УКРАЇНА
Глибоцька районна рада
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. М.Грушевського, 2а, смт.Глибока, 60400, тел.2-42-95, тел. «факс» 2-42-99, 21418809@mail.gov.ua
ХХХІІІ СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ № 70-33/19
18 грудня 2019 року | смт. Глибока |
Про районний бюджет
Глибоцького району
на 2020 рік
2430320000
код бюджету
Керуючись Бюджетним кодексом України, пунктом 17 частини 1 статті 43 і статтею 61 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетним кодексом України та враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради від 18 грудня 2019 року районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Визначити на 2020 рік:
- доходи районного бюджету у сумі 244 761 000 грн., у тому числі доходи загального фонду в сумі 234 824 600 грн., доходи спеціального фонду в сумі 9 936 400 грн., згідно з додатком № 1 до цього рішення;
- видатки районного бюджету у сумі 244 761 000 грн., в тому числі видатки загального фонду в сумі 234 664 300 грн., видатки спеціального фонду в сумі 10 096 700 грн.
- профіцит за загальним фондом районного бюджету у сумі 160 300 грн., напрямком використання якого визначити передачу коштів із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду), згідно з додатком №2 до цього рішення;
- дефіцит за спеціальним фондом районного бюджету у сумі 160 300 грн., джерелом покриття якого визначити надходження коштів із загального фонду до бюджету розвитку (спеціального фонду), згідно з додатком №2 до цього рішення;
- оборотний касовий залишок бюджетних коштів районного бюджету у розмірі 100 000 грн., що становить 0,1 відсотка видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом;
- резервний фонд районного бюджету у розмірі 100 000 тис. грн., що становить 0,1 відсотка видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом.
2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2020 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком № 3 до цього рішення.
3. Затвердити на 2020 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком № 4 до цього рішення.
4. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 1 258 000 грн. згідно з додатком № 5 до цього рішення.
5. Затвердити перелік об’єктів, видатки на які у 2020 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку на загальну суму 160 300 грн. згідно додатку №6 до даного рішення.
6. Затвердити відомчу класифікацію видатків районного бюджету на 2020 рік згідно з додатком № 7 до цього рішення.
7. Затвердити формулу, згідно з якою надано іншу субвенцію сільським радам для фінансування установ освіти та культури згідно з додатком № 8 до цього рішення.
8. Установити, що у загальному фонді районного бюджету на 2020 рік до доходів загального фонду районного бюджету належать доходи, визначені у статті 64 Бюджетного кодексу України та трансферти, визначені частиною першою статті 97 Бюджетного кодексу України.
9. Установити, що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету на 2020 рік у частині доходів є надходження, визначені частиною першою статті 691 Бюджетного кодексу України;
10. З метою дотримання збалансованості районного бюджету не надавати підприємствам, установам і організаціям пільг зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), що зараховуються до районного бюджету.
11. Визначити на 2020 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками загального фонду районного бюджету :
- оплата праці працівників бюджетних установ;
- нарахування на заробітну плату;
- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
- забезпечення продуктами харчування;
- оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
- поточні трансферти населенню;
- поточні трансферти місцевим бюджетам.
12. Відповідно до статей 43 і 73 Бюджетного кодексу України надати право районній державній адміністрації в особі голови отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, які покриваються Головним управлінням Державної казначейської служби України в Чернівецькій області в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.
13. Відповідно до статті 16 Бюджетного кодексу України надати право фінансовому відділу районної державної адміністрації на розміщення тимчасово вільних залишків коштів загального та спеціального фондів районного бюджету у 2020 році на вкладних (депозитних) рахунках у банках у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
14. Відповідно до частини 10 статті 23 і частини 7 статті 108 Бюджетного кодексу України делегувати районній державній адміністрації повноваження у міжсесійний період районної ради приймати розпорядження щодо збільшення (зменшення) обсягу дохідної та видаткової частин районного бюджету в разі надання, збільшення (зменшення) району обсягів міжбюджетних трансфертів з Державного бюджету України та місцевих бюджетів області, здійснювати їх врахування та розподіл (перерозподіл) між районним бюджетом та сільськими бюджетами, між головними розпорядниками коштів районного бюджету з наступним внесенням змін до рішення про районний бюджет шляхом подачі цього розпорядження на затвердження чергової сесії районної ради.
15. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України надати право районній державній адміністрації у міжсесійний період районної ради у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів районного бюджету здійснювати перерозподіл видатків бюджету і надання кредитів з бюджету за бюджетними програмами, включаючи резервний фонд бюджету, додаткові дотації та субвенції (з урахуванням частини шостої статті 102 та частини шостої статті 108 цього Кодексу), а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету) за розпорядженням районної державної адміністрації погодженим постійною комісією районної ради з питань економіки, бюджету, фінансів.
16. Головним розпорядникам коштів, які фінансуються з районного бюджету:
16.1 затвердити паспорти бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;
16.2. забезпечити управління бюджетними коштами у межах встановлених бюджетних повноважень, провести оцінку ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів;
16.3. здійснити публічне представлення та опублікувати інформацію про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2020 року;
16.4. оприлюднити на офіційних сайтах паспорти бюджетних програм у триденний строк з дня їх затвердження;
16.5. передбачити в кошторисах доходів і видатків на 2020 рік у повному обсязі кошти на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених чинним законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, на проведення розрахунків за природний газ, теплову та електричну енергію, водопостачання, водовідведення та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.
16.6. затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, затверджених на 2020 рік.
17. Установити, що у 2020 році господарські організації районної комунальної власності провадять відрахування до загального фонду районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської діяльності 2019 року та наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2020 році у строки, встановлені для сплати податкового зобов’язання та згідно з порядком, затвердженим рішенням районної ради від 15 липня 2011 року №125-5/11 „Про затвердження Порядку відрахування до загального фонду районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями”.
18. Установити, що в тих випадках, коли структурні підрозділи райдержадміністрації, депутати районної ради вносять пропозиції щодо виділення додаткових асигнувань з районного бюджету, вони повинні одночасно подавати пропозиції, спрямовані на відповідне поповнення доходів або скорочення інших видатків районного бюджету.
19. Доручити голові Глибоцької районної ради укладати та підписувати договори на передачу коштів (міжбюджетних трансфертів) між місцевими бюджетами на підставі прийнятих рішень рад.
20. У видатках загального фонду районного бюджету передбачено:
- співфінансування проекту « Безпечне управління ризиками повеней у прикордонній зоні річки Сірет » в сумі 62 900 грн.;
- співфінансування проекту «Модернізація транспортної мережі у транскордонному регіоні » в сумі 6 000 грн.;
- співфінансування проекту «Транскордонна освітня мережа між Ботошанським повітом (Румунія) та Глибоцьким районом (Україна) BEDUN» в сумі 271 350 грн.
21. Додатки № 1-8 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
22. Це рішення сесії районної ради набуває чинності з 1 січня 2020 року і діє до 31 грудня 2020 року.
23. Відповідно до частини 4 статті 28 Бюджетного кодексу України здійснити опублікування цього рішення у місцевих засобах масової інформації.
24. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника фінансового управління Глибоцької райдержадміністрації Шородок С.Г. та постійну комісію Глибоцької районної ради з питань економіки, бюджету, фінансів (Мігоряну Д.І.).
Голова районної ради Петро Панчук
ПРОГНОЗ
районного бюджету на 2021-2022 роки
Загальна частина
Прогноз районного бюджету на 2021 та 2022 роки розроблено на основі положень Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України, з урахуванням прогнозних показників економічного і соціального розвитку району на 2021 та 2022 роки, Закону України „Про Державний бюджет України на 2020 рік” та проекту Стратегії розвитку Чернівецької області на період до 2027 року, державних, обласних та районних цільових програм, з метою створення дієвого механізму управління бюджетним процесом, встановлення зв’язку між стратегічними цілями та можливостями бюджету у середньостроковій перспективі, забезпечення прозорості, передбачуваності та послідовності бюджетної політики в Глибоцькому районі.
Прогноз включає індикативні прогнозні показники економічного і соціального розвитку району, зведеного та районного бюджетів за основними видами доходів, фінансування, видатків і кредитування, взаємовідносин районного та сільських бюджетів, а також видатків на виконання інвестиційних проектів.
На середньострокову перспективу основними завданнями районного бюджету є:
здійснення подальших кроків в напрямі впровадження реформи місцевого самоврядування, децентралізації управління бюджетними коштами та підвищення рівня самостійності органів місцевого самоврядування;
підвищення ефективності управління бюджетними коштами шляхом застосування дієвих методів економії бюджетних коштів, здійснення оптимізації витрат головних розпорядників коштів місцевих бюджетів шляхом виключення непріоритетних та неефективних витрат, насамперед тих, що не забезпечують виконання основних функцій і завдань відповідного головного розпорядника коштів та подальшої оптимізації бюджетних програм;
забезпечення стабільного функціонування бюджетних установ та виконання заходів, передбачених місцевими бюджетними програмами;
вжиття дієвих заходів щодо трансформування мережі бюджетних установ в установи нового типу, спроможні надавати якісні послуги на рівні європейських стандартів;
запровадження ефективних заходів з енергозбереження в бюджетних установах і закладах;
визначення та виконання завдань соціально-економічного розвитку району з врахуванням їх пріоритетності;
забезпечення фінансування інвестиційних проектів (програм), насамперед з високим ступенем будівельної готовності.
Індикативні прогнозні показники районного бюджету Глибоцького району на 2021 та 2022 роки є основою для складання головними розпорядниками бюджетних коштів планів своєї діяльності та формування показників проекту бюджету на середньострокову перспективу.
Прогнозом визначається перелік інвестиційних проектів, реалізація яких відбувається протягом декількох років і потребує бюджетного фінансування. До переліку включено проекти, що здійснюються із залученням коштів державного та місцевих бюджетів, а також інших джерел фінансування, проекти, фінансування яких розпочато у попередніх бюджетних періодах, а також проекти і програми для вирішення першочергових завдань району у соціально-культурній сфері. Проекти проходитимуть процедуру оцінювання з урахуванням результатів аналізу потенційних вигід і витрат, що дозволить забезпечити прозорість та максимальну результативність їх впровадження.
Індикативні прогнозні показники зведеного та районного бюджетів
на 2021 - 2022 роки
тис. грн.
2021 рік | 2022 рік | |||
Зведений бюджет | Районний бюджет | Зведений бюджет | Районний бюджет | |
Доходи всього, в т.ч. | 273 282,5 | 251 132,5 | 292 211,8 | 268 711,8 |
Доходи (без трансфертів) | 51900,0 | 29650,0 | 55200,0 | 31700,0 |
Видатки | 273 382,5 | 251 132, 5 | 292 211,8 | 268 711,8 |
Доходи зведеного та районного бюджетів на 2021 та 2022 роки
Прогноз доходів районного бюджету на 2021 та 2022 роки розроблено з урахуванням основних напрямів бюджетної та податкової реформи та прогнозних показників економічного і соціального розвитку Глибоцького району на 2021 та 2022 роки.Для розрахунку використані індикативні прогнозні показники доходів зведеного та державного бюджетів на 2021 та 2022 роки, які розроблено відповідно норм Податкового і Бюджетного кодексів України та інших законодавчих актів із врахуванням децентралізації та поліпшення умов ведення бізнесу.
При прогнозуванні дохідної частини районного бюджету на 2021-2022 рр. було враховано:
- статистичні показники, які використовуються при розрахунку прогнозних надходжень податків та зборів, зокрема за 2018 рік, очікувані показники соціального і економічного розвитку Глибоцького району за 2019 рік та прогнозні на 2020-2022 роки;
- фактичне виконання дохідної частини бюджету за результатами 2017-2018 років, очікуваного виконання за 2019 рік та прогнозних показників на 2020 рік;
Індикативні прогнозні показники доходної частини
місцевих бюджетів району
(без трансфертів) на 2020 - 2021 роки
тис.грн.
Найменування платежів | Прогноз на 2021 рік | Прогноз на 2022 рік | ||
Бюджет району | Районний бюджет | Бюджет району | Районний бюджет | |
Податок на доходи фізичних осіб | 28130,0 | 28130,0 | 30100,0 | 30100,0 |
Плата за землю | 5800,0 | 6150,0 | ||
Єдиний податок | 14700,0 | 15600,0 | ||
Інші доходи | 3270,0 | 1520,0 | 3350,0 | 1600,0 |
ВСЬОГО | 51900,0 | 29650,0 | 55200,0 | 31700,0 |
Формування доходів бюджету здійснено з врахуванням, внесених до Бюджетного та Податкового кодексів України в частині місцевих бюджетів.
Видатки зведеного та районного бюджетів на 2021- 2022 роки
Прогноз видатків бюджету на 2021-2022 роки розроблено з урахуванням інфляційної динаміки, подальшого підвищення мінімальних соціальних стандартів, граничних обсягів видатків загального фонду на 2020 рік.Прогнозні показники видатків зведеного бюджету району
на 2021- 2022 роки
тис. грн.
Найменування | 2021 рік | 2022 рік |
Всього, в тому числі | 273 382,5 | 292 211,8 |
Охорона здоров'я | 4310,0 | 4611,7 |
Освіта | 208 491,8 | 223 086,2 |
Соціальний захист та соціальне забезпечення | 7 819,5 | 8366,9 |
Культура і мистецтво | 10754,6 | 11 507,4 |
Фізична культура і спорт | 1 827,0 | 1 955,0 |
Житлово-комунальне господарство | 3 859,3 | 4 129,4 |
Органи місцевого самоврядування | 23 863,4 | 25 533,8 |
Прогнозні показники видатків районного бюджету
на 2021-2022 роки
тис. грн.
Найменування | 2021 рік | 2022 рік |
Загальний обсяг видатків та надання кредитів | 251 132,5 | 268 711,8 |
у тому числі: | ||
Освіта | 202 740,6 | 216 932,4 |
Охорона здоров'я | 4 310,0 | 4 611,7 |
Соціальний захист та соціальне забезпечення | 7 181,6 | 7 684,3 |
Культура і мистецтво | 4 551,6 | 4 870 ,2 |
Фізична культура і спорт | 1 606,5 | 1 719,0 |
Органи місцевого самоврядування | 4 550,6 | 4 869,1 |
В рамках цієї галузі з районного бюджету фінансуватиметься 2 бюджетних закладів, штатна чисельність яких складає 71 одиниця.
Пріоритетними завданнями у сфері соціального захисту та соціального забезпечення є державна підтримка соціально вразливих верств населення, підвищення рівня охоплення соціальною підтримкою незаможних верств населення, учасників АТО, подальше реформування сфери надання соціальних послуг та закладів соціального захисту.
У 2021 та 2022 роках передбачається здійснити наступні заходи:
сприяння підвищенню рівня соціальної захищеності населення, підтримка ветеранів війни та праці, інвалідів, малозабезпечених верств населення, потерпілих від наслідків аварії на ЧАЕС;
удосконалення механізму надання реабілітаційних послуг, зокрема соціальних, психологічних, з професійної реабілітації, медичного супроводу тощо;
організація оздоровлення дітей в оздоровчих закладах ;
забезпечення захисту прав дитини, у тому числі шляхом розвитку сімейних та інших форм виховання дітей, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей - сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
спрощення процедури та скорочення термінів оформлення документів для отримання соціальних допомог;
покращення поінформованості населення щодо можливості отримання державних соціальних допомог;
підвищення рівня соціального захисту населення.
Освіта
В рамках цієї галузі з районного бюджету фінансуватиметься 39 бюджетних закладів з штатною чисельністю 1 531 одиниця. Послуги з надання середньої освіти отримають 5 500 учнів, у позашкільних закладах займатимуться 1 670 дітей.
Пріоритетом розвитку галузі освіти є забезпечення доступності високоякісної освіти відповідно до європейських стандартів освітньої системи.
У 2021 та 2022 роках передбачається здійснити такі заходи:
продовження роботи зі зміцнення матеріально-технічної бази закладів освіти;
розвиток позашкільної освіти шляхом упорядкування та розвитку мережі позашкільних навчальних закладів, проведення модернізації навчальної, матеріально-технічної бази позашкільних навчальних закладів;
здійснення постійного контролю за діяльністю оздоровчих таборів;
Основними результатами, яких планується досягти, є:
підвищення рівня якості надання послуг з оздоровлення оздоровчими закладами;
підвищення рівня охоплення дітей дошкільною та позашкільною освітою;
підвищення рівня забезпечення транспортними послугами учнів сільської місцевості;
підвищення рівня забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів сучасними комп'ютерними комплексами та підключення їх до мережі Інтернет;
Охорона здоров’я
У рамках реформи фінансування медичної галузі з районного бюджету здійснюватиметься фінансова підтримка районних комунальних некомерційних підприємств, що є спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, Глибоцького району та утримання КНП «Глибоцька ЦРЛ» з штатною чисельністю 511 штатних посад. Основними напрямками підтримки районних комунальних некомерційних підприємств передбачається співфінансування оплати медичних послуг, що надаються в рамках районної програми медичного обслуговування населення, покриття вартості комунальних послуг та енергоносіїв комунальних закладів охорони здоров’я, програми розвитку матеріальної бази даних закладів та надання населенню медичних послуг понад обсяг, передбачений програмою державних гарантій медичного обслуговування населення.
Зазначеними закладами надаватиметься мешканцям району багатопрофільна та спеціалізована стаціонарна медична допомога, екстрена та швидка медична допомога і спеціалізована амбулаторно-поліклінічна допомога.
Пріоритетами розвитку галузі є забезпечення населення високоякісними і доступними медичними послугами та створення сприятливих умов життєдіяльності людини.
У 2021 та 2022 роках передбачається здійснити наступні заходи:
завершення процесу автономізації медичних закладів та удосконалення їх мережі;
забезпечення доступності, своєчасності та якості екстреної медичної допомоги пацієнтам у невідкладних станах та розвиток системи екстреної медичної допомоги;
переорієнтація системи охорони здоров’я від політики лікування захворювань до політики профілактики захворювань;
систематичне інформування населення з питань профілактики туберкульозу, ВІЛ/СНІДу, наркоманії;
координація роботи медичних підприємств та закладів і громадських організацій у сфері запобігання поширенню соціально-небезпечних хвороб;
продовження роботи зі зміцнення матеріально-технічної бази медичних підприємств та закладів.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
надання якісних медичних послуг населенню;
підвищення ефективності роботи підприємств та закладів охорони здоров’я;
зниження рівня смертності.
Культура, мистецтво, туризм.
В рамках цієї галузі з районного бюджету фінансується 25 заклади культури і мистецтва з штатною чисельністю 78 одиниць. Зазначеними закладами надаватимуться послуги із забезпечення інформування і задоволення творчих потреб громадян, їх естетичного виховання, розвитку та духовного збагачення, залучення населення до надбань національної і світової історико-культурної спадщини.
Пріоритетом у цих галузях будуть підвищення якості надання культурно-освітніх послуг, посилення зв’язків з органами місцевого самоврядування у вирішенні проблемних питань розвитку галузі, забезпечення сталого розвитку туристичної галузі в регіоні.
У 2021 та 2022 роках передбачається здійснити такі заходи:
удосконалення механізму надання фінансової підтримки закладам культури, створення та просування на ринок конкурентоспроможного культурного продукту, залучення до підтримки діяльності закладів культури спонсорів та меценатів;оптимізація системи бюджетних установ за результатами оцінки ефективності їх діяльності, оновлення їх матеріально-технічної бази;
упровадження новітніх інформаційних технологій у діяльність бібліотек та музеїв, забезпечення доступу до мережі Інтернет в публічних бібліотеках, поновлення бібліотечних фондів новою літературою;
Основними результатами, які планується досягти, є:
підвищення рівня культурного обслуговування громадян, забезпечення їх доступу до культурних надбань, розширення надання якісних культурно-дозвіллєвих послуг населенню;
створення єдиної системи інформаційного забезпечення розвитку культури, збереження наукового і культурного надбання;
збереження пам’яток архітектури та культурної спадщини;
відродження та збереження традиційної української культури та культури національних меншин.
Фізичний розвиток
В рамках цієї галузі з районного бюджету фінансуватиметься одна установа з штатною чисельністю 21 одиниця. Установою фізичної культури і спорту надаватимуть послуги з фізичної підготовки дітей та спортсменів області, організації фізкультурно-спортивної роботи серед населення, здійснення фізкультурно-спортивної та реабілітаційної роботи серед інвалідів, залучення широких верств населення до занять фізичною культурою.
Пріоритетами розвитку у цій сфері є всебічне фізичне виховання та становлення здорової нації.
У 2021- 2022 роках передбачається здійснити наступні заходи:
забезпечення розвитку всіх видів спорту та сприяння поліпшенню підготовки і участі спортсменів району у змаганнях обласного рівня;
забезпечення розвитку місцевої спортивної та туристичної інфраструктури із залученням інвесторів;
залучення широких верств населення до масового спорту, популяризація здорового способу життя та фізичної культури;
максимальна реалізація здібностей обдарованої молоді у дитячо-юнацькому спорті;
Основними результатами, яких планується досягти, є:
піднесення здобутків спортсменів у обласних змаганнях;
створення сучасних спортивних об’єктів та туристичної інфраструктури;
збільшення обсягу рухової активності учнівської молоді.
Виконання інвестицій програм( проектів)
Планується також продовжити комплекс робіт направлених на розв’язання актуальних проблем соціально-економічного розвитку району.
Формування цих переліків здійснювалось відповідно до проекту Стратегії розвитку Глибоцького району та Програми соціально-економічного розвитку.
Згідно сформованих переліків об’єктів соціально-культурної сфери, потреба в коштах на їх будівництво, реконструкцію чи капремонт у наступних 2021 та 2022 роках становить 114 300 тис. грн.
Визначення ж остаточного переліку об’єктів, що фінансуватимуться у 2021-2022 роках за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та інших субвенцій капітального характеру, здійснюватиметься після виділення району зазначених субвенцій.
Взаємовідносини районного бюджету із сільськими та селищним бюджетами
Пріоритетом бюджетної політики у 2021 - 2022 роках є реформування міжбюджетних відносин з метою запровадження середньострокового бюджетного планування та підвищення ефективності використання бюджетних коштів.
Начальник фінуправління Степанія Шородок
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту районного бюджету на 2020 рік
Показники соціально-економічного розвитку району на 2020 рік
Головним завданням розвитку району на 2020 рік є забезпечення стабілізації економіки та зростання добробуту і підвищення якості життя населення за рахунок забезпечення позитивних структурних зрушень в економіці.
У результаті виконання поставлених завдань та у межах наявних фінансових можливостей у 2020 році планується досягти:
обсягу реалізації промислової продукції 190000,0 тис.грн.;
збільшення обсягів виробництва валової продукції сільського господарства на 1,2% (495,0 млн.грн);
зростання обсягів експорту товарів на 1,2%;
зростання середньомісячної заробітної плати до 7950 грн.
Формування показників районного бюджету на 2020 рік
Прогнозний обсяг фінансового ресурсу районного бюджету на 2020 рік сформовано з урахуванням вимог діючого Бюджетного та Податкового кодексів України, Закону України „ Про Державний бюджет України на 2020 рік ”, показників, надісланих Міністерством фінансів України листами від 05.09.2019 №05110-14-6/22284 та від 20.11.2019 №05110-14-99/29899, розпоряджень районної державної адміністрації від 12.09.2019 №211 „ Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу на рівні районного бюджету ” та №212 «Про затвердження Планів заходів».
На виконання вимог пункту 18 „Прикінцевих та перехідних положень” Бюджетного кодексу України районний бюджет на 2020 рік сформовано із застосуванням програмно-цільового методу бюджетування.
Доходи районного бюджету на 2020 рік
Дохідна частина районного бюджету на 2020 рік розроблена на основі норм чинного Податкового і Бюджетного кодексів України та інших законодавчих актів із врахуванням децентралізації та поліпшення умов ведення бізнесу.
При прогнозуванні дохідної частини районного бюджету на 2020 рік було враховано:
- статистичні показники, які використовуються при розрахунку прогнозних надходжень податків та зборів, зокрема за 2018 рік, очікувані показники соціально-економічного розвитку Глибоцького району за 2019 рік та прогнозні на 2020 рік;
- фактичне виконання дохідної частини бюджету за результатами 2016 - 2018 років та 11 місяців 2019 року;
- розрахунки органів, що контролюють справляння надходжень бюджету.
( загальний фонд)
(тис.грн.) | ||||
Назва | Затверджено на 2019 рік | Проект бюджету на 2020 рік | Відхилення + - 2020 до 2019 року | Відхилення у % 2020 до 2019 року |
Доходи, всього | 496 045,0 | 234 824,6 | - 261 220,4 | -52,7 |
в т. ч. | ||||
Власні надходження | 24600,0 | 27 900,0 | + 3 300,0 | +13,4 |
Дотації | 71815,6 | 68 846,4 | - 2 969,2 | -4,1 |
Субвенції | 399 629,4 | 138 078,2 | -261 551,2 | -65,4 |
Виходячи із зазначеного, обсяг доходів загального фонду районного бюджету на 2020 рік з урахуванням офіційних трансфертів (дотацій та субвенцій з державного, обласного бюджетів та бюджетів ОТГ) визначений в сумі 234 824 600 грн., що на 261 220 400 грн. (52 ,7 відсотки) менше, ніж затверджено на 2019 рік., в тому числі затверджено:
- обсяг базової дотації у сумі 55 407 900 грн.;
- обсяг освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 117 460 200 грн.;
- обсяг медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам (на І - ий квартал 2020 року) в сумі 6 873 100 грн.;
- обсяг додаткової дотації із місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету в сумі 13 438 500 грн.;
- обсяг субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції в сумі 1 420 500 грн.;
- обсяг субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 462 800 грн.;
- обсяг субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров`я за рахунок коштів медичної субвенції всього в сумі 6 511 200 грн., в тому числі від обласного бюджету в сумі 358 500 грн., від Глибоцької селищної громади в сумі 2 338 500 грн., від Волоківської сільської громади в сумі 1 088 800 грн., від Тереблеченської сільської громади в сумі 942 700 грн., від Чагорської сільської ради в сумі 1 782 700 грн.;
- обсяг субвенції на утримання об`єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об`єктів спільного користування від Глибоцької селищної ради в сумі 3 988 200 грн., від Волоківської сільської громади в сумі 161 000 грн., від Тереблеченської сільської ради в сумі 541 700 грн., від Чагорської сільської ради в сумі 539 500 грн.;
- обсяг іншої субвенції з місцевого бюджету від Глибоцької селищної ради в сумі 120 000 грн.
Обсяг субвенції на утримання об`єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об`єктів спільного користування, що передається Глибоцькій селищній раді складає 1 373 700 грн.
Із 14 сільських бюджетів іншу субвенцію для функціонування установ культури та освіти надано 13 бюджетам на суму 9 620 200 грн.
Спеціальний фонд складає 9 936 400 грн.
Обсяг оборотної касової готівки складає 100 000 грн.
Без міжбюджетних трансфертів обсяг доходів загального фонду районного бюджету складає 27 900 000 грн., що на 3 300 000 грн. (13,4 відсотків) більше затвердженого плану на 2019 рік.
Згідно зі ст.64 Бюджетного кодексу України до районного бюджету зараховується 60 відсотків податку на доходи фізичних осіб, що справляється на території району. Зважаючи на вищевикладене та прогнозні розрахунки Сторожинецького управління ГУДПС у Чернівецькій області, передбачається, що до районного бюджету у 2020 році надійде податку та збору на доходи фізичних осіб у сумі 26 400 000 грн., що на 2 180 000 грн. (9,0 відсотків) більше очікуваних надходжень за 2019 рік.
Прогнозні надходження рентної плати за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування складають 1 220 000 грн. (за даними ОДПІ).
Прогнозні надходження податку на прибуток підприємств комунальної власності, засновником яких є районна рада, складають 8 000 грн., що на 200 грн. більше очікуваних надходжень за 2019 рік. (за даними ОДПІ).
Прогнозні надходження частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до районного бюджету складають 6 000 грн. (за даними ОДПІ).
Прогнозні надходження адміністративного збору за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань складають 30 000 грн. (за даними сектору з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).
Прогнозні надходження адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень складають 88 400 грн. (за даними сектору з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).
Відповідно до статті 64 Бюджетного кодексу України, орендна плата за користування майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності зараховується до загального фонду районного бюджету, надходження від якої у 2020 році становитимуть 119 600 грн. (згідно договорів оренди).
Орендної плати за водні об’єкти (їх частини), що надаються у користування на умовах оренди районними державними адміністраціями передбачається в сумі 3 100 грн.
Інших надходжень очікується в сумі 24 900 грн.
Спеціальний фонд районного бюджету (без трансфертів) на 2020 рік визначено в сумі 9 936 400 грн., в тому числі:
- власні надходження бюджетних установ – 9 930 400 грн. (99,9 відсотків надходжень спеціального фонду);
- відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва – 6 000 грн. (15 відсотків, що справляється на території району).
Пільг по сплаті податків, зборів (обов’язкових платежів), в частині, що зараховується до районного бюджету, при затвердженні бюджету не передбачено.
Видатки районного бюджету
Загальний обсяг видатків районного бюджету на 2020 рік визначено у сумі 244 761 000 грн., з них обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 234 664 300 грн., видатків спеціального фонду бюджету в сумі 10 096 700 грн.
Тенденції зміни видаткової частини районного бюджету характеризуються наступними показниками:
|
тис.грн. | ||||
Код | Назва галузі | Затверджено бюджетом на 2019 рік | Проект бюджету на 2020 рік | Відхилення у сумі 2020 року до 2019 року | Відхилення у % 2020 до 2019 року |
0100 | Державне управлiння | 3803,0 | 4252,9 | +449,9 | +11,8 |
1000 | Освiта | 174077,7 | 189376,1 | +15298,4 | +8,8 |
2000 | Охорона здоров’я | 47369,0 | 17412,3 | -29956,7 | -63,2 |
3000 | Соцiальний захист та соцiальне забезпечення | 252510,7 | 6717,8 | -245792,9 | -97,3 |
4000 | Культура i мистецтво | 4718,2 | 4309,9 | -450,3 | -8,7 |
5000 | Фiзична культура i спорт | 2850,7 | 1501,4 | -1349,3 | -47,3 |
8000 | Резервний фонд | 70,0 | 100,0 | +30,0 | +42,9 |
9000 | Міжбюджетні трансферти | 10645,7 | 10993,9 | +348,2 | +3,3 |
Всього | 496045,0 | 234 664,3 | -261341,7 | -52,7 |
При плануванні видатків районного бюджету на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери враховано розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2019 року – 4 723 гривень та розмір посадового окладу (тарифної ставки) працівника першого тарифного розряду ЄТС з 1 січня 2020 року – 2 102 гривень
Розподіл видатків між головними розпорядниками коштів районного бюджету
Районній раді на 2020 рік передбачені видатки в загальній сумі 3 646 000 грн.
За бюджетною програмою „Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів ” передбачено видатки загального фонду в сумі 3 646 000 грн., що більше від затверджених видатків на 2019 рік на 273 000 грн., або на 8,1 відсотків. В загальній сумі видатків передбачено кошти на заробітну плату з нарахуваннями в сумі 3 217 300 грн., для проведення розрахунків за комунальні послуги та енергоносії – 150 000 грн., а також на інші видатки з поточного утримання 278 700 грн.
За бюджетною програмою „ Інша діяльність у сфері державного управління ” передбачено 606 900 грн. на виконання заходів:
- районної програми розвитку місцевого самоврядування району та забезпечення повноважень щодо управління комунальним майном на 2020 -2021 роки в сумі 350 000 грн.;
- для збереження архівних фондів Глибоцького районного трудового архіву в сумі 188000 грн.
- співфінансування проекту « Безпечне управління ризиками повеней у прикордонній зоні річки Сірет » в сумі 62 900 грн;
- співфінансування проекту « Модернізація транспортної мережі у транскордонному регіоні » в сумі 6 000 грн.
За бюджетною програмою „ Надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів і осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість” передбачено кошти в сумі 50 000 грн.
Районній державній адміністрації на 2020 рік передбачені видатки по загальному фонду в сумі 17 985 000 грн.
За бюджетною програмою „Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню ” на 2020 рік передбачено по загальному фонду видатки в обсязі 16 055 800 грн., що на 28 297 200 грн. менше ніж передбачалось по бюджету на 2019 рік, адже медична субвенція запланована лише на перший квартал 2020 року.
За бюджетною програмою ”Первинна медична допомога населенню” передбачено:
На програму „Первинна медична допомога населенню, що надається фельдшерськими, фельдшерсько-акушерськими пунктами ” по загальному фонду на 2020 рік передбачені видатки в сумі 24 000 грн., що на 6 000 грн. менше ніж передбачалось по бюджету на 2019 рік.
За бюджетною програмою „Первинна медична допомога населенню, що надається амбулаторно-поліклінічними закладами (відділеннями)” на 2020 рік передбачені видатки в обсязі 774 000 грн., що на 158 000 грн. менше ніж передбачалось по бюджету на 2019 рік.
На програму „ Програми і централізовані заходи у галузі охорони здоров`я” передбачено :
- на програму „Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет” – передбачено кошти в сумі 358 500 грн. або на 101 400 грн. менше чим по бюджету 2019 року для придбання медикаментів на забезпечення хворих на цукровий та нецукровий діабет.
По програмі „Інші програми, заклади та заходи в галузі охорони здоров’я” передбачено :
- на програму для забезпечення виконання заходів із трансплатології враховані видатки в загальній сумі 200 000 грн.
За бюджетною програмою „'Здійснення соціальної роботи з вразливими категоріями населення” затвердженого видатки на:
- програму „'Утримання та забезпечення діяльності центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді” в сумі 572 700 грн., що на 26 500 грн. більше ніж передбачалось у 2019 році.
Відділу освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації передбачено видатки в загальній сумі 205 188 100 грн. в тому числі по загальному фонду в сумі 195 197 400 грн., по спеціальному фонду в сумі 9 990 700 грн.
За бюджетною програмою по загальному фонду „Дошкільна освіта” на 2020 рік передбачені видатки в обсязі 18 484 100 грн., що 922 200 грн. більше в порівнянні з минулим роком. Кількість вихованців в установах складає 705, видатки на утримання однієї дитини в дитячій дошкільній установі передбачається в сумі 26 219 грн.
За бюджетною програмою по загальному фонду „Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т. ч. школою-дитячим садом, інтернат при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами ” на 2020 рік передбачені видатки в обсязі 157 469 550 грн., що на 13 661 350 грн. більше в порівнянні з бюджетом 2019 року. Кількість учнів які навчаються у загальноосвітніх закладах складає 5 500, видатки на утримання одного учня складають 28 631 грн.
За бюджетною програмою по загальному фонду „Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми ” на 2020 рік передбачені видатки в сумі 4 567 900 грн., що на 435 400 грн. менше в порівнянні з минулим роком. У 2020 році надання позашкільної освіти буде здійснюватись у двох навчальних закладах. Гурткова робота в цих закладах здійснюється за наступними напрямами: науково-технічний, еколого-натуралістичний, туристично-краєзнавчий, фізкультурно-спортивний, художньо-естетичний. Кількість учнів які навчаються у позашкільних закладах складає 1 650, видатки на утримання одного учня складають 2 768 грн.
За бюджетною програмою по загальному фонду „Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними)” передбачено видатки в сумі 1 737 400 грн., що на 80 600 грн. більше бюджету 2019 року. Кількість учнів які навчаються у школах естетичного виховання дітей складає 114, видатки на утримання одного учня складають 15 240 грн.
За бюджетною програмою по загальному фонду „Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів ” на 2020 рік передбачено видатки по загальному фонду в обсязі 1 919 200 грн., що на 169 500 грн. більше в порівнянні з бюджетом 2019 року.
За бюджетною програмою „Інші програми, заклади та заходи у сфері освіти” на підпрограму „Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти ” на 2020 рік передбачено видатки по загальному фонду в обсязі 3 308 300 грн., що на 971 400 грн. менше в порівнянні з 2019 роком.
За бюджетною програмою « Інші програми та заходи у сфері освіти» на 2020 рік передбачено видатки в сумі 271 350 грн. на співфінансування проекту «Транскордонна освітня мережа між Ботошанським повітом (Румунія) та Глибоцьким районом (Україна) BEDUN».
За бюджетною програмою «Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів» на 2020 рік передбачені видатки в сумі 1 618 300 грн.
На програму „ Здійснення заходів та реалізація проектів на виконання Державної цільової соціальної програми `Молодь України ” на 2020 рік передбачено видатки по загальному фонду в сумі 10 000 грн. За рахунок цих коштів забезпечуватиметься проведення різноманітних заходів (засідання, тренінги з представниками влади та молодіжних громадських організацій, науково-практичні семінари, конференції, круглі столи тощо), спрямованих на реалізацію молодіжної політики та підтримку талановитої молоді, залучення молоді до активної участі в соціальному житті та пропаганду здорового способу життя. Дані видатки заплановані на рівні минулих років.
За бюджетною програмою по загальному фонду „ Забезпечення діяльності бібліотек ” передбачено видатки в обсязі 1 595 300 грн., що на 119 000 грн. менше в порівнянні з бюджетом 2019 року.
За бюджетною програмою по загальному фонду „Забезпечення діяльності музеїв і виставок ” передбачено видатки в обсязі 305 100 грн., або на 3 300 грн. менше в порівнянні з бюджетом 2019 року.
За бюджетною програмою по загальному фонду „Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів та інші клубних закладів ” передбачено видатки в сумі 1 439 300 грн., що на 112 000 грн. більше бюджету 2019 року.
За бюджетною програмою „ Фінансова підтримка кінематографії ” передбачено видатки в сумі 100 000 грн., або на рівні минулого року.
За бюджетною програмою „ Інші заклади і заходи в галузі культури і мистецтва ” на підпрограму „ Забезпечення діяльності інших закладів в галузі культури і мистецтва ” передбачено видатки по загальному фонду в сумі 864 100 грн., що на 388 000 менше чим передбачалось по бюджету на 2019 рік.
За бюджетною програмою „ Інші заходи в галузі культури і мистецтва” передбачено видатки по загальному фонду в сумі 6 100 грн., що на 10 000 грн. менше бюджету 2019 року.
Для проведення спортивної роботи в регіоні у проекті районного бюджету на 2020 рік за бюджетною програмою „Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту ” передбачаються видатки в сумі 10 000 грн. на проведення регіональних змагань, оплата витрат, пов’язаних з участю спортсменів в цих змаганнях. Дані видатки заплановані на 7 000 грн. менше минулих років.
За бюджетною програмою „ Утримання та навчально-тренувальна робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл ” на 2020 рік передбачено видатки в сумі 1 491 400 грн., що на 205 000 грн. менше порівнянні з бюджетом 2019 року. Кількість учнів які навчаються у дитячо-юнацьких спортивних школах складає 472, видатки на утримання одного учня складають 3 160 грн.
Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації передбачено видатки в загальній сумі 6 179 100 грн., в тому числі по загальному фонду в сумі 6 079 100 грн., що на 245 665 426 грн. менше, ніж передбачалось по бюджету на 2019 рік за рахунок передачі виплати пільг, допомог та субсидій через установи міністерства праці та соціального захисту населення , по спеціальному фонду в сумі 100 000 грн.
За бюджетною програмою „ Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв’язку” передбачено кошти в сумі 36 000 грн., що на 8 000 грн. більше чим передбачалось по бюджету 2019 року.
За бюджетною програмою «Компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті» передбачено 100 000 грн. Дані кошти заплановані на рівні минулого року.
За бюджетною підпрограмою „ Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв`язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю ” передбачені кошти в сумі 5 565 100 грн., що на 1 395 400 грн. більше чим планувалось по бюджету 2019 року.
За бюджетною програмою «Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги» передбачено кошти в сумі 200 000 грн., що на 130 000 грн. більше ніж у 2019 році
За бюджетною підпрограмою „ Надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) на оплату житлово-комунальних послуг ” передбачені кошти в сумі 14 000 грн., що на 7 000 грн. більше чим передбачалось по бюджету 2019 року. (надання пільг реабілітованим та бійцям-добровольцям).
За бюджетною підпрограмою „ Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення” передбачені кошти в сумі 170 000 грн., що на 48 000 грн. більше чим передбачалось по бюджету 2019 року. Це дасть можливість за результатами комісії по розгляду звернень громадян району надавати допомогу малозабезпеченим верствам населення, учасникам антитерористичної операції (учасникам бойових дій) та членам їх сімей, бійцям-добровольцям.
Управлінню розвитку територій Глибоцької райдержадміністрації передбачено видатки за бюджетною програмою „Охорона та раціональне використання природних ресурсів” на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб в сумі 6 000 грн.
Фінансовому відділу Глибоцької райдержадміністрації (в частині міжбюджетних трансфертів, резервного фонду) за бюджетною програмою ”Резервний фонд” заплановано видатки в сумі 100 000 грн., що на 30 000 грн. більше сим заплановано по бюджету 2019 року.
Заплановано надання субвенції з місцевого бюджету на утримання об`єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об`єктів спільного користування Глибоцькій селищній раді в сумі 1 373 700 грн.
Передбачається надання іншої субвенції з місцевого бюджету сільським радам для фінансування установ освіти та культури в сумі 9 620 200 грн., або на 278 600 грн. більше ніж планувалось по бюджету 2019 року.
Взаємовідносини між районним бюджетом та сільськими бюджетами
На виконання частини четвертої статті 21 Бюджетного кодексу України з метою запровадження середньострокового бюджетного планування розроблено Прогноз районного бюджету на 2021-2022 роки, що додається.
Начальник фінуправління С.Шородок
Додаток 1 | |||||
до рішення районної ради | |||||
"Про районний бюджет на 2020 рік" | |||||
від 18 грудня 2019 року № 70-33/19 | |||||
ДОХОДИ місцевого бюджету на 2020 рік |
|||||
(грн) | |||||
Код | Найменування згідно з Класифікацією доходів бюджету | Усього | Загальний фонд | Спеціальний фонд | |
усього | у тому числі бюджет розвитку | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
10000000 | Податкові надходження | 27628000 | 27628000 | 0 | 0 |
11000000 | Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості | 26408000 | 26408000 | 0 | 0 |
11010000 | Податок та збір на доходи фізичних осіб | 26400000 | 26400000 | 0 | 0 |
11010100 | Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати | 24500000 | 24500000 | 0 | 0 |
11010200 | Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами | 330000 | 330000 | 0 | 0 |
11010400 | Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата | 1290000 | 1290000 | 0 | 0 |
11010500 | Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування | 280000 | 280000 | 0 | 0 |
11020000 | Податок на прибуток підприємств | 8000 | 8000 | 0 | 0 |
11020200 | Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності | 8000 | 8000 | 0 | 0 |
13000000 | Рентна плата та плата за використання інших природних ресурсів | 1220000 | 1220000 | 0 | 0 |
13010000 | Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів | 1220000 | 1220000 | 0 | 0 |
13010100 | Рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів в частині деревини, заготовленої в порядку рубок головного користування | 1220000 | 1220000 | 0 | 0 |
20000000 | Неподаткові надходження | 10208400 | 272000 | 9936400 | 0 |
21000000 | Доходи від власності та підприємницької діяльності | 12000 | 6000 | 6000 | 0 |
21010000 | Частина чистого прибутку (доходу) державних або комунальних унітарних підприємств та їх об`єднань, що вилучається до відповідного бюджету, та дивіденди (дохід), нараховані на акції (частки) господарських товариств, у статутних капіталах яких є державна аб | 6000 | 6000 | 0 | 0 |
21010300 | Частина чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об`єднань, що вилучається до відповідного місцевого бюджету | 6000 | 6000 | 0 | 0 |
21110000 | Надходження коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва | 6000 | 0 | 6000 | 0 |
22000000 | Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності | 241100 | 241100 | 0 | 0 |
22010000 | Плата за надання адміністративних послуг | 118400 | 118400 | 0 | 0 |
22010300 | Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань | 30000 | 30000 | 0 | 0 |
22012600 | Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень | 88400 | 88400 | 0 | 0 |
22080000 | Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим державним майном | 119600 | 119600 | 0 | 0 |
22080400 | Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності | 119600 | 119600 | 0 | 0 |
22130000 | Орендна плата за водні об`єкти (їх частини), що надаються в користування на умовах оренди Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, районними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, місцевими радами | 3100 | 3100 | 0 | 0 |
24000000 | Інші неподаткові надходження | 24900 | 24900 | 0 | 0 |
24060000 | Інші надходження | 24900 | 24900 | 0 | 0 |
24060300 | Інші надходження | 24900 | 24900 | 0 | 0 |
25000000 | Власні надходження бюджетних установ | 9930400 | 0 | 9930400 | 0 |
25010000 | Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством | 9675400 | 0 | 9675400 | 0 |
25010100 | Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю | 9615900 | 0 | 9615900 | 0 |
25010300 | Плата за оренду майна бюджетних установ | 49500 | 0 | 49500 | 0 |
25010400 | Надходження бюджетних установ від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна) | 10000 | 0 | 10000 | 0 |
25020000 | Інші джерела власних надходжень бюджетних установ | 255000 | 0 | 255000 | 0 |
25020100 | Благодійні внески, гранти та дарунки | 250000 | 0 | 250000 | 0 |
25020200 | Кошти, що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів, у тому числі заходів з відчуження для суспільних потреб земельних ділянок та розміщених на них інших об`єктів | 5000 | 0 | 5000 | 0 |
Усього доходів (без урахування міжбюджетних трансфертів) | 37836400 | 27900000 | 9936400 | 0 | |
40000000 | Офіційні трансферти | 206924600 | 206924600 | 0 | 0 |
41000000 | Від органів державного управління | 206924600 | 206924600 | 0 | 0 |
41020000 | Дотації з державного бюджету місцевим бюджетам | 55407900 | 55407900 | 0 | 0 |
41020100 | Базова дотація | 55407900 | 55407900 | 0 | 0 |
41030000 | Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам | 124333300 | 124333300 | 0 | 0 |
41033900 | Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам | 117460200 | 117460200 | 0 | 0 |
41034200 | Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам | 6873100 | 6873100 | 0 | 0 |
41040000 | Дотації з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам | 13438500 | 13438500 | 0 | 0 |
41040200 | Дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету | 13438500 | 13438500 | 0 | 0 |
41050000 | Субвенції з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам | 13744900 | 13744900 | 0 | 0 |
41051000 | Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції | 1420500 | 1420500 | 0 | 0 |
41051200 | Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 462800 | 462800 | 0 | 0 |
41051500 | Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров`я за рахунок коштів медичної субвенції, | 6511200 | 6511200 | 0 | 0 |
41053300 | Субвенція з місцевого бюджету на утримання об`єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об`єктів спільного користування | 5230400 | 5230400 | 0 | 0 |
41053900 | Інші субвенції з місцевого бюджету | 120000 | 120000 | 0 | 0 |
X | Разом доходів | 244761000 | 234824600 | 9936400 | 0 |
Керуючий справами районної ради | Микола Шмідт | ||||
Додаток 2 | |||||
до рішення районної ради | |||||
"Про районний бюджет на 2020 рік" | |||||
від 18 грудня 2019 року № 70-33/19 | |||||
ФІНАНСУВАННЯ місцевого бюджету на 2020 рік |
|||||
(грн) | |||||
Код | Найменування згідно з Класифікацією фінансування бюджету | Усього | Загальний фонд | Спеціальний фонд | |
усього | у тому числі бюджет розвитку | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
Фінансування за типом кредитора | |||||
200000 | Внутрішнє фінансування | 0 | -160300 | 160300 | 160300 |
208000 | Фінансування за рахунок зміни залишків коштів бюджетів | 0 | -160300 | 160300 | 160300 |
208400 | Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) | 0 | -160300 | 160300 | 160300 |
X | Загальне фінансування | 0 | -160300 | 160300 | 160300 |
Фінансування за типом боргового зобов’язання | |||||
600000 | Фінансування за активними операціями | 0 | -160300 | 160300 | 160300 |
602000 | Зміни обсягів бюджетних коштів | 0 | -160300 | 160300 | 160300 |
602400 | Кошти, що передаються із загального фонду бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) | 0 | -160300 | 160300 | 160300 |
X | Загальне фінансування | 0 | -160300 | 160300 | 160300 |
Керуючий справами районної ради | Микола Шмідт |
Додаток 3 | |||||||||||||||
до рішення районної ради | |||||||||||||||
"Про районний бюджет на 2020 рік" | |||||||||||||||
від 18 грудня 2019 року № 70-33/19 | |||||||||||||||
РОЗПОДІЛ | |||||||||||||||
видатків місцевого бюджету на 2020 рік | |||||||||||||||
(грн.) | |||||||||||||||
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів | Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів | Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету | Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету/ відповідального виконавця, найменування бюджетної програми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів | Загальний фонд | Спеціальний фонд | РАЗОМ | |||||||||
усього | видатки споживання | з них | видатки розвитку | усього | у тому числі бюджет розвитку | видатки споживання | з них | видатки розвитку | |||||||
оплата праці | комунальні послуги та енергоносії | оплата праці | комунальні послуги та енергоносії | ||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
0100000 | Глибоцька районна рада | 4302900 | 4302900 | 2850300 | 150000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4302900 | ||
0110000 | Глибоцька районна рада | 4302900 | 4302900 | 2850300 | 150000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4302900 | ||
0110150 | 0150 | 0111 | Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад | 3646000 | 3646000 | 2850300 | 150000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3646000 |
0110180 | 0180 | 0133 | Інша діяльність у сфері державного управління | 606900 | 606900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 606900 |
0113192 | 3192 | 1030 | Надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів і осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість | 50000 | 50000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50000 |
0200000 | Глибоцька районна державна адміністрація | 17985000 | 17985000 | 458200 | 3000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17985000 | ||
0210000 | Глибоцька державна адміністрація | 17985000 | 17985000 | 458200 | 3000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17985000 | ||
0212010 | 2010 | 0731 | Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню | 16055800 | 16055800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16055800 |
0212112 | 2112 | 0725 | Первинна медична допомога населенню, що надається фельдшерськими, фельдшерсько-акушерськими пунктами | 24000 | 24000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 24000 |
0212113 | 2113 | 0721 | Первинна медична допомога населенню, що надається амбулаторно-поліклінічними закладами (відділеннями) | 774000 | 774000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 774000 |
0212144 | 2144 | 0763 | Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет | 358500 | 358500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 358500 |
0212152 | 2152 | 0763 | Інші програми та заходи у сфері охорони здоров`я | 200000 | 200000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200000 |
0213121 | 3121 | 1040 | Утримання та забезпечення діяльності центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді | 572700 | 572700 | 458200 | 3000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 572700 |
0600000 | Відділ освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької райдержадміністрації | 195197400 | 195197400 | 150400300 | 6491600 | 0 | 9990700 | 160300 | 9793400 | 818900 | 5140900 | 197300 | 205188100 | ||
0610000 | Відділ освіти, культури, молоді та спорту Глибоцької райдержадміністрації | 195197400 | 195197400 | 150400300 | 6491600 | 0 | 9990700 | 160300 | 9793400 | 818900 | 5140900 | 197300 | 205188100 | ||
0611010 | 1010 | 0910 | Надання дошкільної освіти | 18484100 | 18484100 | 13179400 | 778800 | 0 | 1429500 | 0 | 1419500 | 0 | 502100 | 10000 | 19913600 |
0611020 | 1020 | 0921 | Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти ( в т. ч.дошкільними підрозділами( відділеннями, групами) | 157469550 | 157469550 | 122720200 | 5019800 | 0 | 8200700 | 160300 | 8015400 | 577600 | 4618800 | 185300 | 165670250 |
0611090 | 1090 | 0960 | Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми | 4567900 | 4567900 | 3582600 | 86300 | 0 | 20000 | 0 | 20000 | 0 | 0 | 0 | 4587900 |
0611100 | 1100 | 0960 | Надання спеціальної освіти мистецькими школами | 1737400 | 1737400 | 1395000 | 21000 | 0 | 81300 | 0 | 81300 | 81300 | 0 | 0 | 1818700 |
0611150 | 1150 | 0990 | Методичне забезпечення діяльності закладів освіти | 1919200 | 1919200 | 1470000 | 101200 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1919200 |
0611161 | 1161 | 0990 | Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти | 3308300 | 3308300 | 2590000 | 98500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3308300 |
0611162 | 1162 | 0990 | Інші програми та заходи у сфері освіти | 271350 | 271350 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 271350 |
0611170 | 1170 | 0990 | Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів | 1618300 | 1618300 | 1294500 | 24000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1618300 |
0613131 | 3131 | 1040 | Здійснення заходів та реалізація проектів на виконання Державної цільової соціальної програми `Молодь України` | 10000 | 10000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10000 |
0614030 | 4030 | 0824 | Забезпечення діяльності бібліотек | 1595300 | 1595300 | 1204700 | 87000 | 0 | 4800 | 0 | 2800 | 0 | 0 | 2000 | 1600100 |
0614040 | 4040 | 0824 | Забезпечення діяльності музеїв i виставок | 305100 | 305100 | 170000 | 55000 | 0 | 700 | 0 | 700 | 0 | 0 | 0 | 305800 |
0614060 | 4060 | 0828 | Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів | 1439300 | 1439300 | 975600 | 179000 | 0 | 253700 | 0 | 253700 | 160000 | 20000 | 0 | 1693000 |
0614070 | 4070 | 0823 | Фінансова підтримка кінематографії | 100000 | 100000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100000 |
0614081 | 4081 | 0829 | Забезпечення діяльності інших закладів в галузі культури і мистецтва | 864100 | 864100 | 708300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 864100 |
0614082 | 4082 | 0829 | Інші заходи в галузі культури і мистецтва | 6100 | 6100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6100 |
0615011 | 5011 | 0810 | Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту | 10000 | 10000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10000 |
0615031 | 5031 | 0810 | Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл | 1491400 | 1491400 | 1110000 | 41000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1491400 |
0800000 | Управління праці та соціального захисту населення Глибоцької райдержадміністрації | 6085100 | 6085100 | 4475000 | 50000 | 0 | 100000 | 0 | 100000 | 25000 | 5000 | 0 | 6185100 | ||
0810000 | Орган з питань праці та соціального захисту населення | 6085100 | 6085100 | 4475000 | 50000 | 0 | 100000 | 0 | 100000 | 25000 | 5000 | 0 | 6185100 | ||
0813032 | 3032 | 1070 | Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв`язку | 36000 | 36000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 36000 |
0813035 | 3035 | 1070 | Компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному транспорті | 100000 | 100000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100000 |
0813104 | 3104 | 1020 | Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв`язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю | 5565100 | 5565100 | 4475000 | 50000 | 0 | 100000 | 0 | 100000 | 25000 | 5000 | 0 | 5665100 |
0813160 | 3160 | 1010 | Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги | 200000 | 200000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 200000 |
0813180 | 3180 | 1060 | Надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) на оплату житлово-комунальних послуг | 14000 | 14000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 14000 |
0813242 | 3242 | 1090 | Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення | 170000 | 170000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 170000 |
2400000 | Управління розвитку територій Глибоцької райдержадміністрації | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6000 | 0 | 6000 | 0 | 0 | 0 | 6000 | ||
2410000 | Управління розвитку територій Глибоцької райдержадміністрації | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6000 | 0 | 6000 | 0 | 0 | 0 | 6000 | ||
2418311 | 8311 | 0511 | Охорона та раціональне використання природних ресурсів | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6000 | 0 | 6000 | 0 | 0 | 0 | 6000 |
3700000 | Фінансове управління Глибоцької райдержадміністрації | 11093900 | 10993900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11093900 | ||
3710000 | Фінансове управління Глибоцької райдержадміністрації ( в частині міжбюджетних трансфертів, резервного фонду) | 11093900 | 10993900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 11093900 | ||
3718700 | 8700 | 0133 | Резервний фонд | 100000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100000 |
3719710 | 9710 | 0180 | Субвенція з місцевого бюджету на утримання об`єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об`єктів спільного користування | 1373700 | 1373700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1373700 |
3719770 | 9770 | 0180 | Інші субвенції з місцевого бюджету | 9620200 | 9620200 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9620200 |
X | X | X | Усього | 234664300 | 234564300 | 158183800 | 6694600 | 0 | 10096700 | 160300 | 9899400 | 843900 | 5145900 | 197300 | 244761000 |
Керуючий справами районної ради | Микола Шмідт | ||||||||||||||
Додаток №4 | ||||||||||||||||||
до рішення районної ради | ||||||||||||||||||
"Про районний бюджет на 2020 рік" | ||||||||||||||||||
від 18 грудня 2019 року № ____ | 70-33/19 | |||||||||||||||||
Міжбюджетні трансферти на 2020 рік | ||||||||||||||||||
грн. | ||||||||||||||||||
Найменування бюджету - одержувача/надавача міжбюджетного трансферту | Трансферти з інших місцевих бюджетів | Трансферти іншим бюджетам | ||||||||||||||||
дотація на: | усього | дотація на: | субвенції | усього | ||||||||||||||
спеціального фонду на: | загального фонду на: | спеціального фонду на: | ||||||||||||||||
найменування трансферту* | найменування трансферту** | |||||||||||||||||
Дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету | Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції | Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров`я за рахунок коштів медичної субвенції | субвенція на утримання обєктів спільного користування | інша субвенція із місцевого бюджету | на установи освіти | на установи культури | субвенція на утримання обєктів спільного користування | ||||||||||
2 | 3 | 4 | 10 | 11 | 12 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
Багринiвка | 0 | 923900 | 310700 | 1234600 | ||||||||||||||
Димка | 0 | 365700 | 365700 | |||||||||||||||
Йорданешти | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Кам'янка | 0 | 447200 | 447200 | |||||||||||||||
Купка | 0 | 298700 | 298700 | |||||||||||||||
Карапчiв | 0 | 0 | ||||||||||||||||
Коровiя | 0 | 1809400 | 79800 | 1889200 | ||||||||||||||
Корчiвцi | 0 | 214500 | 214500 | |||||||||||||||
Опришени | 0 | 660700 | 660700 | |||||||||||||||
Станiвцi | 0 | 222200 | 222200 | |||||||||||||||
Сучевени | 0 | 485500 | 485500 | |||||||||||||||
Ст.Вовчинець | 0 | 595800 | 595800 | |||||||||||||||
Стерча | 0 | 292200 | 292200 | |||||||||||||||
Тарашани | 0 | 1598100 | 475900 | 2074000 | ||||||||||||||
Турятка | 0 | 839900 | 839900 | |||||||||||||||
Глибока | 2338500 | 3988200 | 120000 | 6446700 | 1373700 | 1373700 | ||||||||||||
Волока | 1088800 | 161 000 | 1249800 | 0 | ||||||||||||||
Тереблече | 942700 | 541700 | 1484400 | 0 | ||||||||||||||
Чагор | 1782700 | 539500 | 2322200 | 0 | ||||||||||||||
Обласний бюджет | 13438500 | 1420500 | 462800 | 358500 | 15680300 | 0 | ||||||||||||
Всього | 0 | 13438500 | 1420500 | 462800 | 6511200 | 5230400 | 120000 | 0 | 0 | 27183400 | 0 | 0 | 4331400 | 5288800 | 1373700 | 0 | 0 | 10993900 |
Керуючий спрвами районної ради | Микола Шмідт |
Додаток № 5 | |||||||||
до рішення районної ради | |||||||||
"Про районний бюджет на 2020 рік" | |||||||||
від "____"______________ 2019 року № ___ | |||||||||
Розподіл витрат районного бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у 2020 році | |||||||||
(грн) | |||||||||
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів | Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів | Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету | Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету / відповідального виконавця, найменування бюджетної програми/підпрограми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів | Найменування місцевої/регіональної програми | Дата та номер документа, яким затверджено місцеву регіональну програму | Усього | Загальний фонд | Спеціальний фонд | |
усього | у тому числі бюджет розвитку | ||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
0110180 | 0180 | 0133 | Інша діяльність у сфері державного управління | Програма розвитку місцевого самоврядування району та забезпечення повноважень щодо управління майном спільної власності територіальних громад селища та сіл району на 2020 -2021 роки | рішення сесії районної ради від 22.12.2017 року № 130-20/17 | 350000 | 350000 | ||
0110180 | 0180 | 0133 | Інша діяльність у сфері державного управління | Районна Програма розвитку архівної справи в Глибоцькому районі на 2019-2022 роки | рішення сесії районної ради від 07.12.2018 року № 100-26/18 | 188000 | 188000 | ||
0113192 | 3192 | 1030 | 'Надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів і осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість | Програма підтримки діяльності районної організації ветеранів України на 2020 -2021 роки | рішення сесії районної ради від 22.12.2017 року № 129-20/17 | 50000 | 50000 | ||
0212113 | 2113 | 0721 | Первинна медична допомога населенню, що надається амбулаторно-поліклінічними закладами (відділеннями) | Комплексна програма розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Глибоцькому районі та підтримки комунального некомерційного підприємства "Глибоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" на 2018-2020 роки" | рішення сесії районної ради від 07.12.2018 року № 101-26/18 | 300000 | 300000 | ||
0212152 | 2152 | 0763 | Інші програми та заходи у сфері охорони здоров`я | Комплексна програма розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Глибоцькому районі та підтримки комунального некомерційного підприємства "Глибоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" на 2018-2020 роки" | рішення сесії районної ради від 07.12.2018 року № 101-26/18 | 200000 | 200000 | ||
0813242 | 3242 | 1090 | Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення | Районна комлексна програма соціальної підтримки малозабезпечених верств населення "Турбота" на 2016 -2021 роки | рішення сесії районної ради від 25.12.2015 року №26-3/15 | 170000 | 170000 | ||
Х | Х | Х | УСЬОГО | Х | Х | 1258000 | 1258000 | 0 | 0 |
Керуючий справами районної ради Микола Шмідт |
Додаток 6 | ||||||||
до рішення районної ради | ||||||||
"Про районний бюджет на 2020 рік" | ||||||||
від 18 грудня 2019 року № 70-33/19___ | ||||||||
Розподіл видатків бюджету розвитку за обєктами у 2020 році | ||||||||
(грн.) | ||||||||
Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів | Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету | Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету/ відповідального виконавця, найменування бюджетної програми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів | Обсяг видатків бюджету розвитку тис. грн. | Найменування обєкта | Строк реалізації обєкта (рік початку і завершення) | Загальна вартість тис. грн. | Рівень готовності на кінець бюджетного періоду % | Обсяг видатків наступних бюджетних періодів для завершення обєкта тис.грн. |
2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
Управління освіти | ||||||||
1020 | 0921 | Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами | 160300 | |||||
Всього | 160300 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||
Керуючий справами роайонної ради | Микола Шмідт | |||||||
Додаток № 7
до рішення районної ради
"Про районний бюджет на 2020 рік"
від "___"______________ 2019 року №___
Відомча класифікація видатків районного бюджету
Код Назва
01 Районна рада
02 Районна державна адміністрація
06 Відділ освіти, культури, молоді та спорту райдержадміністрації
08 Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації
24 Управління розвитку територій Глибоцької райдержадміністрації
37 Фінансовий відділ райдержадміністрації
Керуючий справами районної ради Микала Шмідт
Додаток № 8
до рішення районної ради
„Про районний бюджет на 2020 рік”
від 18 грудгя 2019 року № 70-33/19
ФОРМУЛА,
згідно з якою надано іншу субвенцію сільським радам
у 2020 році
В=Во+Вк
де В – всього видатків, що надаються місцевим бюджетам у вигляді іншої субвенції;
Во- видатки на дитячі дошкільні установи;
Вк – видатки на бібліотеки та клуби.
Во=Вз/п+Вх+Ве/н+Вг
Вз/п = місячний фонд оплати праці з нарахуваннями станом на 01.01.2019 року по ДДУ помножено на коефіцієнт підвищення 1,094 та помножено на 12 місяців.
Вх= кошти заплановані на харчування в день на одну дитину помножено на 160 днів та помножено на кількість дітей в дитячій дошкільній установі по даним статистики станом на 01.01.2019 року.
Кошти на харчування дитини в день заплановані в сумі 10 грн., що складає 60 % видатків на харчування, які оплачує бюджет.
Ве/н - видатки на оплату енергоносіїв передбачені по потребі з урахування індексу інфляції, а саме :
кількість спожитих енергоносіїв за 2019 рік помножено на індекс інфляції і помножено на ціну;
Вг – видатки на господарські цілі заплановані з урахування кількості дітей згідно даних статистики в розмірі 220 грн. на дитину в рік.
Вк=Вб+Вк
Вб - видатки на сільські бібліотеки;
Вк – видатки на сільські клуби та будинки культури
Вб= Вз/п+Ве/нВг
Вз/п = місячний фонд оплати праці з нарахуваннями по бібліотеці станом на 01.01.2019 року помножено на коефіцієнт підвищення 1,094 та помножено на 12 місяців.
Ве/н - видатки на оплату енергоносіїв передбачені по потребі з урахування індексу інфляції; а саме :
кількість спожитих енергоносіїв за 2019 рік помножено на індекс інфляції і помножено на ціну;
Вг – видатки на господарські цілі заплановані в залежності від кількості жителів та помножено на 0,3 грн.
Вк= Вз/п+Ве/нВг
Вз/п = місячний фонд оплати праці з нарахуваннями по сільських клубах та будинках культури станом на 01.01.2019 року помножено на коефіцієнт підвищення 1,094 та помножено на 12 місяців.
Ве/н - видатки на оплату енергоносіїв передбачені по потребі з урахування індексу інфляції; а саме :
кількість спожитих енергоносіїв за 2019 рік помножено на індекс інфляції і помножено на ціну;
Вг – видатки на господарські цілі заплановані в залежності від кількості жителів та помножено на 0,7 грн.
Керуючий справами районної ради Микола Шмідт