ОПИС ДОКУМЕНТУ
Рішення: | Прийнято |
---|---|
Сесія: | XX |
Скликання: | VII |
Вид: | В цілому |
Номер: | 3 |
Дата реєстрації: | 19.12.2017 |
Проголосовано: | 22.12.2017 11:01:49 |
Автор: | Фінуправління Глибоцької районної державної адміністрації |
РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ
- Підтримали
28
- Не підтримали
0
- Утримались
0
- Не голосували
0
- Відсутні
8
ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 3
ПРОЕКТ
УКРАЇНА
Глибоцька районна рада
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. М. Грушевського, 2а, смт.Глибока, 60400, тел.2-42-95, тел. «факс» 2-42-99, 21418809@mail.gov.ua
ХХ СЕСІЯ VІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ № _________
Глибоцька районна рада
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. М. Грушевського, 2а, смт.Глибока, 60400, тел.2-42-95, тел. «факс» 2-42-99, 21418809@mail.gov.ua

ХХ СЕСІЯ VІI СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ № _________
«____»___________ 2017 року | смт. Глибока |
Про районний бюджет на 2018 рік
Керуючись Бюджетним кодексом України, пунктом 17 частини 1 статті 43 і статтею 61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити районний бюджет на 2018 рік за програмно-цільовим методом бюджетування.
2. Визначити на 2018 рік:
- доходи районного бюджету у сумі 540 470 300 грн., у тому числі доходи загального фонду в сумі 535 239 700 грн., доходи спеціального фонду в сумі 5 230 600 грн., згідно з додатком №1 до цього рішення;
- видатки районного бюджету у сумі 540 470 300 грн., в тому числі видатки загального фонду в сумі 535 239 700 грн., видатки спеціального фонду в сумі 5 230 600 грн.
3. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2018 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком №2 до цього рішення.
4. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів районного бюджету у сумі 100 000 грн.
5. Затвердити на 2018 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком №3 до цього рішення.
6. Затвердити на 2018 рік резервний фонд районного бюджету у сумі 70 000 грн.
7. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 515 000 грн. згідно з додатком №4 до цього рішення.
8. Затвердити відомчу класифікацію видатків районного бюджету на 2018 рік згідно з додатком № 5 до цього рішення.
9. Затвердити формулу, згідно з якою надано іншу субвенцію сільським радам для фінансування установ освіти та культури згідно з додатком 6 до цього рішення.
10. Затвердити перелік захищених видатків загального фонду районного бюджету на 2018 рік:
- оплата праці працівників бюджетних установ;
- нарахування на заробітну плату;
- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
- забезпечення продуктами харчування;
- оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
- поточні трансферти населенню;
- поточні трансферти місцевим бюджетам;
- підготовку кадрів вищими навчальними закладами I-IV рівнів акредитації;
- забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації, виробами медичного призначення для індивідуального користування;
- фундаментальні дослідження, прикладні наукові та науково-технічні розробки;
- компенсацію процентів, сплачуваних банкам та/або іншим фінансовим установам за кредитами, отриманими громадянами на будівництво (реконструкцію) чи придбання житла.
11. З метою дотримання збалансованості районного бюджету не надавати підприємствам, установам і організаціям пільг зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), що зараховуються до районного бюджету.
12. Відповідно до статей 43 і 73 Бюджетного кодексу України надати право районній державній адміністрації в особі голови Придія Г.В. отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, які покриваються Головним управлінням Державної казначейської служби України в Чернівецькій області в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.
13. Відповідно до статті 16 Бюджетного кодексу України надати право фінансовому управлінню районної державної адміністрації на розміщення тимчасово вільних залишків коштів загального та спеціального фондів районного бюджету у 2018 році на вкладних (депозитних) рахунках у банках у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
14. Відповідно до частини 10 статті 23 і частини 7 статті 108 Бюджетного кодексу України делегувати районній державній адміністрації повноваження у міжсесійний період районної ради приймати розпорядження щодо збільшення (зменшення) обсягу дохідної та видаткової частин районного бюджету в разі надання, збільшення (зменшення) району обсягів міжбюджетних трансфертів з Державного бюджету України та місцевих бюджетів області, здійснювати їх врахування та розподіл (перерозподіл) між районним бюджетом та сільськими бюджетами, між головними розпорядниками коштів районного бюджету з наступним внесенням змін до рішення про районний бюджет шляхом подачі цього розпорядження на затвердження чергової сесії районної ради.
15. 15. Дозволити фінансовому управлінню райдержадміністрації (п.7 статті 23 Бюджетного кодексу України) в процесі виконання районного бюджету за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів районного бюджету (щодо кодів економічної класифікації) здійснювати перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі по загальному та спеціальному фондах в межах їх загального обсягу.
16. У межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника бюджетних коштів перерозподіл видатків бюджету і надання кредитів із бюджету за бюджетними програмами, включаючи резервний фонд бюджету, додаткові дотації та субвенції (з урахуванням частини шостої статті 102 та частини шостої статті 108 Бюджетного кодексу), а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами) здійснювати за рішенням районної державної адміністрації, погодженим з комісією районної ради з питань економіки, бюджету, фінансів і залучення інвестицій (п.8 статті 23 Бюджетного кодексу України).
При цьому забороняється без внесення змін до відповідного рішення сесії районної ради збільшення бюджетних призначень по загальному та спеціальному фондах на:
- оплату праці працівників бюджетних установ за рахунок зменшення інших видатків;
- видатки, пов’язані з функціонуванням органів державної влади, за рахунок зменшення інших видатків.
17. Установити, що за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу пільги громадянам надаються готівкою.
18. Головним розпорядникам коштів, які фінансуються з районного бюджету:
18.1. Передбачити в кошторисах доходів і видатків на 2018 рік у повному обсязі кошти на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених чинним законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, на проведення розрахунків за природний газ, теплову та електричну енергію, водопостачання, водовідведення та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.
18.2. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, затверджених на 2018 рік.
19. Установити, що у загальному фонді районного бюджету на 2018 рік, до доходів належать надходження, визначені у статті 65 Бюджетного кодексу України.
20. Установити, що джерелами формування спеціального фонду обласного бюджету на 2018 рік у частині доходів є надходження, визначені у частині першій статті 691 Бюджетного кодексу України.
21. Установити, що в тих випадках, коли структурні підрозділи райдержадміністрації, депутати районної ради вносять пропозиції щодо виділення додаткових асигнувань з районного бюджету, вони повинні одночасно подавати пропозиції, спрямовані на відповідне поповнення доходів або скорочення інших видатків районного бюджету.
22. Рекомендувати органам місцевого самоврядування, комунальним підприємствам та організаціям при здійсненні продажу майна використовувати електронну торгову систему ProZorro.Продажі.
23. Доручити голові Глибоцької районної ради укладати та підписувати договори на передачу коштів (міжбюджетних трансфертів) між місцевими бюджетами на підставі прийнятих рішень рад.
24. Додатки № 1-6 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
25. Це рішення сесії районної ради набуває чинності з 1 січня 2018 року і діє до 31 грудня 2018 року.
26. Відповідно до частини 4 статті 28 Бюджетного кодексу України здійснити опублікування цього рішення у місцевих засобах масової інформації.
27. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника фінансового управління Глибоцької райдержадміністрації Шородок С.Г. та постійну комісію Глибоцької районної ради з питань економіки, бюджету і фінансів (Мігоряну Д.І.).
Голова районної ради П.В.Панчук
ПРОГНОЗ
районного бюджету на 2019-2020 роки
Загальна частина
Прогноз районного бюджету на 2019 та 2020 роки розроблено на основі положень Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України, з урахуванням прогнозних показників економічного і соціального розвитку району на 2019 та 2020 роки, Закону України „ Про Державний бюджет України на 2018 рік”, постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 р. №404 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року», розпоряджень Кабінету Міністрів України від 23.05.2007 № 308-р „Про схвалення Концепції реформування місцевих бюджетів”, від 08.02.2017 №142 „ Про схвалення Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017-2020 роки”, від 14.06.2017 № 411-р „ Про схвалення проекту Основних напрямів бюджетної політики на 2018-2020 роки”, державних та районних цільових програм, з метою створення дієвого механізму управління бюджетним процесом, встановлення зв’язку між стратегічними цілями та можливостями бюджету у середньостроковій перспективі, забезпечення прозорості, передбачуваності та послідовності бюджетної політики в районі.
Прогноз включає індикативні прогнозні показники економічного і соціального розвитку району, зведеного та районного бюджетів за основними видами доходів, фінансування, видатків і кредитування, взаємовідносин районного та сільських бюджетів, а також видатків на виконання інвестиційних проектів.
На середньострокову перспективу основними завданнями районного бюджету є:
підвищення ефективності управління бюджетними коштами шляхом застосування дієвих методів економії бюджетних коштів, здійснення оптимізації витрат головних розпорядників коштів місцевих бюджетів шляхом виключення непріоритетних та неефективних витрат, насамперед тих, що не забезпечують виконання основних функцій і завдань відповідного головного розподядника коштів та подальшої оптимізації бюджетних коштів;
упровадження з 2018 року планування районного бюджету за програмно-цільовим методом бюджетування;
підвищення ефективності управління бюджетними коштами шляхом застосування дієвих методів економії бюджетних коштів та подальшої оптимізації бюджетних програм;
забезпечення стабільного функціонування бюджетних установ та виконання заходів, передбачених місцевими бюджетними програмами;
продовження роботи щодо оптимізації мережі бюджетних установ та їхніх витрат з метою надання якісних соціальних послуг населенню району;
запровадження дієвих заходів з енергозбереження в бюджетних установах і закладах;
визначення та виконання завдань соціально-економічного розвитку району з врахуванням їх пріоритетності.
Індикативні прогнозні показники зведеного та зокрема районного бюджету на 2018 - 2020 роки є основою для складання головними розпорядниками бюджетних коштів планів своєї діяльності та формування показників проекту районного бюджету на середньострокову перспективу.
Прогнозом визначається перелік інвестиційних проектів, реалізація яких відбувається протягом декількох років і потребує бюджетного фінансування (Перелік інвестиційних програм). До переліку включено проекти, що здійснюються із залученням коштів державного та місцевих бюджетів, а також інших джерел фінансування, проекти, фінансування яких розпочато у попередніх бюджетних періодах, а також проекти і програми для вирішення першочергових завдань району у соціально-культурній сфері. Проекти проходитимуть процедуру оцінювання з урахуванням результатів аналізу потенційних вигід і витрат, що дозволить забезпечити прозорість та максимальну результативність їх впровадження.
Прогнозні показники зведеного та районного бюджетів
на 2019 - 2020 роки
тис. грн.
2018 рік |
2019 рік |
|||
зведений бюджет | Районний бюджет | Зведений бюджет | Районний бюджет | |
Доходи всього, в т.ч. | 616152,4 | 535239,7 | 739382,8 | 642287,6 |
Доходи (без трансфертів) | 59724,8 | 29232,3 | 68207,1 | 35078,8 |
Видатки | 616152,4 | 535239,7 | 739382,8 | 642287,6 |
Доходи зведеного та районного бюджетів на 2019 та 2020 роки
Прогноз доходів районного бюджету на 2019 та 2020 роки розроблено з урахуванням основних напрямів бюджетної та податкової реформи та прогнозних показників економічного і соціального розвитку Глибоцького району на 2019 та 2020 роки.
Для розрахунку використані індикативні прогнозні показники доходів зведеного та державного бюджетів на 2019 та 2020 роки, які розроблено відповідно норм Податкового і Бюджетного кодексів України, положень програми діяльності Кабінету Міністрів України, проекту Основних напрямків бюджетної політики, схвалених постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 р. №404 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року», інших законодавчих актів. При цьому, при прогнозуванні відповідних показників було враховано фактичне їх виконання за результатами 2015 - 2017 років та прогноз на 2018 рік.
Індикативні прогнозні показники доходної частини
місцевих бюджетів району
(без трансфертів) на 2019 - 2020 роки
тис.грн.
Найменування платежів | Прогноз на 2018 рік | Прогноз на 2019 рік | ||
Бюджет району | Районний бюджет | Бюджет району | Районний бюджет | |
Податок на доходи фізичних осіб | 28970,0 | 28970,0 | 34796,3 | 34796,3 |
Плата за землю | 6351,6 | 6950,0 | ||
Єдиний податок | 11367,4 | 12300,5 | ||
Інші доходи | 13035,8 | 262,3 | 14160,3 | 282,5 |
ВСЬОГО | 59724,8 | 29232,3 | 68207,1 | 35078,8 |
Формування доходів бюджету здійснено з врахуванням, внесених до Бюджетного та Податкового кодексів України в частині місцевих бюджетів.
Видатки зведеного та районного бюджетів на 2018- 2019 роки
Прогноз видатків бюджету на 2018-2019 роки розроблено з урахуванням інфляційної динаміки, подальшого підвищення мінімальних соціальних стандартів, граничних обсягів видатків загального фонду на 2017 рік.
Прогнозні показники видатків зведеного бюджету району
на 2019- 2020 роки
тис. грн.
Найменування | 2018 рік | 2019 рік |
Всього | 616152,4 | 739382,8 |
Охорона здоров'я | 56666,5 | 67999,8 |
Освіта | 198415,8 | 238099,0 |
Соціальний захист та соціальне забезпечення | 264653,1 | 317583,7 |
Культура і мистецтво | 10707,0 | 12848,4 |
Фізична культура і спорт | 3187,3 | 3824,8 |
Житлово-комунальне господарство | 2977,0 | 3572,5 |
Органи місцевого самоврядування | 20755,3 | 24906,4 |
Прогнозні показники видатків районного бюджету
на 2019-2020 роки
тис. грн.
Найменування | 2018 рік | 2019 рік |
Загальний обсяг видатків та надання кредитів | 535239,7 | 642287,6 |
у тому числі: | ||
Освіта | 193515,8 | 232219,0 |
Охорона здоров'я | 56666,5 | 67999,8 |
Соціальний захист та соціальне забезпечення | 264153,1 | 316983,7 |
Культура і мистецтво | 4368,5 | 5242,2 |
Фізична культура і спорт | 2787,3 | 3344,8 |
Органи місцевого самоврядування | 2870,0 | 3444,0 |
Соціальний захист та соціальне забезпечення
Пріоритетними завданнями у сфері соціального захисту та соціального забезпечення є підвищення ефективності управління бюджетними коштами на державну підтримку соціально вразливих верств населення, забезпечення адресного характеру надання соціальної підтримки, підвищення рівня охоплення соціальною підтримкою незаможних верств населення, подальше реформування сфери надання соціальних послуг та соціального захисту.
У 2019 та 2020 роках передбачається здійснити наступні заходи:
сприяння підвищенню рівня соціальної захищеності населення, підтримка ветеранів війни та праці, інвалідів, малозабезпечених верств населення, потерпілих від наслідків аварії на ЧАЕС;
забезпечення належного рівня соціальної підтримки сімей з дітьми та малозабезпечених сімей.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
удосконалення системи надання адресної допомоги найбільш вразливим верствам населення;
спрощення процедури та скорочення термінів оформлення документів для отримання соціальних допомог;
покращення поінформованості населення щодо можливості отримання державних соціальних допомог;
підвищення рівня соціального захисту населення.
Освіта
Пріоритетом розвитку галузі освіти є забезпечення доступності високоякісної освіти відповідно до європейських стандартів освітньої системи.
У 2019 - 2020 роках передбачається здійснити такі заходи:
продовження розвитку мережі дошкільних навчальних закладів;
модернізація матеріально-технічної бази загальноосвітніх навчальних закладів;
розвиток позашкільної освіти шляхом упорядкування та розвитку мережі позашкільних навчальних закладів, проведення модернізації навчальної, матеріально-технічної бази позашкільних навчальних закладів;
здійснення постійного контролю за діяльністю оздоровчих таборів.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
підвищення рівня охоплення дітей дошкільною та позашкільною освітою;
підвищення рівня забезпечення транспортними послугами учнів сільської місцевості;
підвищення рівня якості надання послуг з оздоровлення оздоровчими закладами району;
підвищення рівня забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів сучасними комп'ютерними комплексами та підключення їх до мережі Інтернет;
Охорона здоров’я
Пріоритетами розвитку галузі є забезпечення населення високоякісними і доступними медичними послугами та створення сприятливих умов життєдіяльності людини.
У 2019 - 2020 роках передбачається здійснити наступні заходи:
продовження реформування галузі охорони здоров’я та оптимізація мережі лікувально-профілактичних закладів;
забезпечення надання населенню району гарантованої медичної допомоги;
систематичне інформування населення з питань профілактики туберкульозу, ВІЛ/СНІДу, наркоманії;
координація роботи лікувально-профілактичних закладів і громадських організацій у сфері запобігання поширенню соціально-небезпечних хвороб;
покращення матеріально-технічної бази лікувально-профілактичних закладів району.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
надання якісних медичних послуг населенню;
підвищення ефективності роботи закладів охорони здоров’я;
зниження рівня смертності;
досягнення 100% рівня обслуговування населення в сільській місцевості на засадах сімейної медицини.
Культура, мистецтво, туризм.
Пріоритетом у цих галузях будуть підвищення якості надання культурно-освітніх і дозвіллєвих послуг, посилення зв’язків з органами місцевого самоврядування у вирішенні проблемних питань розвитку галузі, забезпечення сталого розвитку туристичної галузі в регіоні.
У 2019- 2020 роках передбачається здійснити такі заходи:
удосконалення механізму надання фінансової підтримки закладам мистецтва, залучення до підтримки діяльності цих закладів спонсорів та меценатів;
оптимізація системи бюджетних установ за результатами оцінки ефективності їх діяльності, оновлення їх матеріально-технічної бази;
збереження пам’яток архітектури та культурної спадщини;
упровадження новітніх інформаційних технологій у діяльність бібліотек та музеїв, забезпечення доступу до мережі Інтернет в публічних бібліотеках, поновлення бібліотечних фондів новою літературою.
Основними результатами, які планується досягти, є:
підвищення рівня культурного обслуговування громадян, забезпечення їх доступу до культурних надбань, розширення надання якісних культурно-дозвіллєвих послуг населенню;
створення єдиної системи інформаційного забезпечення розвитку культури, збереження наукового і культурного надбання;
відродження та збереження традиційної української культури та культури національних меншин;
Фізичний розвиток
Пріоритетами розвитку у цій сфері є всебічне фізичне виховання та становлення здорової нації.
У 2019- 2020 роках передбачається здійснити наступні заходи:
забезпечення розвитку всіх видів спорту та сприяння поліпшенню підготовки і участі спортсменів району у змаганнях обласного рівня;
забезпечення розвитку місцевої спортивної та туристичної інфраструктури із залученням інвесторів;
залучення широких верств населення до масового спорту, популяризація здорового способу життя та фізичної культури;
максимальна реалізація здібностей обдарованої молоді у дитячо-юнацькому спорті;
Основними результатами, яких планується досягти, є:
піднесення здобутків спортсменів у обласних змаганнях;
створення сучасних спортивних об’єктів та туристичної інфраструктури;
збільшення обсягу рухової активності учнівської молоді.
Взаємовідносини районного бюджету із сільськими та селищним бюджетами
Пріоритетом бюджетної політики у 2019 - 2020 роках є реформування міжбюджетних відносин з метою запровадження середньострокового бюджетного планування та підвищення ефективності використання бюджетних коштів.
Відповідно до пункту 3 статті 97 Бюджетного кодексу України, фінансування державних програм соціального захисту, пов’язаних з наданням державних соціальних допомог, пільг окремим категоріям громадян і житлових субсидій населенню в оплаті за енергоносії та житлово-комунальні послуги, тверде паливо, скраплений газ; інших пільг, передбачених чинним законодавством, та компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян протягом 2019 – 2020 років здійснюватиметься із районного бюджету за рахунок коштів відповідних субвенцій з державного бюджету у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
За попередніми розрахунками загальний прогнозний обсяг субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення державних програм соціального захисту населення у 2019 році складе 311985,0 тис. гривень, у 2020 році –343186,0 тис. грн.
Планується також продовжити комплекс робіт направлених на розв’язання актуальних проблем соціально-економічного розвитку району. Згідно сформованих переліків об’єктів соціально-культурної сфери, потреба в коштах на їх будівництво, реконструкцію чи капремонт у наступних 2019 та 2020 роках становить 35130,8. Визначення ж остаточного переліку об’єктів, що фінансуватимуться у 2019 - 2020 роках за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та інших субвенцій капітального характеру, здійснюватиметься після виділення району зазначених субвенцій.
Начальник райфінуправління С.Г.Шородок
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту районного бюджету на 2018 рік
Показники соціально-економічного розвитку району на 2018 рік
Головним завданням розвитку району на 2018 рік є забезпечення стабілізації економіки та зростання добробуту і підвищення якості життя населення за рахунок забезпечення позитивних структурних зрушень в економіці.
У результаті виконання поставлених завдань та у межах наявних фінансових можливостей у 2018 році планується досягти:
обсягу реалізації промислової продукції 95000,0 тис.грн.;
збільшення обсягів виробництва валової продукції сільського господарства на 1,5% (484,0 млн.грн);
зростання обсягів експорту товарів на 2,7%;
зростання середньомісячної заробітної плати до 5200 грн.
Формування показників районного бюджету на 2018 рік
Прогнозний обсяг фінансового ресурсу районного бюджету на 2018 рік сформовано з урахуванням вимог діючого Бюджетного та Податкового кодексів України, Закону України „Про Державний бюджет України на 2018 рік”, розпоряджень Кабінету Міністрів України від 23.05.2007 № 308-р „Про схвалення Концепції реформування місцевих бюджетів”, від 08.02.2017 №142 „Про схвалення Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017-2020 роки”, від 14.06.2017 № 411-р „ Про схвалення проекту Основних напрямів бюджетної політики на 2018-2020 роки, показників, надісланих Міністерством фінансів України листами від 01.08.2017 №05110-14-21/20701 та від 04.12.2017 №05110-14-8/33628, розпорядження обласної державної адміністрації від 13.09.2017 № 776-р «Про організацію роботи щодо складання місцевих бюджетів області на 2018 рік», розпорядження районної державної адміністрації від 02.10.2017 № 392 «Про організацію роботи зі складання місцевих бюджетів району на 2018 рік».
На виконання вимог пункту 18 «Прикінцевих та перехідних положень» Бюджетного кодексу України районний бюджет на 2018 рік сформовано із застосуванням програмно-цільового методу бюджетування.
Доходи районного бюджету на 2018 рік
Дохідна частина районного бюджету на 2018 рік розроблена на основі норм чинного Податкового і Бюджетного кодексів України та інших законодавчих актів із врахуванням децентралізації та поліпшення умов ведення бізнесу.
При прогнозуванні дохідної частини районного бюджету на 2017 рік було враховано:
- статистичні показники, які використовуються при розрахунку прогнозних надходжень податків та зборів, зокрема за 2016 рік, очікувані показники соціально-економічного розвитку Глибоцького району за 2017 рік та прогнозні на 2018 рік;
- фактичне виконання дохідної частини бюджету за результатами 2015 - 2016 років та 11 місяців 2017 року;
- розрахунки органів, що контролюють справляння надходжень бюджету.
Доходи районного бюджету на 2017 - 2018 роки
( загальний фонд)
(тис.грн.) | ||||
Назва | Затверджено на 2017 рік | Проект бюджету на 2018 рік | Відхилен-ня + - 2018 до 2017 року | Відхилен- ня у % 2018 до 2017 року |
Доходи, всього | 429142,9 | 535239,7 | +106096,8 | +24,7 |
в т. ч. | ||||
Власні надходження | 19090,3 | 29232,3 | +10142,0 | +53,1 |
Дотації | 61349,8 | 75735,1 | +14385,3 | +23,4 |
Субвенції | 348702,8 | 430172,3 | +81469,5 | +23,4 |
Виходячи із зазначеного, обсяг доходів загального фонду районного бюджету на 2018 рік з урахуванням офіційних трансфертів (дотацій та субвенцій з державного та обласного бюджетів) визначений в сумі535 239 700 грн., що на 106 096 800 грн. (24,7 відсотки) більше, ніж затверджено на 2017 рік., в тому числі :
- обсяг базової дотації у сумі 41 635 100 грн.;
- обсяг додаткової дотації із державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров'я в сумі 34 100 000 грн.;
- субвенції на виплату пільг, субсидії та допомоги сім’ям з дітьми в сумі 258 496 000 грн.;
- субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батьків - вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих сімейних будинках та прийомних сім`ях в сумі 1 282 400 грн.
- освітньої субвенції в сумі 117 440 400 грн.,
- медичної субвенції в сумі 37 292 400 грн.;
- медичної субвенції на цільові видатки на лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет в сумі 1 358 000 грн.;
- із обласного бюджету на виконання заходів із трансплатології в сумі 65 600 грн.;
- субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань в сумі 1 080 900 грн.
- медичної субвенції від Глибоцької селищної громади в сумі 6 425 500 грн.,
- медичної субвенції Волоківської сільської громади в сумі 3 660 900 грн.,
- медичної субвенції Тереблеченської сільської громади в сумі 3 170 200 грн.
Спеціальний фонд складає 5 230 600 грн.
Із 19 сільських бюджетів іншу субвенцію для функціонування установ культури та освіти надано 17 бюджетам на суму 10 738 500 грн.
Обсяг оборотної касової готівки складає 100000 грн.
Без міжбюджетних трансфертів обсяг доходів загального фонду районного бюджету складає 29 232 300 грн. що на 10 142 000 грн. (53,1 відсотків) більше затвердженого плану на 2017 рік.
Згідно зі ст.64 Бюджетного кодексу України з 01.01.2015 до районного бюджету зараховується 60 відсотків податку на доходи фізичних осіб, що справляється на території району. Зважаючи на вищевикладене та прогнозні розрахунки Глибоцького відділення Чернівецької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області, передбачається, що до районного бюджету у 2018 році надійде податку та збору на доходи фізичних осіб у сумі 28 970 000 грн., що на 3 332 800 грн. (13,0 відсотків) більше очікуваних надходжень за 2017 рік.
Прогнозні надходження податку на прибуток підприємств комунальної власності, засновником яких є районна рада, складають 24 000 грн., що на 5 000 грн. більше затвердженого плану на 2017 рік. (за даними ОДПІ).
Прогнозні надходження частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до районного бюджету складають 20 000 грн. (за даними ОДПІ).
Прогнозні надходження адміністративного збору за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань складають 14 000 грн. (за даними сектору з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).
Прогнозні надходження адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень складають 120 000 грн. (за даними сектору з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).
Відповідно до статті 64 Бюджетного кодексу України, орендна плата за користування майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності зараховується до загального фонду районного бюджету, надходження від якої у 2018 році становитимуть 71 100 грн. (згідно договорів оренди).
Орендної плати за водні об’єкти (їх частини), що надаються у користування на умовах оренди районними державними адміністраціями передбачається в сумі 3 200 грн.
Інших надходжень очікується в сумі 10 000 грн.
Спеціальний фонд районного бюджету (без трансфертів) на 2018 рік визначено в сумі 5 230 600 грн., в тому числі:
- власні надходження бюджетних установ – 5 211 100 грн. (99,6 відсотків надходжень спеціального фонду);
- відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва – 19 500 грн. (15 відсотків, що справляється на території району).
Пільг по сплаті податків, зборів (обов’язкових платежів), в частині, що зараховується до районного бюджету, при затвердженні бюджету не передбачено.
Видатки районного бюджету
Загальний обсяг видатків районного бюджету на 2018 рік визначено у сумі 540 470 300 грн., з них обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 535 239 700 грн., видатків спеціального фонду бюджету –5 230 600 грн.
Тенденції росту видаткової частини районного бюджету характеризуються наступними показниками:
тис.грн. | |||||
Код | Назва галузі | Затверджено бюджетом на 2017 рік | Проект бюджету на 2018 рік | Відхилення у сумі 2018 року до 2017 року | Відхилення у % 2018 до 2017 року |
0100 | Державне управлiння | 2175,0 | 2870,0 | +695,0 | +32,0 |
1000 | Освiта | 130402,9 | 193515,8 | +63112,9 | +48,4 |
2000 | Охорона здоров’я | 47790,9 | 56666,5 | +8875,6 | +18,6 |
3000 | Соцiальний захист та соцiальне забезпечення | 231054,8 | 264153,1 | +33098,3 | +14,3 |
4000 | Культура i мистецтво | 4896,0 | 4868,5 | -27,5 | -0,6 |
5000 | Фiзична культура i спорт | 1870,8 | 2787,3 | +916,5 | +49,0 |
7200 | Засоби масової iнформацiї | 0 | 0 | - | - |
Інші видатки | 361 | 0 | -361,0 | -100,0 | |
8000 | Резервний фонд | 70,0 | 70,0 | +0 | 0 |
9000 | Міжбюджетні трансферти | 10521,5 | 10808,5 | +287,0 | +2,7 |
Всього | 429142,9 | 535239,7 | +106096,8 | +24,7 |
При плануванні видатків районного бюджету на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери враховано розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня – 3 723 гривень та розмір посадового окладу (тарифної ставки) працівника першого тарифного розряду ЄТС з 1 січня – 1 762 гривень.
Розподіл видатків між головними розпорядниками коштів районного бюджету
Районній раді на 2018 рік передбачені видатки в загальній сумі 2 920 000 грн.
За бюджетною програмою „Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів ” передбачено видатки загального фонду в сумі 2 600 000 грн., що більше від затверджених видатків на 2016 рік на 425 000 596 100 грн., або на 19,5 відсотків. В загальній сумі видатків передбачено кошти на заробітну плату з нарахуваннями в сумі 2 501 000 грн., для проведення розрахунків за комунальні послуги та енергоносії – 82 000 грн., а також на інші видатки з поточного утримання 17 000 грн.
Крім цього, за бюджетною програмою «'Надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість» передбачено кошти в сумі 50 000 грн.
За бюджетною програмою „'Інша діяльність у сфері державного управління ” передбачено 270 000 грн. на виконання заходів:
- районної програми розвитку місцевого самоврядування району та забезпечення повноважень щодо управління комунальним майном на 2018 -2019 роки в сумі 150 000 грн.;
- для збереження архівних фондів Глибоцького районного трудового архіву в сумі 120 000 грн.
Районній державній адміністрації на 2018 рік передбачені видатки в сумі58 184 800 грн., зокрема:
За бюджетною програмою „Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню ” на 2017 рік передбачено по загальному фонду видатки в обсязі 46 646 700 грн., що на 14 950 700 грн. більше ніж передбачалось по бюджету на 2017 рік.
За бюджетною програмою „ Амбулаторно-поліклінічна допомога населенню, крім первинної медичної допомоги ” на першу половину 2018 року передбачені видатки в обсязі 6 175 336 грн., що на 6 054 164 грн. менше ніж передбачалось по бюджету на 2017 рік.
За бюджетною програмою „ Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги ” на перше півріччя 2018 року передбачені видатки в сумі 721 480 грн., що на 694 320 грн. менше ніж передбачалось по бюджету на 2017 рік
За бюджетною програмою „ Первинна медична допомога населенню, що надається фельдшерськими, фельдшерсько-акушерськими пунктами ” на перше півріччя 2018 року враховані видатки в сумі 618 484 грн., що на 616 816 грн. менше ніж передбачалось по бюджету на 2017 рік
По програмі «Інші програми, заклади та заходи в галузі охорони здоров’я» передбачено :
- на підпрограму забезпечення пільгового зубопротезування та інші заходи в галузі охорони здоров’я в сумі 140 000 грн.
- на підпрограму для забезпечення виконання заходів із трансплатології враховані видатки в загальній сумі 65 600 грн.
На програму «'Програми і централізовані заходи у галузі охорони здоров`я» передбачено :
- на підпрограму „Забезпечення централізованих заходів з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет ” – передбачено кошти в сумі 1 358 000 грн. для придбання медикаментів на забезпечення хворих на цукровий та нецукровий діабет.
- на підпрограму «'Відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань» передбачено кошти в сумі 1 080 900 грн.
За бюджетною програмою „'Здійснення соціальної роботи з вразливими категоріями населення” затвердженого видатки на:
- підпрограму „'Утримання та забезпечення діяльності центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді” в сумі 378 800 грн., що на 49 800 грн. більше ніж передбачалось у 2017 році.
На програму « Реалізація державної політики у молодіжній сфері» затверджено видатки на :
- на підпрограму "Здійснення заходів та реалізація проектів на виконання Державної цільової соціальної програми `Молодь України`” на 2018 рік передбачено видатки по загальному фонду в сумі 10 000 грн. За рахунок цих коштів забезпечуватиметься проведення різноманітних заходів (засідання, тренінги з представниками влади та молодіжних громадських організацій, науково-практичні семінари, конференції, круглі столи тощо), спрямованих на реалізацію молодіжної політики та підтримку талановитої молоді, залучення молоді до активної участі в соціальному житті та пропаганду здорового способу життя.. Дані видатки заплановані на рівні минулих років.
Для забезпечення розвитку олімпійських та неолімпійських видів спорту у проекті районного бюджету на 2018 рік за бюджетною програмою „Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань ” передбачаються видатки в сумі 17 000 грн. на проведення регіональних змагань, оплата витрат, пов’язаних з участю спортсменів в цих змаганнях. Дані видатки заплановані на рівні минулих років.
За бюджетною програмою „Фінансова підтримка дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств» передбачено видатки в сумі 749 100 грн. утримання тренерів та інших працівників та проведення регіональних змагань громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості „Колос”, оплата витрат, пов’язаних з участю спортсменів в цих змаганнях, а також виплата винагород спортсменам, які посіли призові місця у всеукраїнських змаганнях з олімпійських та не олімпійських видів спорту та їх тренерам. Дані видатки більші в порівнянні з минулим бюджетом на 84 600 грн.
За бюджетною програмою „Фінансова підтримка регіональних осередків Всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств для проведення навчально-тренувальної та спортивної роботи» передбачено видатки в сумі 12 000 грн. на проведення регіональних змагань громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості „Колос”, оплата витрат, пов’язаних з участю спортсменів в цих змаганнях, а також виплата винагород спортсменам, які посіли призові місця у всеукраїнських змаганнях з олімпійських та не олімпійських видів спорту та їх тренерам. Дані видатки заплановані на рівні минулих років.
За бюджетною програмою „Фінансова підтримка на утримання місцевих осередків (рад) всеукраїнських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості" передбачено видатки на 2018 рік в сумі 282 000 грн., що на 12 800 грн. більше в порівнянні з минулим роком.
За програмою „Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету” передбачено фінансування :
- на Районну програму сприяння органам виконавчої влади по виконанню ними повноважень, делегованих Глибоцькою районною державною адміністрацією на 2016-2018 роки передбачено видатки в сумі 20 000 грн.;
- на районну програму впровадження державної політики органами влади у Глибоцькому районі на 2018-2019 роки передбачено видатки в сумі 50 000 грн.
Управлінню освіти і науки райдержадміністрації передбачено видатки в загальній сумі 192 659 400 грн. Обсяг видатків загального фонду збільшено порівняно з показниками 2017 року на 62 259 500 грн., або на 47,7 відсотка.
За бюджетною програмою «Дошкільна освіта» на 2018 рік передбачені видатки в обсязі 20 098 100 грн., що 7 652 200 грн. більше в порівнянні з минулим роком. На утримання з районного бюджету перейшли Старововчинецький, Стерченський, Сучевенський, Просіцький дитячі дошкільні установи. Кількість вихованців в установах складає 983, видатки на утримання однієї дитини в дитячій дошкільній установі складає 20 446 грн.
За бюджетною програмою «Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т. ч. школою-дитячим садом, інтернат при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами » на 2018 рік передбачені видатки в обсязі 160 597 100 грн., що на 50 474 900 грн. більше в порівнянні з бюджетом 2017 року. Кількість учнів які навчаються у загальноосвітніх закладах складає 6 561, видатки на утримання одного учня складають 24 478 грн.
За бюджетною програмою «Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми» на 2018 рік передбачені видатки в сумі 4 965 400 грн., що на 2 000 100 грн. більше в порівнянні з минулим роком. У 2018 році надання позашкільної освіти буде здійснюватись у двох навчальних закладах. Гурткова робота в цих закладах здійснюється за наступними напрямами: науково-технічний; еколого-натуралістичний; туристично-краєзнавчий; фізкультурно-спортивний; художньо-естетичний. Кількість учнів які навчаються у позашкільних закладах складає 2 287 , видатки на утримання одного учня складають 2 171 грн.
За бюджетною програмою «Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів » на 2018 рік передбачено видатки по загальному фонду в обсязі 1 612 700 грн., що на 480 100 грн. більше в порівнянні з бюджетом 2017 року.
За бюджетною програмою «Інші програми, заклади та заходи у сфері освіти» на 2018 рік передбачено видатки по загальному фонду в обсязі 3 498 600 грн., що на 896 800 грн. більше в порівнянні з 2017 роком.
За бюджетною програмою «Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи)» на 2018 рік передбачено видатки по загальному фонду в обсязі 160 000 тис. грн., що на 39 000 грн. менше в порівнянні з бюджетом 2017 року.
За бюджетною програмою «Утримання та навчально-тренувальна робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл» на 2018 рік передбачено видатки в сумі 1 727 500 грн., що на 819 400 грн. більше в порівнянні з бюджетом 2017 року. Кількість учнів які навчаються у дитячо-юнацьких спортивних школах складає 649, видатки на утримання одного учня складають 2 662 грн.
Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації передбачено видатки в загальній сумі 231 576 900 грн., що на 48 467 100грн. більше, ніж передбачалось по бюджету на 2016 рік.
За бюджетною програмою на „Надання допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, тимчасової допомоги дітям ” заплановані кошти в сумі 172 224 600 грн., що більше на 18 533 200 грн., або на 10,8 %, ніж передбачено на 2017 рік.
За бюджетною програмою „Надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачанні і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот” передбачені кошти на 2018 рік в сумі 50 400 200 грн., що більше на 9 997 600 грн., або на 24,7 %, ніж річний план 2017 року.
За бюджетною програмою „Надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу” передбачені кошти в сумі 17 338 000 грн., що більше на 4 102 400 грн., або на 40,0 %, ніж річний план 2017 року.
За бюджетною програмою „ Забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках, у тому числі сімейного типу, прийомних сім'ях, сім’ях патронатного вихователя” передбачені кошти в сумі 1 282 400 грн., що більше на 172 300 грн., або на 15,5%, ніж річний план 2017 року.
За бюджетною підпрограмою „Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку,особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги” передбачені кошти в сумі 70 000 грн., що більше на 16 000 грн., або на 29,6%, в порівнянні з бюджетом 2017 року.
За бюджетною підпрограмою „Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення ” передбачені кошти в сумі 170 000 грн., що дасть можливість за результатами комісії по розгляду звернень громадян району надавати допомогу малозабезпеченим верствам населення, учасникам антитерористичної операції (учасникам бойових дій) та членам їх сімей, бійцям-добровольцям.
За бюджетною підпрограмою„Надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) на оплату житлово-комунальних послуг” передбачені кошти в сумі 5 000 грн.(надання пільг реабілітованим та бійцям-добровольцям).
Відділу культури і туризму райдержадміністрації передбачено видатки в сумі 5 830 000 грн., що на 934 000 грн. більше ніж планувалось по бюджету на 2017 рік.
За бюджетною програмою «Забезпечення діяльності бібліотек» передбачено видатки в обсязі 1 572 500 грн., що на 167 100 грн. більше в порівнянні з бюджетом 2016 року.
За бюджетною програмою «Забезпечення діяльності музеїв і виставок» передбачено видатки в обсязі 255 200 грн., або на 73 700 грн. більше в порівнянні з бюджетом 2017 року.
За бюджетною програмою «Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів та інші клубних закладів» передбачено видатки в сумі 1 194 600 грн. , що на 200 000 грн. більше бюджету 2017 року.
За бюджетною програмою «Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними)» передбачено видатки в сумі 1 461 500 грн., що на 277 500 грн. більше бюджету 2017 року. Кількість учнів які навчаються у школах естетичного виховання дітей складає 124, видатки на утримання одного учня складають 11 786 грн.
За бюджетною програмою «Фінансова підтримка кінематографії» передбачено видатки в сумі 80 000 грн., або на 4 000 грн. менше чим планувалось у 2017 році.
За бюджетною програмою «Інші заклади і заходи в галузі культури і мистецтва» передбачено видатки в загальній сумі 1 266 200 грн., що на 223 200 більше чим передбачалось по бюджету на 2017 рік.
Фінансовому управлінню Глибоцької райдержадміністрації (в частині міжбюджетних трансфертів, резервного фонду) за бюджетною програмою «Резервний фонд» заплановано видатки в сумі 70 000 грн., або на рівні 2017 року.
Крім того, передбачається надання субвенцій сільським радам для фінансування установ освіти та культури в сумі 10 738 500 грн., або на 217 000 грн. більше ніж планувалось по бюджету 2017 року.
Взаємовідносини між районним бюджетом та сільськими бюджетами
На виконання частини четвертої статті 21 Бюджетного кодексу України з метою запровадження середньострокового бюджетного планування розроблено Прогноз районного бюджету на 2019-2020 роки, що додається.
Начальник райфінуправління С.Г.Шородок
Додаток 1 | |||||
до рішення районної ради | |||||
"Про районний бюджет на 2018 рік" | |||||
Доходи районного бюджету на 2018 рік | |||||
(грн.) | |||||
Код | Найменування згідно з класифікацією доходів бюджету | Всього | Загальний фонд | Спеціальний фонд | |
Всього | в т.ч. бюджет розвитку | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
10000000 | Податкові надходження | 28994000 | 28994000 | 0 | 0 |
11000000 | Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості | 28994000 | 28994000 | 0 | 0 |
11010000 | Податок та збір на доходи фізичних осіб | 28970000 | 28970000 | 0 | 0 |
11010100 | Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати | 26250000 | 26250000 | 0 | 0 |
11010200 | Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами | 980000 | 980000 | 0 | 0 |
11010400 | Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата | 1150000 | 1150000 | 0 | 0 |
11010500 | Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування | 590000 | 590000 | 0 | 0 |
11020000 | Податок на прибуток підприємств | 24000 | 24000 | 0 | 0 |
11020200 | Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності | 24000 | 24000 | 0 | 0 |
20000000 | Неподаткові надходження | 5468900 | 238300 | 5230600 | 0 |
21000000 | Доходи від власності та підприємницької діяльності | 39500 | 20000 | 19500 | 0 |
21010000 | Частина чистого прибутку (доходу) державних або комунальних унітарних підприємств та їх об`єднань, що вилучається до відповідного бюджету, та дивіденди (дохід), нараховані на акції (частки, паї) господарських товариств, у статутних капіталах яких є держав | 20000 | 20000 | 0 | 0 |
21010300 | Частина чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об`єднань, що вилучається до відповідного місцевого бюджету | 20000 | 20000 | 0 | 0 |
21110000 | Надходження коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва | 19500 | 0 | 19500 | 0 |
22000000 | Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності | 208300 | 208300 | 0 | 0 |
22010000 | Плата за надання адміністративних послуг | 134000 | 134000 | 0 | 0 |
22010300 | Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань | 14000 | 14000 | 0 | 0 |
22012600 | Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень | 120000 | 120000 | 0 | 0 |
22080000 | Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим державним майном | 71100 | 71100 | 0 | 0 |
22080400 | Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності | 71100 | 71100 | 0 | 0 |
22130000 | Орендна плата за водні об`єкти (їх частини), що надаються в користування на умовах оренди Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, районними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, місцевими радами | 3200 | 3200 | 0 | 0 |
24000000 | Інші неподаткові надходження | 10000 | 10000 | 0 | 0 |
24060000 | Інші надходження | 10000 | 10000 | 0 | 0 |
24060300 | Інші надходження | 10000 | 10000 | 0 | 0 |
25000000 | Власні надходження бюджетних установ | 5211100 | 0 | 5211100 | 0 |
25010000 | Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством | 5013600 | 0 | 5013600 | 0 |
25010100 | Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю | 4860500 | 0 | 4860500 | 0 |
25010300 | Плата за оренду майна бюджетних установ | 153100 | 0 | 153100 | 0 |
25020000 | Інші джерела власних надходжень бюджетних установ | 197500 | 0 | 197500 | 0 |
25020100 | Благодійні внески, гранти та дарунки | 170500 | 0 | 170500 | 0 |
25020200 | Кошти, що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів, у тому числі заходів з відчуження для суспільних потреб земельних ділянок та розміщених на них інших об`єктів | 27000 | 0 | 27000 | 0 |
РАЗОМ ДОХОДІВ | 34462900 | 29232300 | 5230600 | 0 | |
40000000 | Офіційні трансферти | 506007400 | 506007400 | 0 | 0 |
41000000 | Від органів державного управління | 506007400 | 506007400 | 0 | 0 |
41020000 | Дотації | 75735100 | 75735100 | 0 | 0 |
41020100 | Базова дотація | 41635100 | 41635100 | 0 | 0 |
41020200 | Додаткова дотація з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я | 34100000 | 34100000 | 0 | 0 |
41030000 | Субвенції | 430272300 | 430272300 | 0 | 0 |
41030600 | Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам, тимчасової державної допомоги дітям та допомоги по догляду за інвалідами I чи II групи внаслідок психічн | 190757800 | 190757800 | 0 | 0 |
41030800 | Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових тери | 50400200 | 50400200 | 0 | 0 |
41031000 | Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу | 17338000 | 17338000 | 0 | 0 |
41033600 | Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань | 1080900 | 1080900 | 0 | 0 |
41033900 | Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам | 117440400 | 117440400 | 0 | 0 |
41034200 | Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам | 51907000 | 51907000 | 0 | 0 |
41035000 | Інші субвенції | 65600 | 65600 | 0 | 0 |
41035800 | Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих | 1282400 | 1282400 | 0 | 0 |
ВСЬОГО ДОХОДІВ | 540470300 | 535239700 | 5230600 | 0 | |
Керуючий справами районної ради | Шмідт М.Д. | ||||
РОЗПОДІЛ | |||||||||||||||
видатків районного бюджету на 2018 рік | |||||||||||||||
(грн.) | |||||||||||||||
Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів1 | Код ТПКВКМБ / ТКВКБМС2 | Код ФКВКБ3 | Найменування головного розпорядника, відповідального виконавця, бюджетної програми або напряму видатків згідно з типовою відомчою / ТПКВКМБ / ТКВКБМС | Загальний фонд | Спеціальний фонд | РАЗОМ | |||||||||
Всього | видатки споживання | з них | видатки розвитку | Всього | видатки споживання | з них | видатки розвитку | з них | |||||||
оплата праці | комунальні послуги та енергоносії | оплата праці | комунальні послуги та енергоносії | бюджет розвитку | |||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
0100000 | Глибоцька районна рада | 2920000 | 2920000 | 2050000 | 82000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2920000 | ||
0110000 | Глибоцька районна рада | 2920000 | 2920000 | 2050000 | 82000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2920000 | ||
0110150 | 0150 | 0111 | Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад | 2600000 | 2600000 | 2050000 | 82000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2600000 |
0110180 | 0180 | 0133 | Інша діяльність у сфері державного управління | 270000 | 270000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 270000 |
0113180 | 3180 | Соціальний захист ветеранів війни та праці | 50000 | 50000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50000 | |
0113182 | 3192 | 1030 | Надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів і осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість | 50000 | 50000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50000 |
0200000 | Глибоцька районна державна адміністрація | 58185100 | 58185100 | 292500 | 2000 | 0 | 706100 | 657000 | 0 | 0 | 49100 | 0 | 58891200 | ||
0210000 | Глибоцька державна адміністрація | 58185100 | 58185100 | 292500 | 2000 | 0 | 706100 | 657000 | 0 | 0 | 49100 | 0 | 58891200 | ||
0212010 | 2010 | 0731 | Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню | 46506700 | 46506700 | 0 | 0 | 0 | 660000 | 630000 | 0 | 0 | 30000 | 0 | 47166700 |
0212080 | 2080 | 0721 | Амбулаторно-поліклінічна допомога населенню, крім первинної медичної допомоги | 6175336 | 6175336 | 0 | 0 | 0 | 46100 | 27000 | 0 | 0 | 19100 | 0 | 6221436 |
0212110 | 2110 | Первинна медична допомога населенню | 1339964 | 1339964 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1339964 | |
0212111 | 2111 | 0726 | Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги | 721480 | 721480 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 721480 |
0212112 | 2112 | 0725 | Первинна медична допомога населенню, що надається фельдшерськими, фельдшерсько-акушерськими пунктами | 618484 | 618484 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 618484 |
0212140 | 2140 | Програми і централізовані заходи у галузі охорони здоров`я | 2438900 | 2438900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2438900 | |
0212144 | 2144 | 0763 | Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет | 1358000 | 1358000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1358000 |
0212146 | 2146 | 0763 | Відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань | 1080900 | 1080900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1080900 |
0212150 | 2150 | 0763 | Інші програми, заклади та заходи у сфері охорони здоров`я | 205600 | 205600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 205600 |
0212152 | 2152 | 0763 | Інші програми, заклади та заходи у сфері охорони здоров`я | 205600 | 205600 | 205600 | |||||||||
0213120 | 3120 | Здійснення соціальної роботи з вразливими категоріями населення | 378800 | 378800 | 292500 | 2000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 378800 | |
0213121 | 3121 | 1040 | Утримання та забезпечення діяльності центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді | 378800 | 378800 | 292500 | 2000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 378800 |
0213130 | 3130 | Реалізація державної політики у молодіжній сфері | 10000 | 10000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10000 | |
0213131 | 3131 | 1040 | Здійснення заходів та реалізація проектів на виконання Державної цільової соціальної програми `Молодь України` | 10000 | 10000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10000 |
0215010 | 5010 | Проведення спортивної роботи в регіоні | 17000 | 17000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17000 | |
0215011 | 5011 | 0810 | Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту | 17000 | 17000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17000 |
0215030 | 5030 | Розвиток дитячо-юнацького та резервного спорту | 749100 | 749100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 749100 | |
0215032 | 5032 | 0810 | Фінансова підтримка дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств | 749100 | 749100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 749100 |
0215050 | 5050 | Підтримка фізкультурно-спортивного руху | 293700 | 293700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 293700 | |
0215051 | 5051 | 0810 | Фінансова підтримка регіональних всеукраїнських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості для проведення навчально-тренувальної та спортивної роботи | 12000 | 12000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12000 |
0215053 | 5053 | 0810 | Фінансова підтримка на утримання місцевих осередків (рад) всеукраїнських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості | 281700 | 281700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 281700 |
0219800 | 9800 | 0180 | Субвенція з місцевого бюджету державному бюджету | 70000 | 70000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 70000 |
0600000 | Управління освіти Глибоцької райдержадміністрації | 192659400 | 192659400 | 145858200 | 8502400 | 0 | 4161600 | 4141600 | 422000 | 952600 | 20000 | 0 | 196821000 | ||
0610000 | Управління освіти Глибоцької райдержадміністрації | 192659400 | 192659400 | 145858200 | 8502400 | 0 | 4161600 | 4141600 | 422000 | 952600 | 20000 | 0 | 196821000 | ||
0611010 | 1010 | 0910 | Надання дошкільної освіти | 20098100 | 20098100 | 13795700 | 1533100 | 0 | 917000 | 917000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 21015100 |
0611020 | 1020 | 0921 | Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами | 160597100 | 160597100 | 123196500 | 6686000 | 0 | 3220600 | 3200600 | 420000 | 952600 | 20000 | 0 | 163817700 |
0611090 | 1090 | 0960 | Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми | 4965400 | 4965400 | 3811400 | 65500 | 0 | 24000 | 24000 | 2000 | 0 | 0 | 0 | 4989400 |
0611150 | 1150 | 0990 | Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів | 1612700 | 1612700 | 1142200 | 98300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1612700 |
0611160 | 1160 | 0990 | Інші програми, заклади та заходи у сфері освіти | 3498600 | 3498600 | 2616900 | 57500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3498600 |
0611161 | 1161 | 0990 | Забезпечення діяльності інших закладів в сфері освіти | 3498600 | 3498600 | 2616900 | 57500 | 3498600 | |||||||
0613140 | 3140 | 1040 | Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) | 160000 | 160000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 160000 |
0615030 | 5030 | Розвиток дитячо-юнацького та резервного спорту | 1727500 | 1727500 | 1295500 | 62000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1727500 | |
0615031 | 5031 | 0810 | Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл | 1727500 | 1727500 | 1295500 | 62000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1727500 |
0800000 | Управління праці та соціального захисту населення Глибоцької райдержадміністрації | 264836700 | 264836700 | 3800000 | 25000 | 0 | 65000 | 65000 | 0 | 10000 | 0 | 0 | 264901700 | ||
0810000 | Орган з питань праці та соціального захисту населення | 264836700 | 264836700 | 3800000 | 25000 | 0 | 65000 | 65000 | 0 | 10000 | 0 | 0 | 264901700 | ||
0811060 | 1060 | 0910 | Забезпечення належних умов для виховання та розвитку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, в дитячих будинках, у тому числі сімейного типу, прийомних сім’ях, сім’ях патронатного вихователя | 1282400 | 1282400 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1282400 |
0813010 | 3010 | Надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот | 50400200 | 50400200 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50400200 | |
0813011 | 3011 | 1030 | Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства | 4100000 | 4100000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4100000 |
0813012 | 3012 | 1060 | Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг | 46300200 | 46300200 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 46300200 |
0813020 | 3020 | Надання пільг та субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу | 17338000 | 17338000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17338000 | |
0813021 | 3021 | 1030 | Надання пільг на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу окремим категоріям громадян відповідно до законодавства | 2782200 | 2782200 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2782200 |
0813022 | 3022 | 1060 | Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу | 14555800 | 14555800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14555800 |
0813040 | 3040 | Надання допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, тимчасової допомоги дітям | 190757800 | 190757800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 190757800 | |
0813041 | 3041 | 1040 | Надання допомоги у зв`язку з вагітністю і пологами | 1400000 | 1400000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1400000 |
813042 | 3042 | 1040 | Надання допомоги при усиновленні дитини | 103200 | 103200 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 103200 |
0813043 | 3043 | 1040 | Надання допомоги при народженні дитини | 65000000 | 65000000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 65000000 |
0813044 | 3044 | 1040 | Надання допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування | 2100000 | 2100000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2100000 |
0813045 | 3045 | 1040 | Надання допомоги на дітей одиноким матерям | 7200000 | 7200000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7200000 |
0813046 | 3046 | 1040 | Надання тимчасової державної допомоги дітям | 220000 | 220000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 220000 |
0813047 | 3047 | 1040 | Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям | 86134600 | 86134600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 86134600 |
0813080 | 3080 | Надання допомоги особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, особам, які не мають права на пенсію, непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю І групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку | 28600000 | 28600000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28600000 | |
0813081 | 3081 | 1010 | Надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю | 18050000 | 18050000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18050000 |
0813082 | 3082 | 1010 | Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, державної соціальної допомоги на догляд | 3100000 | 3100000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3100000 |
0813083 | 3083 | 1010 | Надання допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу | 3600000 | 3600000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3600000 |
0813084 | 3084 | 1010 | Надання тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату | 3200000 | 3200000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3200000 |
0813085 | 3085 | 1010 | Надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку | 650000 | 650000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 650000 |
0813100 | 3100 | Надання соціальних та реабілітаційних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю в установах соціального обслуговування | 4888300 | 4888300 | 3800000 | 25000 | 0 | 65000 | 65000 | 0 | 10000 | 0 | 0 | 4953300 | |
0813104 | 3104 | 1020 | Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв`язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю | 4813300 | 4813300 | 3800000 | 25000 | 0 | 65000 | 65000 | 0 | 10000 | 0 | 0 | 4878300 |
0813160 | 3160 | 1010 | Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги | 70000 | 70000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 70000 |
0813180 | 3180 | 1060 | Надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи), на оплату житлово-комунальних послуг | 5000 | 5000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5000 |
0813242 | 3242 | 1090 | Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення | 170000 | 170000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 170000 |
1000000 | Відділ культури і туризму Глибоцької райдержадміністраціі | 5830000 | 5830000 | 4425700 | 226100 | 0 | 278400 | 276460 | 196200 | 15000 | 1940 | 0 | 6108400 | ||
1010000 | Відділ культури і туризму райдержадміністраціі | 5830000 | 5830000 | 4425700 | 226100 | 0 | 278400 | 276460 | 196200 | 15000 | 1940 | 0 | 6108400 | ||
1011100 | 1100 | 0960 | Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими) | 1461500 | 1461500 | 1167800 | 17200 | 0 | 90000 | 90000 | 73800 | 0 | 0 | 0 | 1551500 |
1014030 | 4030 | 0824 | Забезпечення діяльності бібліотек | 1572500 | 1572500 | 1213700 | 42000 | 0 | 4800 | 2860 | 0 | 0 | 1940 | 0 | 1577300 |
1014040 | 4040 | 0824 | Забезпечення діяльності музеїв i виставок | 255200 | 255200 | 170700 | 41800 | 0 | 700 | 700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 255900 |
1014060 | 4060 | 0828 | Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів | 1194600 | 1194600 | 877900 | 105600 | 0 | 182900 | 182900 | 122400 | 15000 | 0 | 0 | 1377500 |
1014070 | 4070 | 0823 | Фінансова підтримка кінематографії | 80000 | 80000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 80000 |
1014080 | 4080 | 0829 | Інші заклади та заходи в галузі культури і мистецтва | 1266200 | 1266200 | 995600 | 19500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1266200 |
2400000 | Управління агропромислового комплексу та економічного розвитку Глиьоцької райдержадміністрації | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19500 | 19500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19500 | ||
2410000 | Орган з питань агропромислового комплексу, сільського господарства та продовольства (Міністерство агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим, управління (головне управління) сільського господарства і продовольства обласної (Київської, Сева | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19500 | 19500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19500 | ||
2418310 | 8310 | Запобігання та ліквідація забруднення навколишнього природного середовища | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19500 | 19500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19500 | |
2418311 | 8311 | 0511 | Охорона та раціональне використання природних ресурсів | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19500 | 19500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 19500 |
3700000 | Фінансове управління Глибоцької райдержадміністрації ( в частині міжбюджетних трансфертів, резервного фонду) | 10808500 | 10738500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10808500 | ||
3710000 | Фінансове управління Глибоцької райдержадміністрації ( в частині міжбюджетних трансфертів, резервного фонду) | 10808500 | 10738500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10808500 | ||
3718700 | 8700 | 0133 | Резервний фонд | 70000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 70000 |
3719770 | 9770 | 0180 | Інші субвенції з місцевого бюджету | 10738500 | 10738500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10738500 |
Всього | 535239700 | 535169700 | 156426400 | 8837500 | 0 | 5230600 | 5159560 | 618200 | 977600 | 71040 | 0 | 540470300 | |||
Керуючий справами районної ради | Шмідт М.Д. | ||||||||||||||
Додаток № 3 до рішення районної ради "Про районний бюджету на 2018 рік"" від 22.12.2017 року №______ |
|||||||||
Міжбюджетні трансферти з районного бюджету місцевим/державному бюджетам на 2018 рік | |||||||||
грн. | |||||||||
Код бюджету | Назва місцевого бюджету адміністративно-територіальної одиниці | Дотації з районного бюджету | Субвенції з районного бюджету | ||||||
Субвенція загального фонду на : | Субвенція спеціального фонду на: | ||||||||
Всього | на установи освіти | на установи культури | утримання обєктів спільного користування | … | … | ||||
24303501000 | Багринiвка | 1010000 | 762100 | 247900 | |||||
24303502000 | Валя Кузьмiн | ||||||||
24303503000 | Синівці | ||||||||
24303504000 | Волока | ||||||||
24303505000 | Димка | 386400 | 386400 | ||||||
24303506000 | Йорданешти | ||||||||
24303507000 | Кам'янка | 363400 | 363400 | ||||||
24303508000 | Купка | 277900 | 277900 | ||||||
24303509000 | Карапчiв | ||||||||
24303510000 | Коровiя | 1348300 | 1282800 | 65500 | |||||
24303511000 | Корчiвцi | 207200 | 207200 | ||||||
24303512000 | Луковиця | 210300 | 210300 | ||||||
24303513000 | Михайлівка | ||||||||
24303514000 | Молодiя | 324700 | 324700 | ||||||
24303515000 | Опришени | 528700 | 528700 | ||||||
24303516000 | Станiвцi | 253300 | 253300 | ||||||
24303517000 | Сучевени | 535500 | 535500 | ||||||
24303518000 | Ст.Вовчинець | 467600 | 467600 | ||||||
24303519000 | Стерча | 192200 | 192200 | ||||||
24303520000 | Тереблече | ||||||||
24303521000 | Тарашани | 1860300 | 1425800 | 434500 | |||||
24303522000 | Турятка | 662400 | 662400 | ||||||
24303523000 | Чагор | 1703200 | 1429300 | 273900 | |||||
24303524000 | Черепкiвка | 407100 | 407100 | ||||||
24303401000 | Глибока | ||||||||
Обласний бюджет | |||||||||
Всього | 10738500 | 4900000 | 5838500 | ||||||
Керуючий справами районної ради М.Д.Шмідт | |||||||||
Додаток 4 | |||||||
до рішення районної ради | |||||||
"" Про районний бюджет на 2018 рік" від 22.12.2017 року № _____ | |||||||
Перелік місцевих (регіональних) програм, які фінансувалися за рахунок коштів районного бюджету у 2018 році |
|||||||
грн. | |||||||
Код програмної класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету2 | Код тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевого бюджету | Код функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету | Найменування згідно з типовою відомчою/типовою програмною3/тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевого бюджету |
Найменування місцевої (регіональної) програми | Загальний фонд | Спеціальний фонд | Разом загальний та спеціальний фонди |
0100000 | Районна рада (головний розпорядник) | ||||||
0110000 | Районна рада (відповідальний виконавець) | ||||||
0113182 | 318/2 | 1030 | 'Надання фінансової підтримки громадським організаціям інвалідів і ветеранів, діяльність яких має соціальну спрямованість | Програма підтримки діяльності районної організації ветеранів на 2018 -2019 роки | 5000 | 5000 | |
0110180 | 0180 | 0133 | Інша діяльність у сфері державного управління | Програма розвитку місцевого самоврядування району та забезпечення повноважень щодо управління комунальним майном на 2018 -2019 роки | 150000 | 150000 | |
0110180 | 180 | 0133 | Інша діяльність у сфері державного управління | Програма розвитку архівної справи на 2015-2018 роки | 120000 | 120000 | |
0200000 | Районна державна адміністрація (головний розпорядник) | 0 | |||||
0210000 | Районна державна адміністрація (головний розпорядник) | 0 | |||||
0219800 | 9800 | 0180 | Субвенція місцевим бюджетам на виконання програм соціально-економічного розвитку | Районна програма сприяння органам виконавчої влади по виконанню ними повноважень, делегованих Глибоцькою районною державною адміністрацією на 2016-2018 роки | 20000 | 20000 | |
0219800 | 9800 | 0180 | Субвенція місцевим бюджетам на виконання програм соціально-економічного розвитку | Районна програма впровадження державної політики органами влади у Глибоцькому районі на 2018-2019 роки | 50000 | 50000 | |
0800000 | Управління праці та соціального зазисту населення (головний розпорядник) | 0 | |||||
0810000 | Управління праці та соціального зазисту населення (відповідальний виконавець) | 0 | |||||
0813170 | 3170 | 3160 | Інші заклади і заходи | Районна Комлексна Програма соціальної підтримки малозабезпечених верств населення "Турбота" на 2016 -2021 роки | 170000 | 170000 | |
Всього | 515000 | 0 | 515000 | ||||
Керуючий справами районної ради | М.Д.Шмідт |
Додаток № 5 | ||||||||
до рішення районної ради | ||||||||
"Про районний бюджет на 2018 рік" | ||||||||
від 22.12.2017 року №___ | ||||||||
Відомча класифікація видатків районного бюджету | ||||||||
Код | Назва | |||||||
01 | Районна рада | |||||||
02 | Районна державна адміністрація | |||||||
06 | Управління освіти райдержадміністрації | |||||||
08 | Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації | |||||||
10 | Відділ культури і туризму райдержадміністрації | |||||||
24 | Управління агропромислового розвитку | |||||||
37 | Фінансове управління райдержадміністрації | |||||||
Керуючий справами районної ради | М.Д.Шмідт | |||||||
Додаток №6
до рішення районної ради
«Про районний бюджет на 2018 рік»
від 22.12.2017 року № ____
ФОРМУЛА,
згідно з якою надано іншу субвенцію сільським радам
у 2018 році
В=Во+Вк
де В – всього видатків, що надаються місцевим бюджетам у вигляді іншої субвенції;
Во- видатки на дитячі дошкільні установи;
Вк – видатки на бібліотеки та клуби.
Во=Вз/п+Вх+Ве/н+Вг
Вз/п = місячний фонд оплати праці з нарахуваннями станом на 01.09.2017 року по ДДУ помножено на коефіцієнт підвищення 1,101 та помножено на 12 місяців.
Вх= кошти заплановані на харчування в день на одну дитину помножено на 160 днів та помножено на кількість дітей в дитячій дошкільній установі по даним статистики станом на 01.01.2017 року.
Кошти на харчування дитини в день заплановані в сумі 9 грн., що складає 60 % видатків на харчування, які оплачує бюджет.
Ве/н - видатки на оплату енергоносіїв передбачені по потребі з урахування індексу інфляції, а саме :
кількість спожитих енергоносіїв за 2017 рік помножено на індекс інфляції і помножено на ціну;
Вг – видатки на господарські цілі заплановані з урахування кількості дітей згідно даних статистики в розмірі 200 грн. на дитину в рік.
Вк=Вб+Вк
Вб - видатки на сільські бібліотеки;
Вк – видатки на сільські клуби та будинки культури
Вб= Вз/п+Ве/нВг
Вз/п = місячний фонд оплати праці з нарахуваннями по бібліотеці станом на 01.01.2017 року помножено на коефіцієнт підвищення 1,101 та помножено на 12 місяців.
Ве/н - видатки на оплату енергоносіїв передбачені по потребі з урахування індексу інфляції; а саме :
кількість спожитих енергоносіїв за 2017 рік помножено на індекс інфляції і помножено на ціну;
Вг – видатки на господарські цілі заплановані в залежності від кількості жителів та помножено на 0,3 грн.
Вк= Вз/п+Ве/нВг
Вз/п = місячний фонд оплати праці з нарахуваннями по сільських клубах та будинках культури станом на 01.01.2017 року помножено на коефіцієнт підвищення 1,101 та помножено на 12 місяців.
Ве/н - видатки на оплату енергоносіїв передбачені по потребі з урахування індексу інфляції; а саме :
кількість спожитих енергоносіїв за 2017 рік помножено на індекс інфляції і помножено на ціну;
Вг – видатки на господарські цілі заплановані в залежності від кількості жителів та помножено на 0,7 грн.
Керуючий справами районної ради М.Д.Шмідт