ОПИС ДОКУМЕНТУ

Дата:

18.12.2018

ДРУК ПРОЄКТУ РІШЕННЯ

ПРОЄКТ РІШЕННЯ № 4
Про районний бюджет на 2019 рік

                                               ПРОЕКТ

УКРАЇНА
Глибоцька районна рада
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ
вул. М.Грушевського, 2а, смт.Глибока, 60400, тел.2-42-95, тел. «факс» 2-42-99, raionarada07@bigmir.net
  
ХХVII СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ №  ______

 «____»____________  2018 року смт. Глибока

Про районний бюджет на 2019 рік
 
Керуючись Бюджетним кодексом України, пунктом 17 частини 1 статті 43 і статтею 61 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетним кодексом України та враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради від __ грудня 2018 року районна рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Затвердити районний бюджет на 2019 рік за програмно-цільовим методом бюджетування.
2. Визначити на 2019 рік:
- доходи районного бюджету у сумі 501 420 926 грн., у тому числі доходи загального фонду в сумі 495 755 026 грн., доходи спеціального фонду  в сумі  5 665 900  грн., згідно з додатком №1 до цього рішення;
- видатки районного бюджету у сумі 501 420 926 грн., в тому числі видатки загального фонду в сумі 495 755 026  грн., видатки спеціального фонду в сумі  5 665 900 грн.
3. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком №2 до цього рішення.
4. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів районного бюджету у сумі  100 000  грн.
5. Затвердити на 2019 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком  №3 до цього рішення.
6. Затвердити на 2019 рік резервний фонд районного бюджету у сумі 70 000  грн.
7. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 1 116 100 грн. згідно з додатком №4 до цього рішення.
8.  Затвердити відомчу класифікацію видатків районного бюджету на 2019 рік згідно з додатком  № 5 до цього рішення.
           9. Затвердити формулу, згідно з якою надано іншу субвенцію сільським радам  для фінансування установ освіти та культури згідно з додатком №6 до цього рішення.
           10.Затвердити перелік бюджетних установ, які передаються для фінансування Глибоцькій селищній та Чагорській сільській об’єднаним територіальним громадам згідно з  додатком №7.
11. Визначити на 2019 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками загального фонду районного бюджету на     2019 рік:
- оплата праці працівників бюджетних установ;
- нарахування на заробітну плату;
- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
- забезпечення продуктами харчування;
- оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
- поточні трансферти населенню;
- поточні трансферти місцевим бюджетам;
12. З метою дотримання збалансованості районного бюджету не надавати підприємствам, установам і організаціям пільг зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), що зараховуються до районного бюджету.
13. Відповідно до статей 43 і 73 Бюджетного кодексу України надати право районній державній адміністрації в особі голови Придія Георгія Васильовича отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, які покриваються Головним управлінням Державної казначейської служби України в Чернівецькій області в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.
14. Відповідно до статті 16 Бюджетного кодексу України надати право  фінансовому управлінню районної державної адміністрації на розміщення тимчасово вільних залишків коштів загального та спеціального фондів районного бюджету у 2019 році на вкладних (депозитних) рахунках у банках у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
15. Відповідно до частини 10 статті 23 і частини 7 статті 108 Бюджетного кодексу України делегувати районній державній адміністрації повноваження у міжсесійний період районної ради приймати розпорядження щодо збільшення (зменшення) обсягу дохідної та видаткової частин районного бюджету в разі надання, збільшення (зменшення) району обсягів міжбюджетних трансфертів з Державного бюджету України та місцевих бюджетів області, здійснювати їх врахування та розподіл (перерозподіл) між районним бюджетом та сільськими бюджетами, між головними розпорядниками коштів районного бюджету з наступним внесенням змін до рішення про районний бюджет шляхом подачі цього розпорядження на затвердження чергової сесії районної ради.
16. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України надати право районній державній адміністрації у міжсесійний період районної ради у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів районного бюджету здійснювати перерозподіл видатків бюджету і надання кредитів з бюджету за бюджетними програмами, включаючи резервний фонд бюджету, додаткові дотації та субвенції, а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету) за розпорядженням районної державної адміністрації погодженим постійною комісією районної  ради з питань економіки, бюджету, фінансів.
17. Установити, що за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на  придбання  твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу пільги громадянам надаються готівкою.  
18. Головним розпорядникам коштів, які фінансуються з районного бюджету:
18.1 затвердити паспорти бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;
18.2. забезпечити управління бюджетними коштами у межах встановлених бюджетних повноважень, провести оцінку ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів;
18.3. здійснити публічне представлення та опублікувати інформацію про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2019 року;
18.4. оприлюднити на офіційних сайтах паспорти бюджетних програм у триденний строк з дня їх затвердження;
18.5. передбачити в кошторисах доходів і видатків на 2019 рік у повному обсязі кошти на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених чинним законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, на проведення розрахунків за природний газ, теплову та електричну енергію, водопостачання, водовідведення та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.
18.6. затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, затверджених на 2019 рік.
19. Установити, що у загальному фонді районного бюджету на 2019 рік, до доходів належать надходження, визначені у статті 64  Бюджетного кодексу України.
20. Установити, що джерелами формування спеціального фонду обласного бюджету на 2019 рік у частині доходів є надходження, визначені у частині першій статті 691 Бюджетного кодексу України.
21. Установити, що у 2019 році господарські організації районної комунальної власності провадять відрахування до загального фонду районного бюджету частини прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської діяльності 2018 року та наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2019 році у строки, встановлені для сплати податкового зобов’язання та згідно з порядком, затвердженим  рішенням районної ради  від 15 липня 2011 року  №125-5/11 „Про затвердження Порядку відрахування до загального фонду районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями”.
22. Установити, що в тих випадках, коли структурні підрозділи райдержадміністрації, депутати районної ради вносять пропозиції щодо виділення додаткових асигнувань з районного бюджету, вони повинні одночасно подавати пропозиції, спрямовані на відповідне поповнення доходів або скорочення інших видатків районного бюджету.
23.  Доручити голові Глибоцької районної ради укладати та підписувати договори на передачу коштів (міжбюджетних трансфертів) між місцевими бюджетами на підставі прийнятих рішень рад.
24. Додатки № 1-7  до цього рішення є його невід’ємною частиною.
25. Це рішення сесії районної ради набуває чинності з 1 січня 2019 року і діє до 31 грудня 2019 року.
26. Відповідно до частини 4 статті 28 Бюджетного кодексу України здійснити опублікування цього рішення у місцевих засобах масової інформації.
27. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника фінансового управління Глибоцької райдержадміністрації Шородок С.Г. та постійну комісію Глибоцької  районної  ради з питань економіки, бюджету, фінансів (Мігоряну Д.І.).
 
 
 
 
          Голова районної ради                                                          П.В.Панчук

 

ПРОГНОЗ
районного бюджету на 2020-2021 роки

 
Загальна частина

 
Прогноз районного бюджету на 2020 та 2021 роки  розроблено на основі положень Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України,   з урахуванням прогнозних показників економічного і соціального розвитку району на 2020 та 2021 роки,  Закону України „Про Державний бюджет України на 2019 рік”,  розпоряджень Кабінету Міністрів України від 23.05.2007 № 308-р „Про схвалення Концепції реформування місцевих бюджетів”, розпоряджень Кабінету Міністрів України від 08.02.2017 №142 «Про схвалення Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017-2020 роки», від 18.04.2018 № 315-р « Про схвалення проекту Основних напрямів бюджетної політики на 2019-2021 роки» та рішення ХХХІ сесії обласної ради VI скликання від 18 червня 2015 р. №63-31/15 «Про Стратегію розвитку Чернівецької області на період до 2020 року», державних, обласних та районних  цільових програм, з метою створення дієвого механізму управління бюджетним процесом, встановлення зв’язку між стратегічними цілями та можливостями бюджету у середньостроковій перспективі, забезпечення прозорості, передбачуваності та послідовності бюджетної політики в Глибоцькому районі.
Прогноз включає індикативні прогнозні показники економічного і соціального розвитку району, зведеного та районного бюджетів за основними видами доходів, фінансування, видатків і кредитування, взаємовідносин районного та сільських бюджетів, а також видатків на виконання інвестиційних проектів.
На середньострокову перспективу основними завданнями районного бюджету є:
підвищення ефективності управління бюджетними коштами  шляхом застосування дієвих методів економії бюджетних коштів, здійснення оптимізації витрат головних  розпорядників коштів місцевих бюджетів  шляхом виключення непріоритетних та неефективних  витрат, насамперед тих, що не забезпечують виконання основних функцій і завдань відповідного головного  розподядника коштів та подальшої оптимізації бюджетних коштів;
 
упровадження з 2019 року планування районного бюджету за програмно-цільовим методом бюджетування;
підвищення ефективності управління бюджетними коштами шляхом застосування дієвих методів економії бюджетних коштів та подальшої оптимізації бюджетних програм;
забезпечення стабільного функціонування бюджетних установ та виконання заходів, передбачених місцевими бюджетними програмами;
продовження роботи щодо оптимізації мережі бюджетних установ та їхніх витрат з метою надання якісних соціальних послуг населенню району;
запровадження дієвих заходів з енергозбереження в бюджетних установах і закладах;
визначення та виконання завдань соціально-економічного розвитку району з врахуванням їх пріоритетності. 
Індикативні прогнозні показники зведеного та зокрема районного бюджету на 2019-2021 роки є основою для складання головними розпорядниками бюджетних коштів планів своєї діяльності та формування показників проекту районного бюджету на середньострокову перспективу.
Прогнозом визначається перелік інвестиційних проектів, реалізація яких відбувається протягом декількох років і потребує бюджетного фінансування. До переліку включено проекти, що здійснюються із залученням коштів державного та місцевих бюджетів, а також інших джерел фінансування, проекти, фінансування яких розпочато у попередніх бюджетних періодах, а також проекти і програми для вирішення першочергових завдань району у  соціально-культурній сфері. Проекти проходитимуть процедуру оцінювання з урахуванням результатів аналізу потенційних вигід і витрат, що дозволить забезпечити прозорість та максимальну результативність їх впровадження.
  

Прогнозні показники зведеного та районного бюджетів
 на 2020 - 2021 роки
тис. грн.

2020 рік 2021 рік
Зведений бюджет Районний бюджет Зведений бюджет Районний бюджет
Доходи всього, в т.ч. 571856,4 545330,5 629042,0 599863,6
Доходи (без трансфертів) 53585,8 27060,0 58944,4 29766,0
Видатки  571856,4 545330,5 629042,0 599863,6

Доходи зведеного та  районного бюджетів на 2020 та 2021 роки

Прогноз доходів районного бюджету на 2020 та 2021 роки розроблено з урахуванням основних напрямів бюджетної та податкової реформи та прогнозних показників економічного і соціального розвитку Глибоцького району на 2020 та 2021 роки.
Для розрахунку використані індикативні прогнозні показники доходів зведеного та державного бюджетів на 2020 та 2021 роки, які розроблено відповідно норм Податкового і Бюджетного кодексів України, положень програми діяльності Кабінету Міністрів України, проекту Основних напрямків бюджетної політики, схвалених постановою Кабінету Міністрів України від     06 серпня 2014 р. №404 „Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року”, інших законодавчих актів. При цьому, при прогнозуванні відповідних показників було враховано фактичне їх виконання за результатами 2016 - 2018 років та прогноз на 2019 рік.
 
Індикативні прогнозні показники доходної частини
місцевих бюджетів району
(без трансфертів) на 2020 - 2021 роки
 
тис.грн.
Найменування платежів Прогноз на 2020 рік Прогноз на 2021 рік
Бюджет району Районний бюджет Бюджет району Районний бюджет
Податок на доходи фізичних осіб 26790,0 26790,0 29471,0 29471,0
Плата за землю 4100,0 4850,0
Єдиний податок 12800,0 14650,0
Інші доходи 9895,8 270,0 9973,4 295,0
ВСЬОГО 53585,8 27060,0 58944,4 29766,0
 
Формування доходів бюджету здійснено з врахуванням, внесених до Бюджетного та Податкового кодексів України в частині місцевих бюджетів.
 

Видатки зведеного та районного бюджетів на 2020- 2021 роки

Прогноз видатків бюджету на 2020-2021  роки розроблено з урахуванням інфляційної динаміки, подальшого підвищення мінімальних соціальних стандартів, граничних обсягів видатків загального фонду на 2018 рік.
 Прогнозні показники видатків  зведеного бюджету району
на 2020- 2021 роки
тис. грн.
Найменування 2020 рік 2021 рік
Всього, в тому числі 571856,4 629042,0
Охорона здоров'я  52105,9 57316,5
Освіта  195987,8 215586,6
            Соціальний захист та соціальне забезпечення  277929,8 305722,8
Культура і мистецтво 10773,5 11850,8
Фізична культура і спорт   3535,8 3889,4
Житлово-комунальне господарство 3572,5 4287,0
Органи місцевого самоврядування 26011,0 28612,1
 
Прогнозні показники видатків районного бюджету
  на 2020-2021 роки
тис. грн.
Найменування 2020 рік 2021 рік
Загальний обсяг видатків та надання кредитів 545330,5 599863,6
                у тому числі:
Освіта 191353,5 210488,9
Охорона здоров'я 52105,9 57316,5
Соціальний захист та соціальне забезпечення  277629,8 305392,8
Культура і мистецтво 5132,0 5645,2
Фізична культура і спорт 3135,8 3449,4
Органи місцевого самоврядування 4183,3 4601,6
Соціальний захист та соціальне забезпечення
Пріоритетними завданнями у сфері соціального захисту та соціального забезпечення є підвищення ефективності управління бюджетними коштами на державну підтримку соціально вразливих верств населення, забезпечення адресного характеру надання соціальної підтримки, підвищення рівня охоплення соціальною підтримкою незаможних верств населення, подальше реформування сфери надання соціальних послуг та соціального захисту.
У 2020 та 2021 роках передбачається здійснити наступні заходи:
сприяння підвищенню рівня соціальної захищеності населення, підтримка ветеранів війни та праці, інвалідів, малозабезпечених верств населення, потерпілих від наслідків аварії на ЧАЕС;
забезпечення належного рівня соціальної підтримки сімей з дітьми та малозабезпечених сімей.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
удосконалення системи надання адресної допомоги найбільш вразливим верствам населення;
спрощення процедури та скорочення термінів оформлення документів для отримання соціальних допомог;
покращення поінформованості населення щодо можливості отримання державних соціальних допомог;
підвищення рівня соціального захисту населення.
 
Освіта
Пріоритетом розвитку галузі освіти є забезпечення доступності високоякісної освіти відповідно до європейських стандартів освітньої системи.
Послуги з надання  дошкільної освіти  отримують 648 дітей, послуги із  середньої освіти отримають 5394 учнів, у позашкільних закладах займатимуться 2 080 дітей,
У 2020 - 2021 роках передбачається здійснити такі заходи:
продовження розвитку мережі дошкільних навчальних закладів;
модернізація матеріально-технічної бази загальноосвітніх навчальних закладів;
розвиток позашкільної освіти шляхом упорядкування та розвитку мережі позашкільних навчальних закладів, проведення модернізації  навчальної, матеріально-технічної бази позашкільних навчальних закладів;
здійснення постійного контролю за діяльністю оздоровчих таборів.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
підвищення рівня охоплення дітей дошкільною та позашкільною освітою;
підвищення рівня забезпечення транспортними послугами учнів сільської місцевості;
підвищення рівня якості надання послуг з оздоровлення оздоровчими закладами району;
підвищення рівня забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів сучасними комп'ютерними комплексами та підключення їх до мережі Інтернет;
Охорона здоров’я
Пріоритетами розвитку галузі є забезпечення населення високоякісними і доступними медичними послугами та створення сприятливих умов життєдіяльності людини.
У 2020 - 2021 роках передбачається здійснити наступні заходи:
продовження реформування галузі охорони здоров’я та оптимізація мережі лікувально-профілактичних закладів;
забезпечення надання населенню району гарантованої медичної допомоги;
систематичне інформування населення з питань профілактики туберкульозу, ВІЛ/СНІДу, наркоманії;
координація роботи лікувально-профілактичних закладів і громадських організацій у сфері запобігання поширенню соціально-небезпечних хвороб;
покращення матеріально-технічної бази лікувально-профілактичних закладів району.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
надання якісних медичних послуг населенню;
підвищення ефективності роботи закладів охорони здоров’я;
зниження рівня смертності;
досягнення 100% рівня обслуговування населення в сільській місцевості на  засадах сімейної медицини.
                               Культура, мистецтво, туризм.
 
Пріоритетом у цих галузях будуть підвищення якості надання культурно-освітніх і дозвіллєвих послуг, посилення зв’язків з органами місцевого самоврядування у вирішенні проблемних питань розвитку галузі, забезпечення сталого розвитку туристичної галузі в регіоні.
У 2020- 2021  роках передбачається здійснити такі заходи:
удосконалення механізму надання фінансової підтримки закладам мистецтва, залучення до підтримки діяльності цих закладів спонсорів та меценатів; 
оптимізація системи бюджетних установ за результатами оцінки ефективності їх діяльності, оновлення їх матеріально-технічної бази;
збереження  пам’яток архітектури та культурної спадщини;
упровадження новітніх інформаційних технологій у діяльність бібліотек та музеїв, забезпечення доступу до мережі Інтернет в публічних бібліотеках, поновлення бібліотечних фондів новою літературою.
Основними результатами, які планується досягти, є:
підвищення рівня культурного обслуговування громадян, забезпечення їх доступу до культурних надбань, розширення надання якісних культурно-дозвіллєвих послуг населенню;
створення єдиної системи інформаційного забезпечення розвитку культури, збереження наукового і культурного надбання;
відродження та збереження традиційної української культури та культури національних меншин;
Фізичний розвиток
Пріоритетами розвитку у цій сфері є всебічне фізичне виховання та становлення здорової нації.
У 2020- 2021 роках передбачається здійснити наступні заходи:
забезпечення розвитку всіх видів спорту та сприяння поліпшенню підготовки і участі спортсменів району  у змаганнях обласного рівня;
забезпечення розвитку місцевої спортивної та туристичної інфраструктури із залученням інвесторів;
залучення широких верств населення до масового спорту, популяризація здорового способу життя та фізичної культури;
максимальна реалізація здібностей обдарованої молоді у дитячо-юнацькому спорті;
Основними результатами, яких планується досягти, є: 

піднесення здобутків спортсменів у обласних змаганнях;
створення сучасних спортивних об’єктів та туристичної інфраструктури;
збільшення обсягу рухової активності учнівської молоді.
                       
 

Взаємовідносини районного бюджету із сільськими та селищним бюджетами

Пріоритетом бюджетної політики у 2020 - 2021 роках є реформування міжбюджетних відносин з метою запровадження середньострокового бюджетного планування та  підвищення ефективності використання бюджетних коштів.
Відповідно до пункту 3 статті 97 Бюджетного кодексу України,  фінансування  державних програм соціального захисту, пов’язаних  з наданням державних соціальних допомог, пільг окремим категоріям громадян і житлових субсидій населенню в оплаті за енергоносії та житлово-комунальні послуги, тверде паливо, скраплений газ; інших пільг, передбачених чинним законодавством, та компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян  протягом 2020–2021  років здійснюватиметься із районного бюджету за рахунок коштів відповідних субвенцій з державного бюджету у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
За попередніми розрахунками загальний прогнозний обсяг субвенцій  з державного бюджету місцевим бюджетам на  здійснення державних програм соціального захисту населення у 2020 році складе 271539,0 тис. грн., у  2021 році –298692,0 тис. грн.
Планується також продовжити комплекс робіт направлених на розв’язання актуальних проблем соціально-економічного розвитку району. Згідно сформованих переліків об’єктів соціально-культурної сфери, потреба в коштах на їх будівництво, реконструкцію чи капремонт у наступних 2020 та 2021 роках  становить 125 000 тис. грн. Визначення ж остаточного переліку об’єктів, що фінансуватимуться у 2020-2021 роках за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та інших субвенцій капітального характеру, здійснюватиметься після виділення району  зазначених субвенцій.
 
Начальник фінуправління                                       С.Шородок

 

                                      ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
   до проекту районного бюджету на 2019 рік
 

Показники соціально-економічного розвитку району на 2019 рік

 
Головним завданням розвитку району на 2019 рік є забезпечення стабілізації економіки та зростання добробуту і підвищення якості життя населення за рахунок забезпечення позитивних структурних зрушень в економіці.
У результаті виконання поставлених завдань та у межах наявних фінансових можливостей у 2019 році планується досягти:
обсягу реалізації промислової продукції 160000,0 тис.грн.;
збільшення обсягів виробництва валової продукції сільського господарства на 1,1% (490,0 млн.грн);
зростання обсягів експорту товарів на 1,4%;
зростання середньомісячної заробітної плати до 7200 грн.
 

Формування показників районного бюджету на 2019 рік

 
Прогнозний обсяг фінансового ресурсу районного бюджету на 2019 рік сформовано з урахуванням вимог діючого Бюджетного та Податкового кодексів України, розпоряджень Кабінету Міністрів України Прогнозний обсяг фінансового ресурсу районного бюджету на 2019 рік сформовано з урахуванням вимог чинного Бюджетного та Податкового кодексів України, Закону України „Про Державний бюджет України на 2019 рік”, розпоряджень Кабінету Міністрів України:
від 23.05.2007 № 308-р „Про схвалення Концепції реформування місцевих бюджетів”;
від 08.02.2017 №142 „Про схвалення Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017-2020 роки”;
від 18.04.2018 № 315-р „Про схвалення проекту Основних напрямів бюджетної політики на 2019-2021 роки”;
показників, надісланих Міністерством фінансів України листами від 19.09.2018 №05110-14-8/24531 та від 21.11.2018 №05110-14-99/30269, розпорядження обласної державної адміністрації від 16.08.2018 №824-р „Про організацію роботи зі складання місцевих бюджетів області на 2019 рік”, розпорядження районної державної адміністрації від 08.10.2018 № 422 „Про організацію роботи зі складання місцевих бюджетів району на 2019 рік”.
На виконання вимог пункту 18 „Прикінцевих та перехідних положень” Бюджетного кодексу України районний бюджет на 2019 рік сформовано із застосуванням програмно-цільового методу бюджетування.
 
 
 
 
 

Доходи районного бюджету на 2019 рік

 
Дохідна частина районного бюджету на 2019 рік розроблена на основі норм чинного Податкового і Бюджетного кодексів України та інших законодавчих актів із врахуванням децентралізації та поліпшення умов ведення бізнесу.
При прогнозуванні дохідної частини районного бюджету на 2019 рік було враховано:

  • статистичні показники, які використовуються при розрахунку прогнозних надходжень податків та зборів, зокрема за 2017 рік, очікувані показники соціально-економічного розвитку Глибоцького району  за 2018 рік та прогнозні на 2019 рік;
  •  фактичне виконання дохідної частини бюджету за результатами 2015 - 2017 років та 11 місяців 2018 року;
  • розрахунки органів, що контролюють справляння надходжень бюджету.
                  Доходи районного бюджету на 2018 - 2019 роки
                                  ( загальний фонд)
(тис.грн.)
Назва Затверджено на 2018 рік Проект бюджету на 2019 рік Відхилення + -  2019 до 2018 року Відхилення у % 2019 до 2018 року
Доходи, всього   537075,8   495755,0 -41320,8 -7,7
в т. ч.
Власні надходження 29232,3 24600,0 -4632,3 -15,8
Дотації 75735,1     71815,6 -3919,5 -5,2
Субвенції 432108,4 399339,4 -32769,0      -7,6
 
Виходячи із зазначеного, обсяг доходів загального фонду районного бюджету на 2019 рік з урахуванням офіційних трансфертів (дотацій та субвенцій з державного,  обласного  бюджетів та бюджетів ОТГ)  визначений в сумі 495 755 026 грн., що  на 41 320 774  грн. (7,7 відсотки) менше, ніж затверджено на 2018 рік., в тому числі  затверджено:  
    - обсяг базової дотації у сумі 44 986 700 грн.;
- обсяг освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 103 952 800 грн.;
-  обсяг медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 25 376 800 грн.;
- обсяг додаткової дотації із місцевого  бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету в сумі 26 828 900  грн.;
 - обсяг субвенції на виплату пільг, субсидії та допомоги сім’ям з дітьми в сумі 245 493 026  грн.;
-  обсяг субвенції  з місцевого бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім`ях в сумі    1 360 800 грн.;
- обсяг субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції в сумі        1 138 000 грн.;
- обсяг субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 448 000 грн.;
- обсяг субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров`я за рахунок коштів медичної субвенції всього в сумі 17 510 900 грн., в тому числі  від обласного бюджету в сумі 1 372 500 грн.,  від Глибоцької селищної громади в сумі 4 019 500 грн.,  від Волоківської сільської громади в сумі 8 638 000  грн., від  Тереблеченської сільської громади в сумі 3 480 900  грн.,
- обсяг субвенції з місцевого бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 283 500 грн.,
            - обсяг субвенції на утримання об`єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об`єктів спільного користування від Глибоцької селищної ради в сумі 3 196 290 грн., від Тереблеченської сільської ради в сумі 579 310 грн.,
             Обсяг субвенції на утримання об`єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об`єктів спільного користування, що передається  Глибоцькій селищній раді складає 1 304 100 грн.
Із 15 сільських  бюджетів іншу субвенцію для функціонування установ культури та освіти надано  13 бюджетам на суму 9 341 600 грн.
             Спеціальний фонд  складає 5 665 900  грн.
Обсяг оборотної касової готівки складає  100000 грн.       
Без міжбюджетних трансфертів обсяг доходів загального фонду районного бюджету складає 24 600 000 грн., що на 4 632 300 грн.                  (15,8 відсотків) менше затвердженого плану на 2018 рік.
Згідно зі ст.64 Бюджетного кодексу України до районного бюджету зараховується 60 відсотків податку на доходи фізичних осіб, що справляється на території району. Зважаючи на  вищевикладене та прогнозні розрахунки Глибоцького відділення Чернівецької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області, передбачається, що до районного бюджету у 2019 році надійде податку та збору на доходи фізичних осіб у сумі 24 320 000 грн., що на 2 962 700 грн. (13,9 відсотків) більше очікуваних надходжень за 2018 рік.
Прогнозні надходження податку на прибуток підприємств комунальної власності, засновником яких є районна рада, складають 17 000 грн., що на                 900 грн. більше очікуваних надходжень  за 2018 рік. (за даними ОДПІ).
Прогнозні надходження частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до районного бюджету складають 14 000 грн. (за даними ОДПІ).
Прогнозні надходження адміністративного збору за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань складають 30 000 грн. (за даними сектору з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).
Прогнозні надходження адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень складають                85 000 грн. (за даними сектору з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).
Відповідно до статті 64 Бюджетного кодексу України, орендна плата за користування майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності зараховується до загального фонду районного бюджету, надходження від якої у 2019 році становитимуть 109 000 грн. (згідно договорів оренди).
       Орендної плати за водні об’єкти (їх частини), що надаються у користування на умовах оренди районними державними адміністраціями передбачається в сумі 3 100  грн.
       Інших надходжень очікується в сумі 21 900 грн.  
         Спеціальний фонд районного бюджету (без трансфертів) на 2019 рік визначено в сумі  5 665 900 грн., в тому числі:
- власні надходження бюджетних установ – 5 650 900 грн. (99,7 відсотків надходжень спеціального фонду);
- відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва – 15 000 грн. (15 відсотків, що справляється на території району).
                 Пільг по сплаті податків, зборів (обов’язкових платежів), в частині, що зараховується до районного бюджету, при затвердженні бюджету не передбачено.  
 
Видатки районного бюджету
 
Загальний обсяг видатків районного бюджету на 2019 рік визначено у сумі 501 420 926 грн., з них обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі  495 755 026   грн., видатків спеціального фонду бюджету в сумі 5 665 900 грн.
Тенденції зміни  видаткової частини районного бюджету характеризуються наступними показниками:
 
 
 тис.грн.
Код Назва галузі Затверджено  бюджетом на 2018 рік Проект бюджету на 2019 рік Відхилення у сумі  2019 року  до 2018 року Відхилення у % 2019 до 2018 року
0100 Державне управлiння 2870,0 3803,0 +933,0 +32,5
1000 Освiта 194951,9 173957,7 -20994,2 -10,8
2000 Охорона здоров’я 56666,5 47369,0 -9297,5 -16,4
3000 Соцiальний захист та соцiальне забезпечення 264453,1 252390,7 -12062,4 -4,6
4000 Культура i мистецтво 4368,5    4668,2 +299,7 +6,9
5000 Фiзична культура i спорт 2887,3 2850,7 -36,6 -1,3
8000 Резервний фонд 70,0 70,0 0 0
9000 Міжбюджетні трансферти 10808,5 10645,7 -162,8 -1,5
Всього 537075,8 495755,0 -41320,8 -7,7

 
При плануванні видатків районного бюджету на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери враховано розмір  мінімальної заробітної плати з 1 січня 2019  року – 4 173  гривень та розмір посадового окладу (тарифної ставки) працівника першого тарифного розряду ЄТС з 1 січня 2019 року –        1 921  гривень
 

Розподіл видатків між головними  розпорядниками коштів районного бюджету

 
Районній раді на 2019 рік передбачені видатки в загальній сумі         3 853 000  грн.
За бюджетною програмою „Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної  ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів ” передбачено видатки загального фонду в сумі  3 373 000 грн., що більше від затверджених видатків на 2018  рік на 773 000  грн., або на 29,3 відсотків. В загальній сумі видатків передбачено кошти на заробітну плату з нарахуваннями в сумі 3 253 000 грн., для проведення розрахунків за комунальні послуги та енергоносії – 100 000 грн., а також на інші видатки з поточного утримання  20 000  грн.
За бюджетною програмою „'Інша діяльність у сфері державного управління ” передбачено  430 000  грн. на виконання заходів:
  - районної програми розвитку місцевого самоврядування району та забезпечення повноважень щодо управління комунальним майном на 2018 -2019 роки  в сумі 280 000 грн.;
          -  для збереження архівних фондів Глибоцького районного  трудового архіву  в сумі 150 000 грн.
За бюджетною програмою „'Надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів і осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість”  передбачено кошти в сумі 50 000 грн.
Районній державній адміністрації на 2019 рік передбачені видатки в сумі 49 895 700 грн., в тому числі по загальному фонду в сумі  49 079 500   грн., по спеціальному фонду в сумі 816 200 грн.
За бюджетною програмою  „Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню ”  на 2018 рік передбачено по загальному фонду  видатки в обсязі 44 353 000 грн., що на 2 153 700 грн.  менше ніж передбачалось по бюджету на 2018 рік.
За бюджетною  програмою ”Первинна медична допомога населенню”  передбачено:
 На програму „Первинна медична допомога населенню, що надається фельдшерськими,  фельдшерсько-акушерськими пунктами”по загальному фонду на  2018 рік передбачені видатки   в   сумі 30 000 грн., що на588 484 грн. менше ніж передбачалось по бюджету на 2018 рік.
За  бюджетною програмою „Первинна медична допомога населенню, що надається амбулаторно-поліклінічними закладами (відділеннями)”  на 2018 рік передбачені видатки в обсязі  932 000  грн., що на  5 243 336 грн. менше ніж передбачалось по бюджету на 2018 рік.
На програму  „'Програми і централізовані заходи у галузі охорони здоров`я” передбачено :
-  на програму „Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет” – передбачено кошти в сумі 1 372 500  грн.  або на 14 500 грн. більше чим  по бюджету 2018 року  для придбання медикаментів на забезпечення хворих на цукровий та нецукровий діабет.  
- на програму „'Відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань”  передбачено кошти в сумі 283 500 грн., або на 797 400 грн. менше чим  по бюджету 2018 року.
По програмі „Інші програми, заклади та заходи в галузі охорони здоров’я” передбачено :
-  на програму  забезпечення  пільгового зубопротезування  та інші заходи в галузі охорони здоров’я в сумі 200 000  грн.
- на програму  для забезпечення  виконання заходів із трансплатології враховані видатки в загальній сумі  198 000  грн.
За бюджетною програмою „'Здійснення соціальної роботи з вразливими категоріями населення” затвердженого видатки на:
- програму „'Утримання та забезпечення діяльності центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді”  в сумі 546 200 грн., що на       167 400  грн. більше ніж передбачалось у 2018 році.
На програму „Реалізація державної політики у молодіжній сфері” затверджено видатки на :
- на програму „Здійснення заходів та реалізація проектів на виконання Державної цільової соціальної програми `Молодь України”  на 2019 рік передбачено видатки по загальному фонду в сумі 10 000 грн. За рахунок цих коштів забезпечуватиметься проведення різноманітних заходів (засідання, тренінги з представниками влади та молодіжних громадських організацій, науково-практичні семінари, конференції, круглі столи тощо), спрямованих на реалізацію молодіжної політики та підтримку талановитої молоді, залучення молоді до активної участі в соціальному житті та пропаганду здорового способу життя.. Дані видатки заплановані на  рівні минулих років.
Для проведення спортивної роботи в регіоні у проекті районного бюджету на 2019 рік за бюджетною програмою „Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту” передбачаються видатки в сумі 17 000 грн. на  проведення  регіональних змагань, оплата витрат, пов’язаних з участю спортсменів в цих змаганнях. Дані видатки заплановані на рівні минулих років.
За бюджетною програмою Фінансова підтримка  дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариствпередбачено видатки в сумі  813 500 грн.  для утримання тренерів та інших працівників  та   проведення регіональних змагань громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості „Колос”, оплата витрат, пов’язаних з участю спортсменів в цих змаганнях, а також виплати винагород спортсменам, які посіли призові місця у всеукраїнських змаганнях з олімпійських та не олімпійських видів спорту та їх тренерам. Дані видатки більші в порівнянні з минулим бюджетом на 64 400 грн.
За бюджетною програмою „Фінансова підтримка регіональних осередків Всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств для проведення  навчально-тренувальної та спортивної роботи” передбачено видатки в сумі  12 000 грн. на  проведення  регіональних змагань громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості „Колос”, оплати витрат, пов’язаних з участю спортсменів в цих змаганнях, а також виплати винагород спортсменам, які посіли призові місця у всеукраїнських змаганнях з олімпійських та не олімпійських видів спорту та їх тренерам. Дані видатки заплановані на рівні минулих років.
За бюджетною програмою Фінансова підтримка на утримання місцевих осередків (рад) всеукраїнських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості” передбачено видатки на 2019 рік в сумі              311 800  грн., що на 30 100 грн. більше в порівнянні з минулим роком.
 
Управлінню освіти і науки райдерж­адмініс­трації передбачено видатки  в загальній сумі 178 586 300 грн. в тому числі по загальному фонду в сумі   174 157 300  грн., по спеціальному фонду в сумі 4 429 000 грн. Обсяг видатків загального фонду зменшено  порівняно з показниками 2018 року на 20 038 200 грн., або на10 3 відсотка.
За бюджетною програмою по загальному фонду  „Дошкільна освіта” на 2019 рік  передбачені видатки в обсязі 17 561 900  грн., що 3 446 200 грн. менше в порівнянні з минулим роком. На утримання з районного бюджету на бюджети територіальних громад  перейшли Луковицький, Молодійський Черепковецький дитячі дошкільні установи. Кількість вихованців в установах  складає 648, видатки на утримання однієї дитини в дитячій дошкільній установі складає  27 102  грн.
За бюджетною програмою по загальному фонду „Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т. ч. школою-дитячим садом, інтернат при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами” на 2019 рік  передбачені видатки в обсязі      143 808 200 грн., що на 16 788 900 грн. менше в порівнянні з бюджетом 2018 року. На утримання з районного бюджету на бюджети територіальних громад  перейшли Луковицька, Молодійська,Чагорська, Черепковецька, Кут- Баїнська ЗОШ та Нововочинецький НВК. Кількість учнів які навчаються у загальноосвітніх  закладах складає 5 394, видатки на утримання одного учня складають 26 661  грн.
За бюджетною програмою по загальному фонду „Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми” на 2019 рік передбачені видатки в сумі  4 983 300  грн., що на    301 700 грн. менше в порівнянні з минулим роком. У 2019 році надання позашкільної освіти буде здійснюватись у двох навчальних закладах. Гурткова робота в цих закладах здійснюється за наступними напрямами: науково-технічний; еколого-натуралістичний; туристично-краєзнавчий; фізкультурно-спортивний; художньо-естетичний. Кількість учнів які навчаються у позашкільних   закладах складає 2 080 , видатки на утримання одного учня складають                2 396  грн.
          За бюджетною програмою по загальному фонду „Методичне забезпечення  діяльності навчальних закладів” на 2019 рік передбачено видатки по загальному фонду в обсязі 1 649 700 грн., що на 79 100   грн. менше в порівнянні з бюджетом  2018 року.
         За бюджетною програмою „Інші програми, заклади та заходи у сфері освіти” на підпрограму „Забезпечення діяльності інших  закладів у сфері освіти” на 2019 рік передбачено видатки по загальному фонду в обсязі                                                                                           4 279 700 грн., що на 781 100 грн. більше в порівнянні з 2018 роком.
         За бюджетною програмою „Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи)” на 2019 рік  передбачено видатки по загальному фонду в обсязі   160 000 тис. грн., що відповідає бюджету   2018 року.
За бюджетною програмою „Утримання та навчально-тренувальна робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл на 2019 рік передбачено видатки в сумі 1 696 400 грн., що на 131 100 грн. більше в порівнянні з бюджетом 2018 року. Кількість учнів які навчаються у дитячо-юнацьких спортивних школах  складає 612,  видатки на утримання одного учня складають 2 772 грн.
 
Управлінню праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації передбачено видатки в загальній сумі 251 704 526 грн., в тому числі по загальному фонду в сумі  251 624 526  грн., що на 13 612 174 грн. менше, ніж передбачалось по бюджету на 2018 рік., по спеціальному фонду в сумі 80 000 грн.
           За бюджетною програмою на „Надання допомоги сім’ям з дітьми,  малозабезпеченим сім’ям, тимчасової допомоги дітям заплановані кошти в сумі 193 614 200 грн., що більше  на  21 389 600 грн., або на 12,4 %, ніж передбачено на  2018 рік.
          За бюджетною програмою „Надання пільг та житлових субсидій  населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачанні і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот передбачені кошти на 2019 рік в сумі              33 178 700 грн., що менше на   17 221 500 грн., або на 34,2 %, ніж    річний план 2018 року.
         За бюджетною програмою „Надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого  та рідкого пічного побутового палива  і скрапленого газу передбачені кошти в сумі     18 700 126 грн., що більше  на 1 362 126 грн.,  або на 7,9 %, ніж  річний план 2018 року.
         За бюджетною програмою  „Виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" та оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя” передбачені кошти в сумі  1 360 800 грн., що більше  на 78 400  грн.,  або на    6,1% ніж    річний план 2018 року.
За бюджетною програмою „Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв’язку” передбачено   кошти в сумі 8 000 грн. 
          За бюджетною підпрограмою „Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку,особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги передбачені кошти в сумі  70 000 грн., що складає 100,0 %,  до бюджету 2018 року.
     За бюджетною підпрограмою „Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення”  передбачені кошти в сумі 122 000 грн., що дасть можливість за результатами комісії по розгляду звернень громадян району  надавати допомогу малозабезпеченим верствам населення, учасникам                           антитерористичної операції (учасникам бойових дій) та членам їх сімей, бійцям-добровольцям.
    За бюджетною підпрограмою„Надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ  та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) на оплату житлово-комунальних послугпередбачені кошти в сумі                       7 000 грн. (надання пільг  реабілітованим та  бійцям-добровольцям).
 
Відділу культури і туризму райдержадміністрації передбачено видатки в сумі 6 650 700 грн., в тому числі по загальному фонду в сумі  6 325 000 грн., що на  931 000  грн. більше ніж планувалось по бюджету на 2018  рік, по спеціальному фонду в сумі 325 700 грн..
За бюджетною програмою по загальному фонду  „Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними)” передбачено видатки в сумі 1 656 800 грн., що на 195 300  грн. більше бюджету 2018 року. Кількість учнів які навчаються у школах естетичного виховання дітей складає 124, видатки на утримання одного учня складають 13 361 грн.
За бюджетною програмою по загальному фонду „Забезпечення діяльності бібліотек” передбачено видатки в обсязі 1 714 300  грн., що на      141 800 грн. більше в порівнянні з бюджетом 2018 року.
За бюджетною програмою по загальному фонду „Забезпечення діяльності музеїв і виставок” передбачено видатки в обсязі 308 400 грн., або на 53 200  грн. більше в порівнянні з бюджетом 2018 року.
За бюджетною програмою по загальному фонду „Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів та інші клубних закладів” передбачено видатки в сумі  1 277 300 грн., що на 82 700  грн. більше бюджету 2018 року.
За бюджетною програмою „Фінансова підтримка кінематографії” передбачено видатки в сумі 100 000 грн., або на 20 000 грн. більше чим планувалось у 2018 році. 
За бюджетною програмою  „Інші заклади і заходи в галузі культури і мистецтва” на підпрограму „Забезпечення діяльності інших закладів в галузі культури і мистецтва” передбачено видатки по загальному фонду в  сумі 1 252 100  грн., що на  14 100 менше чим передбачалось по бюджету на  2018 рік.
За бюджетною програмою  „Інші заходи в галузі культури і мистецтва” передбачено видатки по загальному фонду в  сумі 16 100  грн.
 
Фінансовому управлінню Глибоцької райдержадміністрації (в частині міжбюджетних трансфертів, резервного фонду)  за бюджетною програмою ”Резервний фонд” заплановано видатки в сумі 70  000 грн., або на рівні  2018 року.
Передбачається надання іншої субвенції з місцевого бюджету сільським радам для фінансування установ освіти та   культури  в  сумі       9 341 600  грн., або на 1 396 900 грн. менше  ніж планувалось по бюджету 2018 року.
Заплановано надання субвенції з місцевого бюджету на утримання об`єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об`єктів спільного користування Глибоцькій селищній раді в сумі 1 304 100 грн.
         
           Взаємовідносини між районним бюджетом та сільськими бюджетами
 
На виконання частини четвертої статті 21 Бюджетного кодексу України  з метою запровадження середньострокового бюджетного планування розроблено Прогноз районного бюджету на 2020-2021 роки, що додається.  
 
 
 
    Начальник фінуправління                                  С.Г.Шородок

                

Додаток № 1
до рішення районної ради
"Про районний бюджет на 2019 рік"
Доходи районного бюджету  на 2019 рік
(грн.)
Код Найменування згідно з класифікацією доходів бюджету Всього Загальний фонд Спеціальний фонд
Всього в т.ч. бюджет розвитку
1 2 3 4 5 6
10000000 Податкові надходження   24337000 24337000 0 0
11000000 Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості   24337000 24337000 0 0
11010000 Податок та збір на доходи фізичних осіб 24320000 24320000 0 0
11010100 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати 22390000 22390000 0 0
11010200 Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами 230000 230000 0 0
11010400 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата 1480000 1480000 0 0
11010500 Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування 220000 220000 0 0
11020000 Податок на прибуток підприємств   17000 17000 0 0
11020200 Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності  17000 17000 0 0
20000000 Неподаткові надходження   5928900 263000 5665900 0
21000000 Доходи від власності та підприємницької діяльності   29000 14000 15000 0
21010000 Частина чистого прибутку (доходу) державних або комунальних унітарних підприємств та їх об`єднань, що вилучається до відповідного бюджету, та дивіденди (дохід), нараховані на акції (частки) господарських товариств, у статутних капіталах яких є державна аб 14000 14000 0 0
21010300 Частина чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об`єднань, що вилучається до відповідного місцевого бюджету 14000 14000 0 0
21110000 Надходження коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва   15000 0 15000 0
22000000 Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності  227100 227100 0 0
22010000 Плата за надання адміністративних послуг 115000 115000 0 0
22010300 Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань 30000 30000 0 0
22012600 Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень 85000 85000 0 0
22080000 Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим державним майном   109000 109000 0 0
22080400 Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності  109000 109000 0 0
22130000 Орендна плата за водні об`єкти (їх частини), що надаються в користування на умовах оренди Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, районними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, місцевими радами 3100 3100 0 0
24000000 Інші неподаткові надходження   21900 21900 0 0
24060000 Інші надходження   21900 21900 0 0
24060300 Інші надходження   21900 21900 0 0
25000000 Власні надходження бюджетних установ   5650900 0 5650900 0
25010000 Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством  5255900 0 5255900 0
25010100 Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю  4774400 0 4774400 0
25010300 Плата за оренду майна бюджетних установ   356500 0 356500 0
25010400 Надходження бюджетних установ від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна)  125000 0 125000 0
25020000 Інші джерела власних надходжень бюджетних установ   395000 0 395000 0
25020100 Благодійні внески, гранти та дарунки  390000 0 390000 0
25020200 Кошти, що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів, у тому числі заходів з відчуження для суспільних потреб земельних ділянок та розміщених на них інших об`єктів 5000 0 5000 0
РАЗОМ ДОХОДІВ 30265900 24600000 5665900 0
40000000 Офіційні трансферти   471155026 471155026 0 0
41000000 Від органів державного управління   471155026 471155026 0 0
41020000 Дотації з державного бюджету місцевим бюджетам 44986700 44986700 0 0
41020100 Базова дотація 44986700 44986700 0 0
41030000 Субвенції  з державного бюджету місцевим бюджетам 129329600 129329600 0 0
41033900 Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам 103952800 103952800 0 0
41034200 Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам 25376800 25376800 0 0
41040000 Дотації з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам 26828900 26828900 0 0
41040200 Дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету 26828900 26828900 0 0
41050000 Субвенції з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам 270009826 270009826 0 0
41050100 Субвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління 33178700 33178700 0 0
41050200 Субвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету 18700126 18700126 0 0
41050300 Субвенція з місцевого бюджету на виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги н 193614200 193614200 0 0
41050700 Субвенція з місцевого бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного 1360800 1360800 0 0
41051000 Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції 1138000 1138000 0 0
41051200 Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету 448000 448000 0 0
41051500 Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров`я за рахунок коштів медичної субвенції 17510900 17510900 0 0
41052000 Субвенція з місцевого бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету 283500 283500 0 0
41053300 Субвенція з місцевого бюджету на утримання об`єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об`єктів спільного користування 3775600 3775600 0 0
ВСЬОГО ДОХОДІВ 501420926 495755026 5665900 0
Керуючий справами  районної ради Шмідт М.Д.
 
Додаток № 2 до рішення районної ради
"Про районний бюджет на 2019 рік"
(грн.)
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету / відповідального виконавця, найменування бюджетної програми/підпрограми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів Загальний фонд Спеціальний фонд РАЗОМ
Всього видатки споживання з них видатки розвитку Всього   в тому числі бюджет розвитку видатки споживання з них видатки розвитку
оплата праці комунальні послуги та енергоносії оплата праці комунальні послуги та енергоносії
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
0100000 Глибоцька районна рада 3853000 3853000 2666400 100000 0 0 0 0 0 0 0 3853000
0110000 Глибоцька районна рада 3853000 3853000 2666400 100000 0 0 0 0 0 0 0 3853000
0110150 0150 0111 Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад 3373000 3373000 2666400 100000 0 0 0 0 0 0 0 3373000
0110180 0180 0133 Інша діяльність у сфері державного управління 430000 430000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 430000
0113190 3190 Соціальний захист ветеранів війни та праці 50000 50000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 50000
0113192 3192 1030 Надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів і осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість 50000 50000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 50000
0200000 Глибоцька районна державна адміністрація 49079500 49079500 429700 2000 0 816200 0 766200 0 0 50000 49895700
0210000 Глибоцька державна адміністрація 49079500 49079500 429700 2000 0 816200 0 766200 0 0 50000 49895700
0212010 2010 0731 Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню 44353000 44353000 0 0 0 816200 0 766200 0 0 50000 45169200
0212110 2110 Первинна медична допомога населенню 962000 962000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 962000
0212112 2112 0725 Первинна медична допомога населенню, що надається фельдшерськими, фельдшерсько-акушерськими пунктами 30000 30000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 30000
0212113 2113 0721 Первинна медична допомога населенню, що надається амбулаторно-поліклінічними закладами (відділеннями) 932000 932000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 932000
0212140 2140 Програми і централізовані заходи у галузі охорони здоров`я 1656000 1656000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1656000
0212144 2144 0763 Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет 1372500 1372500 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1372500
0212146 2146 0763 Відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань 283500 283500 0 0 0 0 0 0 0 0 0 283500
0212150 2150 Інші програми, заклади та заходи у сфері охорони здоров`я 398000 398000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 398000
0212152 2152 0763 Інші програми та заходи у сфері охорони здоров`я 398000 398000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 398000
0213120 3120 Здійснення соціальної роботи з вразливими категоріями населення 546200 546200 429700 2000 0 0 0 0 0 0 0 546200
0213121 3121 1040 Утримання та забезпечення діяльності центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді 546200 546200 429700 2000 0 0 0 0 0 0 0 546200
0213130 3130 Реалізація державної політики у молодіжній сфері 10000 10000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10000
0213131 3131 1040 Здійснення заходів та реалізація проектів на виконання Державної цільової соціальної програми `Молодь України` 10000 10000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10000
0215010 5010 Проведення спортивної роботи в регіоні 17000 17000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 17000
0215011 5011 0810 Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту 17000 17000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 17000
0215030 5030 Розвиток дитячо-юнацького та резервного спорту 813500 813500 0 0 0 0 0 0 0 0 0 813500
0215032 5032 0810 Фінансова підтримка дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств 813500 813500 0 0 0 0 0 0 0 0 0 813500
0215050 5050 Підтримка фізкультурно-спортивного руху 323800 323800 0 0 0 0 0 0 0 0 0 323800
0215051 5051 0810 Фінансова підтримка регіональних всеукраїнських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості для проведення навчально-тренувальної та спортивної роботи 12000 12000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 12000
0215053 5053 0810 Фінансова підтримка на утримання місцевих осередків (рад) всеукраїнських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості 311800 311800 0 0 0 0 0 0 0 0 0 311800
0600000 Управління освіти Глибоцької райдержадміністрації 174157300 174157300 130750200 8207500 0 4429000 0 4359000 325100 720000 70000 178586300
0610000 Управління освіти Глибоцької райдержадміністрації 174157300 174157300 130750200 8207500 0 4429000 0 4359000 325100 720000 70000 178586300
0611010 1010 0910 Надання дошкільної освіти 17561900 17561900 11835500 1410000 0 1290600 0 1290600 0 310000 0 18852500
0611020 1020 0921 Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами 143808200 143808200 109833000 6274400 0 3038300 0 2968300 320100 410000 70000 146846500
0611090 1090 0960 Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми 4983300 4983300 3643200 228200 0 100100 0 100100 5000 0 0 5083400
0611150 1150 0990 Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів 1649700 1649700 1094000 153000 0 0 0 0 0 0 0 1649700
0611160 1160 Інші програми, заклади та заходи у сфері освіти 4297800 4297800 3078000 90900 0 0 0 0 0 0 0 4297800
0611161 1161 0990 Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти 4279700 4279700 3078000 90900 0 0 0 0 0 0 0 4279700
0611162 1162 0990 Інші програми та заходи у сфері освіти 18100 18100 0 0 0 0 0 0 0 0 0 18100
0613140 3140 1040 Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) 160000 160000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 160000
0615030 5030 Розвиток дитячо-юнацького та резервного спорту 1696400 1696400 1266500 51000 0 0 0 0 0 0 0 1696400
0615031 5031 0810 Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл 1696400 1696400 1266500 51000 0 0 0 0 0 0 0 1696400
0800000 Управління праці та соціального захисту населення Глибоцької райдержадміністрації 251624526 251624526 3580800 55000 0 80000 0 80000 20000 10600 0 251704526
0810000 Орган з питань праці та соціального захисту населення 251624526 251624526 3580800 55000 0 80000 0 80000 20000 10600 0 251704526
0813010 3010 Надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот 33178700 33178700 0 0 0 0 0 0 0 0 0 33178700
0813011 3011 1030 Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства 4300200 4300200 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4300200
0813012 3012 1060 Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг 28878500 28878500 0 0 0 0 0 0 0 0 0 28878500
0813020 3020 Надання пільг та субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу 18700126 18700126 0 0 0 0 0 0 0 0 0 18700126
0813021 3021 1030 Надання пільг на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу окремим категоріям громадян відповідно до законодавства 3060000 3060000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3060000
0813022 3022 1060 Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу 15640126 15640126 0 0 0 0 0 0 0 0 0 15640126
0813030 3030 Надання пільг з оплати послуг зв`язку, інших передбачених законодавством пільг окремим категоріям громадян та компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян 8000 8000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8000
0813032 3032 1070 Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв`язку 8000 8000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8000
0813040 3040 Надання допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, тимчасової допомоги дітям 157164200 157164200 0 0 0 0 0 0 0 0 0 157164200
0813041 3041 1040 Надання допомоги у зв`язку з вагітністю і пологами 1200000 1200000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1200000
0813042 3042 1040 Надання допомоги при усиновленні дитини 68400 68400 0 0 0 0 0 0 0 0 0 68400
0813043 3043 1040 Надання допомоги при народженні дитини 60900000 60900000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 60900000
0813044 3044 1040 Надання допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування 2400000 2400000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2400000
0813045 3045 1040 Надання допомоги на дітей одиноким матерям 8600000 8600000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8600000
0813046 3046 1040 Надання тимчасової державної допомоги дітям 120000 120000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 120000
0813047 3047 1040 Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям 83875800 83875800 0 0 0 0 0 0 0 0 0 83875800
0813080 3080 Надання допомоги особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, особам, які не мають права на пенсію, непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи 36450000 36450000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 36450000
0813081 3081 1010 Надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю 22900000 22900000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 22900000
0813082 3082 1010 Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, державної соціальної допомоги на догляд 8400000 8400000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 8400000
0813083 3083 1010 Надання допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу 4300000 4300000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4300000
0813084 3084 1040 Надання тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату 220000 220000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 220000
0813085 3085 1010 Надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку 630000 630000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 630000
0813100 3100 Надання соціальних та реабілітаційних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю в установах соціального обслуговування 4563700 4563700 3580800 55000 0 80000 0 80000 20000 10600 0 4643700
0813104 3104 1020 Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв`язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю 4563700 4563700 3580800 55000 0 80000 0 80000 20000 10600 0 4643700
0813160 3160 1010 Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги 70000 70000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 70000
0813180 3180 1060 Надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) на оплату житлово-комунальних послуг 7000 7000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7000
0813230 3230 1040 Виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім`ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у 1360800 1360800 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1360800
0813240 3240 Інші заклади та заходи 122000 122000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 122000
0813242 3242 1090 Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення 122000 122000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 122000
1000000 Відділ культури і туризму Глибоцької райдержадміністраціі 6325000 6325000 4750100 227600 0 325700 0 322700 219100 20000 3000 6650700
1010000 Відділ культури і туризму Глибоцької райдержадміністраціі 6325000 6325000 4750100 227600 0 325700 0 322700 219100 20000 3000 6650700
1011100 1100 0960 Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими) 1656800 1656800 1329400 19700 0 98200 0 98200 80500 0 0 1755000
1014030 4030 0824 Забезпечення діяльності бібліотек 1714300 1714300 1273000 63000 0 4800 0 1800 0 0 3000 1719100
1014040 4040 0824 Забезпечення діяльності музеїв i виставок 308400 308400 199000 49300 0 700 0 700 0 0 0 309100
1014060 4060 0828 Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів 1277300 1277300 956700 74600 0 222000 0 222000 138600 20000 0 1499300
1014070 4070 0823 Фінансова підтримка кінематографії 100000 100000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 100000
1014080 4080 Інші заклади та заходи в галузі культури і мистецтва 1268200 1268200 992000 21000 0 0 0 0 0 0 0 1268200
1014081 4081 0829 Забезпечення діяльності інших закладів в галузі культури і мистецтва 1252100 1252100 992000 21000 0 0 0 0 0 0 0 1252100
1014082 4082 0829 Інші заходи в галузі культури і мистецтва 16100 16100 0 0 0 0 0 0 0 0 0 16100
2400000 Управління агропромислового комплексу та економічного розвитку Глиьоцької райдержадміністрації 0 0 0 0 0 15000 0 15000 0 0 0 15000
2410000 Орган з питань агропромислового комплексу, сільського господарства та продовольства (Міністерство агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим, управління (головне управління) сільського господарства і продовольства обласної (Київської, Сева 0 0 0 0 0 15000 0 15000 0 0 0 15000
2418310 8310 Запобігання та ліквідація забруднення навколишнього природного середовища 0 0 0 0 0 15000 0 15000 0 0 0 15000
2418311 8311 0511 Охорона та раціональне використання природних ресурсів 0 0 0 0 0 15000 0 15000 0 0 0 15000
3700000 Фінансове управління Глибоцької райдержадміністрації ( в частині міжбюджетних трансфертів, резервного фонду) 10715700 10645700 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10715700
3710000 Фінансове управління Глибоцької райдержадміністрації ( в частині міжбюджетних трансфертів, резервного фонду) 10715700 10645700 0 0 0 0 0 0 0 0 0 10715700
3718700 8700 0133 Резервний фонд 70000 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 70000
3719710 9710 0180 Субвенція з місцевого бюджету на утримання об`єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об`єктів спільного користування 1304100 1304100 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1304100
3719770 9770 0180 Інші субвенції з місцевого бюджету 9341600 9341600 0 0 0 0 0 0 0 0 0 9341600
Всього 495755026 495685026 142177200 8592100 0 5665900 0 5542900 564200 750600 123000 501420926
Керуючий справами  районної ради М.Шмідт 
 
Додаток №3
до рішення районної ради
"Про районний бюджет на 2019 рік"
                                                      Міжбюджетні трансферти на 2019 рік
грн.
Код Найменування бюджету - одержувача/надавача міжбюджетного трансферту Трансферти з інших місцевих бюджетів Трансферти іншим бюджетам
дотація на: субвенції усього дотація на: субвенції усього
загального фонду на: спеціального фонду на: загального фонду на: спеціального фонду на:
найменування трансферту* найменування трансферту**
Дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету субвенція на утримання обєктів спільного користування Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров`я за рахунок коштів медичної субвенції на установи освіти на установи культури субвенція на утримання обєктів спільного користування
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
24303501000 Багринiвка 0 900500 252700 1153200
24303505000 Димка 0 372400 372400
24303506000 Йорданешти 0 0
24303507000 Кам'янка 0 422000 422000
24303508000 Купка 0 285900 285900
24303509000 Карапчiв 0 0
24303510000 Коровiя 0 1692600 75700 1768300
24303511000 Корчiвцi 0 213600 213600
24303515000 Опришени 0 622700 622700
24303516000 Станiвцi 0 247900 247900
24303517000 Сучевени 0 528600 528600
24303518000 Ст.Вовчинець 0 562800 562800
24303519000 Стерча 0 272900 272900
24303521000 Тарашани 0 1619900 480900 2100800
24303522000 Турятка 0 790500 790500
24303401000 Глибока 3196290 4019500 7215790 1304100 1304100
24303504000 Волока 8638000 8638000 0
24303520000 Тереблече 579310 3480900 4060210 0
24303523000 Чагор 0 0
Обласний бюджет  26828900 1372500 28201400 0
Всього 0 26828900 3775600 17510900 0 0 48115400 0 0 4213000 5128600 1304100 0 0 10645700
                                             Керуючий справами районної ради                                                              М.Шмідт
 
Додаток № 4
до рішення районної ради
"Про районний бюджет на 2019 рік"
Розподіл витрат районного бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у 2019  році
(грн)
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету / відповідального виконавця, найменування бюджетної програми/підпрограми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів Найменування місцевої/регіональної програми Дата та номер документа, яким затверджено місцеву регіональну програму Усього Загальний фонд Спеціальний фонд
усього у тому числі бюджет розвитку
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
0110180 0180 0133 Інша діяльність у сфері державного управління  Програма розвитку місцевого самоврядування району та забезпечення повноважень щодо управління майном спільної власності територіальних громад  селища та сіл району на 2018 -2019 роки  рішення сесії районної ради від 22.12.2017 року № 130-20/17 280000 280000
0110180 0180 0133 Інша діяльність у сфері державного управління  Районна Програма розвитку архівної справи в Глибоцькому районі на 2019-2022 роки  рішення сесії районної ради від 07.12.2018 року № 100-26/18 150000 150000
0113192 3192 1030 'Надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів і осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість Програма підтримки діяльності районної організації ветеранів України на                        2018 -2019 роки  рішення сесії районної ради від 22.12.2017 року № 129-20/17 50000 50000
0212113 2113 0721 Первинна медична допомога населенню, що надається амбулаторно-поліклінічними закладами (відділеннями) Комплексна програма розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Глибоцькому районі та підтримки комунального некомерційного підприємства "Глибоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги"  на 2018-2020 роки"  рішення сесії районної ради від 07.12.2018 року № 101-26/18 300000 300000
0212152 2152 0763 Інші програми та заходи у сфері охорони здоров`я Комплексна програма розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Глибоцькому районі та підтримки комунального некомерційного підприємства "Глибоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги"  на 2018-2020 роки"  рішення сесії районної ради від 07.12.2018 року № 101-26/18 198000 198000
0813242 3242 1090 Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення Районна комлексна програма соціальної підтримки малозабезпечених верств населення "Турбота" на 2016 -2021 роки  рішення сесії районної ради від 25.12.2015 року №26-3/15 122000 122000
1014082 4082 0829 Інші заходи в галузі культури і мистецтва Комплексна програма розвитку культури і туризму в Глибоцькому районі  на 2017-2019 роки  рішення сесії районної ради від 24.02.2017 року №6-14/17 16100 16100
0
Х Х Х УСЬОГО Х Х 1116100 1116100 0 0
Керуючий справами районної ради                                                      М.Шмідт
Додаток № 5 
до рішення районної ради
                                                           "Про районний бюджет на 2019 рік"
від 21.12.2018 року №___
Відомча класифікація видатків районного бюджету
Код Назва
01 Районна рада
02 Районна державна адміністрація
06 Управління  освіти райдержадміністрації
08 Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації
10 Відділ культури і туризму  райдержадміністрації
24 Управління агропромислового комплексу та економічного розвитку райдержадміністрації 
37 Фінансове управління райдержадміністрації
Керуючий справами районної ради  М.Шмідт


                                                                                            Додаток №6
                                                                                             до рішення районної ради
                                                                                             „Про районний бюджет на 2019 рік”
                                                                                                від 21.12.2018 року № ____
ФОРМУЛА,
згідно з якою надано іншу субвенцію сільським радам
у  2019 році
 
 
В=Во+Вк
де В – всього видатків, що надаються місцевим бюджетам  у вигляді іншої субвенції;
Во- видатки на дитячі дошкільні установи;
Вк – видатки на бібліотеки та клуби.
 
Во=Вз/п+Вх+Ве/н+Вг 
Вз/п =  місячний фонд оплати праці з нарахуваннями станом на 01.09.2018 року по ДДУ помножено на коефіцієнт підвищення 1,09 та помножено на 12 місяців.
Вх= кошти заплановані на   харчування в день на одну дитину   помножено на 160 днів та помножено на кількість дітей в дитячій дошкільній установі по даним статистики станом на 01.01.2018 року.
Кошти  на  харчування дитини  в день  заплановані в сумі   10 грн., що складає 60 % видатків на харчування, які оплачує бюджет.
Ве/н  - видатки на оплату енергоносіїв передбачені по потребі з урахування індексу інфляції, а саме :
  кількість спожитих енергоносіїв за 2018 рік помножено на індекс інфляції і помножено на ціну;
Вг – видатки на господарські цілі заплановані з урахування кількості дітей згідно даних статистики   в розмірі 220 грн. на дитину в рік.
 
Вк=Вб+Вк
Вб -  видатки на сільські бібліотеки;
Вк – видатки на сільські клуби та будинки культури
Вб= Вз/п+Ве/нВг
Вз/п =  місячний фонд оплати праці з нарахуваннями по бібліотеці станом на 01.01.2018 року помножено на коефіцієнт підвищення 1,09 та помножено на 12 місяців.
Ве/н  - видатки на оплату енергоносіїв передбачені по потребі з урахування індексу інфляції; а саме :
  кількість спожитих енергоносіїв за 2018 рік помножено на індекс інфляції і помножено на ціну;
Вг – видатки на господарські цілі заплановані  в залежності від кількості жителів та помножено на 0,3 грн.
Вк= Вз/п+Ве/нВг
Вз/п =  місячний фонд оплати праці з нарахуваннями по сільських клубах та будинках культури станом на 01.09.2018 року помножено на коефіцієнт підвищення 1,09 та помножено на 12 місяців.
Ве/н  - видатки на оплату енергоносіїв передбачені по потребі з урахування індексу інфляції; а саме :
  кількість спожитих енергоносіїв за 2018 рік помножено на індекс інфляції і помножено на ціну;
Вг – видатки на господарські цілі заплановані в залежності від кількості жителів та помножено на 0,7 грн.
 
              Керуючий справами районної ради                                   М.Шмідт

                                                                                             Додаток №7
                                                                                             до рішення районної ради
                                                                                             «Про районний бюджет на 2019 рік»
 
Перелік
бюджетних установ, які передаються для фінансування
Глибоцькій селищній та Чагорській  сільській об’єднаним
територіальним громадам
 
 
  1. Глибоцькій селищній об’єднаній територіальній громаді :
  • Черепковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів
  • Новововчинецький НВК І ступеню
  • Черепковецька  дитяча дошкільна установа
  • Черепковецька  лікарська амбулаторія
  • Новововчинецький ФАП
  • Черепковецька бібліотека
  • Новововчинецька бібліотека
  • Черепковецький будинок народної творчості та дозвілля
  •  НАФК «Калинонька» с.Черепківка
  •  НАТК «Родина»
 
 
 
  1. Чагорській сільській об’єднаній територіальній громаді:
  • Луковицька  ЗОШ
  • Молодійська ЗОШ
  • Кутбаїнська ЗОШ
  • Чагорська ЗОШ
  • Луковицька дитяча дошкільна установа
  • Молодійська дитяча дошкільна установа
  • Чагорська дитяча дошкільна установа
  • Луковицька лікарська амбулаторія
  • Молодійська лікарська амбулаторія
  • Чагорська лікарська амбулаторія
  • Луковицька бібліотека
  • Молодійська бібліотека
  • Чагорська бібліотека
  • Луковицький  клуб
  • Молодійський БНТД
  • Чагорський будинок творчості та дозвілля
 
 
 
              Керуючий справами районної ради                                   М.Шмідт