн.
10 Основні джерела фінансування програми Районний бюджет
Керуючий справами районної ради                                              М.Д. Шмідт

 















































































































Додаток № 2.1 до Районної програми соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей та сімей, члени яких загинули під час проведення АТО на 2017-2022 роки.
Ресурсне забезпечення районної програми соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей та сімей, члени яких загинули під час проведення АТО на 2017-2022 роки
тис. грн.
Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання програми І етап виконання програми ІІ етап (2020-2022 р.р.) ІІІ етап  (200_-20__ р.р.) Всього витрат на виконання програми
2017 рік 2018 рік 2019 рік
1 2 3 4 5 6 7
Обсяг ресурсів всього, в тому числі: 229 тис.грн. 229 тис.грн. 229 тис.грн. 687 тис.грн. 0 1374 тис. грн.
державний бюджет 0 0 0 0 0 0
районний бюджет 229 тис.грн. 229 тис.грн. 229 тис.грн. 687 тис.грн. 0 1374 тис. грн.
кошти небюджетних джерел 0 0 0 0 0 0
Керуючий справами районної ради                                                    М.Д. Шмідт

 





































































































































































































Додаток № 3 Районної програми соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей та сімей, члени яких загинули під час проведення АТО на 2017-2022 роки.
Показники продукту районної програми соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей та сімей, члени яких загинули під час проведення АТО на 2017-2022 роки
№ з/п Назва показника Оди-ниця виміру Вихідні дані на початок дії програми І етап виконання програми ІІ етап  (2020-2022 р.р.) ІІІ етап (200_-20__ р.р.) Всього за період дії програми (або до кінця дії програми)
2017 рік 2018 рік 2019 рік
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
І Показники продукту програми
1 Кількість людей, яким планується надати соціальну підтримку та адресну допомогу чол. 341 341 351 351 351 1738
ІІ Показники ефективності програми
1 Надання соціальних послуг учасникам АТО та членам їх сімей % від потреби 100 100 100 100 100
2 Охоплення всебічною підтримкою учасників АТО та членів їх сімей, релізації їх соціальних гарантій % від потреби 100 100 100 100 100
3 Охоплення санаторно-курортним лікуванням постраждалих учасників АТО, які потребують реабілітації % від потреби 50 75 100 100 87,5
4 Забезпечення диспансерним обліком % 75 100 100 100 93,5
5 Забезпечення проходження комплексної медичної комісії % 75 100 100 100 93,5
ІІІ Показники якості програми
1 Проінформованість щодо прав та гарантій учасників АТО та їхніх сімей, сімей загиблих учасників АТО % 100 100 100 100 100
2 Задоволеність отриманими послугами 50 80 100 100 88,3
Керуючий справами районної ради                                                                           М.Д.Шмідт

 
























































































































































































































































































































































Додаток №4 до Районної програми соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей та сімей, члени яких загинули під час проведення АТО на 2017-2022 роки.
Напрями діяльності та заходи Районної програми соціальної підтримки учасників АТО та членів їх сімей та сімей, члени яких загинули під час проведення АТО на 2017-2022 роки.
№ з/п Назва напряму діяльності (пріоритетні завдання) Перелік заходів програми Термін виконання заходу Виконавці Джерела фінансування Орієнтовні обсяги фінансування (вартість), тис.грн., в тому числі: Очікуваний результат
І етап – 2017-2019 роки

ІІ етап – 2020-2022 роки
1 2 3 4 5 6 7 8
1 Широка інформаційна кампанія щодо прав та гарантій учасників АТО та їх сімей, сімей загиблих учасників АТО 1.1.Друк інформаційних матеріалів,із переліком всіх видів послуг та допомог, гарантованих державою та додаткових послуг. 2017-2022 роки Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації,районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді не потребує фінансування 0,00 Покращення рівня проінформованості учасників АТО про свої права
1.2. Проведення круглих столів за участю учасників АТО з метою обговорення їх потреб та внесення необхідних змін в процес надання допомоги Щоквартально впродовж 2017-2022 років Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, ПМСД, ЦРКЛ, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, не потребує  0,00
1.3. Формування громадської думки щодо важливості прийняття участі в АТО, підтримки учасників АТО та членів їх родин 2017-2022 роки Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації не потребує фінансування 0,00 Підвищення моральної свідомості та патріотичного налаштування суспільства
2 Формування єдиного реєстру учасників АТО (“Для службового користування”) 2.1.Ведення обліку учасників АТО та реєстру загиблих військовослужбовців (учасників АТО), волонтерів  Постійно Глибоцький районний військовий комісаріат, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації не потребує фінансування 0,00 Повний перелік учасників АТО для забезпечення реалізації їх прав та гарантій, передбачених чинним законодавством
Соціальне забезпечення учасників АТО 3.1.Здійснення оцінки потреб (за повідомленням або особистим зверненням в районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді) сімей осіб, які беруть (брали) участь в АТО, з метою визначення видів соціальної допомоги та надання комплексу соціальних послуг, план соціальнорго супроводу Постійно Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації районний бюджет 12,00
3.2. Надання соціальних послуг та здійснення соціального супроводу осіб, які беруть (брали) участь в АТО та членів їх сімей, з метою подолання (мінімізації) складних життєвих обставин. Постійно Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, райдержадміністрації,   районний бюджет 12,00
3.3.Представництво інтересів, інформування щодо оформлення документів на отримання статусу учасника бойових дій  За необхідністю Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Глибоцький районний військовий комісаріат, районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді не потребує фінансування 0,00 Отримання посвідчень учасників бойових дій 
3.4.Представництво інтересів сімей учасників АТО, в т.ч. сімей загиблих учасників АТО та загиблих волонтерів в зоні АТО: допомога сім’ям в складних життєвих обставинах, допомога в оформленні документів з метою реалізації права на соціальне забезпечення Постійно Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, райдержадміністрації,  не потребує фінансування 0,00 Соціальний захист учасників АТО та членів їх сімей
3.5. Моніторинг забезпечення дотримання роботодавцями соціальних гарантій щодо збереження місця роботи працівників, які були призвані під час мобілізаці, на особливий період, або призвані на строкову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, або прийняті на військову службу за контрактом Постійно Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Глибоцький районний центр зайнятості не потребує фінансування 0,00 Забезпечення соціальним супроводом, подолання складних життєвих обставин, збереження, підвищення соціального статусу учасників АТО та членів їх сімей
3.6.Представництво інтересів у забезпеченні земельними ділянками учасників АТО Постійно Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, Управління Держземагентства в Глибоцькому районі, виконкоми сільських і селищної ради,  не потребує фінансування 0,00 Виділення земельних ділянок учасникам АТО
3.7. Надання  соціально-побутових послуг самотнім пенсіонерам, які є членами сімей загиблих учасників АТО, та опинились у складних життєвих обставинах (відповідно до діючого законодавства) Постійно Територіальний центр соціального обслуговування населення не потребує фінансування 0,00
3.8. Забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників АТО Постійно Управління праці та  соціального захисту населення райдержадміністрації, районний та державний бюджети 300,00 Покращення здоров'я учасників АТО
4 Забезпечення освітніх послуг дітям учасників АТО, загиблих учасників АТО, волонтерів, загиблих в зоні АТО  4.1.Забезпечення безкоштовним навчанням дітей учасників АТО, загиблих учасників АТО та загиблих волонтерів в зоні АТО в комунальних закладах позашкільної освіти Постійно Райдержадміністрація, Управління освіти райдержадміністрації районний бюджет 60,00 Охоплення позакласною та позашкільною (роботою) освітою дітей зазначеної категорії
4.2. Сприяння у забезпеченні безкоштовним харчуванням вихованців ДНЗ, учнів загальноосвітніх навчальних закладів району, батьки яких загинули під час проведення АТО Постійно Управління освіти райдержадміністрації районний бюджет 30,00 Забезпечення безкоштовним харчуванням дітей учасників АТО
4.3. Направлення дітей із сімей учасників АТО на оздоровлення у дитячі табори Чернівецької області 2017-2022 роки Управління освіти райдержадміністрації районний бюджет 198,00 Оздоровлення дітей учасників АТО
5 Надання правової безоплатної допомоги учасникам АТО 5.1.Надання правової безоплатної допомоги учасникам АТО та членам їх сімей Постійно Глибоцьке бюро првової допомоги не потребує фінансування 0,00 Правовий захист учасників АТО та членів їх сімей
6 Надання послуг із праце-влаштування учасникам АТО 6.1.Надання послуг, пов’язаних із працевлаштуванням, професійною підготовкою, перепідготовкою та підвищенням кваліфікації учасників АТО Постійно Глибоцький районний центр зайнятості,  не потребує фінансування 0,00 Зниження рівня безробіття серед учасників АТО
6.2.Оперативне повернення учасників АТО до трудової зайнятості через активізацію роботи із роботодавцями щодо можливостей проходження навчання та стажування безпосередньо  на робочому місці із подальшим працевлаштуванням Постійно Глибоцький районний центр зайнятості не потребує фінансування 0,00 Рівень працевлаштування учасників АТО після проходження професійного навчання 85%
6.3.Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо реалізації на ринку праці учасників АТО шляхом залучення їх до семінарів, тренінгів та інших активних програм та заходів Постійно Глибоцький районний центр зайнятості не потребує фінансування 0,00 Рівень охоплення інформаційно-консультаційними послугами учасників АТО, які звертаються за послугами до служби зайнятості 100%
Надання матеріальної допомоги 6.4. Надання матеріальної допомоги учасникам АТО на розвиток підприємницької діяльності (до 15 тис. грн одній особі) 2017-2022 роки Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністраці районний бюджет 198,00
7 Пенсійне забезпечення учасників АТО 7.1.Сприяння в оформленні пенсій учасникам АТО та членам сімей загиблих Постійно  Глибоцьке управління

обслуговування громадян

Головного управління

Пенсійного Фонду  України

в Чернівецькій області        
не потребує фінансування 0,00 Пенсійне забезпечення учасників АТО та членів сімей загиблих учасників АТО
9 Вшанування пам'яті загиблих учасників АТО 9.1.Виділення ділянок для «алей слави» загиблих учасників АТО 2017-2022 роки Об`єднані територіальні громади, сільські ради не потребує фінансування 0,00 Вшанування пам’яті учасників АТО, підвищення моральної свідомості суспільства
9.2.Прибирання могил загиблих учасників АТО шляхом проведення суботників



Постійно
Об`єднані територіальні громади, сільські ради не потребує фінансування 0,00 Вшанування пам’яті учасників АТО
9.3. Встановлення меморіальних дошок, пам`ятників загиблим в АТО, покладання квітів до пам`ятників загиблих учасників АТО. 2017-2022 роки Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністраці, об`єднані територіальні громади, сільські ради районний бюджет 96,00 Вшанування пам’яті учасників АТО
10 Сприяння у реалізації права на забезпечення житлом  учасників АТО та сімей загиблих учасників АТО 10.1.Постановка на квартирний облік учасників АТО та сімей загиблих учасників АТО Постійно Об`єднані територіальні громади, сільські ради не потребує фінансування 0,00 Право на позачергове забезпечення житлом
12 Забезпечення динамічного спостереження на первинному рівні  12.1.Активний патронаж силами медпрацівників первинної медико-санітарної допомоги та взяття на диспансерний облік учасників АТО та членів їх сімей постійно Центр первинної медико-санітарної допомоги не потребує фінансування 0,00 Забезпечення диспансерним обліком 100% учасників АТО
12.2.Скерування учасників АТО на медичний огляд в поліклініку та визначення подальшого медичного маршруту постійно Центр первинної медико-санітарної допомоги не потребує фінансування 0,00 Забезпечення диспансерним обліком 100% учасників АТО
13 Забезпечення якісного медичного обслуговування  13.1.Забезпечення проходження комплексної медичної комісії Щорічно Центр первинної медико-санітарної допомоги не потребує фінансування 0,00 Забезпечення комплексним медичним оглядом 100% учасників АТО
13.2. Проведення медико-психологічної реабілітації учасників АТО Постійно Центр первинної медико-санітарної допомоги не потребує 0,00 Відновлення соматичного і психологічного здоров'я
14 Забезпечення мобільності учасників АТО 14.1 Придбання транспортного засобу для транспортування поранених до лікарень та медичних закладів та подальше його технічне обслуговування 2017-2022 роки Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації районний бюджет 300,00 Забезпечення мобільності учасників АТО
15 Вшанування пам'яті загиблих учасників АТО 15.1 Проведення вогнику-спогаду (поминального обіду) Постійно Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації районний бюджет 120,00 Вшанування пам'яті загиблих учасників АТО
16 Вшанування учасників АТО 16.1 Придбання нагородних знаків до визначних дат. Постійно Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації районний бюджет 60,00 Вшанування учасників АТО
Всього: І етап (2017-2019 роки) - 687 тис. грн.

ІІ етап (2020-2022 роки) - 687 тис.грн.

Разом 1374 тис.грн. 
Керуючий справами районної ради                                                                                                                                                                                           М.Д.Шмідт        

 

















































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































































Додаток № 5 до Порядку формування, фінансування і моніторингу виконання районної (комплексниої) програми 
ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИКОНАННЯ  ПРОГРАМИ ЗА __________ РІК
1.  
КВКВ найменування головного розпорядника коштів програми
2.  
КВКВ найменуваннявідповідального виконавця програми
3.  
КФКВ найменування програми, дата і номер рішення обласної ради про її затвердження
4. Аналіз виконання за видатками в цілому за програмою:
тис. грн.
Бюджетні асигнування з урахуванням змін Проведені вдатки відхилення
Усього Загальний фонд Спеціальний фонд Усього Загальний фонд Спеціальний фонд усього Заг.фонд Спец.фонд
1 2 3 4 5 6 7 8 9
У  графах  1-3  - зазначаються обсяги  бюджетних  асигнувань, затверджені рішенням обласної ради про обласний бюджет на відповідний бюджетний період, з урахуванням унесених змін протягом звітного року;

     у графах 4-6 - обсяги проведених видатків за звітний рік;

     у графах 7-9 - відхилення обсягів проведених видатків проти обсягів бюджетних асигнувань.
5. Аналіз виконання напрямів діяльності
тис. грн.
№ з/п Нарпями діяльності, затверджені програмою Визначено програмою Проведені видатки
всього в тому числі за рахунок коштів: всього в тому числі за рахунок коштів:
держав-ного бюджету облас-ного бюдже-ту районного  бюджету небюд-жетних джерел держав-ного бюджету облас-ного бюдже-ту районного  бюджету небюд-жетних джерел
1 2 3 4 5 6 7 3 4 5 6 7
У графі 2 зазначаються усі напрями діяльності, затверджені програмою .
У графах 3-7 зазначаються  обсяги видатків на реалізацію напрямів програми, визначені програмою на звітний період всього та диференційовано за джерелами фінансування.
У графах 3-7 зазначаються  обсяги видатків проведених на реалізацію напрямів програми, видатків за звітний період всього та диференційовано за джерелами фінансування.
 6.1. Аналіз виконання показників затрат та пояснення щодо їх виконання:
тис. грн.
№ з/п Дерела фінансування програми Джерело інформації Визначено програмою Затверд-жено бюд-жетом Профі-нансо-вано викорис-тано Рівень виконання (%)
до затвердженого бюджетом              (гр.7: гр.5) до визначеного програмою (гр.7:гр.4)
1 2 3 4 4 6 7 8 9
1 державного бюджету
2 обласного бюджету
3 районного бюджету
4 небюджетних джерел х х
5 Всього х
Пояснення щодо розбіжностей між виконаними показниками і тими, що затверджені програмою та бюджетами
В графі 3 зазначається джерело інформації отриманих даних - форма бухгалтерської, статистичної звітності, інша інформація
 6.2. Аналіз виконання показників продукту та пояснення щодо їх виконання:
№ з/п Показник Одиниця виміру Джерело інформації Затверджено програмою Виконано Рівень виконання до затвердженого програмою (%)
1 2 4 5 6 7
Пояснення щодо розбіжностей між виконаними показниками і тими, що затверджені програмою
 6.3. Аналіз виконання показників ефективності та пояснення щодо їх виконання:
№ з/п Показник Одиниця виміру Джерело інформації Затверджено програмою Виконано Рівень виконання до затвердженого програмою (%)
1 2 4 5 6 7
Пояснення щодо розбіжностей між виконаними показниками і тими, що затверджені програмою
 6.4. Аналіз виконання показників якості та пояснення щодо їх виконання:
№ з/п Показник Одиниця виміру Джерело інформації Затверджено програмою Виконано Рівень виконання до затвердженого програмою (%)
1 2 4 5 6 7
Пояснення щодо розбіжностей між виконаними показниками і тими, що затверджені програмою
В графах 4 роздлів 6.2-6.4 зазначається джерело інформації отриманих даних - форма статистичної звітності, інша інформація
Необхідно  зробити  порівняння  результативних показників, виконаних за звітний період, з тими, що затверджені програмою. При цьому необхідно дати пояснення розбіжностям між виконаними результативними показниками і тими, що затверджені програмою.
Уповноважена особа головного розпорядника бюджетних коштів
(підпис) (прізвище та ініціали)
Керівник фінансовї служби
(підпис) (прізвище та ініціали)
Уповноважена особа відповідального виконавця програми
(підпис) (прізвище та ініціали)