ОПИС ДОКУМЕНТУ

Рішення:

Прийнято

Сесія:

XXV

Скликання:

VII

Вид:

За основу і в цілому

Номер:

12

Дата реєстрації:

10.08.2018

Проголосовано:

21.09.2018 11:50:03

РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ

  • Підтримали
    24
  • Не підтримали
    0
  • Утримались
    1
  • Не голосували
    0
  • Відсутні
    11

ПОІМЕННЕ ГОЛОСУВАННЯ ХРОНОЛОГІЯ ДОКУМЕНТУ

ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 12

                                                             

                                                     ПРОЕКТ

УКРАЇНА

      Глибоцька районна рада               

  ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

вул. М. Грушевського, 2а, смт.Глибока, 60400, тел.2-42-95, тел. «факс» 2-42-99, 21418809@mail.gov.ua

  

 

XXV СЕСІЯ VІI СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ № _________

 

 «__» _______ 2018 року                                                              смт. Глибока









 

 Про затвердження нової редакції

 Положення про порядок призначення

та звільнення з посади керівників

об’єктів спільної  власності

територіальних громад

Глибоцького району

 

 

Керуючись підпунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою вдосконалення порядку застосування контрактної форми  трудового договору з керівниками об’єктів спільної власності територіальних громад району, а також посилення контролю за ефективним використанням і збереженням майна, що перебуває у спільній власності територіальних громад району, враховуючи рекомендації постійної комісій районної ради з питань промисловості, підприємництва та управління об’єктами спільної власності від  «___»_______2018 року,  районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити в новій редакції:


 

- Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад Глибоцького району, (додаток 1);

-  Форму контракту з керівниками  об’єктів спільної власності територіальних громад Глибоцького району, (додаток 2).

 

2. Визнати такими, що втратили чинність: рішення районної ради від 22 лютого 2013 року № 13-16/13 «Про затвердження Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад селища та сіл району»; рішення районної ради від 18 липня 2014 року № 94-29/14 «Про внесення доповнень до Положення про порядок призначення та звільнення з посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад селища та сіл району, затвердженого рішенням районної ради № 13-16/13 від 22.02.2013 року».

 

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань промисловості, підприємництва та управління об’єктами спільної власності (Самушко В.К.), відділ по управлінню об’єктами спільної власності територіальних громад селища та сіл району, з питань приватизації та захисту прав споживачів районної ради  (Єремеску С.І.) та заступника голови районної ради Гуменного В.В.

 

 

 

 

 Голова районної ради                                                                   П.Панчук

 

  
Додаток 1

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням сесії районної ради

від_______________  №________

 

ПОЛОЖЕННЯ

про порядок призначення та звільнення з посади керівників об’єктів спільної власності територіальних громад  Глибоцького району

 

1. Загальні положення.

1.1. Це Положення розроблено відповідно до Конституції України,   Господарського кодексу України, Кодексу законів про працю в Україні, законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про  освіту», «Про  вищу  освіту»,  «Про  загальну  середню  освіту»,  «Про позашкільну  освіту»,  «Основи  законодавства  України  про  охорону  здоров'я», «Про культуру» та інших нормативно-правових актів.

 

1.2.   Керівники закладів, установ, організацій, які підпадають під дію Законів України «Про  освіту», «Про  вищу  освіту»,  «Про  загальну  середню  освіту»,  «Про позашкільну  освіту»,  «Основи  законодавства  України  про  охорону  здоров'я», «Про культуру», призначаються та звільняються з посади   відповідно до вимог цих Законів, а також постанов КМУ «Про затвердження Положення про інклюзивно-ресурсний центр» від 12 липня 2017 року № 545 та «Про затвердження порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров'я» від 27.12.2017 року №1094, наказу МОН України «Про затвердження типового положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти» від 28.03.2018 року № 291, та  інших нормативно-правових актів, що встановлюють обов’язковість проведення конкурсного відбору для кандидатів на посади керівників комунальних  закладів, установ, організацій.

 

1.3. Це Положення визначає основні вимоги до призначення на посаду керівників та звільнення їх із займаної посади, укладення (переукладення) і розірвання контрактів з керівниками об'єктів спільної власності територіальних громад Глибоцького району управління якими здійснює районна рада (далі - Орган управління майном). 

 

1.4. Відповідно до статті 21 Кодексу законів про працю України контракт є особливою формою трудового договору, в  якому строк його дії, права, обов'язки і відповідальність сторін, умови матеріального забезпечення і організації праці працівника, умови розірвання договору можуть встановлюватись за угодою сторін.

 

  1. Контрактна  форма  укладання  трудового  договору  з  керівниками об'єктів спільної власності територіальних громад Глибоцького району (далі - Керівники) застосовується,  у  разі  коли  вона,  передбачена  законами  України,  а  також  за погодженням сторін.  Контракт укладається на термін від 1 до 5 років.


 


  1. Дія цього Положення поширюється на всіх Керівників комунальних підприємств, установ, закладів, організацій що перебувають у спільній власності територіальних громад району (далі - об’єкти комунальної власності).


 

 

  1. Призначення на посаду та порядок укладення контракту


2.1. Призначення на посаду Керівника об’єкта спільної власності територіальних громад району здійснюється за рішенням сесії районної ради.

 

2.2.   Ініціатива щодо призначення на посаду Керівника може виходити від голови районної державної адміністрації за поданням Уповноваженого органу управління та голови районної ради за рекомендацією постійних  комісій районної ради відповідно до їх повноважень.

2.3. З Керівниками, раніше призначеними районною радою на посади, контракти можуть бути укладені або переукладені в установленому законом порядку.

 

2.4.   Підготовку проекту рішення районної ради про призначення Керівника для розгляду на пленарних засіданнях районної ради в залежності від суб’єкта подання здійснює Уповноважений орган управління або  відповідальний структурний підрозділ районної ради.

2.5. Для розгляду районною радою питання призначення Керівника об’єкта комунальної власності, ініціатором надаються такі документи:

  • заяви кандидата на посаду Керівника;

  • подання з обґрунтуванням щодо кандидатури на посаду;

  • особова картка (форма П-2);

  • дві фотокартки розміром 3´4 см;

  • автобіографія;

  • копія паспорта та, при наявності, ідентифікаційного коду;

  • копія трудової книжки або інших документів, що підтверджують стаж роботи  не менше трьох років;

  • копія диплома про освіту (наукові ступені, інші відзнаки);

  • згода на збір і обробку персональних даних;

  • заява про відсутність конфлікту інтересів;

  •  інші документи, при необхідності, за вимогою профільної постійної  комісії районної ради.


 

2.6. Всі документи подаються державною мовою, та розглядаються профільною постійною комісією районної ради.

 

2.7. У випадку відмови профільної постійної комісії претенденту на посаду Керівника об’єкта комунальної власності, на підставі рекомендацій профільної постійної комісії, відповідальний структурний підрозділ районної ради готує на ім’я особи, яка подала заяву про призначення на посаду Керівника, проект листа із зазначенням обґрунтованої відмови.

 

2.8. При надходженні до районної ради декількох заяв щодо призначення на посаду Керівника одного і того ж об’єкта, профільна постійна комісія розглядає кожну заяву, з матеріалами визначеними п. 2.5. цього Положення і надає рекомендації по кожному претенденту окремо.

 

2.9. На підставі рішення сесії районної ради, головою районної ради (або особою що виконує його обов’язки), у письмовій формі, укладається Контракт за формою, що затверджується рішенням районної ради. 

 

2.10. Керівники закладів культури, охорони здоров'я  та закладів освіти, призначення яких здійснюється відповідно до вимог Законів України «Про культуру», «Основи  законодавства  України  про  охорону  здоров'я» та «Про  освіту», призначаються на посаду за результатами конкурсного відбору.

 

2.11. Здійснення всіх заходів щодо проведення конкурсу на заміщення посади Керівника забезпечує Уповноважений орган управління.

2.12. За результатами проведення конкурсу Уповноважений орган управління подає для розгляду на пленарних засіданнях районної ради відповідний проект рішення щодо призначення кандидата на посаду  Керівника.  Голова районної ради або Уповноважений орган управління на підставі рішення районної ради укладає з особою, призначеною на посаду,  контракт  за типовою формою, визначеною нормативно-правовими актами, а в разі відсутності типової форми за формою затвердженою розпорядженням голови районної ради з дотриманням вимог цього положення.

2.13. Контракти в обов’язковому порядку, укладаються з усіма керівниками об’єктів спільної власності територіальних громад крім навчальних закладів освіти, з якими укладається трудовий договір Уповноваженим органом управління.

 

2.14. Один примірник Контракту зберігається в районній раді, другий - у Керівника. Обидва примірники Контракту мають однакову юридичну силу.

 

2.15. Контракт набуває чинності з моменту його підписання сторонами, якщо інше не передбачено умовами Контракту, і може бути змінений тільки за угодою сторін в письмовій формі.

 

2.16. За два місяці до закінчення терміну дії Контракту відповідальний структурний підрозділ районної ради подає голові районної ради ( або особі, що виконує його обов'язки) письмову пропозицію про укладення контракту з Керівником на новий термін або вносить пропозицію щодо нової кандидатури на посаду Керівника.

 

2.17. При відсутності згоди районної ради чи Керівника на продовження контракту по закінченні строку його дії трудовий договір вважається припиненим.

 

2.18. У разі відмови районної ради укласти Контракт з Керівником трудовий договір з ним розривається на підставі пункту 1 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України. У разі відмови Керівника укласти Контракт трудовий договір з ним припиняється на підставі пункту 6 статті 36  Кодексу законів про працю України.

 

2.19. Відповідальний структурний підрозділ районної ради забезпечує здійснення контролю за виконанням Керівником положень укладеного контракту.

 

2.20. Керівник не менше одного разу протягом терміну своїх повноважень звітує на засіданні профільної постійної комісії районної ради про виконання функціональних обов'язків, фінансово-господарську діяльність об'єкту, збереження та ефективність використання майна, а у разі необхідності – на сесії районної ради.

 

2.21. У  разі  тимчасової  відсутності  Керівника  (відрядження, відпустка,  хвороба, навчання,  тощо)  його  обов’язки  виконує  заступник  або  інша  особа,  на  яку відповідно  до  статуту  або  розпорядчого  документу   покладені  відповідні  обов’язки.

 

2.22. У разі  звільнення з посади Керівника або неможливості  виконання ним своїх  обов’язків  з  інших  причин,  голова  районної  ради  своїм  розпорядженням призначає  виконуючого  обов’язки  Керівника  на  період  до  призначення Керівника на пленарному засіданні  районної ради.

 

2.23. Трудова книжка Керівника комунального об’єкту спільної власності територіальних громад, оформлена в установленому законом порядку, зберігається в установі, підприємстві, закладі чи організації.

 

  1.  Зміст контракту.


3.1. З Керівником об’єкта спільної власності територіальних громад   району укладається  контракт на термін від 1 до 5 років, який, на підставі рішення сесії, підписується головою районної ради.

3.2. В контракт можуть вноситись необхідні зміни, залежно від специфіки об’єкта комунальної власності.

 

3.3. У контракті передбачаються терміни його дії, вимоги до професійної діяльності, до збереження майна спільної власності територіальних громад, права, обов’язки та відповідальність сторін, у тому числі матеріальна відповідальність, організації праці, умови розірвання контракту, соціально-побутові та інші умови, необхідні для виконання прийнятих на себе Керівником зобов’язань, з урахуванням специфіки роботи.

 

3.4. Обов'язковими умовами, які закріплюються у контракті, є умови щодо:

- виконання комунальними підприємствами, установами, організаціями та закладами, зобов'язань зі сплати податків, інших обов'язкових платежів до бюджетів, своєчасності виплати заробітної плати працівникам;

- ефективного використання і збереження майна;

- складання та надання виконавчому апарату районної ради комунальними підприємствами, установами, організаціями, квартальної, річної фінансової звітності, а також іншої інформації, передбаченої чинними нормативно-правовими актами;

 - погодження головою районної ради  штатного розпису підприємства, установи, організації чи закладу згідно статуту (положення) та термінів відпустки Керівника;

- своєчасне укладення договорів оренди та договорів на відшкодування орендарями комунальних послуг, дотримання їх умов;

- обліку, своєчасного надходження частини орендної плати від орендарів, яка залишається в розпорядженні підприємства, установи, організації;

- повного та своєчасного відшкодування орендарями вартості спожитих комунальних послуг та інших витрат, передбачених чинним законодавством;

- оформлення правовстановлюючих документів на будівлі, споруди та земельні ділянки, на яких вони знаходяться, їх реєстрація у встановленому порядку;

- будь-які дії з майном спільної власності територіальних громад, в тому числі проведення капітального ремонту, реконструкції, переобладнання, добудови та інших поліпшень, здійснювати на підставі рекомендацій постійної комісії районної ради;

- у контракті можуть бути визначені додаткові умови, у відповідності до специфіки та виду діяльності комунального підприємства, установи, організації чи закладу.

 

3.5. Проект контракту готується  відповідальним структурним підрозділом районної ради.

 

3.6. Додаткова угода з Керівником укладається у таких випадках:

  • внесення змін до  контракту за згодою сторін;

  • внесення змін до контракту за рішенням сесії;

  • продовження терміну дії контракту;

  • в інших випадках, передбачених законодавством.


 

4. Продовження та дострокове розірвання  контракту

4.1. За два місяці до закінчення терміну дії  контракту, Керівник подає до районної ради письмову заяву про подовження  контракту на новий термін або свою кандидатуру на проходження конкурсного відбору, а також звіт про виконання функціональних обов’язків та умов контракту.

 

4.2. У випадку не надання до районної ради, у встановлений термін, вказаних в п.4.1. документів, питання про призначення Керівника не розглядається. З дати закінчення терміну дії контракту Керівник об’єкта комунальної власності звільняється з посади, в зв’язку з закінченням терміну дії   контракту, про що робиться відповідний запис в його трудову книжку на підставі розпорядження голови районної ради.

 

4.3. Заява Керівника про продовження терміну дії контракту розглядається профільною постійною комісією, за рекомендаціями якої голова районної ради укладає з Керівником   контракт на новий термін.

 

4.4. У разі відмови профільною постійною комісією щодо подовження терміну дії  контракту з Керівником, відповідальним структурним підрозділом районної ради готується розпорядження про припинення  трудового договору (контракту).

 

4.5. У разі потреби за наявності підстав, профільна постійна комісія може ініціювати розгляд питання про продовження або припинення трудового договору (контракту) на сесії районної ради.  

 

4.6. Дострокове розірвання контракту з Керівником об’єкта комунальної власності здійснюється у таких випадках:

 

4.6.1. На підставі рішення сесії районної ради : 

  • за поданням голови районної ради, на підставі обґрунтованих рекомендацій профільної постійної комісії;

  • за наявності відповідного рішення суду;

  •  інших підстав, передбачених законодавством та контрактом.


 

4.6.2. За розпорядженням голови районної ради :

  • за ініціативою самого Керівника, на підставі заяви про звільнення;

  • у разі смерті Керівника, зникнення безвісті, інших обставин непереборної сили;

  • у випадку не надання Керівником до районної ради у встановлений термін документів, вказаних в п.4.1., на укладення  контракту на новий термін;


 

4.7. У випадку встановлення фактів неналежного виконання службових обов’язків Керівником, невиконання ним умов контракту, дане питання виноситься на засідання профільної постійної комісії, яка за результатами розгляду виносить рекомендації

- щодо притягнення Керівника до дисциплінарної відповідальності;

- дострокового припинення дії контракту та звільнення Керівника з займаної посади (з обґрунтуванням причин);

- інше;

 

4.8. У випадку якщо профільною постійною комісією надано рекомендації достроково припинити дії трудового договору та звільнити Керівника з займаної посади, відповідальним структурним підрозділом районної ради готується та вноситься відповідний проект рішення на розгляд сесії районної ради.

 

4.9. Якщо ж профільною постійною комісією надано рекомендації  притягнути Керівника до дисциплінарної відповідальності, тощо, відповідальним структурним підрозділом готується відповідний проект розпорядження голови районної ради.

 

4.10. Розпорядження голови районної ради обов’язкові до виконання Керівниками об’єктів спільної власності територіальних громад, та є підставою для внесення до трудової книжки Керівника відповідних записів.

 

4.11. Звіт Керівника про виконання умов контракту, фінансово-господарську діяльність об’єкта комунальної власності, збереження та ефективність використання майна, по мірі необхідності, може розглядатися профільною постійною комісією із залученням спеціалістів виконавчого апарату районної ради, райдержадміністрації та інших підприємств, установ, організацій. На підставі рекомендацій профільної постійної комісії звіт Керівника може бути заслуханий на сесії районної ради. За результатами заслуховування приймається відповідне рішення.

 

4.12. На Керівника, який уклав  контракт відповідно до цього Положення, повністю поширюються заохочення, пільги та компенсації, встановлені чинним законодавством України.

 

4.13. На Керівника на балансі якого перебуває об’єкт спільної власності територіальних громад, покладена відповідальність за стан даного майна, його збереження та ефективність використання.

 

4.14. Спірні питання між сторонами розглядаються в порядку, встановленому чинним законодавством України.

 

Керуючий справами районної ради                                                        М.Шмідт   

 

                                                                                                 Додаток 2

до рішення районної ради

сьомого скликання

 від      _____________________

 

 

КОНТРАКТ

з керівником комунального підприємства, установи, організації

смт.Глибока                                                                  «____»  _________20__ р.

 

Глибоцька районна рада, іменована далі Орган управління майном, в особі голови районної ради____________________________________________

______________________________, що діє відповідно Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, з одного боку та громадянин ____________________________________________________________________

іменований далі Керівник, з другого боку, уклали цей Контракт про таке, що громадянин  ________________________________________________ призначається на посаду____ __________________________________________

________________________________________________________________

на термін з «___»_____________20___ р.   по   «____»  ______________    20__  р.

 

 

  1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


 

1.1. За цим Контрактом Керівник зобов'язується безпосередньо і через адміністрацію здійснювати поточне (оперативне) управління (керівництво) підприємством, установою, організацію, забезпечувати  рентабельність госпрозрахункового підприємства,  забезпечити раціональне і цільове використання бюджетних коштів, ефективно використовувати і зберігати закріплене за підприємством, установою, організацією майно, а Орган управління майном зобов’язується створювати належні умови для організації праці Керівника.

1.2. На підставі контракту виникають трудові відносини між Керівником та Органом управління майном.

1.3. Керівник є повноважним представником підприємства, установи, організації під час реалізації повноважень, функцій, обов’язків, визначених статутом (положенням) підприємства, установи, організації, іншими нормативними актами.

1.4.  Керівник діє на засадах єдиноначальності.

1.5. Керівник підзвітний Органу управління майном у межах,  встановлених законодавством, статутом (положенням) підприємства, установи, організації та цим контрактом.  Моральні якості Керівника повинні відповідати засадам патріотичної свідомості та національної гідності громадянина України.

 

  1. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН.


 

2.1. Керівник  здійснює  поточне  (оперативне)  керівництво підприємством, установою, організацією, організовує його виробничо-господарську, соціально-побутову та іншу діяльність, забезпечує виконання завдань, передбачених законодавством, статутом (положенням) підприємства, установи, організації та цим контрактом.

2.2. Керівник  зобов’язується забезпечити виконання показників ефективного використання майна і прибутку.

        Керівник підприємства, установи, організації зобов’язується забезпечити ефективне і раціональне використання бюджетних коштів, використовувати за призначенням та зберігати належним чином закріплене за підприємством, установою, організацією майно.

2.3.  Керівник підприємства щорічно подає Органу управління майном звіт про результати виконання показників, передбачених контрактом за встановленою формою.

2.4. Орган управління майном має право вимагати від Керівника  достроковий звіт про його дії, якщо останній допустив невиконання чи неналежне виконання своїх обов’язків щодо управління підприємством, установою, організацією та розпорядженням його майном.

2.5. Орган управління майном:

- надає інформацію на запит Керівника;

- звільняє Керівника у разі закінчення контракту, звільняє достроково за вимогою Керівника, а також у випадку порушень ним законодавства та умов контракту;

- організовує фінансовий контроль за діяльністю підприємства, установи, організації;

- здійснює контроль за ефективністю використання і збереження закріпленого за підприємством, установою, організацією майна.

- погоджує   штатний розпис підприємства, установи, організації  згідно статуту (положення) та термінів відпустки Керівника.

  1. . Керівник має право:


- діяти від імені підприємства, установи, організації, представляти його (її) на всіх підприємствах, в установах та організаціях;

- укладати від імені підприємства, установи, організації господарські та інші угоди;

- видавати від імені підприємства, установи, організації доручення;

- відкривати від імені підприємства, установи, організації рахунки в банках;

- користуватися правом розпорядження коштів підприємства, установи, організації;

- заохочувати та накладати на працівників стягнення відповідно до законодавства;

- в межах своєї компетенції видавати накази та інші акти, давати вказівки, обов’язкові для всіх підрозділів та працівників підприємства, установи, організації;

- вирішувати інші питання, віднесені законодавством, Органом управління майном, статутом (положенням) підприємства, установи, організації і цим контрактом.

2.7. Керівник зобов'язується:

- організовувати його виробничо-господарську, соціально-побутову та іншу діяльність;

- виконувати та забезпечувати виконання рішень районної ради щодо управління об’єктами спільної власності територіальних громад  Глибоцького району, розпоряджень голів районної ради та районної державної адміністрації;

-забезпечувати виконання завдань підприємства, установи, організацї, передбачених статутом (положенням) та цим контрактом;            

- забезпечити виконання показників ефективного використання майна спільної власності територіальних громад;

- щорічно звітувати перед районною радою, з якою укладено цей Контракт, про результати  діяльності підприємства, установи, організації,  інформувати  про рух основних фондів;

 - дотримуватись правил охорони праці на підприємстві;

- контролювати виконання правил внутрішнього трудового розпорядку та  посадових інструкцій працівниками.

- виконувати зобов'язання зі сплати податків, інших обов'язкових платежів до бюджетів, своєчасності виплачувати заробітну плату працівникам;

- складати та надавати квартальну, річну фінансову звітність, а також іншу інформацію, передбачену чинними нормативно-правовими актами;

- щоквартально надавати районній раді інформацію про нарахування та перерахування плати за оренду майна  спільної власності територіальних громад, що перебуває у користуванні підприємства , установи, організації, за встановленою формою;

- своєчасно укладати договори оренди та договори на відшкодування орендарями комунальних послуг, дотримання їх умов;

- вести облік своєчасного надходження частини орендної плати від орендарів, яка залишається в розпорядженні підприємства, установи, організації;

- повністю та своєчасно відшкодувати орендарями вартості спожитих комунальних послуг та інших витрат, передбачених чинним законодавством;

- оформляти правовстановлюючі документи на будівлі, споруди та земельні ділянки, на яких вони знаходяться, їх реєструвати у встановленому порядку;

- будь-які дії з майном спільної власності територіальних громад, в тому числі проведення капітального ремонту, реконструкції, переобладнання, добудови та інших поліпшень, здійснювати на підставі рекомендацій постійної комісії районної ради;

- у контракті можуть бути визначені додаткові умови, у відповідності до специфіки та виду діяльності комунального підприємства, установи, організації.

2.8. Орган управління майном делегує Керівнику повноваження щодо проведення колективних переговорів, укладення колективного договору на підприємстві, установі, організації та укладення трудових договорів з працівниками підприємства, установи, організації.

2.9.  Керівник укладає трудові договори з працівниками відповідно до чинного законодавства.

  Керівник зобов’язаний вжити заходів до створення в кожному структурному підрозділі і на кожному робочому місці умов праці відповідно до вимог нормативних актів, а також забезпечити додержання прав працівників, гарантованих законодавством про охорону праці.

  1. При укладанні трудових договорів з працівниками, визначенні та забезпеченні умов їх праці та відпочинку Керівник керується трудовим законодавством з урахуванням галузевих особливостей, передбачених статутом (положенням) підприємства, установи, організації, генеральною та галузевою угодами,  колективним договором і фінансовими можливостями підприємства, установи, організації.


 


  1. ОПЛАТА ПРАЦІ ТА СОЦІАЛЬНО-ПОБУТОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ  КЕРІВНИКА 


 

3.1. За виконання обов'язків, передбачених цим Контрактом, Керівнику нараховується заробітна плата відповідно до чинного законодавства, що регулює правовідносин  у даній галузі,  з урахуванням змін та доповнень, які існують на момент її виплати.

Заробітна плата керівника складається з:

  • посадового окладу згідно штатного розпису і визначається діючим законодавством;

  • нарахувань до посадового окладу за вислугу років, передбачених законодавством України та колективним договором;


     -  надбавки за інтенсивність праці та особливий характер  роботи у розмірі      ____%  до посадового окладу ( у разі погіршення якості роботи надбавка скасовується або зменшується);

-  матеріальної  допомоги згідно чинного законодавства.

3.2. За погодженням з Орган управління майном Керівнику може виплачуватися премія за особливі досягнення в роботі. Поточна премія виплачується згідно колективного договору.

           У разі погіршення показників роботи підприємства , установи, організації погіршення трудової дисципліни, у разі допущення нещасного випадку з вини підприємства, установи, організація премія Керівнику не нараховується.

          Премія також не нараховується:

-  у разі несплати реструктеризованої податкової заборгованості протягом 3-х місяців при наявності вини Керівника;

- за поданням службових осіб органів державного нагляду за охороною праці у разі систематичних порушень вимог чинного законодавства з питань охорони праці при наявності вини Керівника;

- у разі невиконання підприємством, установою, організацією зобов'язань перед бюджетом та Пенсійним фондом щодо сплати податків, зборів  та обов'язкових платежів, а також невиконання зобов'язань   щодо   виплати заробітної плати працівникам чи недотримання графіка погашення заборгованості по заробітній платні з безпосередньої вини Керівника;

- у разі допущення зростання обсягів простроченої кредиторської

заборгованості з вини Керівника.

3.3   Керівнику надається щорічна відпустка тривалістю ____ календарний день із збереженням заробітної плати та передбачених контрактом додаткових виплат, яка погоджується з головою районної ради.

3.4. Особливості робочого часу та часу відпочинку Керівника встановлюється відповідно до умов колективного договору та правил внутрішнього розпорядку  на підприємстві, установі, організації.

3.5. Керівнику  можуть  бути  передбачені   інші  соціальні   виплати, які передбачаються для працівників підприємства, установи, організації згідно колективного договору.

 

  1. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН. ВИРІШЕННЯ СПОРІВ 


 

4.1. У випадку невиконання чи неналежного виконання обов’язків, передбачених цим контрактом, Сторони несуть відповідальність згідно з законодавством та цим контрактом.

4.2. Спори між сторонами вирішуються у порядку, встановленому законодавством.

 

5. ВНЕСЕННЯ ЗМІН І ДОПОВНЕНЬ ДО КОНТРАКТУ ТА ЙОГО ПРИПИНЕННЯ

5.1.  Зміни та доповнення до цього Контракту вносяться тільки за угодою сторін, складеною у письмовій формі.

5.2.  Цей Контракт припиняється:

-  після закінчення строку дії Контракту,  за згодою сторін;

  • з   ініціативи   районної   ради   до   закінчення   строку   дії   Контракту   з   умов передбачених в п.5.3. цього Контракту;

  • з   ініціативи   Керівника   до   закінчення   терміну   дії   Контракту   у   випадках передбачених п.5.4. цього Контракту;


- у разі одноразового грубого порушення Керівником законодавства, в результаті чого для підприємства, установи, організації настали значні негативні наслідки (понесені збитки, виплачені штрафи і. т.п.);

- з інших підстав, передбачених законодавством.

5.3. Керівник може бути звільнений з посади, а цей Контракт розірваний з ініціативи районної ради до закінчення строку його дії:

- у випадку невиконання Керівником без поважних причин обов'язків, покладених на нього цим Контрактом;

- у разі неодноразового звернення до  районної ради трудового колективу або профспілкового комітету підприємства, установи, організації стосовно порушень Керівником своїх обов’язків;

- на підставі результатів здійснених перевірок контролюючих органів та обґрунтованих висновків постійних комісій районної ради;

- у разі неподання до районної ради щорічної звітності про діяльність підприємства (установи);

- інших випадків, передбачених законодавством.

5.4. Керівник може за своєю ініціативою розірвати Контракт до закінчення строку його дії у випадку хвороби чи інвалідності, що перешкоджають виконанню обов'язків за Контрактом та з інших поважних причин.

5.5. У разі дострокового припинення Контракту з незалежних від Керівника підприємства (установи) причин, підприємство (установа)  виплачує Керівнику всі виплати та компенсації, передбачені чинним законодавством.

5.7. За 2 місяці до закінчення строку дії Контракту він може бути за згодою сторін продовжений або укладений на новий чи інший терміни.

       У разі відмови Керівника підприємства (установи) продовжувати роботу за новими умовами оплати праці Контракт з ним розривається згідно з п.6 частини 1 ст. 36 КЗпП України.

5.8. Якщо розірвання Контракту проводиться на підставах, встановлених у Контракті, але не передбачених законодавством, про це зазначається у трудовій книжці Керівника з посиланням на п. 8 частини 1 ст. 36 КЗпП України.

 

  1. ТЕРМІН ДІЇ ТА ІНШІ УМОВИ КОНТРАКТУ


 


  1. . Цей контракт діє з «    » ________20__ р. до «  » _____20__р.


6.2. Контракт набуває чинності з моменту його підписання сторонами і є підставою для видання наказу (розпорядження) про прийняття Керівника на роботу з дня встановленого в Контракті за згодою сторін.

6.3. Умови Контракту являються конфіденційними. Конфіденційність його не поширюється на умови, врегульовані чинним законодавством та на органи, які здійснюють нагляд (контроль) за дотриманням законодавства.

6.4. Умови цього Контракту можуть бути змінені тільки за згодою сторін у письмовій формі.

 

 

 

 

7. АДРЕСИ СТОРІН ТА ІНШІ ВІДОМОСТІ

 

  1. Відомості про підприємство, установу, організацію:


 

Повна назва ___________________________________________________

Адреса ________________________________________________________

Розрахунковий рахунок № _______________________________________

 

  1. . Відомості про Орган управління майном :


 

Повна назва ___________________________________________________

Адреса ________________________________________________________

  1. Відомості про Керівника:


Домашня адреса: _______________________________________________

Домашній телефон _____________________________________________

Паспорт ______________________________________________________

  1. Цей контракт укладено в двох примірниках, які зберігаються у кожній із сторін і мають однакову юридичну силу.



 

 Від Органу управління майном                                  Керівник

 

___________________________                         _____________________