ПРОЕКТ
УКРАЇНА
Глибоцька районна рада
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. М.Грушевського, 2а, смт.Глибока, 60400, тел.2-42-95, тел. «факс» 2-42-99, raionarada07@bigmir.net
VIІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ № _____________
___________ 2016 р смт. Глибока
|
|
Про затвердження Комплексної
програми протидії злочинності,
забезпечення публічної безпеки і
порядку у Глибоцькому районі
на 2016 – 2018 роки
Керуючись п. 16 ч. 1 ст. 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою забезпечення активної наступальної протидії злочинності та досягнення уповільнення темпів її зростання, удосконалення організації, засобів і методів запобігання й розкриття злочинів, враховуючи висновки постійних комісій районної ради від __________ 2016 року, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити Комплексну програму протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку у Глибоцькому районі на 2016 – 2018 роки (далі Програма), що додається.
2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації при формуванні районних бюджетів на 2016-2018 роки, передбачати кошти, необхідні на виконання цієї Програми. Сума фінансування на відповідний бюджетний період визначається рішенням про районний бюджет, виходячи із наявних бюджетних можливостей.
3. Головним розпорядником коштів даної Програми є Глибоцька районна рада, відповідальними виконавцями є Глибоцьке відділення поліції Сторожинецького відділення поліції Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, РВ УСБУ в Чернівецькій області, Сторожинецька місцева прокуратура, Глибоцький районний сектор КВІ.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови райдержадміністрації В.К.Коломійця, заступника голови районної ради В.В.Гуменного, постійну комісію районної ради з питань економіки, бюджету та фінансів (Мігоряну Д.І.) та постійну комісію районної ради з питань регламенту, етики, законності, контролю за виконанням рішень ради , делегованих повноважень, гуманітарних та соціальних питань (Левицька О.М.).
Голова районної ради П.В.Панчук
ЗАТВЕРДЖЕНО Рішенням VII сесії Глибоцької районної ради VII скликання від __ ______ 2016 року № ______________
КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА ПРОТИДІЇ ЗЛОЧИННОСТІ, ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПУБЛІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І ПОРЯДКУ У ГЛИБОЦЬКОМУ РАЙОНІ НА 2016 - 2018 РОКИ
смт. Глибока
|
ЗМІСТ
1.1. |
Загальна характеристика Комплексної програми протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку у Глибоцькому районі на 2016-2018 роки .....................................................................................3 |
|
|
1.2. |
Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма …....3 |
|
|
1.3. |
Мета Програми …………………………..………………………………...4 |
|
|
1.4. |
Шляхи і засоби розв’язання проблеми, строки та етапи……………...…5 |
|
|
1.5. |
Завдання програми……………………………………………………........6 |
|
|
1.6. |
Система управління та контролю за ходом виконання Програми …..…7 |
|
|
1.7. |
Напрями діяльності та заходи Комплексної програми протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку у Глибоцькому районі на 2016 - 2018 роки ………………………………………….…..8 |
|
|
2. |
Ресурсне забезпечення Комплексної програми протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку у Глибоцькому районі на 2016 - 2018 роки ………………………………………………………...19 |
|
|
3. |
Показники продукту Комплексної програми протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку у Глибоцькому районі на 2016 - 2018 роки ..…………………………………………………….…20 |
Додаток № 1
- ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА КОМПЛЕКСНОЇ ПРОГРАМИ ПРОТИДІЇ ЗЛОЧИННОСТІ, ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПУБЛІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І ПОРЯДКУ У ГЛИБОЦЬКОМУ РАЙОНІ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
НА 2016-2018 РОКИ.
1. |
Ініціатор розроблення програми: |
Глибоцьке ВП Сторожинецького ВП ГУНП в Чернівецькій області. |
2. |
Дата, номер і назва розпорядчого документу виконавчої влади про розроблення програми |
|
3. |
Розробник програми |
Глибоцьке ВП Сторожинецького ВП ГУНП в Чернівецькій області. |
4. |
Співрозробники програми |
Сторожинецька місцева прокуратура, РВ УСБУ в Чернівецькій області, Глибоцький районний сектор КВІ. |
5. |
Відповідальний виконавець програми |
Глибоцьке ВП Сторожинецького ВП ГУНП в Чернівецькій області, Сторожинецька місцева прокуратура, РВ УСБУ в Чернівецькій області, Глибоцький районний сектор КВІ. |
6. |
Учасники програми |
Глибоцька РДА, Глибоцька районна, селищна та сільські ради, РВ УСБУ в Чернівецькій області, Глибоцьке ВП Сторожинецького ВП ГУНП в Чернівецькій області, Сторожинецька місцева прокуратура, Глибоцький районний сектор КВІ. |
7. |
Термін реалізації програми |
3 роки. |
7.1. |
Етапи виконання програми |
2016, 2017, 2018 роки. |
8. |
Перелік місцевих бюджетів, які приймають участь у виконанні програми |
Районний бюджет. |
9. |
Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми, всього |
150.0 тис. грн. |
9.1. |
в тому числі бюджетних коштів |
150.0 тис. грн. |
|
- з них коштів обласного бюджету |
- |
10. |
Основні джерела фінансування програми |
районний бюджет |
- ВИЗНАЧЕННЯ ПРОБЛЕМИ, НА РОЗВ’ЯЗАННЯ ЯКОЇ СПРЯМОВАНА ПРОГРАМА.
Діяльність правоохоронних органів району направлена на забезпечення надійного захисту прав і законних інтересів громадян від злочинних посягань, підвищення результативності роботи з профілактики правопорушень, розкриття кримінальних проявів та підтримання належного правопорядку в населених пунктах, більш широкого залучення населення до участі в роботі громадських формувань з охорони громадського порядку.
Разом з тим, аналіз оперативної обстановки, звернення громадян, інформація, яка висвітлюється в засобах масової інформації свідчать про наявність окремих недоліків, які в загальному впливають на авторитет правоохоронних органів, оперативну обстановку в цілому.
Серйозні зауваження викликає робота правоохоронних органів по боротьбі з хабарництвом.
Вимагає покращення діяльність правоохоронних органів по боротьбі з корупційними діяннями та іншими правопорушеннями, пов’язаними з корупцією.
Робота в даному напрямку потребує кардинальних змін.
Аналізуючи стан злочинності на території району слід відмітити, що протягом 2015 року значно збільшилась кількість зареєстрованих кримінальних правопорушень. Так, за 2015 рік на території району зафіксовано 377 кримінальних правопорушень, проти 245 за 2014 рік, ріст зареєстрованих кримінальних правопорушень становить 53,9%.
Найбільш негативно на криміногенну обстановку впливають крадіжки різних форм власності, яких у 2015 році зареєстровано 159 (проти 104 у 2014 році), із яких розкрито та направлено на розгляд суду 56 фактів.
Потребує покращення робота по боротьбі із наркоманією, а також незаконним обігом зброї та боєприпасів.
- МЕТА ПРОГРАМИ.
Метою Комплексної програми протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку у Глибоцькому районі на 2016 – 2018 роки є забезпечення активної наступальної протидії злочинності та досягнення уповільнення темпів її зростання на основі чітко визначених пріоритетів поступового нарощування зусиль держави й громадськості, удосконалення законодавства, організації, засобів і методів запобігання й розкриття злочинів.
Досягненню цієї мети сприятимуть заходи, спрямовані на:
- розроблення нових форм і методів профілактики правопорушень та запровадження їх у практику;
- недопущення втягнення у злочинну діяльність уразливих соціальних груп, особливо неповнолітніх, витіснення злочинності з певних сфер суспільного життя;
- викорінення корупції, зменшення кримінального тиску на економічні відносини;
- створення надійних перешкод кримінальному насильству;
- обмеження незаконного обігу зброї, наркотичних засобів, натиску пияцтва й алкоголізму та інших супутніх для злочинності явищ.
- запобігання вчинення злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми;
У результаті підвищення ефективності профілактики злочинності очікується:
- зниження рівня злочинності та ослаблення суспільної напруги, викликаної її впливом;
- поліпшення захисту правоохоронними органами прав, свобод і власності громадян, створення безпечних умов життя в державі;
- мінімізація злочинного впливу на молодь і підлітків, усунення причин і умов, що сприяють втягненню їх у протиправну діяльність;
- зниження рівня вживання наркотиків населенням і проникнення їх в Україну, припинення транзиту наркотичних засобів через територію держави;
- створення системи ресоціалізації осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі;
- підтримання громадського порядку та безпеки громадян на максимально високому рівні;
- поліпшення стану безпеки дорожнього руху на основі встановлення доброзичливих відносин між громадянами та працівниками поліції;
- досягнення належного рівня фінансового й матеріального забезпечення правоохоронної діяльності.
1.4. ШЛЯХИ І ЗАСОБИ РОЗВ’ЯЗАННЯ ПРОБЛЕМИ, СТРОКИ ТА ЕТАПИ ВИКОНАННЯ.
Для успішної протидії злочинності та досягнення уповільнення темпів її зростання необхідно протягом 3-х років, а саме 2016, 2017, 2018 року здійснити комплекс наступних заходів:
1. Проводити на території району комплекс оперативно-профілактичних заходів по перевірці розважальних закладів з метою запобігання скоєння злочинів та правопорушень. До проведення заходів залучати представників органів місцевої влади та місцевого самоврядування, а також представників громадських формувань з охорони громадського порядку та державного кордону.
У окремих випадках, а також при затриманні злочинців, залучати до цих заходів представників засобів масової інформації району.
2. З метою запобігання злочинним посяганням проти особи і суспільства із застосуванням зброї та вибухових пристроїв, в тому числі проявів тероризму, посилити оперативне прикриття об’єктів, де використовуються чи зберігаються вибухові та отруйні предмети і речовини.
3. Проводити заходи по виявленню, документуванню та знешкодженню організованих злочинних груп, створених на етнічній основі, проводити відпрацювання їх на причетність до нерозкритих злочинів, підтримки ними терористичних організацій. Увагу звертати на перевірку й реалізацію інформації щодо осіб – вихідців з країн, де набули поширення прояви міжнародного екстремізму та терористичної діяльності.
4. Проводити роз’яснювальну роботу серед населення району щодо понять корупції та корупційних діянь, а також осіб які являються суб’єктами корупційних діянь.
5. Вжити заходів із запобігання і припинення втягування представників владних структур у злочинну діяльність, виявлення і припинення проявів корупції серед державних службовців, військовослужбовців та працівників правоохоронних і контролюючих органів.
6. З метою запобігання негативним проявам пияцтва, наркоманії, дитячої бездоглядності і безпритульності серед неповнолітніх, проводити спільні оперативно-профілактичні заходи щодо виявлення та обліку дітей, які жебракують, вчиняють правопорушення або стали жертвами злочинної діяльності дорослих.
7. З метою недопущення використання розважальних закладів та місць проведення дозвілля для розповсюдження серед молоді наркотичних засобів, проводити відпрацювання барів, кафе, дискотек, тощо. Вживати заходів до припинення діяльності об'єктів, де виявлені факти вживання наркотичних засобів або торгівлі ними.
8. Проводити заходи по запобіганню вчинення злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми, виявлення та притягнення до кримінальної відповідальності осіб, причетних до їх вчинення.
9. З метою попередження рецидивної злочинності забезпечувати ефективне здійснення індивідуально-профілактичних заходів стосовно осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі, які перебувають під адміністративним наглядом, засуджених до кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, та виконання вимог ЗУ «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі».
10. З метою зменшення аварійності на автошляхах області, рівня смертності при дорожньо-транспортних пригодах, розробляти попереджувально-профілактичні заходи до учасників дорожнього руху.
11. Проводити інформаційно-роз’яснювальні та культурно-виховні заходи профілактики правопорушень.
Програма являється середньостроковою та передбачає виконання зазначених проблем і здійснення відповідних заходів протягом 3-х років, а саме 2016, 2017, 2018 року.
Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації програми складає 150.0 тис. грн.
1.5. ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ.
Основними завданнями, на виконання яких направлена Програма є:
- Забезпечення профілактики злочинності;
- Захист життя, здоров’я, честі і гідності особи, її майна від злочинних посягань;
- Ослаблення дії криміногенних факторів;
- Недопущення втягнення у злочинну діяльність нових соціальних груп, витіснення злочинності з окремих сфер суспільного життя;
- Викорінення корупції, зменшення кримінального тиску на економічні відносини;
- Створення надійних перешкод зростанню кримінального насильства;
- Обмеження незаконного обігу зброї, наркотичних засобів, кримінальних проявів пияцтва і алкоголізму, проституції та інших супутніх для злочинності явищ.
- Запобігання вчиненню злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми;
- Протидія рецидивній злочинності, зменшення кількості злочинів, вчинених особами засудженими до альтернативних видів покарань. Удосконалення роботи із соціальної адаптації осіб, звільнених з місць позбавлення волі;
- Охорона громадського порядку;
- Безпека дорожнього руху.
У результаті посилення профілактичного впливу очікується:
- зниження впливу організованої злочинності на економічну та політичну сфери суспільства;
- зменшення корупційних проявів, очищення органів державної влади від корумпованих державних службовців, створення прозорої системи прийняття і виконання управлінських рішень;
- підвищення рівня захисту економічних відносин від злочинних посягань, витіснення з економічної сфери кримінального елементу, скорочення обсягів «тіньової» економіки;
- поліпшення захисту правоохоронними органами прав, свобод і власності громадян, створення безпечних умов життя;
- мінімізація злочинного впливу на молодь та підлітків, усунення причин і умов, що сприяють втягненню їх у протиправну діяльність;
- зниження рівня вживання наркотиків населенням та проникнення їх в регіон, недопущення транзиту наркотичних засобів через територію району;
- створення системи ресоціалізації осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі;
- підтримання громадського порядку та безпеки громадян на максимально високому рівні;
- поліпшення стану безпеки дорожнього руху.
1.6. СИСТЕМА УПРАВЛІННЯ ТА КОНТРОЛЮ ЗА ХОДОМ ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ.
Передбачається поетапне виконання заходів щодо реалізації Програми на 2016 -2018 роки та можливість внесення необхідних корективів.
Відповідальними виконавцями Програми є: Глибоцьке відділення поліції Сторожинецького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Чернівецькій області, Глибоцький районний відділ управління служби безпеки України в Чернівецькій області, Сторожинецька місцева прокуратура.
Джерелами фінансування Програми є районний бюджет.
Відповідальний виконавець щорічно до 1 березня надає відділу економіки районної державної адміністрації та районній раді інформацію про хід реалізації Комплексної програми згідно з додатком 5 Порядку формування, фінансування та моніторингу виконання районних цільових (комплексних) програм, затверджених рішенням сесії районної ради.
1.7. НАПРЯМИ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЗАХОДИ КОМПЛЕКСНОЇ ПРОГРАМИ ПРОТИДІЇ ЗЛОЧИННОСТІ, ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПУБЛІЧНОЇ БЕЗПЕКИ І ПОРЯДКУ У ГЛИБОЦЬКОМУ РАЙОНІ НА 2016 – 2018 РОКИ.
№ з/п |
Перелік заходів програми |
Термін виконання заходу |
Виконавці |
Джерела фінансування |
Орієнтовані обсяги фінансування , тис. грн., в т.ч. : |
Очікуваний результат |
|||||||||||||
І етап: 2016 |
ІІ етап: 2017 |
ІІІ етап: 2018 |
|
||||||||||||||||
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
|||||||||||||
1. Організаційні заходи забезпечення профілактики злочинності
|
|||||||||||||||||||
1.1. |
Провести комплексний аналіз стану правопорядку в кожному населеному пункті. З урахуванням передумов та факторів, що негативно впливають на стан правопорядку, проводити додаткові заходи щодо запобігання злочинності. Організовувати комплексні оперативно-профілактичні відпрацювання як району в цілому так і окремих населених пунктів з метою запобігання злочинним проявам.
|
Щороку |
ВП ГУНП, РДА
|
Вкладень коштів не потребує |
|
Покращення криміногенної ситуації, зниження кількості злочинних проявів |
|||||||||||||
1.2. |
Розглянути на сесіях районної ради стан фінансування та виконання заходів передбачених Комплексною програмою протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку на території Глибоцького району на 2016-2018 роки.
|
Щороку |
ВП ГУНП, районна рада |
Вкладень коштів не потребує |
|
Підвищення ефективності виконання програми |
|||||||||||||
ІІ. Захист життя, здоров'я, честі і гідності особи, її майна від злочинних посягань
|
|||||||||||||||||||
2.1. |
Проводити на території району комплекс оперативно-профілактичних заходів по перевірці розважальних закладів з метою запобігання скоєння злочинів та правопорушень. До проведення заходів залучати представників органів місцевої влади та місцевого самоврядування, а також представників громадських формувань з охорони громадського порядку та державного кордону. У окремих випадках, а також при затриманні злочинців, залучати до цих заходів представників засобів масової інформації району. |
Щороку |
ВП ГУНП, районна рада, виконкоми селищної та сільських рад, РВ УСБУ
|
Всього: |
9.0 |
|
|||||||||||||
районний |
3.0 |
3.0 |
3.0 |
Покращення криміногенної ситуації, зниження кількості злочинних проявів |
|||||||||||||||
2.2 |
З метою запобігання злочинним проявам із застосуванням зброї, боєприпасів та вибухових речовин, зокрема недопущення терористичним актам, здійснювати заходи спрямовані на виявлення каналів надходження а також незаконному обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин. Забезпечити спеціальними засобами індивідуального захисту учасників заходу.
|
Щороку |
ВП ГУНП, РВ УСБУ |
Всього: |
6.0 |
|
|||||||||||||
районний |
2.0 |
2.0 |
2.0 |
Покращення криміногенної ситуації, зниження кількості злочинних проявів |
|||||||||||||||
2.3 |
Спільно з представниками місцевого самоврядування проводити систематичне обстеження територій дачних масивів району з метою профілактики крадіжок, а також виявлення та взяття на окремий облік осіб, що там постійно мешкають. |
Щороку |
ВП ГУНП, виконкоми селищної та сільських рад |
Вкладень коштів не потребує |
|
Покращення криміногенної ситуації, зниження кількості злочинних проявів |
|||||||||||||
3. Протидія організованій злочинності та корупції
|
|||||||||||||||||||
3.1 |
З метою здійснення ефективних заходів з профілактики корупції, зокрема, щодо притягнення винних осіб до передбаченої законодавством відповідальності за корупційні діяння, продовжити практику перевірок та звітування райдержадміністрації про виконання вимог Закону України “Про боротьбу з корупцією” передусім у частині обов’язкового реагування на кожен факт порушення вимог Закону державними службовцями і посадовими особами місцевого самоврядування. |
Щороку |
РДА |
Вкладень коштів не потребує |
|
Покращення криміногенної ситуації, зниження кількості злочинних проявів
|
|||||||||||||
3.2 |
Проводити заходи по виявленню, документуванню та знешкодженню злочинних груп, створених на етнічній основі, проводити відпрацювання їх на причетність до нерозкритих злочинів, підтримки ними терористичних організацій. Увагу звернути на перевірку й реалізацію інформації щодо осіб – вихідців з країн, де набули поширення прояви міжнародного екстремізму та терористичної діяльності.
|
Щороку |
ВП ГУНП, РВ УСБУ
|
Вкладень коштів не потребує |
|
Покращення криміногенної ситуації, зниження кількості злочинних проявів
|
|||||||||||||
3.3. |
Вжити заходів спрямованих на виявлення проявів корупції серед державних службовців, військовослужбовців та працівників контролюючих органів. |
Щороку |
ВП ГУНП, РВ УСБУ, місцева прокуратура
|
Всього: |
6.0 |
|
|||||||||||||
районний |
2.0 |
2.0 |
2.0 |
Зменшення кількості злочинів, пов’язаних з хабарництвом та корупцією серед посадовців органів влади |
|||||||||||||||
3.4 |
Систематично проводити роз’яснювальну роботу серед населення району, щодо понять корупції та корупційних діянь, а також осіб, які являються суб’єктами корупційних діянь. Кожний випадок корупційного діяння та прийняте судове рішення висвітлювати у засобах масової інформації. |
Щороку |
ВП ГУНП, РВ СБУ місцева прокуратура |
Всього: |
3.0 |
|
|||||||||||||
районний |
1.0 |
1.0 |
1.0 |
Зниження кримінальної корупції, підвищення рівня правосвідомості населення |
|||||||||||||||
4. Зменшення кримінального тиску на економічні відносини
|
|||||||||||||||||||
4.1 |
Всебічно аналізувати причини скоєння економічних злочинів, виявляти причини та умови їх скоєння. За результатами аналізу забезпечити проведення правоохоронними, контролюючими та фінансовими органами узгоджених дій щодо виявлення економічних злочинів.
|
Щороку |
ВП ГУНП, місцева прокуратура, РВ УСБУ |
Всього: |
9.0 |
|
|||||||||||||
районний |
3.0 |
3.0 |
3.0 |
Підвищення рівня захисту економіки району від злочинних посягань |
|||||||||||||||
4.2 |
Вжити заходів з активізації оперативно-розшукової діяльності щодо посилення протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом.
|
Щороку |
ВП ГУНП, місцева прокуратура, РВ УСБУ |
Всього: |
9.0 |
|
|||||||||||||
районний |
3.0 |
3.0 |
3.0 |
Підвищення рівня захисту економіки району |
|||||||||||||||
4.3 |
Забезпечити реалізацію заходів щодо виявлення та припинення фактів незаконного видобутку гравію на території району. Спільно із представниками влади та інших правоохоронних органів проводити рейди по виявленню даних фактів. |
Щороку |
РДА, ВП ГУНП, місцева прокуратура, РВ УСБУ |
Всього: |
6.0 |
|
|||||||||||||
районний |
2.0 |
2.0 |
2.0 |
Недопущення незаконного видобутку гравію |
|||||||||||||||
5. Профілактика злочинності в молодіжному середовищі |
|||||||||||||||||||
5.1 |
Організувати у всіх навчальних закладах району проведення “круглих столів” “Правові знання - потреба сьогодення”, за участю працівників правоохоронних органів, районного управління юстиції. |
Щороку |
РДА, ВП ГУНП, виконкоми селищної та сільських рад |
Вкладень коштів не потребує |
|
Підвищення рівня правової свідомості населення |
|||||||||||||
5.2 |
Організувати проведення оперативно-профілактичних відпрацювань місць концентрації молоді, нічних клубів, залів комп'ютерних ігор тощо. |
Щороку |
РДА, ВП ГУНП, виконкоми селищної та сільських рад |
Всього: |
6.0 |
|
|||||||||||||
районний |
2.0 |
2.0 |
2.0 |
Покращення криміногенної ситуації, зменшення злочинності |
|||||||||||||||
5.3 |
З метою запобігання негативним проявам пияцтва, наркоманії, дитячої бездоглядності і безпритульності серед неповнолітніх, проводити спільні оперативно-профілактичні заходи щодо виявлення та обліку дітей, які жебракують, вчиняють правопорушення або стали жертвами злочинної діяльності дорослих. |
Щороку |
РДА, ВП ГУНП, виконкоми селищної та сільських рад |
Вкладень коштів не потребує |
|
Покращення криміногенної ситуації, зниження кількості злочинних проявів |
|||||||||||||
5.4 |
Сприяти створенню необхідних умов для проживання та виховання дітей у сім'ях, які б виключали несприятливе побутове оточення, негативний вплив антигромадських елементів, проводити соціальний супровід дітей з неблагополучних сімей. Забезпечити притягнення до відповідальності батьків за неналежне виховання, навчання та розвиток дітей. |
Щороку |
РДА, ВП ГУНП, виконкоми селищної та сільських рад |
Вкладень коштів не потребує |
|
Покращення криміногенної ситуації, зменшення підліткової злочинності |
|||||||||||||
5.5 |
Вживати невідкладних заходів до відновлення позашкільної роботи з дітьми і молоддю за місцем їх проживання та навчання, розширення мережі закладів що організовують змістовне дозвілля неповнолітніх. |
Щороку |
РДА, виконкоми селищної та сільських рад |
Вкладень коштів не потребує |
|
Покращення криміногенної ситуації, зменшення злочинності |
|||||||||||||
5.6 |
Організувати систематичний розгляд на сесіях, засіданнях колегій, нарадах стан роботи з профілактики правопорушень, бездоглядності і безпритульності серед неповнолітніх. |
Щороку |
РДА, районна рада, ВП ГУНП |
Вкладень коштів не потребує |
|
Покращення криміногенної ситуації, зменшення злочинності |
|||||||||||||
5.7 |
Організувати висвітлення у засобах масової інформації матеріалів з питань профілактики правопорушень та підліткової злочинності. |
Щороку |
РДА, ВП ГУНП, місцева прокуратура |
Вкладень коштів не потребує |
|
Покращення криміногенної ситуації, зменшення злочинності |
|||||||||||||
6. Запобігання поширенню наркоманії, пияцтва та алкоголізму |
|||||||||||||||||||
6.1 |
Проводити профілактичні заходи по виявленню та взяттю на облік осіб, які вчиняють кримінальні правопорушення, вживають наркотичні засоби або психотропні речовини для застосування до них мір реагування |
Щороку |
РДА, виконкоми селищної та сільських рад, ВП ГУНП |
Вкладень коштів не потребує |
|
Пропаганда здорового способу життя, попередження злочинних проявів |
|||||||||||||
6.2 |
Розробити окремі програми «Наркотики-зло» боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів серед неповнолітніх та запобігання пияцтва і алкоголізму серед неповнолітніх «Я не продаю спиртне неповнолітнім»
|
Щороку |
РДА, районна рада, ВП ГУНП |
Вкладень коштів не потребує |
|
Пропаганда здорового способу життя, попередження злочинних проявів |
|||||||||||||
6.3 |
Вживати заходи щодо виявлення осіб та притягнення їх до відповідальності згідно чинного законодавства за продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім.
|
Щороку |
ВП ГУНП, РДА |
Вкладень коштів не потребує |
|
Попередження підліткової злочинності |
|||||||||||||
6.4 |
З метою недопущення в розважальних закладів та місць проведення дозвілля розповсюдження серед молоді наркотичних засобів, проводити відпрацювання барів, кафе, дискотек, тощо. Вживати заходів до припинення діяльності об'єктів, де виявлені факти вживання наркозасобів або торгівлі ними.
|
Щороку
|
РДА, виконкоми селищної та сільських рад, ВП ГУНП |
Всього: |
6.0 |
|
|||||||||||||
районний |
2.0 |
2.0 |
2.0 |
Зменшення витоку в незаконний обіг наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів |
|||||||||||||||
6.5 |
Спільно з громадськими організаціями організувати проведення на профілактичних заходів щодо попередження дорожньо-транспортного травматизму та пияцтва серед власників транспортних засобів, спрямувати на цю роботу членів громадських формувань.
|
Щороку |
РДА, виконкоми селищної та сільських рад, ВП ГУНП |
Всього: |
6.0 |
|
|||||||||||||
|
2.0 |
2.0 |
2.0 |
Зниження рівня аварійності на дорогах, кількості загиблих та травмованих |
|||||||||||||||
6.6 |
З метою формування у свідомості громадян, особливо молоді, негативного ставлення до вживання наркотичних засобів, алкоголю, розробити зразки різних видів зовнішньої реклами із застережливими написами з розміщенням їх у громадських місцях, міському транспорті тощо.
|
Щороку |
РДА, районна рада, ВП ГУНП |
Всього: |
6.0 |
|
|
||||||||||||
районний |
2.0 |
2.0 |
2.0 |
Пропаганда здорового способу життя |
|
||||||||||||||
7. Запобігання вчинення злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми
|
|
||||||||||||||||||
7.1 |
Організувати та забезпечити проведення цільових оперативно-профілактичних операцій, спрямованих на запобігання і припинення протиправної діяльності злочинних груп та окремих осіб, що порушують законодавство з питань захисту суспільної моралі.
|
Щороку |
ВП ГУНП, РВ УСБУ |
Всього: |
3.0 |
|
|
||||||||||||
районний |
1.0 |
1.0 |
1.0 |
Попередження та виявлення злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми |
|
||||||||||||||
7.2 |
Забезпечити здійснення оперативно-розшукових заходів спрямованих на перевірку діяльності суб'єктів господарювання, виявлення злочинних груп, окремих осіб, причетних до вчинення злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми та незаконного переправлення через державний кордон нелегалів.
|
Щороку |
ВП ГУНП, РВ УСБУ |
Вкладень коштів не потребує |
|
Попередження та виявлення злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми |
|
||||||||||||
8. Протидія рецидивній злочинності. Удосконалення роботи із соціальної адаптації осіб, звільнених з місць позбавлення волі
|
|
||||||||||||||||||
8.1 |
Забезпечити ефективне здійснення індивідуально-профілактичних заходів стосовно осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі, які перебувають під адміністративним наглядом, засуджених до кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, в т.ч. неповнолітніх та виконання вимог ЗУ «Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі» |
Щороку |
РДА, ВП ГУНП, КВІ |
Всього: |
3.0 |
|
|
||||||||||||
районний |
1.0 |
1.0 |
1.0 |
Попередження та зменшення рецидивної злочинності |
|
||||||||||||||
8.2 |
Надавати допомогу у соціальній адаптації особам звільненим з місць позбавлення (обмеження) волі на підставі умовно-дострокового звільнення та заміни на більш м’яке покарання. Залучати органи влади, органи місцевого самоврядування, громадських, правозахисних та релігійних організацій до соціально-виховної та індивідуально-профілактичної роботи з різними категоріями осіб, засуджених до альтернативних видів покарань та осіб звільнених з місць позбавлення волі. Залучати органи місцевого самоврядування до виконання адміністративного стягнення у виді громадських робіт. |
Щороку |
РДА, виконкоми селищної та сільських рад, ВП ГУНП, КВІ |
Всього: |
3.0 |
|
|
||||||||||||
районний |
1.0 |
1.0 |
1.0 |
Попередження та зменшення рецидивної злочинності |
|
||||||||||||||
8.3 |
Вжити заходів до працевлаштування осіб, звільнених з місць позбавлення волі, сприяти їх адаптації та розв’язання їх соціально – побутових проблем |
Щороку |
РДА, виконкоми селищної та сільських рад, ВП ГУНП, КВІ |
Вкладень коштів не потребує |
|
Попередження рецидивної злочинності |
|
||||||||||||
9. Охорона громадського порядку
|
|
||||||||||||||||||
9.1
|
Залучати до охорони громадського порядку та державного кордону громадські формування. Проводити заохочення громадян, які активно приймають участь в охороні громадського порядку, запобіганні злочинам, їх розкритті. |
Щороку |
РДА, районна рада, виконкоми селищної та сільських рад, ВП ГУНП |
Вкладень коштів не потребує |
|
Покращення криміногенної ситуації, зниження кількості злочинних проявів |
|
||||||||||||
9.2 |
З метою забезпечення належної охорони громадського порядку на вулицях, попередження та розкриття злочинів скоєних у громадських місяцях, забезпечити встановлення у місцях масового скупчення людей (парки, сквери, вулиці тощо) систем відео нагляду. |
Щороку |
РДА, районна рада, виконкоми селищної та сільських рад, ВП ГУНП |
Всього: |
48.0 |
|
|
||||||||||||
районний |
16.0 |
16.0 |
16.0 |
Покращення криміногенної ситуації, зниження кількості злочинних проявів |
|
||||||||||||||
9.3 |
При наданні дозволів на роботу торгових чи розважальних об’єктів, де планується розпродаж алкогольних напоїв на розлив, зобов’язати власників даних об’єктів встановлювати камери відео нагляду як у самому закладі так і на прилеглій до нього території.
|
Щороку |
РДА, районна рада, виконкоми селищної та сільських рад, ВП ГУНП |
Вкладень коштів не потребує |
|
Покращення криміногенної ситуації, зниження кількості злочинних проявів |
|
||||||||||||
10. Безпека дорожнього руху
|
|
||||||||||||||||||
10.1 |
З метою організації контролю за експлуатаційним станом доріг та вулиць, забезпечення учасників дорожнього руху комфортними та безпечними умовами дорожнього руху проводити комплексне обстеження вулично-шляхової мережі району.
|
Щороку |
РДА, районна рада, виконкоми селищної та сільських рад, ВП ГУНП |
Вкладень коштів не потребує |
|
Зниження аварійності, зменшення кількості ДТП, загиблих та травмованих |
|
||||||||||||
10.2 |
З метою попередження аварійності, розкриття злочинів «по гарячих слідах» забезпечити встановлення на основних автошляхах району систем нагляду за дорожнім рухом із фіксацією номерних знаків автотранспорту. |
|
РДА, районна рада, виконкоми селищної та сільських рад, ВП ГУНП |
Всього: |
15.0 |
|
|
||||||||||||
районний |
5.0 |
5.0 |
5.0 |
Покращення криміногенної ситуації |
|
||||||||||||||
10.3 |
Розробити, виготовити та установити на центральних вулицях, зупинках громадського транспорту рекламні білборди та лайт-бокси з тематики безпеки дорожнього руху. |
Щороку |
РДА, районна рада, виконкоми селищної та сільських рад |
Всього: |
6.0 |
|
|
||||||||||||
районний |
2.0 |
2.0 |
2.0 |
Зниження аварійності, зменшення кількості ДТП, загиблих та травмованих |
|
||||||||||||||
Керуючий справами районної ради М.Д.Шмідт
Додаток № 2
- Ресурсне забезпечення Комплексної програми протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку у Глибоцькому районі на 2016 - 2018 роки.
тис. грн.
Обсяг коштів, які пропонується залучити на виконання програми |
Етапи виконання |
Всього витрат на виконання програми |
||
2016 |
2017 |
2018 |
|
|
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
Обсяг ресурсів всього, в т.ч.: |
50.0 |
50.0 |
50.0 |
150.0 |
державний бюджет |
- |
- |
- |
- |
обласний бюджет |
- |
- |
- |
- |
районний бюджет |
50.0 |
50.0 |
50.0 |
150.0 |
міські, селищні, сільські бюджети |
- |
- |
- |
- |
позабюджетні кошти |
- |
- |
- |
- |
Керуючий справами районної ради М.Д.Шмідт
Додаток № 3
- Показники продукту Комплексної програми протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку у Глибоцькому районі на 2016 - 2018 роки.
№ з/п |
Назва показника |
Од. вимі ру |
Вихідні дані на початок дії програми
|
2016 рік |
2017 рік |
2018 рік |
Всього за період дії програми (або до кінця дії програми |
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
І. Показники продукту програми |
|||||||
1. |
Кількість зареєстрованих злочинів |
од. |
377 |
352 |
329 |
307 |
988 |
2. |
Кількість зареєстрованих злочинів у сфері незаконного обігу наркотиків |
од. |
12 |
14 |
16 |
19 |
49 |
3. |
Кількість зареєстрованих фактів незаконного обігу зброї |
од. |
18 |
20 |
22 |
24 |
66 |
ІІ. Показники ефективності програми |
|||||||
1. |
Зменшення зареєстрованих злочинів на 10 тис. населення |
од. |
64 |
60 |
57 |
53 |
-11 |
2. |
Кількість розкритих злочинів |
од. |
171 |
163 |
150 |
139 |
452 |
ІІІ. Показники якості програми |
|||||||
1. |
Питома вага злочинів, скоєних неповнолітніми або за їх участю |
% |
1.6 |
1.5 |
1.4 |
1.3 |
-0.3 |
2. |
Питома вага злочинів, скоєних в громадських місцях |
% |
0.9 |
0.8 |
0.7 |
0.6 |
-0.3 |
Керуючий справами районної ради М.Д.Шмідт