ОПИС ДОКУМЕНТУ
Рішення: | Прийнято |
---|---|
Сесія: | XXVII |
Скликання: | VII |
Вид: | За основу і в цілому |
Номер: | 4 |
Дата реєстрації: | 18.12.2018 |
Проголосовано: | 21.12.2018 11:18:28 |
РЕЗУЛЬТАТИ ГОЛОСУВАННЯ
- Підтримали
24
- Не підтримали
0
- Утримались
1
- Не голосували
0
- Відсутні
11
ГОЛОСУВАННЯ ЗА ПРОЄКТ РІШЕННЯ: № 4
ПРОЕКТ
УКРАЇНА
Глибоцька районна рада
ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул. М.Грушевського, 2а, смт.Глибока, 60400, тел.2-42-95, тел. «факс» 2-42-99, raionarada07@bigmir.net
ХХVII СЕСІЯ VІІ СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ № ______
«____»____________ 2018 року | смт. Глибока |
Про районний бюджет на 2019 рік
Керуючись Бюджетним кодексом України, пунктом 17 частини 1 статті 43 і статтею 61 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетним кодексом України та враховуючи рекомендації постійних комісій районної ради від __ грудня 2018 року районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити районний бюджет на 2019 рік за програмно-цільовим методом бюджетування.
2. Визначити на 2019 рік:
- доходи районного бюджету у сумі 501 420 926 грн., у тому числі доходи загального фонду в сумі 495 755 026 грн., доходи спеціального фонду в сумі 5 665 900 грн., згідно з додатком №1 до цього рішення;
- видатки районного бюджету у сумі 501 420 926 грн., в тому числі видатки загального фонду в сумі 495 755 026 грн., видатки спеціального фонду в сумі 5 665 900 грн.
3. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами згідно з додатком №2 до цього рішення.
4. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів районного бюджету у сумі 100 000 грн.
5. Затвердити на 2019 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком №3 до цього рішення.
6. Затвердити на 2019 рік резервний фонд районного бюджету у сумі 70 000 грн.
7. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію місцевих програм у сумі 1 116 100 грн. згідно з додатком №4 до цього рішення.
8. Затвердити відомчу класифікацію видатків районного бюджету на 2019 рік згідно з додатком № 5 до цього рішення.
9. Затвердити формулу, згідно з якою надано іншу субвенцію сільським радам для фінансування установ освіти та культури згідно з додатком №6 до цього рішення.
10.Затвердити перелік бюджетних установ, які передаються для фінансування Глибоцькій селищній та Чагорській сільській об’єднаним територіальним громадам згідно з додатком №7.
11. Визначити на 2019 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними видатками загального фонду районного бюджету на 2019 рік:
- оплата праці працівників бюджетних установ;
- нарахування на заробітну плату;
- придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів;
- забезпечення продуктами харчування;
- оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
- поточні трансферти населенню;
- поточні трансферти місцевим бюджетам;
12. З метою дотримання збалансованості районного бюджету не надавати підприємствам, установам і організаціям пільг зі сплати податків і зборів (обов’язкових платежів), що зараховуються до районного бюджету.
13. Відповідно до статей 43 і 73 Бюджетного кодексу України надати право районній державній адміністрації в особі голови Придія Георгія Васильовича отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов’язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, які покриваються Головним управлінням Державної казначейської служби України в Чернівецькій області в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов’язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.
14. Відповідно до статті 16 Бюджетного кодексу України надати право фінансовому управлінню районної державної адміністрації на розміщення тимчасово вільних залишків коштів загального та спеціального фондів районного бюджету у 2019 році на вкладних (депозитних) рахунках у банках у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
15. Відповідно до частини 10 статті 23 і частини 7 статті 108 Бюджетного кодексу України делегувати районній державній адміністрації повноваження у міжсесійний період районної ради приймати розпорядження щодо збільшення (зменшення) обсягу дохідної та видаткової частин районного бюджету в разі надання, збільшення (зменшення) району обсягів міжбюджетних трансфертів з Державного бюджету України та місцевих бюджетів області, здійснювати їх врахування та розподіл (перерозподіл) між районним бюджетом та сільськими бюджетами, між головними розпорядниками коштів районного бюджету з наступним внесенням змін до рішення про районний бюджет шляхом подачі цього розпорядження на затвердження чергової сесії районної ради.
16. Відповідно до частини восьмої статті 23 Бюджетного кодексу України надати право районній державній адміністрації у міжсесійний період районної ради у межах загального обсягу бюджетних призначень головного розпорядника коштів районного бюджету здійснювати перерозподіл видатків бюджету і надання кредитів з бюджету за бюджетними програмами, включаючи резервний фонд бюджету, додаткові дотації та субвенції, а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету) за розпорядженням районної державної адміністрації погодженим постійною комісією районної ради з питань економіки, бюджету, фінансів.
17. Установити, що за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу пільги громадянам надаються готівкою.
18. Головним розпорядникам коштів, які фінансуються з районного бюджету:
18.1 затвердити паспорти бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;
18.2. забезпечити управління бюджетними коштами у межах встановлених бюджетних повноважень, провести оцінку ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів;
18.3. здійснити публічне представлення та опублікувати інформацію про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2019 року;
18.4. оприлюднити на офіційних сайтах паспорти бюджетних програм у триденний строк з дня їх затвердження;
18.5. передбачити в кошторисах доходів і видатків на 2019 рік у повному обсязі кошти на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених чинним законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати, на проведення розрахунків за природний газ, теплову та електричну енергію, водопостачання, водовідведення та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.
18.6. затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань, затверджених на 2019 рік.
19. Установити, що у загальному фонді районного бюджету на 2019 рік, до доходів належать надходження, визначені у статті 64 Бюджетного кодексу України.
20. Установити, що джерелами формування спеціального фонду обласного бюджету на 2019 рік у частині доходів є надходження, визначені у частині першій статті 691 Бюджетного кодексу України.
21. Установити, що у 2019 році господарські організації районної комунальної власності провадять відрахування до загального фонду районного бюджету частини прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської діяльності 2018 року та наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2019 році у строки, встановлені для сплати податкового зобов’язання та згідно з порядком, затвердженим рішенням районної ради від 15 липня 2011 року №125-5/11 „Про затвердження Порядку відрахування до загального фонду районного бюджету частини чистого прибутку (доходу) комунальними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями”.
22. Установити, що в тих випадках, коли структурні підрозділи райдержадміністрації, депутати районної ради вносять пропозиції щодо виділення додаткових асигнувань з районного бюджету, вони повинні одночасно подавати пропозиції, спрямовані на відповідне поповнення доходів або скорочення інших видатків районного бюджету.
23. Доручити голові Глибоцької районної ради укладати та підписувати договори на передачу коштів (міжбюджетних трансфертів) між місцевими бюджетами на підставі прийнятих рішень рад.
24. Додатки № 1-7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.
25. Це рішення сесії районної ради набуває чинності з 1 січня 2019 року і діє до 31 грудня 2019 року.
26. Відповідно до частини 4 статті 28 Бюджетного кодексу України здійснити опублікування цього рішення у місцевих засобах масової інформації.
27. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника фінансового управління Глибоцької райдержадміністрації Шородок С.Г. та постійну комісію Глибоцької районної ради з питань економіки, бюджету, фінансів (Мігоряну Д.І.).
Голова районної ради П.В.Панчук
ПРОГНОЗ
районного бюджету на 2020-2021 роки
Загальна частина
Прогноз районного бюджету на 2020 та 2021 роки розроблено на основі положень Бюджетного кодексу України, Податкового кодексу України, з урахуванням прогнозних показників економічного і соціального розвитку району на 2020 та 2021 роки, Закону України „Про Державний бюджет України на 2019 рік”, розпоряджень Кабінету Міністрів України від 23.05.2007 № 308-р „Про схвалення Концепції реформування місцевих бюджетів”, розпоряджень Кабінету Міністрів України від 08.02.2017 №142 «Про схвалення Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017-2020 роки», від 18.04.2018 № 315-р « Про схвалення проекту Основних напрямів бюджетної політики на 2019-2021 роки» та рішення ХХХІ сесії обласної ради VI скликання від 18 червня 2015 р. №63-31/15 «Про Стратегію розвитку Чернівецької області на період до 2020 року», державних, обласних та районних цільових програм, з метою створення дієвого механізму управління бюджетним процесом, встановлення зв’язку між стратегічними цілями та можливостями бюджету у середньостроковій перспективі, забезпечення прозорості, передбачуваності та послідовності бюджетної політики в Глибоцькому районі.
Прогноз включає індикативні прогнозні показники економічного і соціального розвитку району, зведеного та районного бюджетів за основними видами доходів, фінансування, видатків і кредитування, взаємовідносин районного та сільських бюджетів, а також видатків на виконання інвестиційних проектів.
На середньострокову перспективу основними завданнями районного бюджету є:
підвищення ефективності управління бюджетними коштами шляхом застосування дієвих методів економії бюджетних коштів, здійснення оптимізації витрат головних розпорядників коштів місцевих бюджетів шляхом виключення непріоритетних та неефективних витрат, насамперед тих, що не забезпечують виконання основних функцій і завдань відповідного головного розподядника коштів та подальшої оптимізації бюджетних коштів;
упровадження з 2019 року планування районного бюджету за програмно-цільовим методом бюджетування;
підвищення ефективності управління бюджетними коштами шляхом застосування дієвих методів економії бюджетних коштів та подальшої оптимізації бюджетних програм;
забезпечення стабільного функціонування бюджетних установ та виконання заходів, передбачених місцевими бюджетними програмами;
продовження роботи щодо оптимізації мережі бюджетних установ та їхніх витрат з метою надання якісних соціальних послуг населенню району;
запровадження дієвих заходів з енергозбереження в бюджетних установах і закладах;
визначення та виконання завдань соціально-економічного розвитку району з врахуванням їх пріоритетності.
Індикативні прогнозні показники зведеного та зокрема районного бюджету на 2019-2021 роки є основою для складання головними розпорядниками бюджетних коштів планів своєї діяльності та формування показників проекту районного бюджету на середньострокову перспективу.
Прогнозом визначається перелік інвестиційних проектів, реалізація яких відбувається протягом декількох років і потребує бюджетного фінансування. До переліку включено проекти, що здійснюються із залученням коштів державного та місцевих бюджетів, а також інших джерел фінансування, проекти, фінансування яких розпочато у попередніх бюджетних періодах, а також проекти і програми для вирішення першочергових завдань району у соціально-культурній сфері. Проекти проходитимуть процедуру оцінювання з урахуванням результатів аналізу потенційних вигід і витрат, що дозволить забезпечити прозорість та максимальну результативність їх впровадження.
Прогнозні показники зведеного та районного бюджетів
на 2020 - 2021 роки
тис. грн.
2020 рік | 2021 рік | |||
Зведений бюджет | Районний бюджет | Зведений бюджет | Районний бюджет | |
Доходи всього, в т.ч. | 571856,4 | 545330,5 | 629042,0 | 599863,6 |
Доходи (без трансфертів) | 53585,8 | 27060,0 | 58944,4 | 29766,0 |
Видатки | 571856,4 | 545330,5 | 629042,0 | 599863,6 |
Доходи зведеного та районного бюджетів на 2020 та 2021 роки
Прогноз доходів районного бюджету на 2020 та 2021 роки розроблено з урахуванням основних напрямів бюджетної та податкової реформи та прогнозних показників економічного і соціального розвитку Глибоцького району на 2020 та 2021 роки.
Для розрахунку використані індикативні прогнозні показники доходів зведеного та державного бюджетів на 2020 та 2021 роки, які розроблено відповідно норм Податкового і Бюджетного кодексів України, положень програми діяльності Кабінету Міністрів України, проекту Основних напрямків бюджетної політики, схвалених постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 р. №404 „Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року”, інших законодавчих актів. При цьому, при прогнозуванні відповідних показників було враховано фактичне їх виконання за результатами 2016 - 2018 років та прогноз на 2019 рік.
місцевих бюджетів району
(без трансфертів) на 2020 - 2021 роки
тис.грн.
Найменування платежів | Прогноз на 2020 рік | Прогноз на 2021 рік | ||
Бюджет району | Районний бюджет | Бюджет району | Районний бюджет | |
Податок на доходи фізичних осіб | 26790,0 | 26790,0 | 29471,0 | 29471,0 |
Плата за землю | 4100,0 | 4850,0 | ||
Єдиний податок | 12800,0 | 14650,0 | ||
Інші доходи | 9895,8 | 270,0 | 9973,4 | 295,0 |
ВСЬОГО | 53585,8 | 27060,0 | 58944,4 | 29766,0 |
Формування доходів бюджету здійснено з врахуванням, внесених до Бюджетного та Податкового кодексів України в частині місцевих бюджетів.
Видатки зведеного та районного бюджетів на 2020- 2021 роки
Прогноз видатків бюджету на 2020-2021 роки розроблено з урахуванням інфляційної динаміки, подальшого підвищення мінімальних соціальних стандартів, граничних обсягів видатків загального фонду на 2018 рік.
на 2020- 2021 роки
тис. грн.
Найменування | 2020 рік | 2021 рік |
Всього, в тому числі | 571856,4 | 629042,0 |
Охорона здоров'я | 52105,9 | 57316,5 |
Освіта | 195987,8 | 215586,6 |
Соціальний захист та соціальне забезпечення | 277929,8 | 305722,8 |
Культура і мистецтво | 10773,5 | 11850,8 |
Фізична культура і спорт | 3535,8 | 3889,4 |
Житлово-комунальне господарство | 3572,5 | 4287,0 |
Органи місцевого самоврядування | 26011,0 | 28612,1 |
на 2020-2021 роки
тис. грн.
Найменування | 2020 рік | 2021 рік |
Загальний обсяг видатків та надання кредитів | 545330,5 | 599863,6 |
у тому числі: | ||
Освіта | 191353,5 | 210488,9 |
Охорона здоров'я | 52105,9 | 57316,5 |
Соціальний захист та соціальне забезпечення | 277629,8 | 305392,8 |
Культура і мистецтво | 5132,0 | 5645,2 |
Фізична культура і спорт | 3135,8 | 3449,4 |
Органи місцевого самоврядування | 4183,3 | 4601,6 |
Соціальний захист та соціальне забезпечення
Пріоритетними завданнями у сфері соціального захисту та соціального забезпечення є підвищення ефективності управління бюджетними коштами на державну підтримку соціально вразливих верств населення, забезпечення адресного характеру надання соціальної підтримки, підвищення рівня охоплення соціальною підтримкою незаможних верств населення, подальше реформування сфери надання соціальних послуг та соціального захисту.
У 2020 та 2021 роках передбачається здійснити наступні заходи:
сприяння підвищенню рівня соціальної захищеності населення, підтримка ветеранів війни та праці, інвалідів, малозабезпечених верств населення, потерпілих від наслідків аварії на ЧАЕС;
забезпечення належного рівня соціальної підтримки сімей з дітьми та малозабезпечених сімей.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
удосконалення системи надання адресної допомоги найбільш вразливим верствам населення;
спрощення процедури та скорочення термінів оформлення документів для отримання соціальних допомог;
покращення поінформованості населення щодо можливості отримання державних соціальних допомог;
підвищення рівня соціального захисту населення.
Пріоритетом розвитку галузі освіти є забезпечення доступності високоякісної освіти відповідно до європейських стандартів освітньої системи.
Послуги з надання дошкільної освіти отримують 648 дітей, послуги із середньої освіти отримають 5394 учнів, у позашкільних закладах займатимуться 2 080 дітей,
У 2020 - 2021 роках передбачається здійснити такі заходи:
продовження розвитку мережі дошкільних навчальних закладів;
модернізація матеріально-технічної бази загальноосвітніх навчальних закладів;
розвиток позашкільної освіти шляхом упорядкування та розвитку мережі позашкільних навчальних закладів, проведення модернізації навчальної, матеріально-технічної бази позашкільних навчальних закладів;
здійснення постійного контролю за діяльністю оздоровчих таборів.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
підвищення рівня охоплення дітей дошкільною та позашкільною освітою;
підвищення рівня забезпечення транспортними послугами учнів сільської місцевості;
підвищення рівня якості надання послуг з оздоровлення оздоровчими закладами району;
підвищення рівня забезпечення загальноосвітніх навчальних закладів сучасними комп'ютерними комплексами та підключення їх до мережі Інтернет;
Охорона здоров’я
Пріоритетами розвитку галузі є забезпечення населення високоякісними і доступними медичними послугами та створення сприятливих умов життєдіяльності людини.
У 2020 - 2021 роках передбачається здійснити наступні заходи:
продовження реформування галузі охорони здоров’я та оптимізація мережі лікувально-профілактичних закладів;
забезпечення надання населенню району гарантованої медичної допомоги;
систематичне інформування населення з питань профілактики туберкульозу, ВІЛ/СНІДу, наркоманії;
координація роботи лікувально-профілактичних закладів і громадських організацій у сфері запобігання поширенню соціально-небезпечних хвороб;
покращення матеріально-технічної бази лікувально-профілактичних закладів району.
Основними результатами, яких планується досягти, є:
надання якісних медичних послуг населенню;
підвищення ефективності роботи закладів охорони здоров’я;
зниження рівня смертності;
досягнення 100% рівня обслуговування населення в сільській місцевості на засадах сімейної медицини.
Пріоритетом у цих галузях будуть підвищення якості надання культурно-освітніх і дозвіллєвих послуг, посилення зв’язків з органами місцевого самоврядування у вирішенні проблемних питань розвитку галузі, забезпечення сталого розвитку туристичної галузі в регіоні.
У 2020- 2021 роках передбачається здійснити такі заходи:
удосконалення механізму надання фінансової підтримки закладам мистецтва, залучення до підтримки діяльності цих закладів спонсорів та меценатів;
оптимізація системи бюджетних установ за результатами оцінки ефективності їх діяльності, оновлення їх матеріально-технічної бази;
збереження пам’яток архітектури та культурної спадщини;
упровадження новітніх інформаційних технологій у діяльність бібліотек та музеїв, забезпечення доступу до мережі Інтернет в публічних бібліотеках, поновлення бібліотечних фондів новою літературою.
Основними результатами, які планується досягти, є:
підвищення рівня культурного обслуговування громадян, забезпечення їх доступу до культурних надбань, розширення надання якісних культурно-дозвіллєвих послуг населенню;
створення єдиної системи інформаційного забезпечення розвитку культури, збереження наукового і культурного надбання;
відродження та збереження традиційної української культури та культури національних меншин;
Пріоритетами розвитку у цій сфері є всебічне фізичне виховання та становлення здорової нації.
У 2020- 2021 роках передбачається здійснити наступні заходи:
забезпечення розвитку всіх видів спорту та сприяння поліпшенню підготовки і участі спортсменів району у змаганнях обласного рівня;
забезпечення розвитку місцевої спортивної та туристичної інфраструктури із залученням інвесторів;
залучення широких верств населення до масового спорту, популяризація здорового способу життя та фізичної культури;
максимальна реалізація здібностей обдарованої молоді у дитячо-юнацькому спорті;
Основними результатами, яких планується досягти, є:
піднесення здобутків спортсменів у обласних змаганнях;
створення сучасних спортивних об’єктів та туристичної інфраструктури;
збільшення обсягу рухової активності учнівської молоді.
Взаємовідносини районного бюджету із сільськими та селищним бюджетами
Пріоритетом бюджетної політики у 2020 - 2021 роках є реформування міжбюджетних відносин з метою запровадження середньострокового бюджетного планування та підвищення ефективності використання бюджетних коштів.
Відповідно до пункту 3 статті 97 Бюджетного кодексу України, фінансування державних програм соціального захисту, пов’язаних з наданням державних соціальних допомог, пільг окремим категоріям громадян і житлових субсидій населенню в оплаті за енергоносії та житлово-комунальні послуги, тверде паливо, скраплений газ; інших пільг, передбачених чинним законодавством, та компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян протягом 2020–2021 років здійснюватиметься із районного бюджету за рахунок коштів відповідних субвенцій з державного бюджету у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.
За попередніми розрахунками загальний прогнозний обсяг субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення державних програм соціального захисту населення у 2020 році складе 271539,0 тис. грн., у 2021 році –298692,0 тис. грн.
Планується також продовжити комплекс робіт направлених на розв’язання актуальних проблем соціально-економічного розвитку району. Згідно сформованих переліків об’єктів соціально-культурної сфери, потреба в коштах на їх будівництво, реконструкцію чи капремонт у наступних 2020 та 2021 роках становить 125 000 тис. грн. Визначення ж остаточного переліку об’єктів, що фінансуватимуться у 2020-2021 роках за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та інших субвенцій капітального характеру, здійснюватиметься після виділення району зазначених субвенцій.
Начальник фінуправління С.Шородок
ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА
до проекту районного бюджету на 2019 рік
Показники соціально-економічного розвитку району на 2019 рік
Головним завданням розвитку району на 2019 рік є забезпечення стабілізації економіки та зростання добробуту і підвищення якості життя населення за рахунок забезпечення позитивних структурних зрушень в економіці.
У результаті виконання поставлених завдань та у межах наявних фінансових можливостей у 2019 році планується досягти:
обсягу реалізації промислової продукції 160000,0 тис.грн.;
збільшення обсягів виробництва валової продукції сільського господарства на 1,1% (490,0 млн.грн);
зростання обсягів експорту товарів на 1,4%;
зростання середньомісячної заробітної плати до 7200 грн.
Формування показників районного бюджету на 2019 рік
Прогнозний обсяг фінансового ресурсу районного бюджету на 2019 рік сформовано з урахуванням вимог діючого Бюджетного та Податкового кодексів України, розпоряджень Кабінету Міністрів України Прогнозний обсяг фінансового ресурсу районного бюджету на 2019 рік сформовано з урахуванням вимог чинного Бюджетного та Податкового кодексів України, Закону України „Про Державний бюджет України на 2019 рік”, розпоряджень Кабінету Міністрів України:
від 23.05.2007 № 308-р „Про схвалення Концепції реформування місцевих бюджетів”;
від 08.02.2017 №142 „Про схвалення Стратегії реформування системи управління державними фінансами на 2017-2020 роки”;
від 18.04.2018 № 315-р „Про схвалення проекту Основних напрямів бюджетної політики на 2019-2021 роки”;
показників, надісланих Міністерством фінансів України листами від 19.09.2018 №05110-14-8/24531 та від 21.11.2018 №05110-14-99/30269, розпорядження обласної державної адміністрації від 16.08.2018 №824-р „Про організацію роботи зі складання місцевих бюджетів області на 2019 рік”, розпорядження районної державної адміністрації від 08.10.2018 № 422 „Про організацію роботи зі складання місцевих бюджетів району на 2019 рік”.
На виконання вимог пункту 18 „Прикінцевих та перехідних положень” Бюджетного кодексу України районний бюджет на 2019 рік сформовано із застосуванням програмно-цільового методу бюджетування.
Доходи районного бюджету на 2019 рік
Дохідна частина районного бюджету на 2019 рік розроблена на основі норм чинного Податкового і Бюджетного кодексів України та інших законодавчих актів із врахуванням децентралізації та поліпшення умов ведення бізнесу.
При прогнозуванні дохідної частини районного бюджету на 2019 рік було враховано:
- статистичні показники, які використовуються при розрахунку прогнозних надходжень податків та зборів, зокрема за 2017 рік, очікувані показники соціально-економічного розвитку Глибоцького району за 2018 рік та прогнозні на 2019 рік;
- фактичне виконання дохідної частини бюджету за результатами 2015 - 2017 років та 11 місяців 2018 року;
- розрахунки органів, що контролюють справляння надходжень бюджету.
( загальний фонд)
(тис.грн.) | ||||
Назва | Затверджено на 2018 рік | Проект бюджету на 2019 рік | Відхилення + - 2019 до 2018 року | Відхилення у % 2019 до 2018 року |
Доходи, всього | 537075,8 | 495755,0 | -41320,8 | -7,7 |
в т. ч. | ||||
Власні надходження | 29232,3 | 24600,0 | -4632,3 | -15,8 |
Дотації | 75735,1 | 71815,6 | -3919,5 | -5,2 |
Субвенції | 432108,4 | 399339,4 | -32769,0 | -7,6 |
Виходячи із зазначеного, обсяг доходів загального фонду районного бюджету на 2019 рік з урахуванням офіційних трансфертів (дотацій та субвенцій з державного, обласного бюджетів та бюджетів ОТГ) визначений в сумі 495 755 026 грн., що на 41 320 774 грн. (7,7 відсотки) менше, ніж затверджено на 2018 рік., в тому числі затверджено:
- обсяг базової дотації у сумі 44 986 700 грн.;
- обсяг освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 103 952 800 грн.;
- обсяг медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам в сумі 25 376 800 грн.;
- обсяг додаткової дотації із місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету в сумі 26 828 900 грн.;
- обсяг субвенції на виплату пільг, субсидії та допомоги сім’ям з дітьми в сумі 245 493 026 грн.;
- обсяг субвенції з місцевого бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім`ях в сумі 1 360 800 грн.;
- обсяг субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції в сумі 1 138 000 грн.;
- обсяг субвенції з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 448 000 грн.;
- обсяг субвенції з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров`я за рахунок коштів медичної субвенції всього в сумі 17 510 900 грн., в тому числі від обласного бюджету в сумі 1 372 500 грн., від Глибоцької селищної громади в сумі 4 019 500 грн., від Волоківської сільської громади в сумі 8 638 000 грн., від Тереблеченської сільської громади в сумі 3 480 900 грн.,
- обсяг субвенції з місцевого бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету в сумі 283 500 грн.,
- обсяг субвенції на утримання об`єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об`єктів спільного користування від Глибоцької селищної ради в сумі 3 196 290 грн., від Тереблеченської сільської ради в сумі 579 310 грн.,
Обсяг субвенції на утримання об`єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об`єктів спільного користування, що передається Глибоцькій селищній раді складає 1 304 100 грн.
Із 15 сільських бюджетів іншу субвенцію для функціонування установ культури та освіти надано 13 бюджетам на суму 9 341 600 грн.
Спеціальний фонд складає 5 665 900 грн.
Обсяг оборотної касової готівки складає 100000 грн.
Без міжбюджетних трансфертів обсяг доходів загального фонду районного бюджету складає 24 600 000 грн., що на 4 632 300 грн. (15,8 відсотків) менше затвердженого плану на 2018 рік.
Згідно зі ст.64 Бюджетного кодексу України до районного бюджету зараховується 60 відсотків податку на доходи фізичних осіб, що справляється на території району. Зважаючи на вищевикладене та прогнозні розрахунки Глибоцького відділення Чернівецької ОДПІ ГУ ДФС у Чернівецькій області, передбачається, що до районного бюджету у 2019 році надійде податку та збору на доходи фізичних осіб у сумі 24 320 000 грн., що на 2 962 700 грн. (13,9 відсотків) більше очікуваних надходжень за 2018 рік.
Прогнозні надходження податку на прибуток підприємств комунальної власності, засновником яких є районна рада, складають 17 000 грн., що на 900 грн. більше очікуваних надходжень за 2018 рік. (за даними ОДПІ).
Прогнозні надходження частини чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об’єднань, що вилучається до районного бюджету складають 14 000 грн. (за даними ОДПІ).
Прогнозні надходження адміністративного збору за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань складають 30 000 грн. (за даними сектору з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).
Прогнозні надходження адміністративного збору за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень складають 85 000 грн. (за даними сектору з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців).
Відповідно до статті 64 Бюджетного кодексу України, орендна плата за користування майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності зараховується до загального фонду районного бюджету, надходження від якої у 2019 році становитимуть 109 000 грн. (згідно договорів оренди).
Орендної плати за водні об’єкти (їх частини), що надаються у користування на умовах оренди районними державними адміністраціями передбачається в сумі 3 100 грн.
Інших надходжень очікується в сумі 21 900 грн.
Спеціальний фонд районного бюджету (без трансфертів) на 2019 рік визначено в сумі 5 665 900 грн., в тому числі:
- власні надходження бюджетних установ – 5 650 900 грн. (99,7 відсотків надходжень спеціального фонду);
- відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва – 15 000 грн. (15 відсотків, що справляється на території району).
Пільг по сплаті податків, зборів (обов’язкових платежів), в частині, що зараховується до районного бюджету, при затвердженні бюджету не передбачено.
Загальний обсяг видатків районного бюджету на 2019 рік визначено у сумі 501 420 926 грн., з них обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 495 755 026 грн., видатків спеціального фонду бюджету в сумі 5 665 900 грн.
Тенденції зміни видаткової частини районного бюджету характеризуються наступними показниками:
| тис.грн. | ||||
Код | Назва галузі | Затверджено бюджетом на 2018 рік | Проект бюджету на 2019 рік | Відхилення у сумі 2019 року до 2018 року | Відхилення у % 2019 до 2018 року |
0100 | Державне управлiння | 2870,0 | 3803,0 | +933,0 | +32,5 |
1000 | Освiта | 194951,9 | 173957,7 | -20994,2 | -10,8 |
2000 | Охорона здоров’я | 56666,5 | 47369,0 | -9297,5 | -16,4 |
3000 | Соцiальний захист та соцiальне забезпечення | 264453,1 | 252390,7 | -12062,4 | -4,6 |
4000 | Культура i мистецтво | 4368,5 | 4668,2 | +299,7 | +6,9 |
5000 | Фiзична культура i спорт | 2887,3 | 2850,7 | -36,6 | -1,3 |
8000 | Резервний фонд | 70,0 | 70,0 | 0 | 0 |
9000 | Міжбюджетні трансферти | 10808,5 | 10645,7 | -162,8 | -1,5 |
Всього | 537075,8 | 495755,0 | -41320,8 | -7,7 |
При плануванні видатків районного бюджету на виплату заробітної плати працівникам бюджетної сфери враховано розмір мінімальної заробітної плати з 1 січня 2019 року – 4 173 гривень та розмір посадового окладу (тарифної ставки) працівника першого тарифного розряду ЄТС з 1 січня 2019 року – 1 921 гривень
Розподіл видатків між головними розпорядниками коштів районного бюджету
Районній раді на 2019 рік передбачені видатки в загальній сумі 3 853 000 грн.
За бюджетною програмою „Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад та їх виконавчих комітетів ” передбачено видатки загального фонду в сумі 3 373 000 грн., що більше від затверджених видатків на 2018 рік на 773 000 грн., або на 29,3 відсотків. В загальній сумі видатків передбачено кошти на заробітну плату з нарахуваннями в сумі 3 253 000 грн., для проведення розрахунків за комунальні послуги та енергоносії – 100 000 грн., а також на інші видатки з поточного утримання 20 000 грн.
За бюджетною програмою „'Інша діяльність у сфері державного управління ” передбачено 430 000 грн. на виконання заходів:
- районної програми розвитку місцевого самоврядування району та забезпечення повноважень щодо управління комунальним майном на 2018 -2019 роки в сумі 280 000 грн.;
- для збереження архівних фондів Глибоцького районного трудового архіву в сумі 150 000 грн.
За бюджетною програмою „'Надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів і осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість” передбачено кошти в сумі 50 000 грн.
Районній державній адміністрації на 2019 рік передбачені видатки в сумі 49 895 700 грн., в тому числі по загальному фонду в сумі 49 079 500 грн., по спеціальному фонду в сумі 816 200 грн.
За бюджетною програмою „Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню ” на 2018 рік передбачено по загальному фонду видатки в обсязі 44 353 000 грн., що на 2 153 700 грн. менше ніж передбачалось по бюджету на 2018 рік.
За бюджетною програмою ”Первинна медична допомога населенню” передбачено:
На програму „Первинна медична допомога населенню, що надається фельдшерськими, фельдшерсько-акушерськими пунктами”по загальному фонду на 2018 рік передбачені видатки в сумі 30 000 грн., що на588 484 грн. менше ніж передбачалось по бюджету на 2018 рік.
За бюджетною програмою „Первинна медична допомога населенню, що надається амбулаторно-поліклінічними закладами (відділеннями)” на 2018 рік передбачені видатки в обсязі 932 000 грн., що на 5 243 336 грн. менше ніж передбачалось по бюджету на 2018 рік.
На програму „'Програми і централізовані заходи у галузі охорони здоров`я” передбачено :
- на програму „Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет” – передбачено кошти в сумі 1 372 500 грн. або на 14 500 грн. більше чим по бюджету 2018 року для придбання медикаментів на забезпечення хворих на цукровий та нецукровий діабет.
- на програму „'Відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань” передбачено кошти в сумі 283 500 грн., або на 797 400 грн. менше чим по бюджету 2018 року.
По програмі „Інші програми, заклади та заходи в галузі охорони здоров’я” передбачено :
- на програму забезпечення пільгового зубопротезування та інші заходи в галузі охорони здоров’я в сумі 200 000 грн.
- на програму для забезпечення виконання заходів із трансплатології враховані видатки в загальній сумі 198 000 грн.
За бюджетною програмою „'Здійснення соціальної роботи з вразливими категоріями населення” затвердженого видатки на:
- програму „'Утримання та забезпечення діяльності центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді” в сумі 546 200 грн., що на 167 400 грн. більше ніж передбачалось у 2018 році.
На програму „Реалізація державної політики у молодіжній сфері” затверджено видатки на :
- на програму „Здійснення заходів та реалізація проектів на виконання Державної цільової соціальної програми `Молодь України” на 2019 рік передбачено видатки по загальному фонду в сумі 10 000 грн. За рахунок цих коштів забезпечуватиметься проведення різноманітних заходів (засідання, тренінги з представниками влади та молодіжних громадських організацій, науково-практичні семінари, конференції, круглі столи тощо), спрямованих на реалізацію молодіжної політики та підтримку талановитої молоді, залучення молоді до активної участі в соціальному житті та пропаганду здорового способу життя.. Дані видатки заплановані на рівні минулих років.
Для проведення спортивної роботи в регіоні у проекті районного бюджету на 2019 рік за бюджетною програмою „Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту” передбачаються видатки в сумі 17 000 грн. на проведення регіональних змагань, оплата витрат, пов’язаних з участю спортсменів в цих змаганнях. Дані видатки заплановані на рівні минулих років.
За бюджетною програмою „Фінансова підтримка дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств” передбачено видатки в сумі 813 500 грн. для утримання тренерів та інших працівників та проведення регіональних змагань громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості „Колос”, оплата витрат, пов’язаних з участю спортсменів в цих змаганнях, а також виплати винагород спортсменам, які посіли призові місця у всеукраїнських змаганнях з олімпійських та не олімпійських видів спорту та їх тренерам. Дані видатки більші в порівнянні з минулим бюджетом на 64 400 грн.
За бюджетною програмою „Фінансова підтримка регіональних осередків Всеукраїнських фізкультурно-спортивних товариств для проведення навчально-тренувальної та спортивної роботи” передбачено видатки в сумі 12 000 грн. на проведення регіональних змагань громадської організації фізкультурно-спортивної спрямованості „Колос”, оплати витрат, пов’язаних з участю спортсменів в цих змаганнях, а також виплати винагород спортсменам, які посіли призові місця у всеукраїнських змаганнях з олімпійських та не олімпійських видів спорту та їх тренерам. Дані видатки заплановані на рівні минулих років.
За бюджетною програмою „Фінансова підтримка на утримання місцевих осередків (рад) всеукраїнських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості” передбачено видатки на 2019 рік в сумі 311 800 грн., що на 30 100 грн. більше в порівнянні з минулим роком.
Управлінню освіти і науки райдержадміністрації передбачено видатки в загальній сумі 178 586 300 грн. в тому числі по загальному фонду в сумі 174 157 300 грн., по спеціальному фонду в сумі 4 429 000 грн. Обсяг видатків загального фонду зменшено порівняно з показниками 2018 року на 20 038 200 грн., або на10 3 відсотка.
За бюджетною програмою по загальному фонду „Дошкільна освіта” на 2019 рік передбачені видатки в обсязі 17 561 900 грн., що 3 446 200 грн. менше в порівнянні з минулим роком. На утримання з районного бюджету на бюджети територіальних громад перейшли Луковицький, Молодійський Черепковецький дитячі дошкільні установи. Кількість вихованців в установах складає 648, видатки на утримання однієї дитини в дитячій дошкільній установі складає 27 102 грн.
За бюджетною програмою по загальному фонду „Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами (в т. ч. школою-дитячим садом, інтернат при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами” на 2019 рік передбачені видатки в обсязі 143 808 200 грн., що на 16 788 900 грн. менше в порівнянні з бюджетом 2018 року. На утримання з районного бюджету на бюджети територіальних громад перейшли Луковицька, Молодійська,Чагорська, Черепковецька, Кут- Баїнська ЗОШ та Нововочинецький НВК. Кількість учнів які навчаються у загальноосвітніх закладах складає 5 394, видатки на утримання одного учня складають 26 661 грн.
За бюджетною програмою по загальному фонду „Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми” на 2019 рік передбачені видатки в сумі 4 983 300 грн., що на 301 700 грн. менше в порівнянні з минулим роком. У 2019 році надання позашкільної освіти буде здійснюватись у двох навчальних закладах. Гурткова робота в цих закладах здійснюється за наступними напрямами: науково-технічний; еколого-натуралістичний; туристично-краєзнавчий; фізкультурно-спортивний; художньо-естетичний. Кількість учнів які навчаються у позашкільних закладах складає 2 080 , видатки на утримання одного учня складають 2 396 грн.
За бюджетною програмою по загальному фонду „Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів” на 2019 рік передбачено видатки по загальному фонду в обсязі 1 649 700 грн., що на 79 100 грн. менше в порівнянні з бюджетом 2018 року.
За бюджетною програмою „Інші програми, заклади та заходи у сфері освіти” на підпрограму „Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти” на 2019 рік передбачено видатки по загальному фонду в обсязі 4 279 700 грн., що на 781 100 грн. більше в порівнянні з 2018 роком.
За бюджетною програмою „Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи)” на 2019 рік передбачено видатки по загальному фонду в обсязі 160 000 тис. грн., що відповідає бюджету 2018 року.
За бюджетною програмою „Утримання та навчально-тренувальна робота дитячо-юнацьких спортивних шкіл” на 2019 рік передбачено видатки в сумі 1 696 400 грн., що на 131 100 грн. більше в порівнянні з бюджетом 2018 року. Кількість учнів які навчаються у дитячо-юнацьких спортивних школах складає 612, видатки на утримання одного учня складають 2 772 грн.
Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації передбачено видатки в загальній сумі 251 704 526 грн., в тому числі по загальному фонду в сумі 251 624 526 грн., що на 13 612 174 грн. менше, ніж передбачалось по бюджету на 2018 рік., по спеціальному фонду в сумі 80 000 грн.
За бюджетною програмою на „Надання допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, тимчасової допомоги дітям ” заплановані кошти в сумі 193 614 200 грн., що більше на 21 389 600 грн., або на 12,4 %, ніж передбачено на 2018 рік.
За бюджетною програмою „Надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачанні і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот” передбачені кошти на 2019 рік в сумі 33 178 700 грн., що менше на 17 221 500 грн., або на 34,2 %, ніж річний план 2018 року.
За бюджетною програмою „Надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу” передбачені кошти в сумі 18 700 126 грн., що більше на 1 362 126 грн., або на 7,9 %, ніж річний план 2018 року.
За бюджетною програмою „Виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом "гроші ходять за дитиною" та оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та виплата соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя” передбачені кошти в сумі 1 360 800 грн., що більше на 78 400 грн., або на 6,1% ніж річний план 2018 року.
За бюджетною програмою „Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв’язку” передбачено кошти в сумі 8 000 грн.
За бюджетною підпрограмою „Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку,особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги” передбачені кошти в сумі 70 000 грн., що складає 100,0 %, до бюджету 2018 року.
За бюджетною підпрограмою „Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення” передбачені кошти в сумі 122 000 грн., що дасть можливість за результатами комісії по розгляду звернень громадян району надавати допомогу малозабезпеченим верствам населення, учасникам антитерористичної операції (учасникам бойових дій) та членам їх сімей, бійцям-добровольцям.
За бюджетною підпрограмою„Надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) на оплату житлово-комунальних послуг” передбачені кошти в сумі 7 000 грн. (надання пільг реабілітованим та бійцям-добровольцям).
Відділу культури і туризму райдержадміністрації передбачено видатки в сумі 6 650 700 грн., в тому числі по загальному фонду в сумі 6 325 000 грн., що на 931 000 грн. більше ніж планувалось по бюджету на 2018 рік, по спеціальному фонду в сумі 325 700 грн..
За бюджетною програмою по загальному фонду „Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними)” передбачено видатки в сумі 1 656 800 грн., що на 195 300 грн. більше бюджету 2018 року. Кількість учнів які навчаються у школах естетичного виховання дітей складає 124, видатки на утримання одного учня складають 13 361 грн.
За бюджетною програмою по загальному фонду „Забезпечення діяльності бібліотек” передбачено видатки в обсязі 1 714 300 грн., що на 141 800 грн. більше в порівнянні з бюджетом 2018 року.
За бюджетною програмою по загальному фонду „Забезпечення діяльності музеїв і виставок” передбачено видатки в обсязі 308 400 грн., або на 53 200 грн. більше в порівнянні з бюджетом 2018 року.
За бюджетною програмою по загальному фонду „Забезпечення діяльності палаців і будинків культури, клубів та інші клубних закладів” передбачено видатки в сумі 1 277 300 грн., що на 82 700 грн. більше бюджету 2018 року.
За бюджетною програмою „Фінансова підтримка кінематографії” передбачено видатки в сумі 100 000 грн., або на 20 000 грн. більше чим планувалось у 2018 році.
За бюджетною програмою „Інші заклади і заходи в галузі культури і мистецтва” на підпрограму „Забезпечення діяльності інших закладів в галузі культури і мистецтва” передбачено видатки по загальному фонду в сумі 1 252 100 грн., що на 14 100 менше чим передбачалось по бюджету на 2018 рік.
За бюджетною програмою „Інші заходи в галузі культури і мистецтва” передбачено видатки по загальному фонду в сумі 16 100 грн.
Фінансовому управлінню Глибоцької райдержадміністрації (в частині міжбюджетних трансфертів, резервного фонду) за бюджетною програмою ”Резервний фонд” заплановано видатки в сумі 70 000 грн., або на рівні 2018 року.
Передбачається надання іншої субвенції з місцевого бюджету сільським радам для фінансування установ освіти та культури в сумі 9 341 600 грн., або на 1 396 900 грн. менше ніж планувалось по бюджету 2018 року.
Заплановано надання субвенції з місцевого бюджету на утримання об`єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об`єктів спільного користування Глибоцькій селищній раді в сумі 1 304 100 грн.
Взаємовідносини між районним бюджетом та сільськими бюджетами
На виконання частини четвертої статті 21 Бюджетного кодексу України з метою запровадження середньострокового бюджетного планування розроблено Прогноз районного бюджету на 2020-2021 роки, що додається.
Начальник фінуправління С.Г.Шородок
Додаток № 1 | |||||
до рішення районної ради | |||||
"Про районний бюджет на 2019 рік" | |||||
Доходи районного бюджету на 2019 рік | |||||
(грн.) | |||||
Код | Найменування згідно з класифікацією доходів бюджету | Всього | Загальний фонд | Спеціальний фонд | |
Всього | в т.ч. бюджет розвитку | ||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
10000000 | Податкові надходження | 24337000 | 24337000 | 0 | 0 |
11000000 | Податки на доходи, податки на прибуток, податки на збільшення ринкової вартості | 24337000 | 24337000 | 0 | 0 |
11010000 | Податок та збір на доходи фізичних осіб | 24320000 | 24320000 | 0 | 0 |
11010100 | Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати | 22390000 | 22390000 | 0 | 0 |
11010200 | Податок на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, грошових винагород та інших виплат, одержаних військовослужбовцями та особами рядового і начальницького складу, що сплачується податковими агентами | 230000 | 230000 | 0 | 0 |
11010400 | Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку інших ніж заробітна плата | 1480000 | 1480000 | 0 | 0 |
11010500 | Податок на доходи фізичних осіб, що сплачується фізичними особами за результатами річного декларування | 220000 | 220000 | 0 | 0 |
11020000 | Податок на прибуток підприємств | 17000 | 17000 | 0 | 0 |
11020200 | Податок на прибуток підприємств та фінансових установ комунальної власності | 17000 | 17000 | 0 | 0 |
20000000 | Неподаткові надходження | 5928900 | 263000 | 5665900 | 0 |
21000000 | Доходи від власності та підприємницької діяльності | 29000 | 14000 | 15000 | 0 |
21010000 | Частина чистого прибутку (доходу) державних або комунальних унітарних підприємств та їх об`єднань, що вилучається до відповідного бюджету, та дивіденди (дохід), нараховані на акції (частки) господарських товариств, у статутних капіталах яких є державна аб | 14000 | 14000 | 0 | 0 |
21010300 | Частина чистого прибутку (доходу) комунальних унітарних підприємств та їх об`єднань, що вилучається до відповідного місцевого бюджету | 14000 | 14000 | 0 | 0 |
21110000 | Надходження коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва | 15000 | 0 | 15000 | 0 |
22000000 | Адміністративні збори та платежі, доходи від некомерційної господарської діяльності | 227100 | 227100 | 0 | 0 |
22010000 | Плата за надання адміністративних послуг | 115000 | 115000 | 0 | 0 |
22010300 | Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань | 30000 | 30000 | 0 | 0 |
22012600 | Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень | 85000 | 85000 | 0 | 0 |
22080000 | Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим державним майном | 109000 | 109000 | 0 | 0 |
22080400 | Надходження від орендної плати за користування цілісним майновим комплексом та іншим майном, що перебуває в комунальній власності | 109000 | 109000 | 0 | 0 |
22130000 | Орендна плата за водні об`єкти (їх частини), що надаються в користування на умовах оренди Радою міністрів Автономної Республіки Крим, обласними, районними, Київською та Севастопольською міськими державними адміністраціями, місцевими радами | 3100 | 3100 | 0 | 0 |
24000000 | Інші неподаткові надходження | 21900 | 21900 | 0 | 0 |
24060000 | Інші надходження | 21900 | 21900 | 0 | 0 |
24060300 | Інші надходження | 21900 | 21900 | 0 | 0 |
25000000 | Власні надходження бюджетних установ | 5650900 | 0 | 5650900 | 0 |
25010000 | Надходження від плати за послуги, що надаються бюджетними установами згідно із законодавством | 5255900 | 0 | 5255900 | 0 |
25010100 | Плата за послуги, що надаються бюджетними установами згідно з їх основною діяльністю | 4774400 | 0 | 4774400 | 0 |
25010300 | Плата за оренду майна бюджетних установ | 356500 | 0 | 356500 | 0 |
25010400 | Надходження бюджетних установ від реалізації в установленому порядку майна (крім нерухомого майна) | 125000 | 0 | 125000 | 0 |
25020000 | Інші джерела власних надходжень бюджетних установ | 395000 | 0 | 395000 | 0 |
25020100 | Благодійні внески, гранти та дарунки | 390000 | 0 | 390000 | 0 |
25020200 | Кошти, що отримують бюджетні установи від підприємств, організацій, фізичних осіб та від інших бюджетних установ для виконання цільових заходів, у тому числі заходів з відчуження для суспільних потреб земельних ділянок та розміщених на них інших об`єктів | 5000 | 0 | 5000 | 0 |
РАЗОМ ДОХОДІВ | 30265900 | 24600000 | 5665900 | 0 | |
40000000 | Офіційні трансферти | 471155026 | 471155026 | 0 | 0 |
41000000 | Від органів державного управління | 471155026 | 471155026 | 0 | 0 |
41020000 | Дотації з державного бюджету місцевим бюджетам | 44986700 | 44986700 | 0 | 0 |
41020100 | Базова дотація | 44986700 | 44986700 | 0 | 0 |
41030000 | Субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам | 129329600 | 129329600 | 0 | 0 |
41033900 | Освітня субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам | 103952800 | 103952800 | 0 | 0 |
41034200 | Медична субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам | 25376800 | 25376800 | 0 | 0 |
41040000 | Дотації з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам | 26828900 | 26828900 | 0 | 0 |
41040200 | Дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету | 26828900 | 26828900 | 0 | 0 |
41050000 | Субвенції з місцевих бюджетів іншим місцевим бюджетам | 270009826 | 270009826 | 0 | 0 |
41050100 | Субвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкових територій), управління | 33178700 | 33178700 | 0 | 0 |
41050200 | Субвенція з місцевого бюджету на надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 18700126 | 18700126 | 0 | 0 |
41050300 | Субвенція з місцевого бюджету на виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, особам, які не мають права на пенсію, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, тимчасової державної допомоги дітям, тимчасової державної соціальної допомоги н | 193614200 | 193614200 | 0 | 0 |
41050700 | Субвенція з місцевого бюджету на виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного | 1360800 | 1360800 | 0 | 0 |
41051000 | Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції | 1138000 | 1138000 | 0 | 0 |
41051200 | Субвенція з місцевого бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 448000 | 448000 | 0 | 0 |
41051500 | Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров`я за рахунок коштів медичної субвенції | 17510900 | 17510900 | 0 | 0 |
41052000 | Субвенція з місцевого бюджету на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету | 283500 | 283500 | 0 | 0 |
41053300 | Субвенція з місцевого бюджету на утримання об`єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об`єктів спільного користування | 3775600 | 3775600 | 0 | 0 |
ВСЬОГО ДОХОДІВ | 501420926 | 495755026 | 5665900 | 0 | |
Керуючий справами районної ради | Шмідт М.Д. |
Додаток № 2 до рішення районної ради | |||||
"Про районний бюджет на 2019 рік" |
(грн.) | |||||||||||||||
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів | Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів | Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету | Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету / відповідального виконавця, найменування бюджетної програми/підпрограми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів | Загальний фонд | Спеціальний фонд | РАЗОМ | |||||||||
Всього | видатки споживання | з них | видатки розвитку | Всього | в тому числі бюджет розвитку | видатки споживання | з них | видатки розвитку | |||||||
оплата праці | комунальні послуги та енергоносії | оплата праці | комунальні послуги та енергоносії | ||||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
0100000 | Глибоцька районна рада | 3853000 | 3853000 | 2666400 | 100000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3853000 | ||
0110000 | Глибоцька районна рада | 3853000 | 3853000 | 2666400 | 100000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3853000 | ||
0110150 | 0150 | 0111 | Організаційне, інформаційно-аналітичне та матеріально-технічне забезпечення діяльності обласної ради, районної ради, районної у місті ради (у разі її створення), міської, селищної, сільської рад | 3373000 | 3373000 | 2666400 | 100000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3373000 |
0110180 | 0180 | 0133 | Інша діяльність у сфері державного управління | 430000 | 430000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 430000 |
0113190 | 3190 | Соціальний захист ветеранів війни та праці | 50000 | 50000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50000 | |
0113192 | 3192 | 1030 | Надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів і осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість | 50000 | 50000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 50000 |
0200000 | Глибоцька районна державна адміністрація | 49079500 | 49079500 | 429700 | 2000 | 0 | 816200 | 0 | 766200 | 0 | 0 | 50000 | 49895700 | ||
0210000 | Глибоцька державна адміністрація | 49079500 | 49079500 | 429700 | 2000 | 0 | 816200 | 0 | 766200 | 0 | 0 | 50000 | 49895700 | ||
0212010 | 2010 | 0731 | Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню | 44353000 | 44353000 | 0 | 0 | 0 | 816200 | 0 | 766200 | 0 | 0 | 50000 | 45169200 |
0212110 | 2110 | Первинна медична допомога населенню | 962000 | 962000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 962000 | |
0212112 | 2112 | 0725 | Первинна медична допомога населенню, що надається фельдшерськими, фельдшерсько-акушерськими пунктами | 30000 | 30000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 30000 |
0212113 | 2113 | 0721 | Первинна медична допомога населенню, що надається амбулаторно-поліклінічними закладами (відділеннями) | 932000 | 932000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 932000 |
0212140 | 2140 | Програми і централізовані заходи у галузі охорони здоров`я | 1656000 | 1656000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1656000 | |
0212144 | 2144 | 0763 | Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет | 1372500 | 1372500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1372500 |
0212146 | 2146 | 0763 | Відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань | 283500 | 283500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 283500 |
0212150 | 2150 | Інші програми, заклади та заходи у сфері охорони здоров`я | 398000 | 398000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 398000 | |
0212152 | 2152 | 0763 | Інші програми та заходи у сфері охорони здоров`я | 398000 | 398000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 398000 |
0213120 | 3120 | Здійснення соціальної роботи з вразливими категоріями населення | 546200 | 546200 | 429700 | 2000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 546200 | |
0213121 | 3121 | 1040 | Утримання та забезпечення діяльності центрів соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді | 546200 | 546200 | 429700 | 2000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 546200 |
0213130 | 3130 | Реалізація державної політики у молодіжній сфері | 10000 | 10000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10000 | |
0213131 | 3131 | 1040 | Здійснення заходів та реалізація проектів на виконання Державної цільової соціальної програми `Молодь України` | 10000 | 10000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10000 |
0215010 | 5010 | Проведення спортивної роботи в регіоні | 17000 | 17000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17000 | |
0215011 | 5011 | 0810 | Проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських видів спорту | 17000 | 17000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 17000 |
0215030 | 5030 | Розвиток дитячо-юнацького та резервного спорту | 813500 | 813500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 813500 | |
0215032 | 5032 | 0810 | Фінансова підтримка дитячо-юнацьких спортивних шкіл фізкультурно-спортивних товариств | 813500 | 813500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 813500 |
0215050 | 5050 | Підтримка фізкультурно-спортивного руху | 323800 | 323800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 323800 | |
0215051 | 5051 | 0810 | Фінансова підтримка регіональних всеукраїнських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості для проведення навчально-тренувальної та спортивної роботи | 12000 | 12000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 12000 |
0215053 | 5053 | 0810 | Фінансова підтримка на утримання місцевих осередків (рад) всеукраїнських організацій фізкультурно-спортивної спрямованості | 311800 | 311800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 311800 |
0600000 | Управління освіти Глибоцької райдержадміністрації | 174157300 | 174157300 | 130750200 | 8207500 | 0 | 4429000 | 0 | 4359000 | 325100 | 720000 | 70000 | 178586300 | ||
0610000 | Управління освіти Глибоцької райдержадміністрації | 174157300 | 174157300 | 130750200 | 8207500 | 0 | 4429000 | 0 | 4359000 | 325100 | 720000 | 70000 | 178586300 | ||
0611010 | 1010 | 0910 | Надання дошкільної освіти | 17561900 | 17561900 | 11835500 | 1410000 | 0 | 1290600 | 0 | 1290600 | 0 | 310000 | 0 | 18852500 |
0611020 | 1020 | 0921 | Надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладами ( в т. ч. школою-дитячим садком, інтернатом при школі), спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, колегіумами | 143808200 | 143808200 | 109833000 | 6274400 | 0 | 3038300 | 0 | 2968300 | 320100 | 410000 | 70000 | 146846500 |
0611090 | 1090 | 0960 | Надання позашкільної освіти позашкільними закладами освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми | 4983300 | 4983300 | 3643200 | 228200 | 0 | 100100 | 0 | 100100 | 5000 | 0 | 0 | 5083400 |
0611150 | 1150 | 0990 | Методичне забезпечення діяльності навчальних закладів | 1649700 | 1649700 | 1094000 | 153000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1649700 |
0611160 | 1160 | Інші програми, заклади та заходи у сфері освіти | 4297800 | 4297800 | 3078000 | 90900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4297800 | |
0611161 | 1161 | 0990 | Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти | 4279700 | 4279700 | 3078000 | 90900 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4279700 |
0611162 | 1162 | 0990 | Інші програми та заходи у сфері освіти | 18100 | 18100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18100 |
0613140 | 3140 | 1040 | Оздоровлення та відпочинок дітей (крім заходів з оздоровлення дітей, що здійснюються за рахунок коштів на оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) | 160000 | 160000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 160000 |
0615030 | 5030 | Розвиток дитячо-юнацького та резервного спорту | 1696400 | 1696400 | 1266500 | 51000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1696400 | |
0615031 | 5031 | 0810 | Утримання та навчально-тренувальна робота комунальних дитячо-юнацьких спортивних шкіл | 1696400 | 1696400 | 1266500 | 51000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1696400 |
0800000 | Управління праці та соціального захисту населення Глибоцької райдержадміністрації | 251624526 | 251624526 | 3580800 | 55000 | 0 | 80000 | 0 | 80000 | 20000 | 10600 | 0 | 251704526 | ||
0810000 | Орган з питань праці та соціального захисту населення | 251624526 | 251624526 | 3580800 | 55000 | 0 | 80000 | 0 | 80000 | 20000 | 10600 | 0 | 251704526 | ||
0813010 | 3010 | Надання пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати, вивезення побутового сміття та рідких нечистот | 33178700 | 33178700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 33178700 | |
0813011 | 3011 | 1030 | Надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг окремим категоріям громадян відповідно до законодавства | 4300200 | 4300200 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4300200 |
0813012 | 3012 | 1060 | Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг | 28878500 | 28878500 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 28878500 |
0813020 | 3020 | Надання пільг та субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу | 18700126 | 18700126 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 18700126 | |
0813021 | 3021 | 1030 | Надання пільг на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу окремим категоріям громадян відповідно до законодавства | 3060000 | 3060000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3060000 |
0813022 | 3022 | 1060 | Надання субсидій населенню для відшкодування витрат на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу | 15640126 | 15640126 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15640126 |
0813030 | 3030 | Надання пільг з оплати послуг зв`язку, інших передбачених законодавством пільг окремим категоріям громадян та компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян | 8000 | 8000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8000 | |
0813032 | 3032 | 1070 | Надання пільг окремим категоріям громадян з оплати послуг зв`язку | 8000 | 8000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8000 |
0813040 | 3040 | Надання допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, тимчасової допомоги дітям | 157164200 | 157164200 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 157164200 | |
0813041 | 3041 | 1040 | Надання допомоги у зв`язку з вагітністю і пологами | 1200000 | 1200000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1200000 |
0813042 | 3042 | 1040 | Надання допомоги при усиновленні дитини | 68400 | 68400 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 68400 |
0813043 | 3043 | 1040 | Надання допомоги при народженні дитини | 60900000 | 60900000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 60900000 |
0813044 | 3044 | 1040 | Надання допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування | 2400000 | 2400000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2400000 |
0813045 | 3045 | 1040 | Надання допомоги на дітей одиноким матерям | 8600000 | 8600000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8600000 |
0813046 | 3046 | 1040 | Надання тимчасової державної допомоги дітям | 120000 | 120000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 120000 |
0813047 | 3047 | 1040 | Надання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім`ям | 83875800 | 83875800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 83875800 |
0813080 | 3080 | Надання допомоги особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, особам, які не мають права на пенсію, непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату, допомоги по догляду за особами з інвалідністю І чи | 36450000 | 36450000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 36450000 | |
0813081 | 3081 | 1010 | Надання державної соціальної допомоги особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю | 22900000 | 22900000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 22900000 |
0813082 | 3082 | 1010 | Надання державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та особам з інвалідністю, державної соціальної допомоги на догляд | 8400000 | 8400000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8400000 |
0813083 | 3083 | 1010 | Надання допомоги по догляду за особами з інвалідністю I чи II групи внаслідок психічного розладу | 4300000 | 4300000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4300000 |
0813084 | 3084 | 1040 | Надання тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату | 220000 | 220000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 220000 |
0813085 | 3085 | 1010 | Надання щомісячної компенсаційної виплати непрацюючій працездатній особі, яка доглядає за особою з інвалідністю I групи, а також за особою, яка досягла 80-річного віку | 630000 | 630000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 630000 |
0813100 | 3100 | Надання соціальних та реабілітаційних послуг громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю в установах соціального обслуговування | 4563700 | 4563700 | 3580800 | 55000 | 0 | 80000 | 0 | 80000 | 20000 | 10600 | 0 | 4643700 | |
0813104 | 3104 | 1020 | Забезпечення соціальними послугами за місцем проживання громадян, які не здатні до самообслуговування у зв`язку з похилим віком, хворобою, інвалідністю | 4563700 | 4563700 | 3580800 | 55000 | 0 | 80000 | 0 | 80000 | 20000 | 10600 | 0 | 4643700 |
0813160 | 3160 | 1010 | Надання соціальних гарантій фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, особам з інвалідністю, дітям з інвалідністю, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують сторонньої допомоги | 70000 | 70000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 70000 |
0813180 | 3180 | 1060 | Надання пільг населенню (крім ветеранів війни і праці, військової служби, органів внутрішніх справ та громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи) на оплату житлово-комунальних послуг | 7000 | 7000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7000 |
0813230 | 3230 | 1040 | Виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім`ях, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у | 1360800 | 1360800 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1360800 |
0813240 | 3240 | Інші заклади та заходи | 122000 | 122000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 122000 | |
0813242 | 3242 | 1090 | Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення | 122000 | 122000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 122000 |
1000000 | Відділ культури і туризму Глибоцької райдержадміністраціі | 6325000 | 6325000 | 4750100 | 227600 | 0 | 325700 | 0 | 322700 | 219100 | 20000 | 3000 | 6650700 | ||
1010000 | Відділ культури і туризму Глибоцької райдержадміністраціі | 6325000 | 6325000 | 4750100 | 227600 | 0 | 325700 | 0 | 322700 | 219100 | 20000 | 3000 | 6650700 | ||
1011100 | 1100 | 0960 | Надання спеціальної освіти школами естетичного виховання (музичними, художніми, хореографічними, театральними, хоровими, мистецькими) | 1656800 | 1656800 | 1329400 | 19700 | 0 | 98200 | 0 | 98200 | 80500 | 0 | 0 | 1755000 |
1014030 | 4030 | 0824 | Забезпечення діяльності бібліотек | 1714300 | 1714300 | 1273000 | 63000 | 0 | 4800 | 0 | 1800 | 0 | 0 | 3000 | 1719100 |
1014040 | 4040 | 0824 | Забезпечення діяльності музеїв i виставок | 308400 | 308400 | 199000 | 49300 | 0 | 700 | 0 | 700 | 0 | 0 | 0 | 309100 |
1014060 | 4060 | 0828 | Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів | 1277300 | 1277300 | 956700 | 74600 | 0 | 222000 | 0 | 222000 | 138600 | 20000 | 0 | 1499300 |
1014070 | 4070 | 0823 | Фінансова підтримка кінематографії | 100000 | 100000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 100000 |
1014080 | 4080 | Інші заклади та заходи в галузі культури і мистецтва | 1268200 | 1268200 | 992000 | 21000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1268200 | |
1014081 | 4081 | 0829 | Забезпечення діяльності інших закладів в галузі культури і мистецтва | 1252100 | 1252100 | 992000 | 21000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1252100 |
1014082 | 4082 | 0829 | Інші заходи в галузі культури і мистецтва | 16100 | 16100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 16100 |
2400000 | Управління агропромислового комплексу та економічного розвитку Глиьоцької райдержадміністрації | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15000 | 0 | 15000 | 0 | 0 | 0 | 15000 | ||
2410000 | Орган з питань агропромислового комплексу, сільського господарства та продовольства (Міністерство агропромислового комплексу Автономної Республіки Крим, управління (головне управління) сільського господарства і продовольства обласної (Київської, Сева | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15000 | 0 | 15000 | 0 | 0 | 0 | 15000 | ||
2418310 | 8310 | Запобігання та ліквідація забруднення навколишнього природного середовища | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15000 | 0 | 15000 | 0 | 0 | 0 | 15000 | |
2418311 | 8311 | 0511 | Охорона та раціональне використання природних ресурсів | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 15000 | 0 | 15000 | 0 | 0 | 0 | 15000 |
3700000 | Фінансове управління Глибоцької райдержадміністрації ( в частині міжбюджетних трансфертів, резервного фонду) | 10715700 | 10645700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10715700 | ||
3710000 | Фінансове управління Глибоцької райдержадміністрації ( в частині міжбюджетних трансфертів, резервного фонду) | 10715700 | 10645700 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 10715700 | ||
3718700 | 8700 | 0133 | Резервний фонд | 70000 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 70000 |
3719710 | 9710 | 0180 | Субвенція з місцевого бюджету на утримання об`єктів спільного користування чи ліквідацію негативних наслідків діяльності об`єктів спільного користування | 1304100 | 1304100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1304100 |
3719770 | 9770 | 0180 | Інші субвенції з місцевого бюджету | 9341600 | 9341600 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 9341600 |
Всього | 495755026 | 495685026 | 142177200 | 8592100 | 0 | 5665900 | 0 | 5542900 | 564200 | 750600 | 123000 | 501420926 | |||
Керуючий справами районної ради | М.Шмідт |
Додаток №3 | ||||||||||||||||
до рішення районної ради | ||||||||||||||||
"Про районний бюджет на 2019 рік" | ||||||||||||||||
Міжбюджетні трансферти на 2019 рік | ||||||||||||||||
грн. | ||||||||||||||||
Код | Найменування бюджету - одержувача/надавача міжбюджетного трансферту | Трансферти з інших місцевих бюджетів | Трансферти іншим бюджетам | |||||||||||||
дотація на: | субвенції | усього | дотація на: | субвенції | усього | |||||||||||
загального фонду на: | спеціального фонду на: | загального фонду на: | спеціального фонду на: | |||||||||||||
найменування трансферту* | найменування трансферту** | |||||||||||||||
Дотація з місцевого бюджету на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоров`я за рахунок відповідної додаткової дотації з державного бюджету | субвенція на утримання обєктів спільного користування | Субвенція з місцевого бюджету на здійснення переданих видатків у сфері охорони здоров`я за рахунок коштів медичної субвенції | на установи освіти | на установи культури | субвенція на утримання обєктів спільного користування | |||||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | |
24303501000 | Багринiвка | 0 | 900500 | 252700 | 1153200 | |||||||||||
24303505000 | Димка | 0 | 372400 | 372400 | ||||||||||||
24303506000 | Йорданешти | 0 | 0 | |||||||||||||
24303507000 | Кам'янка | 0 | 422000 | 422000 | ||||||||||||
24303508000 | Купка | 0 | 285900 | 285900 | ||||||||||||
24303509000 | Карапчiв | 0 | 0 | |||||||||||||
24303510000 | Коровiя | 0 | 1692600 | 75700 | 1768300 | |||||||||||
24303511000 | Корчiвцi | 0 | 213600 | 213600 | ||||||||||||
24303515000 | Опришени | 0 | 622700 | 622700 | ||||||||||||
24303516000 | Станiвцi | 0 | 247900 | 247900 | ||||||||||||
24303517000 | Сучевени | 0 | 528600 | 528600 | ||||||||||||
24303518000 | Ст.Вовчинець | 0 | 562800 | 562800 | ||||||||||||
24303519000 | Стерча | 0 | 272900 | 272900 | ||||||||||||
24303521000 | Тарашани | 0 | 1619900 | 480900 | 2100800 | |||||||||||
24303522000 | Турятка | 0 | 790500 | 790500 | ||||||||||||
24303401000 | Глибока | 3196290 | 4019500 | 7215790 | 1304100 | 1304100 | ||||||||||
24303504000 | Волока | 8638000 | 8638000 | 0 | ||||||||||||
24303520000 | Тереблече | 579310 | 3480900 | 4060210 | 0 | |||||||||||
24303523000 | Чагор | 0 | 0 | |||||||||||||
Обласний бюджет | 26828900 | 1372500 | 28201400 | 0 | ||||||||||||
Всього | 0 | 26828900 | 3775600 | 17510900 | 0 | 0 | 48115400 | 0 | 0 | 4213000 | 5128600 | 1304100 | 0 | 0 | 10645700 | |
Керуючий справами районної ради М.Шмідт |
Додаток № 4 | |||||||||
до рішення районної ради | |||||||||
"Про районний бюджет на 2019 рік" | |||||||||
Розподіл витрат районного бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у 2019 році | |||||||||
(грн) | |||||||||
Код Програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів | Код Типової програмної класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів | Код Функціональної класифікації видатків та кредитування бюджету | Найменування головного розпорядника коштів місцевого бюджету / відповідального виконавця, найменування бюджетної програми/підпрограми згідно з Типовою програмною класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів | Найменування місцевої/регіональної програми | Дата та номер документа, яким затверджено місцеву регіональну програму | Усього | Загальний фонд | Спеціальний фонд | |
усього | у тому числі бюджет розвитку | ||||||||
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
0110180 | 0180 | 0133 | Інша діяльність у сфері державного управління | Програма розвитку місцевого самоврядування району та забезпечення повноважень щодо управління майном спільної власності територіальних громад селища та сіл району на 2018 -2019 роки | рішення сесії районної ради від 22.12.2017 року № 130-20/17 | 280000 | 280000 | ||
0110180 | 0180 | 0133 | Інша діяльність у сфері державного управління | Районна Програма розвитку архівної справи в Глибоцькому районі на 2019-2022 роки | рішення сесії районної ради від 07.12.2018 року № 100-26/18 | 150000 | 150000 | ||
0113192 | 3192 | 1030 | 'Надання фінансової підтримки громадським організаціям ветеранів і осіб з інвалідністю, діяльність яких має соціальну спрямованість | Програма підтримки діяльності районної організації ветеранів України на 2018 -2019 роки | рішення сесії районної ради від 22.12.2017 року № 129-20/17 | 50000 | 50000 | ||
0212113 | 2113 | 0721 | Первинна медична допомога населенню, що надається амбулаторно-поліклінічними закладами (відділеннями) | Комплексна програма розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Глибоцькому районі та підтримки комунального некомерційного підприємства "Глибоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" на 2018-2020 роки" | рішення сесії районної ради від 07.12.2018 року № 101-26/18 | 300000 | 300000 | ||
0212152 | 2152 | 0763 | Інші програми та заходи у сфері охорони здоров`я | Комплексна програма розвитку первинної медико-санітарної допомоги в Глибоцькому районі та підтримки комунального некомерційного підприємства "Глибоцький районний центр первинної медико-санітарної допомоги" на 2018-2020 роки" | рішення сесії районної ради від 07.12.2018 року № 101-26/18 | 198000 | 198000 | ||
0813242 | 3242 | 1090 | Інші заходи у сфері соціального захисту і соціального забезпечення | Районна комлексна програма соціальної підтримки малозабезпечених верств населення "Турбота" на 2016 -2021 роки | рішення сесії районної ради від 25.12.2015 року №26-3/15 | 122000 | 122000 | ||
1014082 | 4082 | 0829 | Інші заходи в галузі культури і мистецтва | Комплексна програма розвитку культури і туризму в Глибоцькому районі на 2017-2019 роки | рішення сесії районної ради від 24.02.2017 року №6-14/17 | 16100 | 16100 | ||
0 | |||||||||
Х | Х | Х | УСЬОГО | Х | Х | 1116100 | 1116100 | 0 | 0 |
Керуючий справами районної ради М.Шмідт |
Додаток № 5 | |||||||||
до рішення районної ради | |||||||||
"Про районний бюджет на 2019 рік" | |||||||||
від 21.12.2018 року №___ | |||||||||
Відомча класифікація видатків районного бюджету | |||||||||
Код | Назва | ||||||||
01 | Районна рада | ||||||||
02 | Районна державна адміністрація | ||||||||
06 | Управління освіти райдержадміністрації | ||||||||
08 | Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації | ||||||||
10 | Відділ культури і туризму райдержадміністрації | ||||||||
24 | Управління агропромислового комплексу та економічного розвитку райдержадміністрації | ||||||||
37 | Фінансове управління райдержадміністрації | ||||||||
Керуючий справами районної ради | М.Шмідт |
Додаток №6
до рішення районної ради
„Про районний бюджет на 2019 рік”
від 21.12.2018 року № ____
згідно з якою надано іншу субвенцію сільським радам
у 2019 році
В=Во+Вк
де В – всього видатків, що надаються місцевим бюджетам у вигляді іншої субвенції;
Во- видатки на дитячі дошкільні установи;
Вк – видатки на бібліотеки та клуби.
Во=Вз/п+Вх+Ве/н+Вг
Вз/п = місячний фонд оплати праці з нарахуваннями станом на 01.09.2018 року по ДДУ помножено на коефіцієнт підвищення 1,09 та помножено на 12 місяців.
Вх= кошти заплановані на харчування в день на одну дитину помножено на 160 днів та помножено на кількість дітей в дитячій дошкільній установі по даним статистики станом на 01.01.2018 року.
Кошти на харчування дитини в день заплановані в сумі 10 грн., що складає 60 % видатків на харчування, які оплачує бюджет.
Ве/н - видатки на оплату енергоносіїв передбачені по потребі з урахування індексу інфляції, а саме :
кількість спожитих енергоносіїв за 2018 рік помножено на індекс інфляції і помножено на ціну;
Вг – видатки на господарські цілі заплановані з урахування кількості дітей згідно даних статистики в розмірі 220 грн. на дитину в рік.
Вк=Вб+Вк
Вб - видатки на сільські бібліотеки;
Вк – видатки на сільські клуби та будинки культури
Вб= Вз/п+Ве/нВг
Вз/п = місячний фонд оплати праці з нарахуваннями по бібліотеці станом на 01.01.2018 року помножено на коефіцієнт підвищення 1,09 та помножено на 12 місяців.
Ве/н - видатки на оплату енергоносіїв передбачені по потребі з урахування індексу інфляції; а саме :
кількість спожитих енергоносіїв за 2018 рік помножено на індекс інфляції і помножено на ціну;
Вг – видатки на господарські цілі заплановані в залежності від кількості жителів та помножено на 0,3 грн.
Вк= Вз/п+Ве/нВг
Вз/п = місячний фонд оплати праці з нарахуваннями по сільських клубах та будинках культури станом на 01.09.2018 року помножено на коефіцієнт підвищення 1,09 та помножено на 12 місяців.
Ве/н - видатки на оплату енергоносіїв передбачені по потребі з урахування індексу інфляції; а саме :
кількість спожитих енергоносіїв за 2018 рік помножено на індекс інфляції і помножено на ціну;
Вг – видатки на господарські цілі заплановані в залежності від кількості жителів та помножено на 0,7 грн.
Керуючий справами районної ради М.Шмідт
Додаток №7
до рішення районної ради
«Про районний бюджет на 2019 рік»
Перелік
бюджетних установ, які передаються для фінансування
Глибоцькій селищній та Чагорській сільській об’єднаним
територіальним громадам
- Глибоцькій селищній об’єднаній територіальній громаді :
- Черепковецька ЗОШ І-ІІІ ступенів
- Новововчинецький НВК І ступеню
- Черепковецька дитяча дошкільна установа
- Черепковецька лікарська амбулаторія
- Новововчинецький ФАП
- Черепковецька бібліотека
- Новововчинецька бібліотека
- Черепковецький будинок народної творчості та дозвілля
- НАФК «Калинонька» с.Черепківка
- НАТК «Родина»
- Чагорській сільській об’єднаній територіальній громаді:
- Луковицька ЗОШ
- Молодійська ЗОШ
- Кутбаїнська ЗОШ
- Чагорська ЗОШ
- Луковицька дитяча дошкільна установа
- Молодійська дитяча дошкільна установа
- Чагорська дитяча дошкільна установа
- Луковицька лікарська амбулаторія
- Молодійська лікарська амбулаторія
- Чагорська лікарська амбулаторія
- Луковицька бібліотека
- Молодійська бібліотека
- Чагорська бібліотека
- Луковицький клуб
- Молодійський БНТД
- Чагорський будинок творчості та дозвілля
Керуючий справами районної ради М.Шмідт